FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 18 mar 2018, 00:55

cimirot sa standardom osvojio kup belegije..odigro svih 120 minuta

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 18 mar 2018, 01:07

AlfredNobel je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Jeste gledali Bakinu presicu nakon tekme? Kad ce neko kd nasih bezmuda onako izac pred medije i isprozivat sve sto ne valja u ovoj ligi, klubu, drzavi???
I dobiti suspenziju, a sve ostaje kako je i bilo. Pametan potez bi to bio sigurno, nasikirao bi se Begić.
Vidimo kako Sliskovica suspenduju, evo cijeli proljetni dio vrsi pritisak na sudije i medije. S druge strane nas na sred Koseva pljackaju i niko im A ne govori, a kamol na strani kad igramo...
1946~

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 18 mar 2018, 02:37

ThrillerHz je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Jeste gledali Bakinu presicu nakon tekme? Kad ce neko kd nasih bezmuda onako izac pred medije i isprozivat sve sto ne valja u ovoj ligi, klubu, drzavi???
I dobiti suspenziju, a sve ostaje kako je i bilo. Pametan potez bi to bio sigurno, nasikirao bi se Begić.
Vidimo kako Sliskovica suspenduju, evo cijeli proljetni dio vrsi pritisak na sudije i medije. S druge strane nas na sred Koseva pljackaju i niko im A ne govori, a kamol na strani kad igramo...
Zato što ujkani imaju politički uticaj u savezu, sposobni su i mudri. Iz istog razloga dobijaju smijuriju od "kazni" za svoj fašizam na stadionima. Iza nas ne stoji ni naša uprava, a kamo li da ista ta uprava izlobira neki povoljan položaj u savezu preko politički uticajnih ljudi. Ovo što sam naveo je dno dna, ali kad te konkurenti tim metodama gaze, piqka si ako ne uradiš ništa!
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 mar 2018, 07:55

skoroalen je napisao/la:De me Hilmo banuj, ja sam Stole iz Bora, Srbenda a volim Želju. :urnebes:
vazda si bio sumLJiv :urnebes: :rol: :rol:
sarajevo46 je napisao/la:
Trebamo željezničaru dati šest bodova da oni budu. Realno.
a vala smo dali i ko nije tražio, hebeš fufice iz bacchusa amaterke :facepalm:
skoroalen je napisao/la:Hajmo po cenera da ćemo ih uzet glat dva razlike, možda i više. :kafa:
Tarabe smo al ćemo ih ovu rastavit.
vjerovatno, po pravilu kad nas otpišu a + na strani je...


što se kona tiče i generalno titule ko god je uzme na koji god način , zasluženo je, dok su ovi uslovi kakvi su...dok psi laju karavni(titule) prolaze...koga boli k. na koji način si uzeo titulu, za 5-6 godina niko se neće sjećati kako si do nje došao nego će nabrajati sastave igrača koji su igrali u šampionskoj generaciji....to su stvari koje niko iz trenutne uprave ne konta a Abdulah je znao jbg...ništa nećeš postići optuživanjem ostalih ako nemaš dokaz ko Bandović što je snimio(a i to se zataška ko da se ništa nije desilo nikad ne znam da li ste primjetili)...nastaviti takmičenje bez tog aspekta i živiti u poricanju fakta nije preporučljivo...i naši su prenaivni za ovu zemlju...
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 18 mar 2018, 08:13, ukupno mijenjano 2 puta.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BelminM23 » 18 mar 2018, 08:07

Možemo, možemo.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 mar 2018, 08:18

Cimiju vec cetvrti trofej.. svaka mu cast
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 18 mar 2018, 09:26

Za sve one koji osporavaju kvalitet i potencijal Kadušića, nek pogledaju snimak utakmice Zrinjski-Željezničar, kao i vrli trener Musemić - koji mu je davao minute na kapaljku , te SD i uprava, koji su ga tako lahko pustili ne htijući mu produžiti ugovor. Momak je za sve naše bekove Dani Alves, u odbrani beton i neprelazan. Ne mogu da shvatim ni pojedince na ovom forumu, na osnovu kojih kriterija oni nekoga uzmu na zub i konstantno pljuju. Ovdje se je ba va la majka i Suljiću i Duljeviću, sada Hebiboviću (iako je najbolje krilo u državi) šamarao se Cimirot - sve naši najbolji igrači u tom trenutku, proziva se u negativnom kontekstu Ahmetović, dok se najveći krivac za loše rezultate (trener) amnestira i diže u nebo i daje mu se status legende. Da, jesam za otkaz Musemiću, jer je najslabija karika i krivac za loše rezultate. Uostalom, gdje je to imao nekog zapaženog uspjeha? Pa sa Slobodom, koja je tada imala najbolji tim u državi je izgubio oba trofeja u samom finišu! Na kraju jesenje sezone sam mu vjerovao, ali više ne!!! On jednostavno nema kapacitet da vodi tim kao Sarajevo i zastario je i prevaziđen trener. Halalite na dužem postu, ali morao sam jer pojedoh se gledajući ovog Kadušića kako igra i poredeći ga sa našim bekovima.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 18 mar 2018, 09:55

Vratnik10 je napisao/la:Ne znam kako vi a ja umjesto da jedva čekam i priželjkujem tu utakmicu ko nekad, nekako mi je svejedno dobili-izgubili jer iz igre za šampiona smo ionako otpali a izgleda ni Evropi se ne možemo nadat. Eh moje Sarajvo...
Kad je covjek razocaran, frustriran i izgubljene vjere u ove nase frajlice od igraca i trenere koji nezna ni kud ni kako ni sta ce. Nemoze nista ni ocekivati. Moze se potajno nadat pobjedi jer krv nije voda :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 18 mar 2018, 10:01

BelminM23 je napisao/la:Zapet protiv Željezničara.
Zapeo ne zapeo Smradove je NS upisao kao prvake ove god :salut:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Suki46
Postovi: 2924
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 18 mar 2018, 10:18

Hendikep u Bijeljini ,ali pitanje za koga :kafa:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8136
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 18 mar 2018, 10:24

Mi smo svakako hendikepirani od vrha do igrača.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 mar 2018, 10:25

Kad nas Husref iznenadi i gurne Stanojevića u špic.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 18 mar 2018, 10:49

skoroalen je napisao/la:Kad nas Husref iznenadi i gurne Stanojevića u špic.
Od extra dobrog igraca i po meni uz Ahmeta najborbenijeg, ovim mjenjanjem pozicija ce ga sjebat samo i raja ce ga na zub uzeti ko da gledam
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 mar 2018, 11:04

bordopoeta je napisao/la:Za sve one koji osporavaju kvalitet i potencijal Kadušića, nek pogledaju snimak utakmice Zrinjski-Željezničar, kao i vrli trener Musemić - koji mu je davao minute na kapaljku , te SD i uprava, koji su ga tako lahko pustili ne htijući mu produžiti ugovor. Momak je za sve naše bekove Dani Alves, u odbrani beton i neprelazan. Ne mogu da shvatim ni pojedince na ovom forumu, na osnovu kojih kriterija oni nekoga uzmu na zub i konstantno pljuju. Ovdje se je ba va la majka i Suljiću i Duljeviću, sada Hebiboviću (iako je najbolje krilo u državi) šamarao se Cimirot - sve naši najbolji igrači u tom trenutku, proziva se u negativnom kontekstu Ahmetović, dok se najveći krivac za loše rezultate (trener) amnestira i diže u nebo i daje mu se status legende. Da, jesam za otkaz Musemiću, jer je najslabija karika i krivac za loše rezultate. Uostalom, gdje je to imao nekog zapaženog uspjeha? Pa sa Slobodom, koja je tada imala najbolji tim u državi je izgubio oba trofeja u samom finišu! Na kraju jesenje sezone sam mu vjerovao, ali više ne!!! On jednostavno nema kapacitet da vodi tim kao Sarajevo i zastario je i prevaziđen trener. Halalite na dužem postu, ali morao sam jer pojedoh se gledajući ovog Kadušića kako igra i poredeći ga sa našim bekovima.
jesi gledao i Bilbiju, Handžića, Todorovića, i oni su ovde pokazali ništa a dole igraju ko i Vučina, Muminović itd prije njih....
Kadušić je tuta kao i ostali nabrojani....samo je tu ekipu vodio Vinko, sad Baka, dakle treneri koji imaju nekog znanja, nije Ušćuplić,Hurtić,Repuh....
Inijesta je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Kad nas Husref iznenadi i gurne Stanojevića u špic.
Od extra dobrog igraca i po meni uz Ahmeta najborbenijeg, ovim mjenjanjem pozicija ce ga sjebat samo i raja ce ga na zub uzeti ko da gledam
i kaže mrtav-hladan "ne radimo mi karafeke neke" e ako ga stavi negdje mimo veznog reda, ne mora se vraćat nikako....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 18 mar 2018, 11:54

Pavlovic
Stanojevic,Rahmanovic,Parmak,Hodzic
Sofranac,Kuzmanovic
Bekic,Velkoski,Sabanovic
Mujakic

Ako ovakav sastav ne vidimo u Radniku, tesko cemo do bodEva protiv Bijeljine.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 18 mar 2018, 12:09

Kakav crni Sliskovic dodje i pljuje sve sarajevske timove,kao protektirani a ubijaju nas protiv njih supljator zestooki

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 mar 2018, 12:11

zagor1987 je napisao/la:Kakav crni Sliskovic dodje i pljuje sve sarajevske timove,kao protektirani a ubijaju nas protiv njih supljator zestooki
dobro nas sudije kući ubiše i protiv goška kad igramo....to više govori o nama....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 18 mar 2018, 12:18

Coj'k bi reko mi sve poravnili, pa sad nam ostaje da brinemo o drugima. Kakve kur.ceve sudije, nemas jedan je.beni sut u Listici, igra nam se zasniva na izbij-nabij na indolentnog kapitena. Ali eto kriv je Blaz, Zeljeznicar, svemirci, sudije...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 18 mar 2018, 12:21

Ja samo cekam sastav danas, da vidimo koga je to Husref odstranio radi "bojkota" :kafa:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 18 mar 2018, 12:23

Joj kad suspendovase Kalasija hahahah
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dadox, mnon46, Nula80, Pitar6785, sarajevo19461987, unforgiven87 i 42 gosta.