FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

Koliko može FK Sarajevo ove godine u Evropi?

1. pretkolo
83
29%
2. pretkolo
113
39%
3. pretkolo
31
11%
play-off
10
3%
Grupne faze EL
54
19%

Ukupno glasova: 291

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 16 jun 2018, 23:26

Ocekujemo previse?
Ocekujemo da u ligi gdje igra Doboj kod Kaknja, Simin Han, Krupa na Vrbasu, ova neka Zvezda ne znam ni odakle je, granicni prelaz Gabela, budemo prosjek lige?
Sta je po vama najnize gdje mozemo pasti i kako bi to po vama trebalo izgledati FK Sarajevo?
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 16 jun 2018, 23:30

U ovoj ligi očekivati i težiti trofejima sa FK Sarajevo postade, "po njima" nerealno i samo izvodivo u bajkama. Ne mogu da vjerujem šta ljudi pišu, i kako razmišljaju. Ne mogu vjerovati.
UPRAVA NAPOLJE!!

FrancescoTotti
Kontakt:

PostPostao/la FrancescoTotti » 16 jun 2018, 23:31

Jedini koji zivi bajku si ti sa platom svog starog kojeg jedan adzem isamara kao levata . Da imas imalo obraza ne bi se ni registrovao na ovaj forum i prosipao suplju, al s obzirom da si balavac od jedva 18 godina nekako te i razumijem sto jokara kaze.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Derdiyok
Kontakt:

PostPostao/la Derdiyok » 16 jun 2018, 23:34

Evander WroteColonOcekujemo previse?
Ocekujemo da u ligi gdje igra Doboj kod Kaknja, Simin Han, Krupa na Vrbasu, ova neka Zvezda ne znam ni odakle je, granicni prelaz Gabela, budemo prosjek lige?
Sta je po vama najnize gdje mozemo pasti i kako bi to po vama trebalo izgledati FK Sarajevo?

Pa, kako je krenulo, jos malo i tako ce ti biti s nama u kvalifikacijama. Kad dodju Albanci, ovi sa Malte ili Andore pa budu govorili da moraju s nama igrati.
Srce lupa kad vidim te k'o kad tribine zagrme

Ako se može riješiti, nema potrebe da se nerviraš. A ako se ne može riješiti, uzalud se nerviraš.

StariGrad071
Kontakt:

PostPostao/la StariGrad071 » 16 jun 2018, 23:37

Ti si bas debilan momak. Kad nemas sta napisati argumentovano onda izmisljas nebuloze. Maloumnici smisle bolju provalu od te "sin" "rodjak" "haver" "komsija" itd. Bas moras biti kvalitetan debil. Kad smo mi doveli igraca da je beton na pocetku priprema? Nikad.
Po tvojim postovima nisi stariji od 7 godina, 10 plafon.

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 16 jun 2018, 23:37

A doduše, sa ovim ljudima koji vode klub i sa ovim igračima trenutnim, trofeji i jesu u domenu bajki.
Sve dok se ovaj kancer ne očisti u potpunosti, napretka neće biti i realnost će biti, kako si rekao, Šišići, Tatari, Šehići...

Tek kada dođu ozbiljniji ljudi koji će staviti interes kluba ispred vlastitog, i koji iskoristi bar trećinu potencijala, IMENA i VELIČINE kluba, bajka će biti prošlost, trofeji će biti rutina.
UPRAVA NAPOLJE!!

midzuka
Kontakt:

PostPostao/la midzuka » 16 jun 2018, 23:38

Ja ne znam sta je po vama pesimizam ako kazemo da je Almir Bekic vec trecu sezonu nezamjenjiv(nedodirljiv) na beku.
Ako citiramo izjavu clanova Uprave gdje kazu da imaju para za prava pojacanja a ta pojacanja su Sisic i Tatar? Uz duzno postovanje prema momcima, igraci koji nemaju statistiku u prvim ligama Hrvatske, BiH?
Je li neko popljuvao Crepulju? Postojale su sumnje u njegove minute u zadnje vrijeme ali srdacno je docekan, i Sofranac isto tako. Ali to su igraci sa odredjenim CV-om.
Vec dvije sezone zaredom gube igrace zbog kratkih ugovora, opet se sa Sisicem potpise ugovor na 1+1? Mislite da cemo dobiti taj "+1" ako momak bljesne u ovoj sezoni?
Evo ja idem vec 4 godine na svaku utakmicu(4 godine, zbog mojih godina u rodnom listu), i mislim da imam puno pravo da kritikujem i kazem da mi se ne svidja to sto rade.
Sve dođe i prođe, al' ti si zauvijek,
Sarajevo moje, moj jedini je svijet.

FrancescoTotti
Kontakt:

PostPostao/la FrancescoTotti » 16 jun 2018, 23:41

da citas malo forum a ne ulazis ovako kad vidis priliku da prosipas svoju suplju mozda bi ti i htio ponovo pisat silne argumente protiv trenutnih neznalica koji nam vode klub.
Ako sam ja tipicni bosnjo kojem se ne svidja ova letargija i beznadje u klubu ti onda ispadas tipicni balija koji il pusta da se sve ovo desava mirno posmatrajuci il ucestvujes na neki nacin u ovom srozavanju kluba.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

StariGrad071
Kontakt:

PostPostao/la StariGrad071 » 16 jun 2018, 23:47

Zar je Tatar potpisao?

Regulator
Kontakt:

PostPostao/la Regulator » 16 jun 2018, 23:59

midzuka WroteColonJa ne znam sta je po vama pesimizam ako kazemo da je Almir Bekic vec trecu sezonu nezamjenjiv(nedodirljiv) na beku.
Ako citiramo izjavu clanova Uprave gdje kazu da imaju para za prava pojacanja a ta pojacanja su Sisic i Tatar? Uz duzno postovanje prema momcima, igraci koji nemaju statistiku u prvim ligama Hrvatske, BiH?
Je li neko popljuvao Crepulju? Postojale su sumnje u njegove minute u zadnje vrijeme ali srdacno je docekan, i Sofranac isto tako. Ali to su igraci sa odredjenim CV-om.
Vec dvije sezone zaredom gube igrace zbog kratkih ugovora, opet se sa Sisicem potpise ugovor na 1+1? Mislite da cemo dobiti taj "+1" ako momak bljesne u ovoj sezoni?
Evo ja idem vec 4 godine na svaku utakmicu(4 godine, zbog mojih godina u rodnom listu), i mislim da imam puno pravo da kritikujem i kazem da mi se ne svidja to sto rade.

Todorovic - Sloboda bljesno, ode u Salzburg, Ordagic bljesno ode u Norvesku, Kojic bljesno ode u Poljsku, Lendric bljesno ode u Francusku, Duljevic Bljesno ode u Njemacku, Vukotic bljesno ode u Belgiju, bljesnu Stojcev ode u Grcku, Bljesnu Cimi ode u Grcku, Bljesnu Bajic ode u Tursku, Krpic ode u AIK itd... Sta je sa vama? kakav renome kluba kad od 30 utakmica 28 igra u blatu do koljena a plata mu niza 10X nego u ovim gore nabrojanim klubovima.
Eto bolji lijevi bek od Bekica je mozda Mehremic? koji je to bolji lijevi bek u ligi a da bi ga mogli dovesti ali uzmi u obzir da je to uvijek bila deficitarna pozicija i kad god igrac malo odskoci na toj poziciji on pravi transfer 10X jacu ligu. E haj sad ti meni navedi igraca koji je bolji od Bekica na lijevom beku a da je nama realna opcija a i mi njemu?????

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 17 jun 2018, 00:03

Regulator WroteColonJoj sto ne mogu vise ovog Bosnjackig pesimizma majke mi. Gadi mi se majke mi citati ovaj forum ili komentare na bilo koji clanak vezan za FK Sarajevo. Mi smo bolestan narod kojem ni desetogodisnji budzet MMF-a ne moze pomoci da se skolujemo. narod ne bjezi iz ove zemlje zbog nedostatka posla vec bjezi od ovog "Bosnjakluka"
Nemojte molim Vas nikada vise doci na utakmicu Sarajeva, bojkotujte do kraja zivota ili jos bolje pocnite navijati za komsije ili Famos iz Hrasnice!

I nemojte mi samo mudrovanja jer 99% od vas bojkotuje utakmice iz tudjih interesa i razloga pa se Bosnjo primio na pricu o raspadnom stanju u klubu!!!

Pasa moj ta glupa prica prolazi samo kod ljudi koji prate nas klub 2 mjeseca. O cemu pricas ti uopste? Sta bi navijaci Zvezde,Partizana,Dinama il slicnih radili da gledaju ove bravure godinama,da gledaju idiote nesposobne koji sa oarama i najacim budzetom ne mogu meda evo 3 godine jedva do evrope dodju jel to mjerilo,il u EU isto vlada bosnjacki mentalitet pa kad neki poznatiji klub rovari na sredini il kad godinama ne ostvari zeljeni cilj,ljudi popale,sruse polome prebiju itd tako da tu pricu prosipaj negdje drugo

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 17 jun 2018, 00:05

Ovakvo srozavanje kluba i ovako nisko spustanje standarda i ocekivanja mogu samo oni koji imaju nekog interesa u i oko kluba ili neko njima blizak to ima,drugo objasnjenje ne vidim.
To je najveci ljudski šljam koji postoji :puke:
Ilievski odlazi!
Vratite nam Saraj'vo!

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 17 jun 2018, 00:08

zagorski WroteColonOvakvo srozavanje kluba i ovako nisko spustanje standarda i ocekivanja mogu samo oni koji imaju nekog interesa u i oko kluba ili neko njima blizak to ima,drugo objasnjenje ne vidim.
To je najveci ljudski šljam koji postoji :puke:

Pa stanje u drzavi odgovara onima koji imaju korist od toga, a mnogi imaju. Preslikana situacija.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

Regulator
Kontakt:

PostPostao/la Regulator » 17 jun 2018, 00:10

FrancescoTotti WroteColonda citas malo forum a ne ulazis ovako kad vidis priliku da prosipas svoju suplju mozda bi ti i htio ponovo pisat silne argumente protiv trenutnih neznalica koji nam vode klub.
Ako sam ja tipicni bosnjo kojem se ne svidja ova letargija i beznadje u klubu ti onda ispadas tipicni balija koji il pusta da se sve ovo desava mirno posmatrajuci il ucestvujes na neki nacin u ovom srozavanju kluba.

Za razliku od tebe ja odem da gledam fudbal i klub za koji navijam i kojeg volim godinama, i nekad sam razocaran a nekada i sretan ali vjeruj mi da nemam taj problem da na sve gledam pesimisticno. Kad vratim film unazad par godina u osvrnem se na kakvim je granama bio klub i na kakvim je sada onda sam ja presretan. Sira slika je malo kompleksnija jer sam ja prije 10 godina imao vecu platu nego sada a poprilicno je sve bilo jeftinije u odnosu na danas tako da i ta slika koja nam dolazi sa stadiona gdje su posjete razocaravajuce nema bas tolike veze sa fudbalom koliko sa ekonomskom situacijom drustva ovog sto je ostalo, i onda nam utakmice vikendom na lijepom vremenu i ne blatnjavom terenu izgledaju tako sumorno...
Treba malo realno sagledati stvari a realno je da ce svako soju priliku zgrabiti da ode odavde pogotovo zbog ovakvih Bosnaka kao ti ili balija kao ja (kako ti rece)...

Lik
Kontakt:

PostPostao/la Lik » 17 jun 2018, 00:17

Jel iduce sedmice idu SMS-ovi da se fukara malo raduje ?
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

StariGrad071
Kontakt:

PostPostao/la StariGrad071 » 17 jun 2018, 00:17

Niko ne kaze da je situacija dobra i da je neko zadovoljan, gluho bilo, ali ne treba ni pretjerivati. Ovo oko pojacanja, pojedinci su toliko paranoicni da to vise nije ni smijesno.

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 17 jun 2018, 00:23

Regulator WroteColon
FrancescoTotti WroteColonda citas malo forum a ne ulazis ovako kad vidis priliku da prosipas svoju suplju mozda bi ti i htio ponovo pisat silne argumente protiv trenutnih neznalica koji nam vode klub.

Za razliku od tebe ja odem da gledam fudbal i klub za koji navijam i kojeg volim godinama, i nekad sam razocaran a nekada i sretan ali vjeruj mi da nemam taj problem da na sve gledam pesimisticno. Kad vratim film unazad par godina u osvrnem se na kakvim je granama bio klub i na kakvim je sada onda sam ja presretan. Sira slika je malo kompleksnija jer sam ja prije 10 godina imao vecu platu nego sada a poprilicno je sve bilo jeftinije u odnosu na danas tako da i ta slika koja nam dolazi sa stadiona gdje su posjete razocaravajuce nema bas tolike veze sa fudbalom koliko sa ekonomskom situacijom drustva ovog sto je ostalo, i onda nam utakmice vikendom na lijepom vremenu i ne blatnjavom terenu izgledaju tako sumorno...
Treba malo realno sagledati stvari a realno je da ce svako soju priliku zgrabiti da ode odavde pogotovo zbog ovakvih Bosnaka kao ti ili balija kao ja (kako ti rece)...

Pa i unazad 10 godina smo redovno igrali Evropu,osvojili titulu,cak smo bili i konkurentniji u borbi za trofeje nego sto smo to sada. A to je jedino sto jednog navijaca moze zanimati.
Drago je i meni da mi imamo svoje terene na kojima mozemo trenirati,a ne da se vucaramo po Vogosci,Ilijasu itd.,drago mi je i da nemamo dugova,drago mi je i da imamo najstabilniji i najjaci budzet itd.,ali ako nema trofeja u ovoj i ovakvoj ligi,ako do posljednjeg kola nismo sigurni u Evropu,ako smo postali predmet sprdancije sa daleko najglomaznijom i najskupljom administracijom u ligi,a sa najmanje strucnih ljudi...onda sa cime treba da budem zadovoljan???
Ilievski odlazi!
Vratite nam Saraj'vo!

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 17 jun 2018, 00:23

StariGrad071 WroteColonNiko ne kaze da je situacija dobra i da je neko zadovoljan, gluho bilo, ali ne treba ni pretjerivati. Ovo oko pojacanja, pojedinci su toliko paranoicni da to vise nije ni smijesno.

Pojedinci su naucili gradivo. Kljucni dio je da ne ocekujes titulu na osnovu toga sto si doveo prosjecne igrace koji ce usput prvi put igrati pod pritiskom.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 17 jun 2018, 00:28

Pustite se vi Famosa iz Hrasnice! :kafa:
Bahati, bahati Željkan!

midzuka
Kontakt:

PostPostao/la midzuka » 17 jun 2018, 00:29

Regulator WroteColon
midzuka WroteColonJa ne znam sta je po vama pesimizam ako kazemo da je Almir Bekic vec trecu sezonu nezamjenjiv(nedodirljiv) na beku.

Todorovic - Sloboda bljesno, ode u Salzburg, Ordagic bljesno ode u Norvesku, Kojic bljesno ode u Poljsku, Lendric bljesno ode u Francusku, Duljevic Bljesno ode u Njemacku, Vukotic bljesno ode u Belgiju, bljesnu Stojcev ode u Grcku, Bljesnu Cimi ode u Grcku, Bljesnu Bajic ode u Tursku, Krpic ode u AIK itd... Sta je sa vama? kakav renome kluba kad od 30 utakmica 28 igra u blatu do koljena a plata mu niza 10X nego u ovim gore nabrojanim klubovima.
Eto bolji lijevi bek od Bekica je mozda Mehremic? koji je to bolji lijevi bek u ligi a da bi ga mogli dovesti ali uzmi u obzir da je to uvijek bila deficitarna pozicija i kad god igrac malo odskoci na toj poziciji on pravi transfer 10X jacu ligu. E haj sad ti meni navedi igraca koji je bolji od Bekica na lijevom beku a da je nama realna opcija a i mi njemu?????

Nisam rekao da je lose to sto momci odlaze u insotranstvo i naravno da je to ocekivano, nikom od njih nije zelja da provede karijeru u Sarajevu. Samo je klub taj koji treba da zaradi od njihovih odlazaka u inostanstvo pa primjer za to su ovi koje si ti pobrojao, a ne da nam odlaze bez marke odstete.
A ja ne znam otkad to navijaci dovode igrace? Je li moj posao da trazim zamjenu Bekicu ili je to duznost Hadzicu, Musemicu itd. Ja nit sam skaut, nit menadzer pa da ja ovdje navodim igrace koji bi mogli zadovoljiti sve kriterije dolaska u Sarajevo. Moje misljenje je da igrac koji jedan centarsut pogodi u 5 utakmica nikako ne moze biti prva opcija na lijevom beku.
Sve dođe i prođe, al' ti si zauvijek,
Sarajevo moje, moj jedini je svijet.

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: belosevic23, predsjednik, sekac, Vucevich i 25 gostiju.