FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 04 maj 2018, 15:36

benko21 je napisao/la:Finale Kup-a Juniora FSKS za sezonu 2017/18.

Četvrtak, 10.05.2018 godine u 16:00 sati na Gradskom stadionu u Ilijašu odigrat će se finalna utakmica KUP-a Juniora FSKS za sezonu 2017/18 gdje se sastaju FK Sarajevo i FK Željezničar. Pozivamo sve navijače i ljubitelje fudbala da prisustvuju ovom velikom događaju za naš kanton.
evo ako koga zanima
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 04 maj 2018, 15:40

BosnianKingdom je napisao/la:Sa rodjakom bio u gradu, a njegov mali bio na treningu i mi gore na pomocni stadion da ga pokupimo i dosli mi pola sata ranije i sjeli na one stolice da sacekamo. A djecaci dole igraju trening utakmicu, podijelili se u dvije ekipe. I svi u bijelim dresovima samo neki pasa trci u crvenom nekom. U14 ili U15 je u pitanju, ne znam tacno. I ja kontam onaj crveni im neki sudija nesta, kad mali uze loptu, 3x jaci igrac od sve ove nase djece. Govorim ja sta je ovo ba. Kad govori momak ispred nas neka izbjeglica iz Irana trenira kod nas. Momak ima takvu tehniku i dribling kakav nema nijedan prvotimac, a nema vise od 15 godina. Sut duplo bolji od svih ostalih vrsnjaka. Uzme loptu na centru, prodje 5-6 igraca, dupli pas i pred golmanom je. Za 10 minuta dao 4 gola. Ja se zijanio kako mali igra naspram ostalih vrsnjaka.
Znaci novi Mehdi Mahdavikia :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 04 maj 2018, 15:43

Zip je napisao/la:Koji mladi igrac je iznevjerio ove sezone?

Zbog cega imate strah od mladog Kovacevica na golu?
Ovde pojedini su fkt smjesni, citavu sezonu spominju mlade igrace, daj pvog daj onog... I lad imamo opciju gurnuti super talentovanog golmana da bude jedinica, fataju se za glavu.

Nasa buducnost su nasa djeca!!!
Cim prije budemo gurali njih, tim prije cemo imati vise uspjeha.. na dugorocnom planu!!!

Trebamo prvo mi izmedju sebe odluciti sta zelimo, dal ganjati djecu il polovnjake..
zipe gluposti pričaš, znači trebaju juniori igrat nema govora ali treba voditi računa da će ti igrači imati i lošiji period, i da će im forma varirati, pozicija golmana to ne dopušta i specifična je po tome, ne možeš šaltat golmane u po sezone, jer odbrana i funkcionisanje iste počiva na uigranosti i poznavanju automatizama između igrača i golmana, evo smo na polusezoni zamjenili svakog igrača zadnje linije osim Bekića pa smo se finih golova naprimali al baš ono....a završili prošlu sezonu sa najboljom odbranom lige? :facepalm: drugo tog istog Kovačevića nismo ni ostavili kao drugog golmana, dakle po kvaliteti nije ni sa Adilovićem, bar su tako razmišljali ovi iz struke a on je rupa na golu budimo realni...opet ću ponoviti dakle pustiti momke nek se kale na posudbi bez pritiska i stiču prva seniorska iskustva i onda na ljeto vidjeti dokle su sa razvojem, pa ponoviti posudbu ili ostaviti...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 04 maj 2018, 15:44

benko21 je napisao/la:
BosnianKingdom je napisao/la:Sa rodjakom bio u gradu, a njegov mali bio na treningu i mi gore na pomocni stadion da ga pokupimo i dosli mi pola sata ranije i sjeli na one stolice da sacekamo. A djecaci dole igraju trening utakmicu, podijelili se u dvije ekipe. I svi u bijelim dresovima samo neki pasa trci u crvenom nekom. U14 ili U15 je u pitanju, ne znam tacno. I ja kontam onaj crveni im neki sudija nesta, kad mali uze loptu, 3x jaci igrac od sve ove nase djece. Govorim ja sta je ovo ba. Kad govori momak ispred nas neka izbjeglica iz Irana trenira kod nas. Momak ima takvu tehniku i dribling kakav nema nijedan prvotimac, a nema vise od 15 godina. Sut duplo bolji od svih ostalih vrsnjaka. Uzme loptu na centru, prodje 5-6 igraca, dupli pas i pred golmanom je. Za 10 minuta dao 4 gola. Ja se zijanio kako mali igra naspram ostalih vrsnjaka.
Danas smo imali jednu lijepu i izuzetnu priču.

Muhamedov otac došao je u našu zemlju u potrazi za boljim životom za svog sina i sebe. On je kuhar i trenutno kuha za migrante koji se nalaze na jednoj od lokacija na kojoj dostavljamo hranu.

Međutim, zvijezda dana danas je bio naš Muhamed. Dok su živjeli u Iranu trenirao je fudbal i to mu je mnogo nedostajalo od kad je došao u Sarajevo. Uz pomoć FK Sarajevo uspjeli smo da mu vratimo osmijeh na lice.

Prvo smo otišli s njim da mu nabavimo opremu, tačnije kopačke, štucne, kostobrane, trenerku, šorc i majicu. Nakon toga, odveli smo ga na trening u njegov novi klub - FK Sarajevo.

Muhamed se odlično pokazao na prvom treningu a njegovi novi prijatelji su ga dočekali aplauzom.
:bow: :bow: :tokralju: :tokralju:
1946~

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 04 maj 2018, 16:15

DenchiNL je napisao/la:
Zip je napisao/la:Koji mladi igrac je iznevjerio ove sezone?

Zbog cega imate strah od mladog Kovacevica na golu?
Ovde pojedini su fkt smjesni, citavu sezonu spominju mlade igrace, daj pvog daj onog... I lad imamo opciju gurnuti super talentovanog golmana da bude jedinica, fataju se za glavu.

Nasa buducnost su nasa djeca!!!
Cim prije budemo gurali njih, tim prije cemo imati vise uspjeha.. na dugorocnom planu!!!

Trebamo prvo mi izmedju sebe odluciti sta zelimo, dal ganjati djecu il polovnjake..
zipe gluposti pričaš, znači trebaju juniori igrat nema govora ali treba voditi računa da će ti igrači imati i lošiji period, i da će im forma varirati, pozicija golmana to ne dopušta i specifična je po tome, ne možeš šaltat golmane u po sezone, jer odbrana i funkcionisanje iste počiva na uigranosti i poznavanju automatizama između igrača i golmana, evo smo na polusezoni zamjenili svakog igrača zadnje linije osim Bekića pa smo se finih golova naprimali al baš ono....a završili prošlu sezonu sa najboljom odbranom lige? :facepalm: drugo tog istog Kovačevića nismo ni ostavili kao drugog golmana, dakle po kvaliteti nije ni sa Adilovićem, bar su tako razmišljali ovi iz struke a on je rupa na golu budimo realni...opet ću ponoviti dakle pustiti momke nek se kale na posudbi bez pritiska i stiču prva seniorska iskustva i onda na ljeto vidjeti dokle su sa razvojem, pa ponoviti posudbu ili ostaviti...
Pa PLBiH je zadnja liga u Evropi.. i mi treba da saljemo igrace u drugu ligu da se kao pripreme za PLBiH.
Tako ce rjetki postati igraci, sto se nahalost i dokazalo da je 90% propalih talenata...
Mladog igraca gurnuti odmah, ukoliko ima kvaliteta.

Samo je kod nas igrac sa 20-21 godinu talenat...

Vakat je kurs promjeniti...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 maj 2018, 16:33

Zip je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
Zip je napisao/la:Koji mladi igrac je iznevjerio ove sezone?

Zbog cega imate strah od mladog Kovacevica na golu?
Ovde pojedini su fkt smjesni, citavu sezonu spominju mlade igrace, daj pvog daj onog... I lad imamo opciju gurnuti super talentovanog golmana da bude jedinica, fataju se za glavu.

Nasa buducnost su nasa djeca!!!
Cim prije budemo gurali njih, tim prije cemo imati vise uspjeha.. na dugorocnom planu!!!

Trebamo prvo mi izmedju sebe odluciti sta zelimo, dal ganjati djecu il polovnjake..
zipe gluposti pričaš, znači trebaju juniori igrat nema govora ali treba voditi računa da će ti igrači imati i lošiji period, i da će im forma varirati, pozicija golmana to ne dopušta i specifična je po tome, ne možeš šaltat golmane u po sezone, jer odbrana i funkcionisanje iste počiva na uigranosti i poznavanju automatizama između igrača i golmana, evo smo na polusezoni zamjenili svakog igrača zadnje linije osim Bekića pa smo se finih golova naprimali al baš ono....a završili prošlu sezonu sa najboljom odbranom lige? :facepalm: drugo tog istog Kovačevića nismo ni ostavili kao drugog golmana, dakle po kvaliteti nije ni sa Adilovićem, bar su tako razmišljali ovi iz struke a on je rupa na golu budimo realni...opet ću ponoviti dakle pustiti momke nek se kale na posudbi bez pritiska i stiču prva seniorska iskustva i onda na ljeto vidjeti dokle su sa razvojem, pa ponoviti posudbu ili ostaviti...
Pa PLBiH je zadnja liga u Evropi.. i mi treba da saljemo igrace u drugu ligu da se kao pripreme za PLBiH.
Tako ce rjetki postati igraci, sto se nahalost i dokazalo da je 90% propalih talenata...
Mladog igraca gurnuti odmah, ukoliko ima kvaliteta.

Samo je kod nas igrac sa 20-21 godinu talenat...

Vakat je kurs promjeniti...
Nije posljednja nikad bila, nije ni sad pa tako nece biti ni u buducnosti.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 04 maj 2018, 16:38

Zip je napisao/la:
Pa PLBiH je zadnja liga u Evropi.. i mi treba da saljemo igrace u drugu ligu da se kao pripreme za PLBiH.
Tako ce rjetki postati igraci, sto se nahalost i dokazalo da je 90% propalih talenata...
Mladog igraca gurnuti odmah, ukoliko ima kvaliteta.

Samo je kod nas igrac sa 20-21 godinu talenat...

Vakat je kurs promjeniti...
kakve veze rejting lige ima sa pravilnim prelaskom juniora u seniorski fudbal? od svake generacije tih 10%(1-2) ako postane kvalitetan igrač, to je uspjeh, tako je u svakoj akademiji , vrlo je rijetko da od generacije 15-20 momaka uspije 10 npr. to je ludilo....većina ih neće uspjeti...
opet pitam šta imaš od toga? vanserijska forma da ga prati godinu dana prodat ćeš ga, za manje love nego igrača terena jer se golmani generalno ne plaćaju puno...opet ideš tražiti novog a to je najbolji mogući scenario, ima i drugih tipa ozljedi se, stane ga na po sezone, izgubi sampouzdanje moraš ga klupirati, pa mu još više padne sampouzdanje, pa staviš drugog golmana, pa odbrana isto se pođe gubit i sve ukrug, ogroman riziko, sve zbog kockarskog pristupa...apsolutno nema potrebe za tim, pogotovo jer hoćeš igrati evropu a tu ti ovo iz lige mladih golmana ne može poslužiti ni lopte da dohvaćaju.....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 04 maj 2018, 16:48

Te price kako u nasoj ligi nema igraca /golmana za nas okacite macku o rep. Da je tako ima li bi cca 2o-tak bodova prednosti u odnosu na konkurente (sto opet nije garant da u tom konkurentskom timu nema neko kvalitetan da nas pojaca).
Priznali to ili ne cak i u 1. Ligi FBiH ima zanimljivih igraca.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 04 maj 2018, 16:53

belosevic28 je napisao/la:Te price kako u nasoj ligi nema igraca /golmana za nas okacite macku o rep. Da je tako ima li bi cca 2o-tak bodova prednosti u odnosu na konkurente (sto opet nije garant da u tom konkurentskom timu nema neko kvalitetan da nas pojaca).
Priznali to ili ne cak i u 1. Ligi FBiH ima zanimljivih igraca.
+1
Uostalom odakle je dosao Suljic,Torlak,Cimirot itd.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 04 maj 2018, 16:56

belosevic28 je napisao/la:Te price kako u nasoj ligi nema igraca /golmana za nas okacite macku o rep. Da je tako ima li bi cca 2o-tak bodova prednosti u odnosu na konkurente (sto opet nije garant da u tom konkurentskom timu nema neko kvalitetan da nas pojaca).
Priznali to ili ne cak i u 1. Ligi FBiH ima zanimljivih igraca.
probali smo to , evo gledamo rezultat toga...niti im mentalitet valja niti oni imaju neki specijalan kvalitet...kome se psuje na tekmi FKS? Bekićima,Hebibima,Hodžićima i ostalima iz malih klubova iz naše lige...jel tako? zašto ponavljati nešto što očigledno ne fercera....

koga bi doveo iz budućeg šampiona a da nije naš bivši igrač? ili od kona? ima igrača da popune broj ali da donesu prevagu nema jer su već vani...ako nisu hoće vani i nepada im napamet da još gule koju sezonu ovde...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 04 maj 2018, 17:06

FrancescoTotti je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:X
Sabanovic - X - Mujakic - X
Stanojevic - Adukor - Crepulja
Hebibovic - Ahmetovic - X

Golman, stoper, bek, krilo za prvih 11 minimalno.
Klupu akademcima popunit, i ovim sto ostanu iz trenutnog rostera :hmmmmm:
Cuj x a 'najbolji bek lige' produzio ugovor :zviz:
Uh, moja greska :urnebes:
X
Sabanovic - X - Mujakic - Bekic(C)
Stanojevic - Adukor - Crepulja
Hebibovic - Ahmetovic - X
1946~

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 04 maj 2018, 17:08

ThrillerHz je napisao/la:
FrancescoTotti je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:X
Sabanovic - X - Mujakic - X
Stanojevic - Adukor - Crepulja
Hebibovic - Ahmetovic - X

Golman, stoper, bek, krilo za prvih 11 minimalno.
Klupu akademcima popunit, i ovim sto ostanu iz trenutnog rostera :hmmmmm:
Cuj x a 'najbolji bek lige' produzio ugovor :zviz:
Uh, moja greska :urnebes:
X
Sabanovic - Adukor - Mujakic - Bekic(C)
Stanojevic - Crepulja
Hebibovic - Krste - Halil
Ahmetovic
:thumbup: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Osttribine
Postovi: 2765
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 04 maj 2018, 18:06

DenchiNL je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:Povezivati sa nama jednog takvog golmana Zeljku Brkica i ako mu je karijera u padu pa i zbog godina izmedju ostalog je neozbiljno. Poslije kad dodje eventualno ovaj Velic ili Markovic bice jb njega. Tesko je u ovu ligu dovesti neka imena koja su ostavila neki trag u ligama petice, ili bas moras biti maher (sto kod nas u klubu niko nije) ili ga moras preplatiti drama. Od predstojeceg prelaznog roka ne ocekujem apsolutno nista, daj Boze da me/nas razuvjere.
ja shvatam vas i shvatam da ste u crnjaku zbog uprave i svega ali mene lično ne može oduševiti igrač Mladosti ili momak sa tribina Čelika kojeg će neko staviti u prvih 11 Sarajeva i on bi kao trebao biti dobar??? to se NEĆE desiti može samo biti novi Bekić.... :thumbdown: dakle ako se išlo na Ofosua i te neke jače igrače, tako treba i nastaviti...taman zajebali nekog na po sezone kao što smo Jajala ;)
Nije stvar u tome Denchi da li me/nas moze ili ne moze oduseviti igrac Mladosti ili Celika (a zasto ne bi), nego je problem sto se raju hajca imenima evo tipa Zeljke Brkica, a veca je mogucnost da ce nam doci otkrovenje sezone makedonskog prvenstva Fosna Vertikalovski :D

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 04 maj 2018, 18:07

Možda od tih imigranata i bude kakvog haj'ra. :D
Ako mali ima toliki kvalitet u nogama odmah mu ponuditi neki amaterski ugovor ako je moguće. :D
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 04 maj 2018, 18:10

MAKEDONSKI INTENRACIONALAC IPCE LETVANOVSKI POTPISAO JE TROGODISNJI UGOVOR SA NASIM KLUBOM I NA TAJ NACIN PORUCIO SAMO JE JEDAN DOM!!!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 04 maj 2018, 18:33

Pretpostavljam da smo uvozili najviše ovih fudbalera iz Srbije, pa onda Crne Gore, Hrvatske?!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.


Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 04 maj 2018, 18:50

Haman 700 iz Srbije! :shock: A ni 50 ih nije valjalo.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 maj 2018, 18:53

:puke:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 04 maj 2018, 19:03

High je napisao/la:Haman 700 iz Srbije! :shock: A ni 50 ih nije valjalo.
Sta ba? 28 iz Srbije. Ili lozis?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: belosevic23, Zeko87 i 20 gostiju.