FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 24 feb 2018, 19:04

Inijesta je napisao/la:E cuj Bekic pod temperaturom i upitan za sutra , pa on kakav je kloc ko da vazda pod temperaturom igra
Daj boze da je upitan za sutra
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 24 feb 2018, 19:04

Salim se, ja dolazim. Ko ce lijevo umjesto njega...

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 24 feb 2018, 19:23

E jesmo i maleri sa bekovima hahahah
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 24 feb 2018, 19:36

Hajmo se kladit da će Mićo igrat beka sutra. :lol:
Ja 90% dolazim, malo me prevoz yebe pa nisam baš siguran al snaći ću se. Ako ništa ima bus. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 24 feb 2018, 19:43

Lijevo dusan, desno habibi
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 24 feb 2018, 19:47

Ovako nesto
......Bojan....
Habibi Sofra Aduka Dusan
...Cipiripi Stanojevic
.......Saric.....
Krste halil
Ahmo

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 24 feb 2018, 19:48

Je l' ono Mujakić u mlađim kategorijama ponekad beka igrao?
Mada, bit će ovako k'o što Evolution kaže, 100%.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 24 feb 2018, 19:48

MortemHz je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:E cuj Bekic pod temperaturom i upitan za sutra , pa on kakav je kloc ko da vazda pod temperaturom igra
Daj boze da je upitan za sutra
Navodno i on i sofranac upitni
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 24 feb 2018, 20:11

OČEKIVANJA: Veznjak Bordo kluba, koji je ove zime stigao u redove Sarajeva, Ljuban Crepulja, najavio je susret protiv Radnika.

“Očekuje nas utakmica protiv dobre ekipe. Mi moramo odigrati jako kvalitetno i podići našu igru na viši nivo. Naravno, očekivanja su velika, igramo pred domaćom publikom i želimo tri boda.”, rekao je Crepulja.

SASTAV: Husref Musemić zajedno sa svojim pomoćnicima odabrao je sljedećih 18 igrača koji konkurišu za utakmicu - Pavlović, Adilović, Hebibović, Hodžić, Šabanović, Adukor, Mujakić, Mustafić, Crepulja, Stanojević, Radovac, Husejinović, Sarić, Velkoski, Halilović, Lelić, Kuzmanović, Ahmetović.

VRIJEME: Aktere utakmice očekuje hladno vrijeme, uz padavine i maksimalnu temperature od – 4.

SLUŽBENA LICA: Glavni sudija utakmice bit će Goran Paradžik iz Ljubuškog, njemu će asistirati Davor Beljo, Mirza Demir i Mateo Musa. Delegat utakmice je Ferid Čovčić.

TV PRIJENOS: Utakmica je u direktnom TV prijenosu na MOJA TV sa početkom u 14.30 sati.

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 24 feb 2018, 20:33

Osttribine je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la: I nikad mi neće biti jasno kako je ovaj Željo prvi na tabeli...
Evo kako, da pojasnim.
Pobijedili nas dva puta, na Kosevu spretno, na Grbavici nas ubili ko mraz paprike. Pobjedili su Širokog na Pecari što nama nikako ne polozi za nogom u ligi vec decenijama. Nisu se obrukali kao mi protiv graničnog prelaza GOŠKa i omalene Krupe kod kuće. Pobjediše Borca u Banja Luci dok se mi zadovoljavamo i bodom i slavimo isti, jer je ipak Borac - Borac.

Loši jesu, al i mi smo po prikazanom u ovoj sezoni još lošiji, što i tabela govori, nazalost. Mozda me sad ovi pojedini napadnu, al gledam realno, i nazalost, muka mi je zbog ovih cinjenica koje sam naveo i zbog trenutog stanja na tabeli.
Da se i s tobom oko necega slozim :D , ali ovde je sve u bobu tacno sto si napisao, dosadilo je vise citati ovo "pojma nemam kako su prvi i slicno", a ljudi nas dva puta u ovoj sezoni otresli, istina nemaju neku igru ali bodove skupljaju sto je na kraju najbitnije, ko te pita kakva je igra bila, a mi bi trebali vise sobom da se bavimo nego Zeljeznicarom i njihovom losom igrom.
Sto se sutra tice vjerovatno neka tijesna pobjeda ako se uopste i bude igralo zbog najave snijega.
Ako realno gledamo, oni 90% tekmi igraju da ne prime gol i na kraju pobijede, ja to zovem ciganluk.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 24 feb 2018, 20:38

Evo ja potpisujem da budemo najveći cigani u ligi, da nam svaku utakmicu ljudi pogode prečke, stative i nabiju 80% posjeda protiv nas, al da mi nosimo bodove. Nek ulaze frljoke u 90+.
Fudbal se igra zbog trofeja, mi svi navijamo za trofeje. Da li bi više navijača bilo da smo prvi na tabeli i igramo 'Murinjovsku' igru, il' da igramo lepršav fudbal i van svih kombinacija za oba trofeja? Samo bodovi i trofeji, ostalo okači mačku o rep.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 24 feb 2018, 20:45

skoroalen je napisao/la:Evo ja potpisujem da budemo najveći cigani u ligi, da nam svaku utakmicu ljudi pogode prečke, stative i nabiju 80% posjeda protiv nas, al da mi nosimo bodove. Nek ulaze frljoke u 90+.
Fudbal se igra zbog trofeja, mi svi navijamo za trofeje. Da li bi više navijača bilo da smo prvi na tabeli i igramo 'Murinjovsku' igru, il' da igramo lepršav fudbal i van svih kombinacija za oba trofeja? Samo bodovi i trofeji, ostalo okači mačku o rep.
Hladne glave svi znamo da je tako, piši bodove za trofej. Samo što bi bili izviždani nakon takvih utakmica ko da gledam.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 24 feb 2018, 20:48

SarajevoJeBordo je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Evo ja potpisujem da budemo najveći cigani u ligi, da nam svaku utakmicu ljudi pogode prečke, stative i nabiju 80% posjeda protiv nas, al da mi nosimo bodove. Nek ulaze frljoke u 90+.
Fudbal se igra zbog trofeja, mi svi navijamo za trofeje. Da li bi više navijača bilo da smo prvi na tabeli i igramo 'Murinjovsku' igru, il' da igramo lepršav fudbal i van svih kombinacija za oba trofeja? Samo bodovi i trofeji, ostalo okači mačku o rep.
Hladne glave svi znamo da je tako, piši bodove za trofej. Samo što bi bili izviždani nakon takvih utakmica ko da gledam.
Bi prve dvije tekme. Al kad bi se odlijepio, počeo skupljat bodove, vjeruj da ne bi. Ljepota fudbala je bonus uz trofeje, al daj trofej pa onda da dopunjavamo igru.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 24 feb 2018, 20:54

skoroalen je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Evo ja potpisujem da budemo najveći cigani u ligi, da nam svaku utakmicu ljudi pogode prečke, stative i nabiju 80% posjeda protiv nas, al da mi nosimo bodove. Nek ulaze frljoke u 90+.
Fudbal se igra zbog trofeja, mi svi navijamo za trofeje. Da li bi više navijača bilo da smo prvi na tabeli i igramo 'Murinjovsku' igru, il' da igramo lepršav fudbal i van svih kombinacija za oba trofeja? Samo bodovi i trofeji, ostalo okači mačku o rep.
Hladne glave svi znamo da je tako, piši bodove za trofej. Samo što bi bili izviždani nakon takvih utakmica ko da gledam.
Bi prve dvije tekme. Al kad bi se odlijepio, počeo skupljat bodove, vjeruj da ne bi. Ljepota fudbala je bonus uz trofeje, al daj trofej pa onda da dopunjavamo igru.
S takvom igrom ogroman faktor je sreća, a mi godinama imamo je toliko ko da prije svake utakmice ugazimo na sihre. S takvom igrom "na sigurno" protivnik ti mora napraviti nekoliko dobrih šansi i moraš imati sreću da ti ne zabiju. Mi kad idemo da ne izgubimo, povedemo, pa onda izgubimo :urnebes:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 24 feb 2018, 20:57

@SarajevoJeBordo osim prošle sezone, kad smo na guzove uzeli Viteza dva put, Krupu, Slobodu dva put... tad su se bodovi skupljali a igra nula bodova. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
zlo87
Postovi: 3260
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 24 feb 2018, 21:12

Ne znam čemu diskusija o ovome uopšte. Trebamo se fokusirati na sebe, imali bi sta vidjeti. Ne razumijem zasto Hebibovic igra desnog beka pored Sabanovica, a i taj Saric nije nezamjenjiv, treba gurati Mustafica. Svakako nema nista od ove sezone, treba djeci dati priliku. A meni jos utakmica protiv Sirkog nije jasna, bukvalno nista sa priprema se nije ispostovalo, poraz sa borbom brzo prodje, ali onakav pristup mi je i dalje nezamisliv.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 24 feb 2018, 21:19

“Kada dođe sudnji dan, nosiću dres Sarajeva. Čisto da pokažem Bogu kroz kakav pakao sam prošao.„

Ukradeno.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 24 feb 2018, 21:25

Hodžić - Mujakić - Adukor - Šabanović

Sutra bi zadnja linija ovamo mogla izgledati ako opet ne budemo experimentisali
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 24 feb 2018, 21:26

BordoSarajevo je napisao/la:Hodžić - Mujakić - Adukor - Šabanović

Sutra bi zadnja linija ovamo mogla izgledati ako opet ne budemo experimentisali
Mogla bi ali nece. Hus ce prije Ahmeta staviti na beka nego Sabana. :D
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

scudetto89
Postovi: 2613
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 24 feb 2018, 21:35

Jel sutra najavljivan snijeg, znali ko?, nadam se da ce nas vrijeme posluziti, i da cemo slaviti na kraju abd :)
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Atlanta, feniksptica, FoSte95, spezial, Tatamata1946 i 43 gosta.