FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Kakav rezultat očekujete na Koševu protiv Zvijezde?

Anketa traje do: 25 nov 2018, 21:10.

Pobjeda
82
91%
Neriješeno
6
7%
Poraz
2
2%

Ukupno glasova: 90

StariGrad071
Kontakt:

PostPostao/la StariGrad071 » 17 jun 2018, 15:54

Bolje dati pidri sansu nego dovoditi nekog debila, plus i sabanovic moze lijevo kao i hodzic. Cuj Husref nece zamjenu hahshaha. Zlobni neki ljudi.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 17 jun 2018, 15:56

Husrefu je svjejedno. Doveli mu ili ne, on nece ni A reci. Daj uberi jos koju platu i to je to.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 17 jun 2018, 15:58

Evander WroteColonHusrefu je svjejedno. Doveli mu ili ne, on nece ni A reci. Daj uberi jos koju platu i to je to.

sta ima Evander hocemo li na europske tekme ??

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 17 jun 2018, 16:02

bordobijeli WroteColon
Evander WroteColonHusrefu je svjejedno. Doveli mu ili ne, on nece ni A reci. Daj uberi jos koju platu i to je to.

Nisam u BiH tad, a i da jesama sumnjam da bih isao. Kunem se Bogom, prije sam godisnji stimao u skladu sa euro utakmicama, znao sam godisnji prekinuti da dodjem na Euro tekmu.
Sad, rostilj na vikendici ne bih prekinuo radi Euro tekme Sarajeva.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 17 jun 2018, 16:09

Evander WroteColon
bordobijeli WroteColon

Nisam u BiH tad, a i da jesama sumnjam da bih isao. Kunem se Bogom, prije sam godisnji stimao u skladu sa euro utakmicama, znao sam godisnji prekinuti da dodjem na Euro tekmu.
Sad, rostilj na vikendici ne bih prekinuo radi Euro tekme Sarajeva.

a aHusref i prije bio a isad je trener znaci do tebe je nesto ;)

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 17 jun 2018, 16:17

Zar nisu ovdje momci iznijeli dovoljno dokaza o Sabrininom "savršenom engleskom"? :lol:
Uostalom, kakva je referenca danas savršeno poznavanje engleskog? Djeca u 6. osnovne danas rasturaju engleski, ja sam preko društvenih mreža bez problema razgovarao sa ljudima širom svijeta, je l' to znači da mogu u klub?
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Sarajevo, ti i ja, moramo iz pepela.

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 17 jun 2018, 16:37

BordoSarajevo WroteColon
SarajevoJeBordo WroteColon
mma_hz WroteColonCovjece dragi,kupio nas milijarder,para imamo na bacanje,Zrinjski uzima titule na nasim otpacima Nikad gora i laksa liga,na nivou amaterske.I opet nas nigdje nema.Dodje Krupa otrese te,Metalhege,Mladost itd itd.Jbt prodaju igrace u stotinama hiljada,imaju najjace sponzore koji su im drugi zavrsavali.Ja pricam o sunovratu i na polju administracije i rezultata.Prije smo vazda konstanta bili,a nedavno smo bili na vrhu novi Dinamo a sad smo nova Mladost DK. u
hoces da kazes da nije sunovrat gdje si bio prije 3 godine i kakve si igrace imao i sada???

Jedna od najvećih zabluda u kojima su navijači je ta da klub ima para, još pogotovo da ih ima na bacanje.

Nemaju kone i svinjski ništa više para, samo što se kod nas ubjedljivo najviše troše na administraciju.

To je najveca laz koju ti je ovde ispricao menadzer, a ti svakako kako nemas svoje JA, si povjerovao i nastavio da siris lazi...

Prvo kad shvatite gdje zivite, kakve uslovi se mogu ponuditi iole normalnom igracu, ne samo finansijski, sta ova drzava pruza odnosno ne pruza... Da nam je sve vezano za politiku... Truju nas nacionalizmom, tjeraju nas da mrzimo jedno drugo, itd... Ova drzava nema nadu u bolje sutra nit ce imsti dok je ovsko stanje...

Svi znate da smo dobili investitora koji je rekao da ce vrstiti dugove i naoraviti od kluba samofinansirajuci klub.. sto je i uradio..
Prve godine je cak i uletio sa dobrom lovom, koju smo potrosili na gluposti i ispucali sve kredite koje imamo kod Tana..

Klub se vec finansira na neki nacin prodajom mladih igraca, a to ce tek u narednim godinama da dodje do izrazaja...

POTREBNI SJ LJUDI KOJI CE STAVITI INTERES KLUBA ISPRED VLASTITOG INTERESA.

da li ima takvih ljudi u drzavi uopste, sumnjam.. i ako ih ima, oni sigurno nece doci do izrazaja..

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 17 jun 2018, 17:04

Čovjek koji brani grobare kluba jer od kluba ima direktnu korist, a predstavlja se kao navijač, rekao mi je da nemam svoje ja. :salut: :bow:

Memara
Kontakt:

PostPostao/la Memara » 17 jun 2018, 17:31

Club Bruge zainteresovan za Salčina....
FK Sarajevo ▪ Akademija ▪ Škola fudbala "Asim Ferhatović-Hase" ▪ SFK 2000 Sarajevo ▪ 1946

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 17 jun 2018, 17:46

SarajevoJeBordo WroteColonČovjek koji brani grobare kluba jer od kluba ima direktnu korist, a predstavlja se kao navijač, rekao mi je da nemam svoje ja. :salut: :bow:

:kafa:

sarajevo46
Kontakt:

PostPostao/la sarajevo46 » 17 jun 2018, 17:49

SarajevoJeBordo WroteColonČovjek koji brani grobare kluba jer od kluba ima direktnu korist, a predstavlja se kao navijač, rekao mi je da nemam svoje ja. :salut: :bow:

Ja bi za ovo banove pucao. Bez obzira s koje strane ko proziva. Isto vrijedi i za ove što prozivaju druge kako nisu navijači, a i ove koji prozivaju druge da su agenti i menadzeri.

Stroj1946
Kontakt:

PostPostao/la Stroj1946 » 17 jun 2018, 18:00

Memara WroteColonClub Bruge zainteresovan za Salčina....

Odlično, odma ga za 50.000 eur prodat....
Boja fesa, boja dresa!
Osnovala partija, podržala čaršija!
Sarajevo, Horde, Bog i Čaršija!
Uvijek Vjerna Bordo Armija!

SNSa

PostPostao/la SNSa » 17 jun 2018, 18:06

Arezina je novi igrac FKS!

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 17 jun 2018, 18:11

sarajevo46 WroteColon

Ja bi za ovo banove pucao. Bez obzira s koje strane ko proziva. Isto vrijedi i za ove što prozivaju druge kako nisu navijači, a i ove koji prozivaju druge da su agenti i menadzeri.

Tačno je da je ovo tema FK Sarajevo i da se ne treba pisati o članovima pdfa, već o klubu. Ali svako onaj koji podržava, brani i piše pozitivno o ljudima koji su dokazano opljačkali klub za mene nije navijač kluba i neko ko želi dobro klubu! Sve i da se to kažnjava banom, ja ću to uvijek napisati jer je to mrtva činjenica!

ElCartel11
Kontakt:

PostPostao/la ElCartel11 » 17 jun 2018, 18:16

Memara WroteColonClub Bruge zainteresovan za Salčina....

Super odmah ga utrapit, tako mi zamisljamo nasu buducnost sa Akademijom!
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

vorkapa
Kontakt:

PostPostao/la vorkapa » 17 jun 2018, 18:32

Kalezić šuplja.Novinari i tamo neki njegov agent pokušavaju ga uvalit na Koševo.Nikakvu on razliku ne pravi,bolan ne bio pa on nije ni u Vojvodini bio standarni igrač.Da je dobar ostao bih u Novom Sadu.

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 17 jun 2018, 18:42

Više bi volio da sve djeca igraju, nego ovi panjevi, od golmana do napadača. Makar znaš da igraju djeca, i da će makar jedan se iskristalizirat u pravog igrača.
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

kraljlavova
Kontakt:

PostPostao/la kraljlavova » 17 jun 2018, 18:49

Izgleda arezina bas novi igrač

ElCartel11
Kontakt:

PostPostao/la ElCartel11 » 17 jun 2018, 18:59

kraljlavova WroteColonIzgleda arezina bas novi igrač

Izgleda sad nista od Arezine posle tvog posta.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

Tele33
Kontakt:

PostPostao/la Tele33 » 17 jun 2018, 19:06

Ovo mi miriše na spin forumskog puka iz Zvroničke prije nego objave da je Arežina njihov.
Samo naprijed Saraj'vo!

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: zagor1987 i 12 gostiju.