FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 11 jul 2018, 20:48

Sreca pa Sofranac nije igrao na ovom vremenu,njega ni suncanica zdrmala odsutan bi bio 3 mjeseca.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 11 jul 2018, 21:15

Mozel ko Husrefu objasniti da je najgora stvar moguca i najteza rotiranje stopera,stoperi treba da se u dusu znaju,umjesto Sofranca i Mujakica gura Adukora pa covjece normalno da ce ti odbrana biti nikakva samo nastavi budi tvrdoglav i dalje

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 11 jul 2018, 21:17

Sto se tice 40 plus to je jednostavno pakao igrat na toj temperaturi,nakon 20 minuta neznas gdje se nalazis

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 11 jul 2018, 21:19

Stvarno je ljepa akcija kod drugog gola. Pobjeda od 2:1 je super, ne dopusta previse opustanja pred uzvrat (znamo svi mentalni sklop balkanaca), a cak i da Banants zabije neki gol iz frljoke opet jim je to malo, jer trebaju minimum 2.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 11 jul 2018, 22:40

Zarija - Banane, su ekipe, približnih kvaliteta, prošle godine smo ispali, ove godine vjerovatno prolazimo, ali sada se više kritikuje nego prošle godine.
Protiv Talijana treba igrati, pa šta bude, ove priće o potopu, protiv ,ne razumijem, treba se boriti i možda bude rezultata, ali ako se uđe u dvomeč, sa koncepcijom, što manje primiti, **** i klub i sport, ponovo se vračamo na bezmudu priču.
Lopta je okrugla, i sreća prati hrabre a o onima koji ulaze u utakmicu spuštenih gaća, neću razmišljati.
Protiv Zarije smo ispali jer smo na gostovanje, krenuli sa konceptom, izgubiti sa minimalnom razlikom, te nas je kasnije bog kaznio zbog kukavičluka.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la muhamedhulk » 11 jul 2018, 22:47

Ovaj Dalic malo vuce na Dzenu, samo je na vrijeme zavrsio licencu a onda mu se sve otvorilo. Jbg, rad, rad i rad. A ti Dzeno u kafanu i pivo. I kako znas znanje.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 11 jul 2018, 22:58

Esport je napisao/la:Zarija - Banane, su ekipe, približnih kvaliteta, prošle godine smo ispali, ove godine vjerovatno prolazimo, ali sada se više kritikuje nego prošle godine.
Protiv Talijana treba igrati, pa šta bude, ove priće o potopu, protiv ,ne razumijem, treba se boriti i možda bude rezultata, ali ako se uđe u dvomeč, sa koncepcijom, što manje primiti, **** i klub i sport, ponovo se vračamo na bezmudu priču.
Lopta je okrugla, i sreća prati hrabre a o onima koji ulaze u utakmicu spuštenih gaća, neću razmišljati.
Protiv Zarije smo ispali jer smo na gostovanje, krenuli sa konceptom, izgubiti sa minimalnom razlikom, te nas je kasnije bog kaznio zbog kukavičluka.
Moldavska liga je sad po sjecanju ovako 33. mi smo 40. a Armenci 46. Jes' pretezno radi Sheriffa ali eto
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 11 jul 2018, 23:05

Zasto gledati kad je ova ubleha jos uvijek na golu? SRAMOTA HUSREFE YEBO TE ON!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 11 jul 2018, 23:14

Ma raja nece da je realna, dok smo imali svjezinu ovi nam nisu mogli nista, pa cak i kad smo bili polumrtvi. Imali su 2 3 polusanse nista specijalno. Uslovi su bili katastrofa. Igraci su iscjedjeni. Natamburat ih na Kosevu.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 11 jul 2018, 23:17

Vala uvijek sam branio Bokija, ali bgm on vise ne zasluzuje da zauzima mjesto stranca u ekipi, jer svojim kvalitetom nista bolji nije od Vladana, ako cak nije ni gori...
1946~

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 11 jul 2018, 23:30

Eh, proslavio pobjedu uz tekmicu SP, milina, malo sam igru zaboravio, al neka, bitan je rezultat,
Rezultat odličan, prolazimo glat aBd, al daj yebemo, ajmo neku peticiju potpisat haha, ajmo zasut komenatrima oficijelnu i ovdje na forumu stalno pisat ne bil Husref progledao, ovo što on radi se zadnjoj linijom je za batine.
HODŽIĆ nije za FUDBALA a kamoli za BEKA
HEBIBOVIĆ ne može i ne smije igrat BEKA
ADUKORA prebaciti sa STOPERA
PAVLOVIĆ je ispucao sve kredite i treba se tražiti zamjena
Ukoliko Crepulja neće uskoro krenuti igrati, treba tražiti i kreativnog veznjaka.

Ako već ne možemo dovesti bekove, daj hajmo mjenjat formaciju, hajmo igrat sa tri stopera u zadnjoj liniji bez bekova, hajmo mjenjat nešto, sa Hodžićem i Hebibom mi nigdje nismo prispjeli, pa amateri nam napravili haman 10ak opasnih situacija samo zbog bekova koji ispadaju i griješe kao da su juče prvi put vidjeli loptu u svom životu.

Uglavnom, drago mi je zbog pozitivnog i odličnog rezultata, al pod hitno moramo mjenjati nešto, ovako ne ide, ispadamo još veći amateri nego što jesmo!
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 11 jul 2018, 23:32

Prosječna utakmica danas, slabo, bezidejno, vidjelo se da smo bolji protivnik, da ne igramo svom snagom, vremenski uslovi nevjerovatno loši. Nisam zadovoljan rezultatom i zadnjom linijom, ali ipak pobjedi se ne gleda u zube.

Kod kuće idemo po pobjedu od 3:0 nadam se.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 11 jul 2018, 23:41

belosevic28 je napisao/la:Husrefe kad imas beka stavis ga na beka, krilnig igraca na krilo. Ne zvuci kao neizvodivo, a ? Al jok, sta je tu je...
I maknite Pavlovica sa gola ko Boga vas molim !
Jarane ja koliko znam uvijek desni bek ide na lijevog, dok krilo ide na bek, a napadaca na krilo, dok ti stopera igra vezni. Tako je u moje vrijeme bilo, ja ne znam sta ove danas generacije ne razumiju,,
Sabrine mi moje!

Avatar
brojjedan
Postovi: 401
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brojjedan » 11 jul 2018, 23:42

Ja koliko sam upratio ovdje nema niko da osporava danasnji rezultat, pa cak i igra bi se po onakvom vremenu mogla prihvatiti. Osnovna kritika veluke vecine nas je: 'Opravdan strah da nemamo trenera koji je vrijedan ove ekipe'! To je sva istina. Znaci, žal sto cemo ponovo sjebati jednu sezonu neosvojivsi nista. To smo mi danas vidjeli sa njegovim vratolomijama. Nije problem rezultat ni igra po onim vrucinama, cak sta više, extra!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 12 jul 2018, 00:16

BosnianKingdom je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Husrefe kad imas beka stavis ga na beka, krilnig igraca na krilo. Ne zvuci kao neizvodivo, a ? Al jok, sta je tu je...
I maknite Pavlovica sa gola ko Boga vas molim !
Jarane ja koliko znam uvijek desni bek ide na lijevog, dok krilo ide na bek, a napadaca na krilo, dok ti stopera igra vezni. Tako je u moje vrijeme bilo, ja ne znam sta ove danas generacije ne razumiju,,
FK Karafeka
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 12 jul 2018, 00:17

Evo teta Sabrina ako si mogla dati 10k eura platu Sajkaci da ti dere zicugu, mozes i ovome dati 15k eura da te tambura jos bolje...eee ko nam vodi klub

https://www.transfermarkt.co.uk/mitchel ... eler/45511

Avatar
zlo87
Postovi: 3272
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 12 jul 2018, 00:22

Ako ima neko zainteresovan da kupi dres Delača sa svim potpisima šampionske generacije i ako ko može da pogura nas studente za ako Bog da Italiju, pp :angel:
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
Suki46
Postovi: 2934
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 12 jul 2018, 00:26

Vazna pobjeda u svakom slucaju,po nemogucim uslovima. Bitan je rezultat na kraju i to se pamti , a kako smo igrali to se brzo zaboravi.Pobjeda u revansu sa 3-0 :opaopa:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5828
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 12 jul 2018, 00:34

Kako ide sa uefinim dodjeljivanje onih bodova. U koliko pobjedimo i na kosevu banane koliko je to bodova. Steta je sto prvu utakmicu ne igramo kuci protiv Atalante

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 12 jul 2018, 00:40

Pitar6785 je napisao/la:Kako ide sa uefinim dodjeljivanje onih bodova. U koliko pobjedimo i na kosevu banane koliko je to bodova. Steta je sto prvu utakmicu ne igramo kuci protiv Atalante
Igramo sa FIORENTINOM. Ne sa Atalantom, već Violom.

Ne znam šta je problem u tome da se shvati, eno i onaj komentator danas fulao x puta. Znači, Milan je suspendovan, Atalanta ide na njihovo mjesto, a nama ide Fiorentina.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.