FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 12 jun 2018, 00:52

skoroalen je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:Nakon Nedima Hadžića treba sa oprezom uzimati zvijezde iz omladinskih selekcija. Daj Bože da griješim, želim im svima sreću, ako Bog da da zaigraju za prvi tim!
Ma brate, Hadžića su pojela velika očekivanja. A budimo realni, nije momak loše ni igrao. Zabio je 2-3 gola, izborio penal na derbiju, da je odigrao pola sezone u prvoj postavi, prilagodio bi se on. Druga je stvar što ga neko negativno gura, valjda onaj Primorac jer ga je ovdje zastupao, pa od balavca hoće da napravi multimilionera. Polahko, kako @sarajevo46 reče, nek sve ide svojim tokom.
Upravo sam to mislio napisati. prevelika očekivanja su bila za momka. A nije svega ukupno 10 tekmi odigrao i ne znam jeli od toga 3-4 utakmice od početka igrao. Da je ostao još jednu sezonu tek bi tad mogao da komentarišem momka.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 12 jun 2018, 00:59

@Zagor ima tu krivice i za medije, koji su nabili ta očekivanja, tačnije za onog ko je naručivao te tekstove. Ipak je on i dalje mentalno nezrela ličnost, vjerovatno je i njemu sve to udarilo u glavu, plus kad ga savjetuje neko ko mu iznad glave vidi dolar... loša kombinacija definitivno.
Želim mu svu sreću u karijeri al ne vjerujem da će ostvarit svoj potencijal.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 12 jun 2018, 01:01

Dajem ruku i kladim se da će mali Sadiku, o kojem se slabo pisalo po ovim medijima, napraviti veću karijeru od Hadžića. Malog Hadžića će pojesti mutav otac i ego koji mu je narastao nakon plaćanja članaka i navodima da je "novi nasljednik Suareza".

Ne kontam ove mlade igrače i njihove porodice, sami sevi skaču u stomak. Šuti, treniraj, radi i uspjeh će doći. Ali, eto, to je omogućio ovaj današnji moderni fudbal i biznis, svako se gura da što prije uzme lovu, boli ga za ostalo, nažalost. Da je jedan Džeko gledao lovu, ne bi dalje od Hrvatske ni prešao, ali išao čovjek stepenicu po stepenicu, a u to vrijeme se i nije moglo nešto kurciti oko nekakvih cifri. Danas te neki mali zaebava i traži koliko hoće, a sve je to pokvario ovaj današnji biznis od fudbala.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 12 jun 2018, 01:23

Hadžić neće napraviti neku karijeru, bit će prosjek koji će možda i doći nazad u BiH za koju godinu. Ne bih volio ovako da bude, ali to je momak koji nikad ne igra u Portugalu. Tražio sam baš neke statistike, NIŠTA, znači nije ipak toliki talenat koliko smo mi pričali. I slažem se sa @AlfredNobel - Sadiku će napraviti sigurno bolju karijeru.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 12 jun 2018, 01:39

Pa Armin Hodzic je za Hadzica doktor fudbala, pa mu je Dinamo maximum... Nedima su roditelji, manager i mediji ubili, prije nego je i poceo uopste profi karijeru :thumbdown:
1946~

bordobijeli
Postovi: 14258
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 12 jun 2018, 01:43

nazalost ali to je sad tako hadzic je najbolji primjer prevelike pompe oko momka 17 godina koja mu na kraju nista nije donijela . mi smo isto nasjeli na te price samo hadzic i hadzic niko nije spominjao rondica,sabanovica,mujakica,kapica i slicne igrace iz akademije koji su u rangu hadzica a vjerovatno i bolji bar su dosad pokazali vise . to je nazalost zlo modernog fudbala i treba se borit protiv toga mislim da su jednim djelom klub i napustili smajlagic,hadzic,sadiku zbog tog nekok prevelikog pritiska da moraju igrati ,mislili su da moraju igrati jer im je neko rekao da su odlicni a nije bas tako suti i bori se prilika ce doci . Mujakic je jako dobar primjer bori se gine za svaki minut na terenu i nagradjen je .

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 12 jun 2018, 02:38

Ovo Dulja doveo Seju Boya

slika
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 12 jun 2018, 02:45

Pa treba sve polako, nema razloga prije 18 nekog stavljati u prvi tim, neka momak predje prvo u juniore. Kovacevic mora biti bar drugi golman ove sezone i braniti bar 10 utakmica bio to kup ili liga, a vec sljedece prvi golman.
Sabrine mi moje!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 12 jun 2018, 03:04

skoroalen je napisao/la:@Zagor ima tu krivice i za medije, koji su nabili ta očekivanja, tačnije za onog ko je naručivao te tekstove. Ipak je on i dalje mentalno nezrela ličnost, vjerovatno je i njemu sve to udarilo u glavu, plus kad ga savjetuje neko ko mu iznad glave vidi dolar... loša kombinacija definitivno.
Želim mu svu sreću u karijeri al ne vjerujem da će ostvarit svoj potencijal.
Takvi mentalni sklopovi nisu svjesni da kad odeš vani moraš biti duplo bolji od svakog domaćeg igrača. Otišao je u strani svijet, a nema se čime pohvaliti, da je napravio nešto u vlastitoj državi u seniorskoj konkurenciji jer mislim da je 70% juniorskih ekipa u Portugalu jače od 70% klubova iz naše premijer lige.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adriano_leite » 12 jun 2018, 03:09

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Hadžić neće napraviti neku karijeru, bit će prosjek koji će možda i doći nazad u BiH za koju godinu. Ne bih volio ovako da bude, ali to je momak koji nikad ne igra u Portugalu. Tražio sam baš neke statistike, NIŠTA, znači nije ipak toliki talenat koliko smo mi pričali. I slažem se sa @AlfredNobel - Sadiku će napraviti sigurno bolju karijeru.
Istu stvar sam neki dan i ja trazio, pa mi je drago sto je jos neko to primijetio (daleko od toga da mi je drago sto ne igra, nego u pitanju je ekipa iz druge lige i opet ga nema ni na mapi) a toliko se danima napadalo sve u i oko FKS.

Jednostavno ne trebamo vjerovati svemu sto procitamo, treba vise vjerovati svojim ocima, jer je mnogo placenih clanaka kako bi se neko prodao. Napadali se svi zbog njega, a eto Smajlagic vise igrao u Sloveniji za krace vrijeme, a nikakav je talenat bio u poredjenju sa Nedimom koji je glasio za cudo od djeteta.

Treba djeci davati sansu, ali dozirano, da ne polete u visine. Ako ih roditelji hoce voditi po Benfikama, bujrum nek vode, pa nek im djeca ne igraju ni u drugim ligama.

Mujakic je pozitivan primjer, a negativnih primjera je mnogo mnogo vise.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 12 jun 2018, 03:32

Pa Hadzic igra za JUNIORE onog kluba, ne igra za prvu ekipu. Razlog: prilagodba na novu sredinu, kako fudbalski tako i mimo njega. Plan je da iduce sezone zaigraju (on i Veladzic) za prvu ekipu.
A Dulja u Pashi na kebabu. :D Nabija masu. :mrgreen:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adriano_leite » 12 jun 2018, 03:46

muhamedhulk je napisao/la:Pa Hadzic igra za JUNIORE onog kluba, ne igra za prvu ekipu. Razlog: prilagodba na novu sredinu, kako fudbalski tako i mimo njega. Plan je da iduce sezone zaigraju (on i Veladzic) za prvu ekipu.
A Dulja u Pashi na kebabu. :D Nabija masu. :mrgreen:
Koliko je odigrao utakmica za juniore? Poenta je da je nama kao postavljao neke uslove, a ode gdje ode i ne igra uopste. Ja nadjoh da je odigrao za juniore 4 utakmice, ukupno 67 minuta u 4 utakmice: 2 min, 4 min, 45 min i 16 min i pri tome je dao 0 golova. Premalo za cudo od djeteta ili?
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bihuzur » 12 jun 2018, 04:47

cudo od djeteta ima glupe roditelje

Avatar
adem993
Postovi: 406
Pridružen/a: 29 dec 2015, 18:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adem993 » 12 jun 2018, 05:27

Ja se nadam da Ce danas doci SMS jer ova tisina postaje odvratna!!!
Bit ćeš opet prvak čest 1946

Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!

Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 12 jun 2018, 08:43

adriano_leite je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Pa Hadzic igra za JUNIORE onog kluba, ne igra za prvu ekipu. Razlog: prilagodba na novu sredinu, kako fudbalski tako i mimo njega. Plan je da iduce sezone zaigraju (on i Veladzic) za prvu ekipu.
A Dulja u Pashi na kebabu. :D Nabija masu. :mrgreen:
Koliko je odigrao utakmica za juniore? Poenta je da je nama kao postavljao neke uslove, a ode gdje ode i ne igra uopste. Ja nadjoh da je odigrao za juniore 4 utakmice, ukupno 67 minuta u 4 utakmice: 2 min, 4 min, 45 min i 16 min i pri tome je dao 0 golova. Premalo za cudo od djeteta ili?
Ne igra za juniore nego je stavljen u B ekipu, zajedno sa momcima iz brazila, angole, ghane, cameruna od 23 godine koji su puno dalje od njega u svakom smislu i dodatno igraju i krilne pozicije...da su istog uzrasta ovi tamnoputi imaju prirodne fizicke predispozicije bolje...a 4-5 godina stariji on nema apsolutno nikakve sanse....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
hz033
Postovi: 2772
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 12 jun 2018, 09:51

adem993 je napisao/la:Ja se nadam da Ce danas doci SMS jer ova tisina postaje odvratna!!!
Znas kaku kazu, tiha voda brijegove valja :mrgreen:
U novi boj ...

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 12 jun 2018, 10:07

Mene nervira sto kao ovdje moraju igrati, dok kada odu vani eto moze i b, c, d, i z ekipa pa fol korak po korak, pa se vrati i kaze trener me nije volio.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 12 jun 2018, 10:46

Nagrada za trofej na Kupu prijateljstva: Četiri juniora FK Sarajevo potpisuju ugovore sa klubom

Bordo klub je danas u 14 sati organizovao pres konferenciju na kojoj će predstaviti četiri talentovana igrača juniorske ekipe koji će potpisati ugovore sa klubom. Osim fudbalera Sarajeva na pres konferenciji će prisustvovati i rukovodioci kluba.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 12 jun 2018, 11:01

Imamo li igrača za početni sastav?! Imamo li kakve ambicije osim neambicija?!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 12 jun 2018, 11:03

High je napisao/la:Imamo li igrača za početni sastav?! Imamo li kakve ambicije osim neambicija?!
Pojačat ćemo se djecom iz akademije, danas potpisuju 4 igrača, :mrgreen:
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lavcina i 16 gostiju.