FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 09 mar 2018, 11:32

ThrillerHz je napisao/la:
maltahz je napisao/la:Nažalost ne vidim kako otjerati drugačije ove uhljebe iz uprave nego da se svi udružimo, ali ne možeš se udružiti kad imaš ovakvih zatucanih ljudi koji navijaju za Sabrine, Valentine, Vincente, umjesto za Sarajevo...
Posljednje kolo, derbi na sugavici, mali plavi pobjedom protiv nas osvoje titulu. Taj scenario bi nama isto valjao, jer vjerujem da bi tad letili svi, od uprave, strucnog staba, igraca, pa do cistacica. Ako nas to ne bi ujedinilo i podiglo sve na noge, ne znam sta bi :hmmmmm:
Ma sumnjam brate da bi Barca u ovoj ligi pored zrinjskog uzela titulu, tako da ne vjerujem u taj scenarij, a realno zrinjski i zasluzuje titulu , satrali su gurbete trebali su ih 3 razlike dobiti, jos su gurbeti sa onim sudijom vise sebi stete uradili,
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 09 mar 2018, 11:35

Naš najveći uspjeh ove sezone - titula Zrinjskog ako je osvoje. Hvala, Sabrina i kopilad!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 09 mar 2018, 11:37

joker90 je napisao/la:Naš najveći uspjeh ove sezone - titula Zrinjskog ako je osvoje. Hvala, Sabrina i kopilad!
Ma hajd brate prosle sezone, pa hajd i ove , al je veca tuga sta nas ceka, s ovim nacinom rada nas nece ni zanimati ko titulu osvaja jer cemo u grcevitoj borbi za LZP biti
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
maltahz
Postovi: 62
Pridružen/a: 29 jan 2018, 19:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maltahz » 09 mar 2018, 11:44

A mogli bi Mostarci veoma lahko i da izgube titulu, e onda nećeš moći živjeti od kona...

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 09 mar 2018, 11:47

Za godinu dana mi cemo opet o istim ovim stvarima pricati.
To je najtuznije.

Avatar
maltahz
Postovi: 62
Pridružen/a: 29 jan 2018, 19:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maltahz » 09 mar 2018, 11:51

E moj klube šta ti rade papci...

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 09 mar 2018, 12:02

E ovako meni to izgleda.

Nas ce kao klub kazniti kad tad. Ovo sa slobodom nije bilo regularno. Fulalo se i kod nekih pokusaja suta i na dodavanjima. Niko ondje nije htio ni pokusati da ugrozi slobodin go...
Sa radnikom isto tako.
Ovi u klubu ce samo dici sidro kad nas kazne, suspenduju i slicno. A mi cemo zivjet sa tim.
Ne kontaju oni da ce se sve oko stimanja, kojeg ima u drugim klubovima vise nego kod nas, prebiti preko naših ledja. Vadio je ivica kone najvise zbog sina iz takvog sranja, smirivali su, se jedno vrijeme i siroki, borac, zrinjski i jos neki. A nas ce nakuzit samo budu li imali imalo sanse.
TADA NECE BITI OVIH STO SU BRANILI UPRAVU.


Ovo sto je hus iskljucen je pravo dobar njegov potez. Jbg ako se izgubi on se zastitio. Ali pickast potez. Al gdje ces na njega sta reci. Znao je sa kim igramo i samo je trazio nacin da izbjegne suocavanje daa dole ne umije napraviti dobar rezultat. Da koliko toliko izbjegne odgovornost barem pred navijacima.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 09 mar 2018, 12:31

Kad se malo teren oporavi, a evo idu na i ljepsi dani, sunce, mislim da travu treba sisati u kontra stranu nego sto je to bio slusaj do sad, lakse ce i bolje ici ova nasa pas igra :D :lol: :lol:

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 09 mar 2018, 12:58

slika
Neki iz naše akademije :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 09 mar 2018, 13:04

Daj ba, kakvo štimanje i namjerni promašaji. Smiješan alibi, mi igru nismo imali ni u Lištici ni u Krupi. Da smo mi razbili Širokog i Krupu, ovo kući bi bilo sumnjivo. Ovako jedna sretna pobjeda i tri realna rezultata.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 09 mar 2018, 13:09

Uzimamo glat u Širokom Brijegu.

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 09 mar 2018, 13:43

Nemamo mi ni snage ni volje za neke revolucije protiv ove uprave.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 09 mar 2018, 14:08

Rečeno igračima da ne smiju izgubiti protiv lištice, da moraju sve dati da uzmu bod, o pobjedi niko ne priča nit vjeruju u istu.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 09 mar 2018, 14:10

E cuj mi i stimanje, pa samo prosle sezone su nas pokrali 3-4 puta na kosevu , protiv nas svaka ekipa ima sudjenje u najmanju ruku ravnopravno
Sabrina sebi lezbacu na gej paradi ne bi uspjeli nastimati
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 09 mar 2018, 14:36

Inijesta je napisao/la:E cuj mi i stimanje, pa samo prosle sezone su nas pokrali 3-4 puta na kosevu , protiv nas svaka ekipa ima sudjenje u najmanju ruku ravnopravno
Sabrina sebi lezbacu na gej paradi ne bi uspjeli nastimati
I Siroki u kupu nas pokrali lakrdija sudije mrtva kakvi mi stimanje da smo stimali imali bi 10 titula

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 09 mar 2018, 14:48

zagor1987 je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:E cuj mi i stimanje, pa samo prosle sezone su nas pokrali 3-4 puta na kosevu , protiv nas svaka ekipa ima sudjenje u najmanju ruku ravnopravno
Sabrina sebi lezbacu na gej paradi ne bi uspjeli nastimati
I Siroki u kupu nas pokrali lakrdija sudije mrtva kakvi mi stimanje da smo stimali imali bi 10 titula
Ma smijesno o tom pricat, jedini smo klub koji kradu na domacem terenu , i gurbeti i ustase ako je gurav rezultat nekako im se nasilji i dobiju, kod nas ako je negativan rezultat do 60 takav ce i ostati
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Bhfanatik
Postovi: 165
Pridružen/a: 19 mar 2008, 10:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bhfanatik » 09 mar 2018, 14:51

belosevic23 je napisao/la:Imal neko iskustva sa ovim pay per view kod bhtelecoma, moze li se uplatiti u nedjelju npr preko debitne kartice raiffeisen banke? Proceduru pravljena accounta sam nasao
Ja sam probo i super radi.
Volim Te BiH

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 09 mar 2018, 14:52

BordoSarajevo je napisao/la:Rečeno igračima da ne smiju izgubiti protiv lištice, da moraju sve dati da uzmu bod, o pobjedi niko ne priča nit vjeruju u istu.
Valjda su to rekli treneru a ovaj prenio pi.... :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 09 mar 2018, 14:53

Joj kad nas Listica na tambura a teren ok , s kojom frazom ce se braniti užasni posao uprave. amo uzmite igrace iz doba titule i uporedite sa ovim sve i klupu i recite da imamo najbolju ekipu. Mi smo ti gdje zasluzujemo bit , pa jebote odsustvo Hebibovica se osjeti ejj Hebibovica. Nore se nes za tu ligu Evrope , , pa mi nismo mogli sa 5 puta bočkom ekipom od ove uc u grupe i neces nikad moc dok ne budes finansijski mocniji od citave lige , tako ekipe iz losijih liga idu u ligu Evrope. Tanu ke nista da kupi 11 igraca najboljih u ovoj posranoj lihi i onda dominiras godinama i samo dopinjavas kad se pokaze talent tu i zamo . Dok je Zrinski ej po Mostara i selo Siroli ispred tebe o cemu mi pricamo. Taj hostapler nas je uzo da koje milonce spremi ako moze ako ne moze ove godine bice sljedece , prodaje djecu najbolju drito iz akademije , a navijaci ko navijaci , oni ce zadnji skontati da su naguzeni. SDA demokratija , propala kosa , propo rukomet , repla u Zenici , Titule uzima ustaski dio Mostara , zlatne kasike i to. A narod pih mozes im sutra zrak naplatit kolko je to se navilčp da ga gaue . Svi frustracije ljece ovdje i odu onda navijat za Board direktora
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 09 mar 2018, 15:10, ukupno mijenjano 3 puta.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 09 mar 2018, 15:04

Laznjak i Regulator - providni ste
Jos tvrdnja da upravu ne interesuje javno misljenje i forum - WOW. Morate prijaviti jos dvojicu novih na forum da pomognu. SVI, SVI SVI.

Denchi - slazes li se da je Sabrinin maksimum da bude sef pravne sluzbe a da je Kodro bolji od Ihtijarevica ? Da ili ne ?

Kada balije dodju u novu sredinu, oni panicno brane svoju stolicu i samo se time bave jer nemaju kvalitete da doprinesu razvoju. Tako cijela sredina oko njih zajedno sa njima lagano propada i tone. Jos je gore ako pokusaju nesto uraditi jer svojom nesosobnoscu ubrzavaju pad. To je slika drzave i naseg kluba u zadnje 3 godine. Zato je za njih idealno biti na poziciji koja je nevidljiva ili gdje se od njih nista ne ocekuje (politika).

FKS zahtjeva sposobne ljude koji imaju iskustvo u rjesenju problema koje imamo. Znaci ljudi koji su iskustvo sticali u zapadnoj evropi a ne balije kojima je dolazak u FKS zivotni uspjeh.

Ako je istina da je cilj bio samo plasman u Evropu - uprava treba preci u Slobodu ili Mladost. Ili nek oni idu ili zatvori klub - jer to je NEDOPUSTIVO.
Imamo najbolje ekonomske uslove u prvenstvu a kvalitet lige je na dnu Evrope i svake godine sve gori. I uprkos tome mi ne mozemo do pehara ni svake 2 godine.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.