FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

Šta je bolje za FK Sarajevo u ovom trenutku?

Anketa je završila: 19 avg 2018, 21:11.

Ostanak Husrefa Musemića
119
82%
Odlazak Husrefa Musemića
27
18%

Ukupno glasova: 146

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 13 mar 2018, 15:19

ThrillerHz WroteColonStanojevic i Lelic setaju po carsiji, sad su kod Sebilja, ako koga zanima ;)

Ne treba ti to ;)
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 13 mar 2018, 15:20

Evander WroteColon
ThrillerHz WroteColonStanojevic i Lelic setaju po carsiji, sad su kod Sebilja, ako koga zanima ;)

Ne treba ti to ;)

Eto ti znas @thriller zavrsi nam to :urnebes:
FK SARAJEVO.

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 13 mar 2018, 15:22

Evander WroteColon

Ne treba ti to ;)

Vjeruj htio sam im pric, cisto pitat sta se desava, al nesto ne vjerujem da su njih 2 izasta odgovorni, a i ne osjecam se dovoljno kompetentnim da bas ja pitam pitanja, pa mi glupo bilo.
Incidente ikakve pravit je ogromna glupost i ne treba na to ni pomisljat.
1946~

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 13 mar 2018, 15:26

Ma ne treba to radit ... imal dze Bekica :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 13 mar 2018, 15:28

Ta ce Lelic imam ja vise minuta u Sarajevu od njega :urnebes:
FK SARAJEVO.

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 13 mar 2018, 15:30

Inijesta WroteColon

Vjeruj kako hoda njih grupica, prepoznah ovu dvojicu, ja sam pregledao sve okolo ne bi li vidio “tetovazu”. Al neema :plac:
1946~

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 13 mar 2018, 15:32

ThrillerHz WroteColon
Inijesta WroteColon

Vjeruj kako hoda njih grupica, prepoznah ovu dvojicu, ja sam pregledao sve okolo ne bi li vidio “tetovazu”. Al neema :plac:

Njemu mozes noge obje polomiti sve ce ti oprostit samo da tetovaza ostane citava :D

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 13 mar 2018, 15:34

Ja ne gumo samo dva lika,dva beka Hodzica i Bekica,. :puke: :puke:
FK SARAJEVO.

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 13 mar 2018, 15:37

mma_hz WroteColon
Evander WroteColon

Ne treba ti to ;)

Eto ti znas @thriller zavrsi nam to :urnebes:

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
1946~

Orangina85
Kontakt:

PostPostao/la Orangina85 » 13 mar 2018, 15:39

Inijesta WroteColonSta da mi ocekujemo od Tana kad on nije ispunio ni prvobitno obecanje, a to je izgradnja Akademije! Dok je dolazio u klub niko nije govorio da cemo dovoditi mega zvijezde i slicno, svi su govorili pa i Tan sam, da je Balkan vrlo talentovan za fudbal i zato ce se ulagati najvise u Akademiju. Na kraju ispade da i to moramo sami zavrsiti, pa koji ce nam qurac onda u klubu. Imas gazdu milijardera, a sam se moras snalaziti to moze samo kod nas :lol:

Pa kako brate da ti zavrsi akademiju i kamp, kad su nasi klosari triput travu postavljali iznova preko nake firme iz pizde materine iz srbije i placali po cijenama astronomskim[/quote]

Nije istina, trava se samo jednom postavljala a trava kupljena po regularnoj cijeni. To je za jedan teren sa prirodnom travom, drugi se sijao.

Inijesta
Kontakt:

PostPostao/la Inijesta » 13 mar 2018, 15:45

Orangina85 WroteColon
Inijesta WroteColonSta da mi ocekujemo od Tana kad on nije ispunio ni prvobitno obecanje, a to je izgradnja Akademije! Dok je dolazio u klub niko nije govorio da cemo dovoditi mega zvijezde i slicno, svi su govorili pa i Tan sam, da je Balkan vrlo talentovan za fudbal i zato ce se ulagati najvise u Akademiju. Na kraju ispade da i to moramo sami zavrsiti, pa koji ce nam qurac onda u klubu. Imas gazdu milijardera, a sam se moras snalaziti to moze samo kod nas :lol:

Pa kako brate da ti zavrsi akademiju i kamp, kad su nasi klosari triput travu postavljali iznova preko nake firme iz pizde materine iz srbije i placali po cijenama astronomskim

Nije istina, trava se samo jednom postavljala a trava kupljena po regularnoj cijeni. To je za jedan teren sa prirodnom travom, drugi se sijao.[/quote]

Ja sam ovakvu pricu cuo, kao da su troskovi te prve faze bili puno veci nego sto su trebali biti i da je djelimicno i zbog tog sve pbustavljeno, ako fakat imas info da nije istina 100% onda se izvinjavam

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 13 mar 2018, 15:46

mma_hz WroteColonJa ne gumo samo dva lika,dva beka Hodzica i Bekica,. :puke: :puke:

I Sarica nesto ne gumo
1946~

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 13 mar 2018, 15:51

ThrillerHz WroteColon
mma_hz WroteColonJa ne gumo samo dva lika,dva beka Hodzica i Bekica,. :puke: :puke:

I Sarica nesto ne gumo

Ma vala nezz sta bi ti rekao.Sve su to zmajOvi od sipova :D
FK SARAJEVO.

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 13 mar 2018, 16:00

zagor1987 WroteColon
MortemHz WroteColon1000 Hordi tesko i na najvecu utakmicu dođe, nazalost. Mada to nije prepreka da se nesto znacajno uradi. Ljudi dragi mi kad smo primili gol iz ofsajda niko nije ni pokusao da se zali, da ruku podigne, da ode do sudije, do pomocnika itd. Isto kao da imamo 16 bodova prednosti nad drugoplasiranom ekipom.

To sam prvo napisao nakon gola Sirokog nit protestuju,nit se nervirsju hladno podnose sve definitivno sve treba rrastjerati

Eto vidis, nisam ni vidio taj post a bilo je tako realno. Ljudi se najnormalnije okrenuli hladno i jos sami na centar loptu nose.. mislim ono, pa brate makar glumi da ti je stalo. Milion klubova dize ruku i protestvuju za dosta manje stvari, cak i lazu nekad ali se ''zalaganjem'' dobije nekad nesto u konacnici, makar to bio aut, korner. Ovo je tipican antifudbal gdje kvaliteta igraca nije jedini problem.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 13 mar 2018, 16:04

ThrillerHz WroteColon

I Sarica nesto ne gumo

slika

:kafa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 13 mar 2018, 16:34

@HILMO bi mogao biti smjenjen na nadzornom,Mortemu i skori dati i vozdra.
FK SARAJEVO.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 13 mar 2018, 16:46

Ja sam bio na pocetku protiv Hilme, ali covjek je dokazao da zadovoljavajuce obavlja svoj zadatak i po meni treba nastaviti da bude moderator.
Jedino je postao manje aktivan kao "forumas".
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 13 mar 2018, 16:55

MortemHz WroteColon
ThrillerHz WroteColon

I Sarica nesto ne gumo

slika

:kafa:

Hmm Safet Zajko?
1946~

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 13 mar 2018, 17:04

Da, ciljao sam na to da tamo trenira. :D
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

mma_hz
Kontakt:

PostPostao/la mma_hz » 13 mar 2018, 17:31

Evander WroteColonJa sam bio na pocetku protiv Hilme, ali covjek je dokazao da zadovoljavajuce obavlja svoj zadatak i po meni treba nastaviti da bude moderator.
Jedino je postao manje aktivan kao "forumas".

Mora postati aktivniji i kao "forumas",jednostavno da se zna da je tu.A i naravno sto je uvijek bio realan i imao odlicnih razmisljanja i vidjenja stvari u i oko FK Sarajeva.Fali nam on,al kao aktivniji forumas.
FK SARAJEVO.

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: haris004 i 13 gostiju.