FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 18 jul 2018, 15:26

Kazu sjever i istok rasprodati, osalo jos samo malo zapada :kafa:
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 18 jul 2018, 15:39, ukupno mijenjano 1 put.

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 18 jul 2018, 15:27

Evander je napisao/la:Kazu sjever i istok rasporadti, osalo jos samo malo zapada :kafa:
:tokralju: :tokralju:

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 jul 2018, 15:53

High je napisao/la:Najgore je to što ćemo i sutra gol primiti. Naša odbrana! :lol:
mi se ne znamo braniti, naša igra se ne može bazirati na nekom čuvanju rezultata jer nemamo igrače za to, ni stopere u formi a bekove da ne spominjem...treba ih napasti odmah i zabiti im na foru i ugasit im nadu odmah....a vidjet ćemu koliko je u dodiru sa stvarnosti Husref...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 18 jul 2018, 15:54

DenchiNL je napisao/la:
High je napisao/la:Najgore je to što ćemo i sutra gol primiti. Naša odbrana! :lol:
mi se ne znamo braniti, naša igra se ne može bazirati na nekom čuvanju rezultata jer nemamo igrače za to, ni stopere u formi a bekove da ne spominjem...treba ih napasti odmah i zabiti im na foru i ugasit im nadu odmah....a vidjet ćemu koliko je u dodiru sa stvarnosti Husref...
Talijani već oštre prangije! :kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 jul 2018, 15:56

miky_hz je napisao/la:Jucer je Adilovic trebao da podnese izvjestaj za njega,kako mu se cini na treninzima i to. Ocito nije zadovoljio "oko" :)
pored visine i visokih lopti , treba imati osnove postavljanje i reflexe koje bi sigurno još neko skontao i nebi bio šetač sa 23 god...gubljenje vremena kao što rekoh ali za drugog možda bi i imao šlifa ako neće Bokija ostavljati...inače Ivušić
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 jul 2018, 16:00

skoroalen je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Fazon je sto rijetko ko ima svoje licno misljene,i sto se misljenja sticu tako sto se priklonis nekome,i tako se to lancano vuce.

Jedno je samo jasno kroz fudblaski klub Sarajevo nije prosla persona koja nije popljuvana i cijoj se majci nije stucalo.I to ce uvijek tako biti,i nema se to sta siriti i polemisati ko je upravu.Svi ce biti popljuvani dal prije dal kasnije,to smo mi pitari,djaba.Ustvari to je Bosanski mentalitet klasicni.
Baš to, mi smo nešta tipa navijači Reala. Oni su psovali Raula, Kasiljasa, sad i Ronalda. To je takav mentalitet, takvo okruženje. Odvede babo sina na istok i onda 90 minuta psuje majku svima na terenu. I šta će to dijete, sluša babu, ono već sa 6 godina zna da Bekiću treba **** mater, pa i Husrefu i Čali i ostalim. A jedni mijenjaju druge, kad se ta generacija isprazni s istoka dolaze novi koji su učili od ovih.

Da se razumijemo, istok je samo metafora našeg cijelog stadiona. Istok, zapad, isti qrac. Čak sam par utakmica iz galerije gledao na zapadu, lik yebe mater Ahmetoviću a Mersini roditelji dva reda iznad njega. Samo sjever ima neku svoju furku, nekad daju podršku svemu, nekad za najmanju grešku "igrajte pichke".. nikad ne znaš na čemu si tu.
pitaj Slavišu kako se psovalo Sušiću, i ode čovjek i zabije gol i tišina....cvrčci....pritisak, dobacivanje, psovke su filter da li možeš igrati na većoj sceni nažalost ako igrač čuje šta se na tribinama priča, dovikuje on nije glavom na utakmici i vjerovatno nije kvaliteta nekog....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 18 jul 2018, 16:03

DenchiNL je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Fazon je sto rijetko ko ima svoje licno misljene,i sto se misljenja sticu tako sto se priklonis nekome,i tako se to lancano vuce.

Jedno je samo jasno kroz fudblaski klub Sarajevo nije prosla persona koja nije popljuvana i cijoj se majci nije stucalo.I to ce uvijek tako biti,i nema se to sta siriti i polemisati ko je upravu.Svi ce biti popljuvani dal prije dal kasnije,to smo mi pitari,djaba.Ustvari to je Bosanski mentalitet klasicni.
Baš to, mi smo nešta tipa navijači Reala. Oni su psovali Raula, Kasiljasa, sad i Ronalda. To je takav mentalitet, takvo okruženje. Odvede babo sina na istok i onda 90 minuta psuje majku svima na terenu. I šta će to dijete, sluša babu, ono već sa 6 godina zna da Bekiću treba **** mater, pa i Husrefu i Čali i ostalim. A jedni mijenjaju druge, kad se ta generacija isprazni s istoka dolaze novi koji su učili od ovih.

Da se razumijemo, istok je samo metafora našeg cijelog stadiona. Istok, zapad, isti qrac. Čak sam par utakmica iz galerije gledao na zapadu, lik yebe mater Ahmetoviću a Mersini roditelji dva reda iznad njega. Samo sjever ima neku svoju furku, nekad daju podršku svemu, nekad za najmanju grešku "igrajte pichke".. nikad ne znaš na čemu si tu.
pitaj Slavišu kako se psovalo Sušiću, i ode čovjek i zabije gol i tišina....cvrčci....pritisak, dobacivanje, psovke su filter da li možeš igrati na većoj sceni nažalost ako igrač čuje šta se na tribinama priča, dovikuje on nije glavom na utakmici i vjerovatno nije kvaliteta nekog....
Ne odnosi se ovo samo na teren,ovo je i mimo terena,na kraju krajeva i tog Susica i Slavisu mnogi na k.urac nabijaju dan danas.To je bit,nevezano za igre,pricam generano barem ja za sve ljude koji su prosli kroz klub na ovaj ili onaj nacin,nemoguce da ama bas niko nevalja.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 jul 2018, 16:17

Kada se činilo da će FK Sarajevo riješiti problem na golmanskoj poziciji, kako saznajemo do toga neće doći. Marijan Ćorić je s Bordo timom odradio nekoliko treninga i činilo se kako će ostatati na najvećem bh. stadionu. No, ovaj visoki čuvar mreže (204 cm) neće potpisati ugovor sa Bordo klubom. Razlog leži u činjenici da Ćorić nije profil golmana kakav treba Sarajevu. Stoga će bivši čuvar mreže Istre morati podražiti drugu sredinu. Dakako, ostaje da vidimo hoće li čelnici kluba krenuti u novu potragu za čuvarem mreže ili će u novu sezonu ući s postojećim golmanskim kadrom. Limitirani broj stranaca u Premijer ligi BiH dodatno može otežati potragu. Pavlović je trenutno jedinica, dok će šansu s klupe čekati Kovačević i Tucaković.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 jul 2018, 16:20

Radnik odbio upit FK Sarajevo da se pomjeri utakmica prvog kola BHT Premijer lige

Danas je u prostorijama FK Sarajevo održana press konferencija povodom revanš utakmice prvog pretkola Evropske lige protiv Banantsa, a bilo je govora i o otvaranju sezone u Premijer ligi i prvoj utakmici s Radnikom u Bijeljini.

Ova utakmica na rasporedu je u subotu od 17:30, a FK Sarajevo je uputio zahtjev Radniku iz Bijeljine da se susret ove dvije ekipe pomjeri zbog utakmice Bordo kluba s Banantsom, ali su to Bijeljinci odbili.

FK Sarajevo će se uskoro zvanično oglasiti o ovom pitanju.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 jul 2018, 16:21

MortemHz je napisao/la:Kada se činilo da će FK Sarajevo riješiti problem na golmanskoj poziciji, kako saznajemo do toga neće doći. Marijan Ćorić je s Bordo timom odradio nekoliko treninga i činilo se kako će ostatati na najvećem bh. stadionu. No, ovaj visoki čuvar mreže (204 cm) neće potpisati ugovor sa Bordo klubom. Razlog leži u činjenici da Ćorić nije profil golmana kakav treba Sarajevu. Stoga će bivši čuvar mreže Istre morati podražiti drugu sredinu. Dakako, ostaje da vidimo hoće li čelnici kluba krenuti u novu potragu za čuvarem mreže ili će u novu sezonu ući s postojećim golmanskim kadrom. Limitirani broj stranaca u Premijer ligi BiH dodatno može otežati potragu. Pavlović je trenutno jedinica, dok će šansu s klupe čekati Kovačević i Tucaković.
u prevodu: tražio čovjek platu
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 jul 2018, 16:31

miky_hz je napisao/la:
Ne odnosi se ovo samo na teren,ovo je i mimo terena,na kraju krajeva i tog Susica i Slavisu mnogi na k.urac nabijaju dan danas.To je bit,nevezano za igre,pricam generano barem ja za sve ljude koji su prosli kroz klub na ovaj ili onaj nacin,nemoguce da ama bas niko nevalja.
ma Sušić ima kip u parizu ba , lik najbolji igrač psg-a proglašen, znaš kolko ga interesuje što nekom kao nije valjo ovdje...dokazao se na najvećoj sceni
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 18 jul 2018, 16:40

Sad sam Pavlovića na Otoci propustio, ode u Buća Potok kod neke kurave izgleda :rol:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 jul 2018, 16:41

Benkara21 je napisao/la:Sad sam Pavlovića na Otoci propustio, ode u Buća Potok kod neke kurave izgleda :rol:
što si zao, cura samo tako izgleda :urnebes: :rol: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 18 jul 2018, 17:15

Nisu mogli ispuniti uslove čovjeku hahahahahahahahah

Yebem li vam pomrle nesposobni debili

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 jul 2018, 17:31

DenchiNL je napisao/la: pitaj Slavišu kako se psovalo Sušiću, i ode čovjek i zabije gol i tišina....cvrčci....pritisak, dobacivanje, psovke su filter da li možeš igrati na većoj sceni nažalost ako igrač čuje šta se na tribinama priča, dovikuje on nije glavom na utakmici i vjerovatno nije kvaliteta nekog....
Ma slažem se ja s tim, to sam i ja pisao nekoliko puta. Yebo igrača koji u trku čuje šta mu dovikuje lik s istoka, pored pjesme hiljadu ljudi sa sjevera itd. Al govorim o navijačima, fanovima, ljudima i van tribina. Pogledaj komentare na društvenim mrežama. Ako su penzioneri biračko tijelo, onda su oni što komentarišu po fb slika i prilika prosječne publike, koja psuje i mrzi sve i svašta. Mi smo takvi, al ne samo mi, pitajte kone šta njihov zapad radi, čitajte komentare na društvenim mrežama nakon jednog poraza reprezentacije... To je Bosna i Hercegovina.

Čuj, golman ne odgovara profilu kojeg tražimo. Je l' to hoćemo golmana koji zna igrat nogama, distribuisat lopte k'o Guardiolini golmani, il tražimo golmana - libera tipa Nojer? :rol:
Kakav ba profil, daj golmana da ne prima s 40 metara golove, da izlazi na visoke lopte i zna procijenit penal barem ponekad, ostalo je svejedno.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

suarez000000
Postovi: 159
Pridružen/a: 04 dec 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la suarez000000 » 18 jul 2018, 17:33

Benkara21 je napisao/la:Sad sam Pavlovića na Otoci propustio, ode u Buća Potok kod neke kurave izgleda :rol:
Ja sam dns vidio Stanojevica isto Otoka ide prema Buca Potoku haha

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 jul 2018, 17:36

suarez000000 je napisao/la:
Benkara21 je napisao/la:Sad sam Pavlovića na Otoci propustio, ode u Buća Potok kod neke kurave izgleda :rol:
Ja sam dns vidio Stanojevica isto Otoka ide prema Buca Potoku haha
Srbi prave klan neki, treba to regulisat. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 18 jul 2018, 17:38

skoroalen je napisao/la:
suarez000000 je napisao/la:
Benkara21 je napisao/la:Sad sam Pavlovića na Otoci propustio, ode u Buća Potok kod neke kurave izgleda :rol:
Ja sam dns vidio Stanojevica isto Otoka ide prema Buca Potoku haha
Srbi prave klan neki, treba to regulisat. :kafa:
jbg svakom po jedna "petica" i :beba: :rol: :rol: :rol:

ima Stanoje naku što je došla s njim čini mi se :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5824
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 18 jul 2018, 17:41

Treba ici na trening i psovat im da se naviknu. Da nije pavlovic iso u buljakov potok da podpise za Nk Biser. Kvalitetom je na tim nivou.

Meni onaj golman je nekako izgledo ko neko drvo. Al je bio malo bolji od pavlovica, al ako nemozemo dovest boljeg ja bi kovacevicu dao 1 cu i to je to.

Izgleda sisanje kurca i ove sezone, velki upit hocemol izborit i kup uefa

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 jul 2018, 17:49

Informacije za navijače FK Sarajevo pred meč sa FC Banants

slika

Fudbalski klub Sarajevo želi upoznati navijače sa tehničkim informacijama uoči sutrašnje utakmice 1. Pretkola Evropa lige protiv FC Banants koja se igra na stadionu Asim Ferhatović Hase od 20:15 sati.

TEHNIČKE INFORMACIJE:

Kapije Olimpijskog stadiona “Asim Ferhatović-Hase” se otvaraju u 18.15 sati. Fudbalski klub Sarajevo preporučuje svim svojim navijačima na zapadnoj, sjevernoj i istočnoj tribini da na sutrašnju utakmicu dođu u obilježjima kluba, u BORDO i BIJELIM bojama, dresovima, majicama, šalovima i ostalim rekvizitima.

Obavještavamo sve navijače i simpatizere da će oko pojedinih dijelova stadiona biti postavljena ograda za vršenje predkontrole, gdje će se obavljati fizički pregled, kao i provjeravati validnost ulaznica, a prolazak predkontrole bit će moguć isključivo uz važeću pojedinačnu ulaznicu za utakmicu.

Osobe u alkoholiziranom stanju, kao i one pod vidnim dejstvom narkotika, neće moći pristupiti stadionu bez obzira da li posjeduju validnu ulaznicu za utakmicu. Također, svi predmeti, koji u bilo kojem smislu mogu ugroziti sigurnost gledalaca na stadionu, biti će oduzeti, odnosno odstranjeni prilikom pregleda na predkontrolama. Vrijedi istaći da će saobraćaj oko Olimpijskog stadiona "Asim Ferhatović-Hase" biti zatvoren, te molimo ovim putem sve navijače da tu informaciju uzmu u obzir i da se ne kreću motornim vozilima prema samom stadionu, te da blagovremeno pristupe stadionu, kako bi izbjegli gužve prilikom ulaska. Za navijače bit će obezbijeđen parking ispred Olimpijske dvorane "Zetra" uz naplatu, a za gledaoce sa BORDO VIP ulaznicama omogućen je parking ispred porodilišta "Zehra Mujdović", kojem mogu pristupiti isključivo uz odgovarajuću pristupnicu.

Fudbalski klub Sarajevo apeluje svoje navijače da se pridržavaju prethodno navedenih uputa, te da za vrijeme susreta ne koriste pirotehnička sredstva i da se ne zadržavaju na prostoru na stepenicama, već da zauzmu svoje mjesto na jednoj od stolica na tribinama, obzirom na izuzetno velike kazne UEFA-e u slučaju da dođe do kršenja prethodnih mjera. Primjera radi, prije nekoliko godina, Fudbalski klub Sarajevo morao je platiti kaznu u iznosu od 20.000 eura zbog sjedenja navijača na stepenicama za vrijeme utakmice.


INFORMACIJE O ULAZNICAMA:

ČETVRTAK (19.07.2017)

- Prodajna mjesta na stadionu Koševo: od 12.00h se otvaraju,

- Bordo FAN SHOP-ovi (ul. Maršala Tita 38b/ Bezistan); od 9 do 18.00h,

- Prodajna mjesta; ispred Tržnica "Markale", Plato Skenderija; od 9 do 18.00h,

- Odjel za članstvo i ulaznice FK Sarajevo (ul. Maršala Tita 38b); od 08 do 18h - ULAZNICE ZA ČLANOVE KLUBA PO JEFTINIJIM CIJENAMA I ULAZNICE ZA DJECU.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], bvsic, Cernica22, GradKamena2, Hajdeee, Lobudaraczapamcenje, makron, PeppermintSA i 60 gostiju.