FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 22 maj 2018, 18:42

Sta se bumite, ionako ste govorili ko god dodje da nece imati nikakbog uticaja na dovodjenje igraca... Ds je to jos jedna ubleha..

Pa eto, znali ste sve.. sto se sad nervirate sto nije neko drugi, poznatiji, mozda onaj drugi Emir?

Sretno Hadzicu, pa kako god...

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 22 maj 2018, 18:45

High je napisao/la:Još malo pa će se i Ibišević oprostiti od fudbala. Svakako su uvijek kružili natpisi da od svih naših klubova on najviše simpatiše nas. Što znači da mu se možemo nadati a da očekujemo da će umjesto njega na novonastalu poziciju izvršnog gonitelja transfera doći Diatta.
haveru da mi dovedemo Vedu pored MLS-a , moralo bi baš čudo da se desi :D tj. da mu žena naredi :D
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 22 maj 2018, 18:51, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 22 maj 2018, 18:46

DenchiNL je napisao/la:
High je napisao/la:Još malo pa će se i Ibišević oprostiti od fudbala. Svakako su uvijek kružili natpisi da od svih naših klubova on najviše simpatiše nas. Što znači da mu se možemo nadati a da očekujemo da će umjesto njega na novonastalu poziciju izvršnog gonitelja transfera doći Diatta.
haveru da mi dovedemo Vedu pored MLS-a , moralo bi baš čudo da se desi :D
Kad smo mogli dovesti Misimovića, Ofosua i Spahića, možemo i njeg!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 22 maj 2018, 18:47

StariGrad071 je napisao/la:2 trofeja koja su nas unazadila 10 godina.
Nas je unazadilo ono sto se desilo poslije sampionske sezone, tj ona sezona kad sa budzetom od skoro 7 miliona mi Evropu nismo izborili.
Zadnja izmjena: YNWA, dana/u 22 maj 2018, 18:47, ukupno mijenjano 1 put.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
zlo87
Postovi: 3259
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 22 maj 2018, 18:47

Zip je napisao/la:Sta se bumite, ionako ste govorili ko god dodje da nece imati nikakbog uticaja na dovodjenje igraca... Ds je to jos jedna ubleha..

Pa eto, znali ste sve.. sto se sad nervirate sto nije neko drugi, poznatiji, mozda onaj drugi Emir?

Sretno Hadzicu, pa kako god...
Koje je tvoje misljenjeno Hadzicu?
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

zeRoberto
Postovi: 73
Pridružen/a: 29 apr 2018, 17:42

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zeRoberto » 22 maj 2018, 18:51

Dilaver je prvo pojacanje 100%

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 22 maj 2018, 18:56

zeRoberto je napisao/la:Dilaver je prvo pojacanje 100%
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 22 maj 2018, 18:57

belosevic28 je napisao/la:Ja bi samo volio da mi neko nabroji reference po kojima bi Spahic bio bolji SD od Hadzica. Lik nije u fudbalu otkako je zavrsio karijeru,skoro sa svakim klubom se razisao na ruzan nacin, kabadahijsko ponasanje...al' eto to Bosnji imponuje.
ne znam za hadzica, ali spahic je gori nego sva ova gowna u upravi zajedno :puke:

Avatar
miky_hz
Postovi: 23101
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 22 maj 2018, 18:58

zeRoberto je napisao/la:Dilaver je prvo pojacanje 100%
Vidim da ga zastupa ovaj Izraelac sto radi sa Emirom.Tako da ima logike.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 22 maj 2018, 19:00

Bakrac iz Sutjeske je ponuden nama, nasi su isli kao da ga gledaju od kud odjednom u Zelj8?

Avatar
zlo87
Postovi: 3259
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 22 maj 2018, 19:01

Umjesto da Rondić bude taj, mi dovodimo Dilavera, a Rondić u Češkoj zabio 16 golova za polusezonu. Je li iko odgovarao za njegov odlazak?
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 maj 2018, 19:03

Ljudi, ne znam što smo dopustili da se upecamo opet na velika imena. Najveće ime koje je poslije rata bilo u klubu je onaj Zvezdaš, Petrović, pa smo ga nogirali nakon tri dana. Nije bio vojnik kluba, nego je bio ''vojnik" tamo nečeg drugog, ne bih o tom. Tad smo napravili glupost, evo nas sad 4 godine kasnije, gdje smo? Neko spomenu, mi smo Misketa, Ofosua, Borjana zamijenili Alispahićem, Halilovićem i Tupim, o čemu pričamo? A ni ime ne znači ništa aman, eto vam Papca. @ledesma nas su dobili jedan derbi s njegovim igračima a budimo realni, sezonu su im iznijeli igrači koje je ubleha Ćenan doveo. Daj nama igrače kalibra Stevanovića, Lendrića, Graovca, Zakarića... sve je to doveo Ćenan koji nikakvo ime nije u fudbalu.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 maj 2018, 19:05

Zna zabiti ali da je neka klasa - nije.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 22 maj 2018, 19:12

Dilaver je promašaj čisti, lafo neka "legenda" Mladosti. Ako su nam ovo pojačanja za titulu ili Evropu, džaba nam sve to!
Ahmetović je Džeko za Dilavera. Bolje mladog Kunića dovesti.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 22 maj 2018, 19:13

Sarajlijica1946 je napisao/la:Bakrac iz Sutjeske je ponuden nama, nasi su isli kao da ga gledaju od kud odjednom u Zelj8?
pa nećemo Mujakića klupirat radi njega, isti tip...a konama ode Graovac a kapiten :D valjda u pemziju...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače


Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 22 maj 2018, 19:17

To su bila vremena. :urnebes: :urnebes: :clap:

Joj koliko je samo spor bio Hadžija, ali znao je glavom zabiti... :salut:
U globalu veoma koristan igrač, u Olimpiku veoma dobar sportski direktor, mislim da će nam koristiti!

DOBRO NAM DOŠAO EMIRE! :bih: :bih: :bih: Vjerujem da nećeš biti uhljeb.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8088
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 22 maj 2018, 19:24

emir ima slifa za menadzera, nadam se da ce 'pokupiti' dobre igrace iz lige a i strance 'kapitalce'. sretno hadzija!
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 22 maj 2018, 19:25

zlo87 je napisao/la:Umjesto da Rondić bude taj, mi dovodimo Dilavera, a Rondić u Češkoj zabio 16 golova za polusezonu. Je li iko odgovarao za njegov odlazak?
16 je kod nas zabio u juniorima... u češkoj u juniorskom timu ima učinak 5 golova i 2 žuta u 13 tekmi, nejse momak je talent i šteta je što je otišao
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

scudetto89
Postovi: 2607
Pridružen/a: 25 dec 2016, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scudetto89 » 22 maj 2018, 19:28

Sad vidjoh moguce protivnike naseg kluba, ovdje ne bih trebalo biti vecih problema u prolazak dalje :thumbup:
04.10.2009 !
1946 !
HZ ' 87 !

Grizzlies FC

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avalkaB i 12 gostiju.