FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 18 mar 2018, 22:36

Evander je napisao/la:Doci ce Laznjak da nam kaze kako mi ne znamo neke stvari i kako ne trebao da znamo.
Bojkot. :rol: :rol: :rol:
Kao npr??
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 18 mar 2018, 22:38

mma_hz je napisao/la:
Evander je napisao/la:Doci ce Laznjak da nam kaze kako mi ne znamo neke stvari i kako ne trebao da znamo.
Bojkot. :rol: :rol: :rol:
Kao npr??
Pa zna Laznjak, ne ja.
Neki dan je rekao tako :)

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 18 mar 2018, 22:40

Neka onda kaze,**** tu pricu"ja znam al ti ne trebas znati"..pa ko si ti jbt,Bond?.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 18 mar 2018, 22:43

Da je ovo klub kako treba i da su stvari u klubu kako treba i da ga vode ljudi koji imaju viziju onda bi postojala konekcija uprava-navijači, znači jedan forum gdje neko iz uprave ili delegacija ima redovnu komunikaciju i sastanke sa najjačim grupama i predstavnicima navijača. Predstavnici navijačkih udruga bi bili obavezni da svake godine ispred sebe postavljaju delegaciju sačinjenu od druga dva-tri čovjeka (rotacija) tako da niko nikom ne može da sjedi u krilu ili da se “uhljebi”. Ali klub izgleda vode ljudi bez ideja i izgleda nikakvih komunikacijskih skillsa. Nek se obrate nekim poznatim klubovima pa nek ih dotični obavijeste kako se to radi.

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 18 mar 2018, 22:55

kuda plovi bordo brod ??? loše je ovo slicna situacija je bila kad je Jesic bio prozivanje uprave i urodise plodom ode Jesic,Kusturica,Selimovic al nismo znali ko dolAZI tako i sad nista ne znaci ako odu Sabrina,Faruk,hujic a dodju neki enes,mediha i ramo . treba nam s vizijom neko sve ostalo je farsa

BordoArmy88
Postovi: 3106
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoArmy88 » 18 mar 2018, 23:14

Sabura braćo, bićebolje, 8-0-0 do kraja! :kafa:

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 18 mar 2018, 23:29

Jel sutra kamen temeljac u kampu???
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 18 mar 2018, 23:32

Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 18 mar 2018, 23:32

trebalo bi ovu pauzu iskoristiti pa odvesti manekene u antaliju

suarez000000
Postovi: 159
Pridružen/a: 04 dec 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la suarez000000 » 18 mar 2018, 23:54

Sabrina, Valentine , Elvire , Ihtijarevicu vrijeme je odavno da idete. Odlazite neznalice, mrs iz kluba nema napretka s vama. J.ebem vam sve za ovo sto ste nam uradili bezobrazni jadovi. Odlazite iz svetinje !

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 18 mar 2018, 23:57

bihuzur je napisao/la:trebalo bi ovu pauzu iskoristiti pa odvesti manekene u antaliju
Ja evo vise kontam kako oni misle trenirati na ovoj pauzi bez Sarica,sta uigravati,kako postaviti trening. :think:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 19 mar 2018, 00:00

U ovom klubu, svoje mjesto bi, po meni, jedino našli sljedeći igrači: Adukor, Stanojević, Ahmetović, ova četiri mlada igrača Herić, Mujakić, Mustafić i Šabanović. Tu bi vjerovatno ostavio Šofranca i Crepulju, jer imaju kvalitet. Također, Hebibovića bi ostavio za klupe.

Znači od ukupno 24-25 igrača, njih 9-10 bi ostavio, ovo ostalo allahimanet. Posebno bi volej dobili Hodžić, Bekić i slatko makedonsko devojče, Velkoski.

Onaj Brdarić je za 90 odgledanih minuta (prvi put), uvidio da su Bekić, Hodžić i Novaković tarabe, čini mi se.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 19 mar 2018, 00:20

Nije mi jasan Husref nikako, sam sebi skače u stomak. Umjesto da uradiš nešto, daš drugima šansu, vidiš da ne ide, on opet identičan sastav, jedino ako mu ne kroji Uprava.. Pa daj Herića u prvu postavu, momak je svaku odlično odigrao kad je dobio šansu. Daj malog Šabanovića umjesto onog mutavog Hodžića.. Daj Radovca umjesto Sarića ili Rahmanovića. Daj šansu Altiparmakovskom, jer veći levat od onog zemljaka ne može biti. A i momka si doveo, nisi mu šanse dao, možda bi bio pun pogodak.

Ubi me ako ja narednu ne bi krenuo ovako:

Adilović
Šabanović Šofranac Mujakić Bekić (nema izbora)
Herić Crepulja Radovac
Lelić Altiparmakovski Kuzmanović

Siguran sam da bi ovi mladi igrači, tipa Šabanović, Mujakić, Herić, Lelić, Kuzmanović, pa i Radovac, zajedno s novajlijama Altiparmakovskim i Crepuljom dali 110% od sebe. Prije svega zato što jedva čekaju šansu za igru, gladni su igre. Ja bi tako postupio, ko zna, možda bude neočekivano dobro. Bez rizika nema ništa..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 19 mar 2018, 00:21

Thomas Brdarić vodi ekipu TB Berlin u Oberliga-Nordost, 2. na tabeli. U rangu našeg fudbala i tereni i sve, bez obzira što je 5.liga :think:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 19 mar 2018, 00:24

uvijek sam bio optimista i bodrio klub nase igrace,trenere al sad apsolutno ne vidim da ce nesto biti bolje . jednostavno katastrofa u svakom pogledu .

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 19 mar 2018, 00:26

Vratnik10 je napisao/la:Da je ovo klub kako treba i da su stvari u klubu kako treba i da ga vode ljudi koji imaju viziju onda bi postojala konekcija uprava-navijači, znači jedan forum gdje neko iz uprave ili delegacija ima redovnu komunikaciju i sastanke sa najjačim grupama i predstavnicima navijača. Predstavnici navijačkih udruga bi bili obavezni da svake godine ispred sebe postavljaju delegaciju sačinjenu od druga dva-tri čovjeka (rotacija) tako da niko nikom ne može da sjedi u krilu ili da se “uhljebi”. Ali klub izgleda vode ljudi bez ideja i izgleda nikakvih komunikacijskih skillsa. Nek se obrate nekim poznatim klubovima pa nek ih dotični obavijeste kako se to radi.
Pa ove sad da pitaš šta je plan i vizija kluba, reći će ti "vizija je da budemo stabilan klub koji proizvodi mlade igrače i koji osvaja trofeje." Samo što nama trebaju ljudi koji će na to sve reći "iz tog razloga, šef akademije će biti Semjon Milošević, u akademiji će raditi treneri sa najvećim mogućim licencama, i dovodiće se igrači striktno po kvalitetu, a ne po menadžerskim linijama." Ovo prvo je bacanje ubleha i standardnih floskula, samo me zanima šta bi rekli kad bi ih neko pito na koji način ćete ostvariti to da osvajate trofeje...
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 19 mar 2018, 00:32

Samo da Sara ne zaradi kakvu povredu pri reprezentativnim nastupima. :tokralju:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 19 mar 2018, 00:33

miky_hz je napisao/la:
bihuzur je napisao/la:trebalo bi ovu pauzu iskoristiti pa odvesti manekene u antaliju
Ja evo vise kontam kako oni misle trenirati na ovoj pauzi bez Sarica,sta uigravati,kako postaviti trening. :think:
Uigravat cemo se sa 10 igraca, Saric ce samo uskociti kad se vrati jer je u mogucnosti svojim kvalitetom nadomjestiti netreniranje sa ekipom...
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 19 mar 2018, 00:34

Sabinho je napisao/la:Samo da Sara ne zaradi kakvu povredu pri reprezentativnim nastupima. :tokralju:
da ga hoce oni divljaci zaklati i pojesti..pleme mu yebem ruzno

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 19 mar 2018, 00:38

bihuzur je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Samo da Sara ne zaradi kakvu povredu pri reprezentativnim nastupima. :tokralju:
da ga hoce oni divljaci zaklati i pojesti..pleme mu yebem ruzno
:rol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533 i 47 gostiju.