FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 15 mar 2018, 02:24

Zip je napisao/la:Fala Bogu da ima problema u Upravi... I bit ce ih u buducnosti..

Al cinjenica je da su igraci i treneri dobili sve sto su trazili.. Od uslova, priprema, i dr...

To sto su rezultati izostali, treba trenera pitati za izvjestaj... Pa da sjednu svi i vide kako to unaprijediti da se ne desi ovako lose igre...

Ova igra FKS me podsjeca na posljednje dane na klupi Mehe Kodre.
Covjece ova uprava se tei godine bori za izlazak u evropu i jedva ga izbore,ove godine je nece izboriti,zaboli me neka stvar sta su obezbjedili nemaju rezultate gnjide nesposobne nit viziju i nek idu svi da ih ocima ne gledam,ako su tebi familijia ,drugovi il sta vec zaboli me i za to,oni su jedni debili koji nista za 3 godine nisu uradili osim brukanja,nekalve Poture,Avdici,Trbici,Sabrine nista napravili nisu jel ih stid imalo? Ihtijarevic mrtvi pored Semjona mi sjedi tu,pricaju nekakve ublehe ja gore Sarajevo nikad gledo u zivotu nisam,svaku tekmu strahujes pa ti je Pep Gvardiola trener isto ce biti vidi se da levati nece da igraju a jos i ne znajj

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 15 mar 2018, 02:36

Ovaj zip je takav ljudski olos da me je stid ispred njega. koliko obraz mora biti prljav da pises ovako kao on...
Cuj ti njega uprava obezbjedila pripreme i tako to... dajte napravite im biste ispred koseva, ONI su obezbjedili pripreme.............. :puke:

Meni je zao sto nam Sarajevo postade klub sredine tabele u ovoj zadnjoj ligi u europi a vi se raspravljajte i dalje kako je kriv tan, igraci, husref, more, udaljenost ekvatora, visinska kota igmana jer pobogu ljudi koji vode kompletnu igru nisu! Vec trecu sezonu zaredom!
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 15 mar 2018, 07:29

zagorski je napisao/la:Jbt kako su ovi samo namazani,a kako smo mi opet naivni. Pojedincima je Husref nekakva idealisticka svetinja,a u stvari je samo covjek koji gleda prije svega svoj interes i svoju egzistenciju. Evo sada da dobije otkaz,gdje bi radio,gdje bi to nasao bolji angazman i bolju lovu??? I naravno da ce sutiti i klepiti usima kad mu kazu da mora odrzavati Saricu formu jer je takav tal sa menadzerom ili da mu ne mogu i nece ispuniti zahtjeve za pojacanja itd.,a zauzvrat dobije produzenje ugovora i obezbjedi se na neki period.
Koliko je forum dobar toliko je i loš jer ove neke priče mogu lagano postati istinite, a niko nema pojma šta je istina. Svi psuju Upravi, a svi fol neke insajderske iz kluba imaju. Odakle tebi Boga ti da ima tal da se održava Sariću forma? Nema tu nikakve mogućnosti da ga Husref želi u timu? Nego jok bolje pisati onako kako nama zvuči dobro u svrhu tjeranja ovih uhljupa. Pa ovi levati su dovoljno napravili loših poteza do sad, da nije potrebno izmišljati ove priče i još. Taj tal je sigurno bio i prošle sezone s Duljevićem, nije sigurno njihovo neznanje da produže ugovor?

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 15 mar 2018, 08:25

sarajevo46 je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Jbt kako su ovi samo namazani,a kako smo mi opet naivni. Pojedincima je Husref nekakva idealisticka svetinja,a u stvari je samo covjek koji gleda prije svega svoj interes i svoju egzistenciju. Evo sada da dobije otkaz,gdje bi radio,gdje bi to nasao bolji angazman i bolju lovu??? I naravno da ce sutiti i klepiti usima kad mu kazu da mora odrzavati Saricu formu jer je takav tal sa menadzerom ili da mu ne mogu i nece ispuniti zahtjeve za pojacanja itd.,a zauzvrat dobije produzenje ugovora i obezbjedi se na neki period.
Koliko je forum dobar toliko je i loš jer ove neke priče mogu lagano postati istinite, a niko nema pojma šta je istina. Svi psuju Upravi, a svi fol neke insajderske iz kluba imaju. Odakle tebi Boga ti da ima tal da se održava Sariću forma? Nema tu nikakve mogućnosti da ga Husref želi u timu? Nego jok bolje pisati onako kako nama zvuči dobro u svrhu tjeranja ovih uhljupa. Pa ovi levati su dovoljno napravili loših poteza do sad, da nije potrebno izmišljati ove priče i još. Taj tal je sigurno bio i prošle sezone s Duljevićem, nije sigurno njihovo neznanje da produže ugovor?
Ovo za Sarica je javna tajna. Lik ne doprinosi igri nista,najgori na terenu,nije produzio ugovor,a alternative za njega imamo. I opet takakv igra! Zasto? Zato sto isti menadzer zastupa i Sarica i Crepulju,pa saberi dva i dva ;)
A porediti ga sa Duljom zaista nema smisla,Dulja je bio prevaga i nezamjenjiv u ekipi fakticki i sto su ga trpili imalo je smisla.

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 15 mar 2018, 08:37

zagorski je napisao/la: Ovo za Sarica je javna tajna. Lik ne doprinosi igri nista,najgori na terenu,nije produzio ugovor,a alternative za njega imamo. I opet takakv igra! Zasto? Zato sto isti menadzer zastupa i Sarica i Crepulju,pa saberi dva i dva ;)
A porediti ga sa Duljom zaista nema smisla,Dulja je bio prevaga i nezamjenjiv u ekipi fakticki i sto su ga trpili imalo je smisla.
Pa javna tajna koja se prvo spomenula na forumu, počelo se o tome razgovarati na utakmicama i postala istina. Ja se ne slažem da neko može Husrefu narediti da mu igra neko, ako Husref nije za to. To sam 101% siguran. Niko, ali niko mu ne može sastavljati prvih 11 igrača na terenu i sve je njegov izbor. Ne pokazuje ništa, a Husref očekuje da može i vjerovatno ga zato drži u sastavu, to može biti Husrefova greška. To da mu neko kroji sastav nije ozbiljno, jer da ima takav uticaj menadžer ne bi na Sariću pravio posao u Sarajevu. PS Da je užasan ovih pet utakmica jeste i ja bi' ga na klupu, ali ako Husref misli da može nešto pokazat poštujem. Husref će odgovarati za svoje rezutlate na kraju manadata.

Znaci do zakljucka se doslo Sarić igra, stigao igrač istog menadžera u klub i mora da mu sad ovaj kroji sastav. Ma daj ba.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 15 mar 2018, 08:41

FrancescoTotti je napisao/la:Ovaj zip je takav ljudski olos da me je stid ispred njega. koliko obraz mora biti prljav da pises ovako kao on...
Cuj ti njega uprava obezbjedila pripreme i tako to... dajte napravite im biste ispred koseva, ONI su obezbjedili pripreme.............. :puke:

Meni je zao sto nam Sarajevo postade klub sredine tabele u ovoj zadnjoj ligi u europi a vi se raspravljajte i dalje kako je kriv tan, igraci, husref, more, udaljenost ekvatora, visinska kota igmana jer pobogu ljudi koji vode kompletnu igru nisu! Vec trecu sezonu zaredom!
Mene je stid tvog plitkog mozga, gdje ne mozes sam da odlucis, vec sto gledas sta drugi kazu pa samo glavom klimas i potvrdjujes vec davno ispricane price...

Takodjer, stid me tebe da ne mozes da saberes 2 i 2... Al mozda je to samo do tvojih godina...

Ja imam svoj stav i misljenje, a sigurno ga menadjer onaj i ti necete promjeniti...
Il postuj drugacije misljenje il me blokiraj!!

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 15 mar 2018, 09:14

Zip je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:Ovaj zip je takav ljudski olos da me je stid ispred njega. koliko obraz mora biti prljav da pises ovako kao on...
Cuj ti njega uprava obezbjedila pripreme i tako to... dajte napravite im biste ispred koseva, ONI su obezbjedili pripreme.............. :puke:

Meni je zao sto nam Sarajevo postade klub sredine tabele u ovoj zadnjoj ligi u europi a vi se raspravljajte i dalje kako je kriv tan, igraci, husref, more, udaljenost ekvatora, visinska kota igmana jer pobogu ljudi koji vode kompletnu igru nisu! Vec trecu sezonu zaredom!
Mene je stid tvog plitkog mozga, gdje ne mozes sam da odlucis, vec sto gledas sta drugi kazu pa samo glavom klimas i potvrdjujes vec davno ispricane price...

Takodjer, stid me tebe da ne mozes da saberes 2 i 2... Al mozda je to samo do tvojih godina...

Ja imam svoj stav i misljenje, a sigurno ga menadjer onaj i ti necete promjeniti...
Il postuj drugacije misljenje il me blokiraj!!
Razlika je misljenje ja se nikad nisam priklanjo onom sto vecina prica,al imamo oci da skontamo da je ovo jad i cemer,i da ne zasluzuju osim tjeranja i batina nista vise,i da ostanu upisani velikim slovima kao jedna od najgorih uprava ikad,a ti ih nrani slikepo i dalje mozda se sljedece sezone malo lakse u evropu plasiramo,i opet sjetim im se najmilijih

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 15 mar 2018, 09:26

sarajevo46 je napisao/la:
zagorski je napisao/la: Ovo za Sarica je javna tajna. Lik ne doprinosi igri nista,najgori na terenu,nije produzio ugovor,a alternative za njega imamo. I opet takakv igra! Zasto? Zato sto isti menadzer zastupa i Sarica i Crepulju,pa saberi dva i dva ;)
A porediti ga sa Duljom zaista nema smisla,Dulja je bio prevaga i nezamjenjiv u ekipi fakticki i sto su ga trpili imalo je smisla.
Pa javna tajna koja se prvo spomenula na forumu, počelo se o tome razgovarati na utakmicama i postala istina. Ja se ne slažem da neko može Husrefu narediti da mu igra neko, ako Husref nije za to. To sam 101% siguran. Niko, ali niko mu ne može sastavljati prvih 11 igrača na terenu i sve je njegov izbor. Ne pokazuje ništa, a Husref očekuje da može i vjerovatno ga zato drži u sastavu, to može biti Husrefova greška. To da mu neko kroji sastav nije ozbiljno, jer da ima takav uticaj menadžer ne bi na Sariću pravio posao u Sarajevu. PS Da je užasan ovih pet utakmica jeste i ja bi' ga na klupu, ali ako Husref misli da može nešto pokazat poštujem. Husref će odgovarati za svoje rezutlate na kraju manadata.

Znaci do zakljucka se doslo Sarić igra, stigao igrač istog menadžera u klub i mora da mu sad ovaj kroji sastav. Ma daj ba.
I kad kola krenu niz brdo skroz,onda ce se sve slomiti na Husrefu,ali nece mi ga biti zao sekunde,znao je u sta i u kakve se igre upusta sa ovom mafijom iz kluba.
A itekako mu se sugerise ko mora igrati,mnogi su se vec utalili u slijedeci Saricev transfer.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 15 mar 2018, 09:35

Nisam bio za Husrefa da vodi dalje ekipu pogotovo ako su ga ovi mafijasi iz uprave uvukli u muljatorske poslove, Nevolim alibi trenera sve me je krivo za rezultate samo on nije, Kada se sjetim samo melunovica i penala i izjave Husrefove da je ovaj sam uzeo loptu da puca penal, Nemam nista plicno protiv trenera i zelim mu srecu u daljnjem radu samo radi mog FK Sarajeva :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 15 mar 2018, 09:51

Samo da Said ozdravi, udje u takmicarsku formu, vidjet ce onda protivnici svog Boga...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija » 15 mar 2018, 10:06

Kakvo je ovo samaranje igraca po gradu?
04.10.2009 !!

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 15 mar 2018, 10:16

sarajlija je napisao/la:Kakvo je ovo samaranje igraca po gradu?
I ja sam nesto nacuo,navodno je Radovac i jos neko sa njim primio samar.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 15 mar 2018, 10:20

Neko jucer spomenu da je Radovac dobio po njuski. Je li to jos neko dobio po frnjoki? :lol:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 15 mar 2018, 10:22

Apsulutno sam protiv toga.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8178
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 15 mar 2018, 10:26

Nije to rjesenje

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 15 mar 2018, 10:40

Ma ko ih ****
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
ReufHerco
Postovi: 207
Pridružen/a: 26 okt 2015, 08:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ReufHerco » 15 mar 2018, 10:57

Ne znam stvarno kakve veze ima Radovac sa nasim losim igrama al hajd...jos ga napasti dok je sa djevojkom. Moze se to na drugaciji nacin rijesiti.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 15 mar 2018, 11:17

Cuj Radovca nafatali frajer ima 2 i po minute aktivne igre hljeb te j.ebo :facepalm:


Iduci Lelic na udaru pa treba vidjeti i ovog treceg golmana da se nafata.Kakvi debili :facepalm:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 15 mar 2018, 11:47

E cuj Radovca tabanati za slabe rezultate :lol:
Stvarno moras biti mozak da to uradis
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 15 mar 2018, 11:58

Koliko su strucnjaci prizivali Lelica :lol: Da ga uprava nije dovela , smijenili bi je :D Ko god dolazi iz Olimpika ili ovih osrednji ekipa a bio i tu osrednji igrac od nas nista nema , nama trebaju igraci tipa Menalo , i kako jedno selo bolje proizvodi igrace od nas ?

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 29 gostiju.