FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 jul 2018, 21:43

Mislim da bi nevezano za rezultat iz Italije, na Koševo trebalo doć barem 18 hiljada. Ako je neko lud da se nada nečemu i da će ga eventualni debakl otjerat...
Meni se javilo bruku jarana koji našu ligu ni na fejsbuku ne prate, hoće na tekmu, k'o da ja autobus vozim. Takvih padobranaca, što hoće da vide Talijane, bit će par hiljada.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 20 jul 2018, 21:49

Zabi mi frajer gol na pesu sa Zapatom. :facepalm:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 20 jul 2018, 21:49

Pantelija je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la:
StariGrad071 je napisao/la:Cuj hebib los hahahahaha. Kako raja ne zna gledati fudbal. Hebib, krle, ahmet, niho, pidro perfektni sinox. Hebib opet asistencija. Kaze los na beku hahahaha. Al haj ne treba se nervirati, atmosfera ko da smo izgubili. Pitarski poremeceni mozgovi.
U pravu si. I po meni odlično odigrao, ali brate nije za beka!
Hebibovic je sinoc defanzivno odigrao na nivou mene sa 30 kila viska .... daj ba, ko nije krrnuo desnom bije ni prosao, ofanzivno dobar ali defanzivno bekic 2
Opcija vise sa krila ti treba jedino aku si ti dva prva krila ****....hebiba su prolazili s rukama u dzepovima....šabanović je prvi desni bek po svakom mjerilu...ne treba puno razbijat glavu i izmisljat toplu vodu...samo stavi to sto imas na prirodne pozicije i sve ce biti u redu...nece momak sa 28 godina uciti novu poziciju, nit je Husref taj trener koji uci nekog poziciju...hebib je bolje krilo i treba pocinjat, sisica koristit kao jokera s klupe...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 jul 2018, 21:50

uNbx je napisao/la:Zabi mi frajer gol na pesu sa Zapatom. :facepalm:
Ja počeo karijeru na FIFI s Atalantom, da vidim iz prve ruke kakvi su. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 20 jul 2018, 21:51

Obavezno prije pocetka utakmice pustiti gostima inserte iz filma ``Most``, cisto da se podsjete.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 20 jul 2018, 21:53

skoroalen je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Zabi mi frajer gol na pesu sa Zapatom. :facepalm:
Ja počeo karijeru na FIFI s Atalantom, da vidim iz prve ruke kakvi su. :rol:
E čuj na FIFI, razočaro si me! Tamo moja rahmetli nana može rabonom s 40 metara u rašlje zabit. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 jul 2018, 21:57

uNbx je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Zabi mi frajer gol na pesu sa Zapatom. :facepalm:
Ja počeo karijeru na FIFI s Atalantom, da vidim iz prve ruke kakvi su. :rol:
E čuj na FIFI, razočaro si me! Tamo moja rahmetli nana može rabonom s 40 metara u rašlje zabit. :lol:
Ma slab laptop imam brate, igram paralelno PES6 i FIFU 11 s nekim pečevima, ludilo. :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 20 jul 2018, 22:01

ahahahahahahaha znaci ti se vec pripremas za duvana:D
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 20 jul 2018, 22:04

bordopoeta je napisao/la:
StariGrad071 je napisao/la:Cuj hebib los hahahahaha. Kako raja ne zna gledati fudbal. Hebib, krle, ahmet, niho, pidro perfektni sinox. Hebib opet asistencija. Kaze los na beku hahahaha. Al haj ne treba se nervirati, atmosfera ko da smo izgubili. Pitarski poremeceni mozgovi.
U pravu si. I po meni odlično odigrao, ali brate nije za beka!
Hebibovic je sinoc defanzivno odigrao na nivou mene sa 30 kila viska .... daj ba, ko nije krrnuo desnom bije ni prosao, ofanzivno dobar ali defanzivno bekic 2[/quote]

Opcija vise sa krila ti treba jedino aku si ti dva prva krila ****....hebiba su prolazili s rukama u dzepovima....šabanović je prvi desni bek po svakom mjerilu...ne treba puno razbijat glavu i izmisljat toplu vodu...samo stavi to sto imas na prirodne pozicije i sve ce biti u redu...nece momak sa 28 godina uciti novu poziciju, nit je Husref taj trener koji uci nekog poziciju...hebib je bolje krilo i treba pocinjat, sisica koristit kao jokera s klupe...[/quote]


Igrao je heba i u velezu to. Nije mu novitet. Ja jucwr nw vidjoh niti jednom da ga je neko prosao 1na1.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 20 jul 2018, 22:14

skoroalen je napisao/la:Mislim da bi nevezano za rezultat iz Italije, na Koševo trebalo doć barem 18 hiljada. Ako je neko lud da se nada nečemu i da će ga eventualni debakl otjerat...
Meni se javilo bruku jarana koji našu ligu ni na fejsbuku ne prate, hoće na tekmu, k'o da ja autobus vozim. Takvih padobranaca, što hoće da vide Talijane, bit će par hiljada.
To i ja govorim.. Apsolutno nikakve veze nema ishod prve tekme s posjetom na Koševu. Budala je svako ko zbog toga ne bude došao, a u bude imao priliku. Koliko ljudi će doći samo da vidi Atalantu, pa uzmi fanatike i vjerne navijače, pa dijasporu itd. Biće 20 hiljada, siguran sam.

Da li neko zna da li će ovo za članske, kao pred Banans, važiti i za Fiorentinu? Za produženje članarine?
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 20 jul 2018, 22:16

U svakom crnjaku ima neceg pozitivnog,a to su ova nasa djeca. Od Mustafica koji bas ima klikere za loptu,i konstituciju do Resica i Pidre pa onda i Mujakica,kad jos dodas i Sabanavica to je vrh,jer niko ne ocekuje ovoliko nasih mladih igraca u timu,jer tesko bilo koji tim isforsira 4 il 5 igraca mladih a da pri tome bude nesto od njih u seniorskom fudbalu. Svaka cast za nase momke,nek ne polete samo pametno i radno a ponuda ce bit sigurno, samo nek ne lete

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 20 jul 2018, 22:22

skoroalen je napisao/la: Ma slab laptop imam brate, igram paralelno PES6 i FIFU 11 s nekim pečevima, ludilo. :mrgreen:
Šestica najjača fuca ikad napravljena. :tokralju: Dugo godina je bila custom onlina liga 6-ice na pes-serbia. Ne znam jel još uvijek aktivna, ako jest možda bi se moglo i prijavit...

@Rule
Skenja me lik opasno, uveo ga u 75. minuti, zabi mi ga u 84. -_-
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 20 jul 2018, 22:26

AlfredNobel je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Mislim da bi nevezano za rezultat iz Italije, na Koševo trebalo doć barem 18 hiljada. Ako je neko lud da se nada nečemu i da će ga eventualni debakl otjerat...
Meni se javilo bruku jarana koji našu ligu ni na fejsbuku ne prate, hoće na tekmu, k'o da ja autobus vozim. Takvih padobranaca, što hoće da vide Talijane, bit će par hiljada.
To i ja govorim.. Apsolutno nikakve veze nema ishod prve tekme s posjetom na Koševu. Budala je svako ko zbog toga ne bude došao, a u bude imao priliku. Koliko ljudi će doći samo da vidi Atalantu, pa uzmi fanatike i vjerne navijače, pa dijasporu itd. Biće 20 hiljada, siguran sam.

Da li neko zna da li će ovo za članske, kao pred Banans, važiti i za Fiorentinu? Za produženje članarine?

Nevjerujem da ce vaziti akcija za Fiorentinu,mozda ako ih prodjemo pa za Atalantu bude vazila :P
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 20 jul 2018, 22:31

miky_hz je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Mislim da bi nevezano za rezultat iz Italije, na Koševo trebalo doć barem 18 hiljada. Ako je neko lud da se nada nečemu i da će ga eventualni debakl otjerat...
Meni se javilo bruku jarana koji našu ligu ni na fejsbuku ne prate, hoće na tekmu, k'o da ja autobus vozim. Takvih padobranaca, što hoće da vide Talijane, bit će par hiljada.
To i ja govorim.. Apsolutno nikakve veze nema ishod prve tekme s posjetom na Koševu. Budala je svako ko zbog toga ne bude došao, a u bude imao priliku. Koliko ljudi će doći samo da vidi Atalantu, pa uzmi fanatike i vjerne navijače, pa dijasporu itd. Biće 20 hiljada, siguran sam.

Da li neko zna da li će ovo za članske, kao pred Banans, važiti i za Fiorentinu? Za produženje članarine?

Nevjerujem da ce vaziti akcija za Fiorentinu,mozda ako ih prodjemo pa za Atalantu bude vazila :P
A yebo me svak', navikao na Fiorentinu, čitav dan spominjanje njih pa mi ostalo.

Za Atalantu, da se ispravim.. :mrgreen:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 20 jul 2018, 22:33

Niti pomisliti nisam mogao da ce FKS ovako izgledati na terenu 5(pet)fudbalera koji su prosli skolu FKS.Poslije silnih Zlatkovic,Puzigaca,Tatomirovic,Melunovic,Baric i na 100-tine njih ,evo mogu gledati Sabanovica,Pidru, Resica,Mujakica, Mustafica ,a mogli su tu biti jos Catakovic,Heric,Hadzic,Veladzic,Sadiku i...(da je bilo pameti).Kapa dole Benki,Jajalu(BiH) i Delacu i samo taj format stranaca nam treba.Kuca se gradi od temelja,onoliko brzo koliko nafake imas.Po meni samo je put Akademije pravi put.Navijaci su nestrljivi(sto ne vazi za pitare,bas smo strpljivi) isto kao da nece 10,20 i vise god. gledati FKS aBd.Kako bi uzivao da gledam u prvih 11 jedno 6 iz Akademije i jedno cetvoricu na klupi.Za to nam treba 2-3 god.Naravno uz titulu je sve ljepse,a moze se napasti i sa ovom ekipom.A za 3.g. smo SFK2000 u muskoj konkurenciji.Sabur.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

helemnejse11
Postovi: 79
Pridružen/a: 07 jul 2018, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la helemnejse11 » 20 jul 2018, 22:34


Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 21 jul 2018, 00:03

helemnejse11 je napisao/la:
Polako sa tim klipovima, Hadžija ih je imao na desetine, članke na web portalima i na kraju šta? :roll:
Želim svu sreću našem Ševkiji, a i ostalim omladincima, ali polako, ovaj gol mu treba biti samo putokaz i motiv za naprijed, a ne odmah da ga okivamo u zvijezde!
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 21 jul 2018, 00:08

Mali Đani Salcin treba sto prije da se prikljuci prvom timu jer je extra potencijal

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5792
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 21 jul 2018, 06:25

Akademija kako koja godina pokazuje da je pravi potez. Mislim da treba spustit loptu radit u tisini cak i u jos tisem tonu a jos bolje, sledece godine ako ponovimo isti ili bolji rezultat to ce bit iskor u pravom smjeru. Danas smo uzeli tog napadaca od komsija koji moze igrat jos godinu kao junior plus nama treba treci napadac plus ugovor na 5 godina ( 3+2 je bolji ugovor nego cisti 5)

Drugo ako se uspiju probit u grupu lp bez ponizavanja zeljinog op mislim da imamo kvalitetnije juniore ove godine nego sto su oni imali prosle a dosli su do play off, uz to vrlo lahko mozemo dobit malo lakseg protivnika nego je Atletiko.

Trece ocekujem od pidre sabana resica mustafica pa cak i kovacevica da budu kostur ekipe. Uz mujagica a sto da ne i od Ahmeda ili Klarica. Ako se ovo desi i ovi momci dostignu nivo todorovica nermina ahmetovica zakarica mi ce mo bit naj jaci klub u bih a ujedno imacemo i naj jeftinije igrace sto se tice plata a ujedno bice i naj suplji ako ko htjedne da kupi kojeg

Nadam se da ce general uspjet bar da promjeni travuna kosevu a svi znamo sta je obecavo. Stavi travu natrki istok glasacemo za zelene u suprotnom :guz:

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 21 jul 2018, 08:51

Crepulja bi trebao sutra biti u konkurenciji za utakmicu.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hajdeee, Lobudaraczapamcenje i 22 gosta.