FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 16 maj 2018, 16:52

Treba se organizovat da spremimo neku koreografiju, navijanje itd. :opaopa: :opaopa:
1946~

baboatif
Kontakt:

PostPostao/la baboatif » 16 maj 2018, 17:11

Svi u napad,jedan je HASE

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 16 maj 2018, 17:13

baboatif WroteColonhttps://sportsport.ba/fudbal/zrinjski-dovodi-golmana-olimpika/276852
ovako se talenti ganjaju

Husaricev pulen.Da su ga bas ganjali nisu :)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

High

PostPostao/la High » 16 maj 2018, 17:13

Na kojoj se utakmici opraštamo od Saida?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

baboatif
Kontakt:

PostPostao/la baboatif » 16 maj 2018, 17:16

miky_hz WroteColon
baboatif WroteColonhttps://sportsport.ba/fudbal/zrinjski-dovodi-golmana-olimpika/276852
ovako se talenti ganjaju

Husaricev pulen.Da su ga bas ganjali nisu :)

nisam to znao.ali primjer kako se igraci cak iz prve lige mofu skautirati.to je poenta
Svi u napad,jedan je HASE

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 16 maj 2018, 17:17

High WroteColonNa kojoj se utakmici opraštamo od Saida?

Biće prijateljska u kampu! Išao bih ja, ali nemam baš dobra iskustva s tim kampom..
Bahati, bahati Željkan!

High

PostPostao/la High » 16 maj 2018, 17:18

joker90 WroteColon

Biće prijateljska u kampu! Išao bih ja, ali nemam baš dobra iskustva s tim kampom..

Bliži se mjesec u kom mu ističe ugovor. Kakve će tu kiše suza biti...
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

StariGrad071
Kontakt:

PostPostao/la StariGrad071 » 16 maj 2018, 17:21

Kod nas u ligi nemas nikakvog skautinga. Menadjer dovede igraca i cao. Ili potpise neku svoju vedetu ali postavi uslov jos jednog igraca. Tako kod nas zavrsise onaj analpunisher.

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 16 maj 2018, 18:30

StariGrad071 WroteColonKod nas u ligi nemas nikakvog skautinga. Menadjer dovede igraca i cao. Ili potpise neku svoju vedetu ali postavi uslov jos jednog igraca. Tako kod nas zavrsise onaj analpunisher.

Upravo, u nasoj drzavi znam tonu momaka koji su sigurno bolji od pola igraca u Premier Ligi ali nisu imali covjeka da ih gura ili ti ga agenta i propali su. S druge strane poznajem par koji se jedva sastavljaju s loptom ali ih agent gura gdje god stigne...
1946~

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 16 maj 2018, 18:34

Fudbaler Sarajeva Joachim Adukor poslao je poruku navijačima Bordo tima, Hordama zla.

Igrač iz Gane, koji je svojim igrama stekao status neizostavnog prvotimca, poslao je poruku navijačima Sarajeva koji su dio tekuće sezone proveli u bojkotu.

“Naša ljubav prema vama se nikad neće promijeniti”, poručio je Adukor i objavio dvije fotografije na kojima se nalaze Horde zla.

slika
slika
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 16 maj 2018, 19:12

MortemHz WroteColon
FrancescoTotti WroteColon
MortemHz WroteColonHebibović je dao 5 golova i ima 6 asistencija u 28 meceva ove sezone.

a mi se radujemo produzetku njegovog ugovora kao da je salah u najmanju ruku. a efikasan ko erik djemba djemba

Ja bgm ne radujem hahah, fin je on momak ali brate ja ne mogu zaboraviti one silne zicere..

Bgm bi i lija Anđušić imao istu ako ne i bolju statistiku nakon 30 tekmi... :kafa:

ovako se talenti ganjaju

aha, pod 1. pogledaš da li je igrao u Sarajevu, ako jeste dovedi ga... :D :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je samo poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

kengur
Kontakt:

PostPostao/la kengur » 16 maj 2018, 19:20

Svako ima druge ukuse ali meni je onaj Heric opravdao svaku minutu koju je dobio i mislim da zasluzuje punu sansu u narednom periodu.

Ako prodamo Adukora i Mujakica onda je ocigledno da se nadamo opet Evropi (uz dosta srece)
Sa Sabrinom, Farukom, skautom, Poturom i ostalim uhljupima nikad nećemo osvojiti trofej. Klub sa najjacom ekonomskom situacijom kao maksimum uspjeha postavlja borbu za Evropu - zahvaljujuci nesposobnosti uprave.

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 16 maj 2018, 19:36

muhamedhulk WroteColonJa sam protiv Benke sad. :D Imas prvog strijelca lige u ekipi i dovoditi opet napadaca koji kosta? Logicnije je da se dovede jeftiniji domaci igrac, koji je potencijal. Ili Akademac (ako je ostao koji napadac u Akademiji :mrgreen: ).
Dovodi stopera i lijevog beka, puno potrebnije pozicije.

a ne znam što? ja sam generalno protiv svih povratnika, al zamisli upariš Ahmeta i Benku naprijed, koja odbrana ima 2 stopera koji bi se izborili s njima dvojicom, 2 najveće radilice napadača u ligi??? brata mi 2 izmjene bi bile stoperi kod protivnika svaku tekmu...a tek ako se uigraju ili neke kombinacije, spuštanja lopti i slično, znači jeza me hvata...i onda imaš Krstu s klupe...najtužnije mogli smo se dosad nauzimat trofeja da su ostavili čovjeka...ta 2 napadača igraju po svakom blatu, snijegu, močvari....i pogađaju...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je samo poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 16 maj 2018, 19:40

DenchiNL WroteColon
muhamedhulk WroteColonJa sam protiv Benke sad. :D Imas prvog strijelca lige u ekipi i dovoditi opet napadaca koji kosta? Logicnije je da se dovede jeftiniji domaci igrac, koji je potencijal. Ili Akademac (ako je ostao koji napadac u Akademiji :mrgreen: ).

a ne znam što? ja sam generalno protiv svih povratnika, al zamisli upariš Ahmeta i Benku naprijed, koja odbrana ima 2 stopera koji bi se izborili s njima dvojicom, 2 najveće radilice napadača u ligi??? brata mi 2 izmjene bi bile stoperi kod protivnika svaku tekmu...a tek ako se uigraju ili neke kombinacije, spuštanja lopti i slično, znači jeza me hvata...i onda imaš Krstu s klupe...najtužnije mogli smo se dosad nauzimat trofeja da su ostavili čovjeka...ta 2 napadača igraju po svakom blatu, snijegu, močvari....i pogađaju...

Samo sto Ahmeta stane na polusezoni a i on je star kao Benko, licno bi drzao jednog starijeg i jednog mladjeg.. ne mora to biti nase dijete ali neko poput Kunića lupam, 24 god.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 16 maj 2018, 19:44

MortemHz WroteColon
DenchiNL WroteColon

Samo sto Ahmeta stane na polusezoni a i on je star kao Benko, licno bi drzao jednog starijeg i jednog mladjeg.. ne mora to biti nase dijete ali neko poput Kunića lupam, 24 god.

pa ako ćeš ovoj trojici priključit nekog onda akademca da ima šta naučiti od veterana od klase ne nekog polu-igrača....mislim ne mora ni Benko ali onda zvekni cifru za dobrog špica...ako/kad Ahmeta stane imaš i dalje drugog i Krstu i tog akademca, ali do proljeća bi napravio takvu zalihu poena da je ne bi mogli zeznut ubjeđen sam...
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 16 maj 2018, 19:46, ukupno mijenjano 1 put.

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 16 maj 2018, 19:45

Pa to
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

Fikret1946
Kontakt:

PostPostao/la Fikret1946 » 16 maj 2018, 19:57

ako Bog da tek za koju godinu. ima Hus jos utakmica u nogama

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 16 maj 2018, 20:20

KrajisnikBosnjak WroteColonHebibović je naš Florenzi! Totalno slični igrači po mom mišljenju. Hebib dođe kao Flo za siromašne. :D

znači isto sam pomislio, kad vidim Florenzija da proleti i opuca sam a Džeko mu mater psuje :D :rol:

DenchiNL
Kontakt:

PostPostao/la DenchiNL » 16 maj 2018, 21:18

e da vidimo kome kasni :D

Novi pravilnik Svjetske fudbalske federacije (FIFA) o statusu igrača, koji će na snagu stupiti 1. juna, pooštriće obaveze klubova prema igračima i na minimum svesti mogućnost da se manipuliše njihovim platama.

Najvažnija novost je da će igrač moći da raskine ugovor na štetu kluba već poslije dvije neisplaćene plate, što će biti posebno zanimljivo primijeniti u BiH jer je javna tajna da igrači svoje zarade traže putem suda i nekoliko godina po odlasku iz kluba. Do sada se raskid ugovora mogao tražiti poslije tri neisplaćene plate, ali je poslije nastajala cijela procedura, arbitraža, sud, pa se cijeli proces znao otegnuti i na nekoliko godina.

Sada je taj rok skraćen na dva mjeseca i, ukoliko igrač ne bude isplaćen, moći će da raskine ugovor uz prethodno petnaestodnevno pismeno upozorenje, bez ikakvih arbitraža, sudova…”, naglasio je potpredsjednik Sindikata profesionalnih fudbalera BiH Aldin Džidić u izjavi za Glas Srpske.

Ono što će se dešavati poslije toga za većinu klubova, pogotovo onih koji muku muče sa novcem, moglo bi da bude pogubno.

Igrač će osim duga dobiti i naknadu štete do kraja ugovora, plus od tri do šest plata. Bit će donesena i odluka koja će sadržavati kaznu, koja će se, ako klub u roku od mjesec ne plati dug, odmah aktivirati bez potrebe pokretanja disciplinskog postupka. Sve nacionalne fudbalske federacije morat će da izmijene svoje pravilnike i usklade ga sa FIFA pravilnikom o statusu igrača”, nastavio je Džidić.

Tako će igračima biti omogućena “poštenija” borba sa klubovima, koji ih sve češće neredovno isplaćuju.

“Sada više niko “normalan” neće moći da potpiše s igračem ugovor koji neće moći da ispoštuje jer će kazne za klub biti više nego rigorozne. To će sigurno olakšati borbu i nama u sindikatu, koji imamo sve više pritužbi igrača na neredovna isplaćivanja”, istakao je Džidić.

mikimaus
Kontakt:

PostPostao/la mikimaus » 16 maj 2018, 21:53

Gledam sad play off 3. engleske lige znaci momak ubi a nije skup garantujem . Jos mu istice ugovor da ovi nasi malo prate dadnes mu platu 4 milje eura i tvoj je za djaba al ne zele ovi nasi da gledaju nista . Ugovor na tri godine i udri al jbg .https://www.transfermarkt.de/duane-holm ... ler/257095
SAMO TI I NIKO VISE SARAJ' VO ... ZA TOBOM LUDI SMO SVI

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: zagorski i 10 gostiju.