FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 21 jul 2018, 22:27

atlanta u generalci uzela hertu 3:2
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16634
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ronaldo99 » 21 jul 2018, 22:35

Meni nine jasno da on nesto kao odmara, pa sta odmaras covjece sezona tek poceli nisu igraci krepali, hebo ga ja

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2352
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DRHAUSE » 21 jul 2018, 22:43

Atalanta je na samom pocetku priprema, a znaju se Italijani itekako muciti u ovim pretkolima i oni imaju taj juznjacki "samo polahko" mentalitet.

P.S. Moze li mi neko na pp pojasniti situaciju oko hordi!? Hvala.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 jul 2018, 22:55

ronaldo99 je napisao/la:Meni nine jasno da on nesto kao odmara, pa sta odmaras covjece sezona tek poceli nisu igraci krepali, hebo ga ja
Nije to stvar toliko utakmica, zamisli višesatni put u Yerevan, utakmica, pa opet povratak, pa utakmica ovdje, pa opet mrcvarenje do Bijeljine, utakmica, mrcvarenje nazad, pa put u Italiju, utakmica, put nazad, utakmica ovdje. Putuju i igraju u razmaku 2-3 dana. Ne možeš to tako površno gledati. Previše je to putovanja, jednostavno te poremeti.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 21 jul 2018, 23:03

DRHAUSE je napisao/la:Atalanta je na samom pocetku priprema, a znaju se Italijani itekako muciti u ovim pretkolima i oni imaju taj juznjacki "samo polahko" mentalitet.

P.S. Moze li mi neko na pp pojasniti situaciju oko hordi!? Hvala.
Ma džabe južnjački mentalitet kad su daleko kvalitetniji.
Dragi Bože daj nam neki okej rezultat, da se možemo 'ko fol' nečemu nadati u revanšu.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16634
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ronaldo99 » 21 jul 2018, 23:13

SarajevoJeBordo je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Meni nine jasno da on nesto kao odmara, pa sta odmaras covjece sezona tek poceli nisu igraci krepali, hebo ga ja
Nije to stvar toliko utakmica, zamisli višesatni put u Yerevan, utakmica, pa opet povratak, pa utakmica ovdje, pa opet mrcvarenje do Bijeljine, utakmica, mrcvarenje nazad, pa put u Italiju, utakmica, put nazad, utakmica ovdje. Putuju i igraju u razmaku 2-3 dana. Ne možeš to tako površno gledati. Previše je to putovanja, jednostavno te poremeti.
Sta ima poremetiti, eto ove sto sjede na klupi njih ne poremeti, sta ima od toga ako ga postedi da ne igra ,pa njima sad treba ato vise tekmi zajedno, al dobro ko sam ja uostalom da nesto pricam, pisem i sta ja znam vec.....

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 21 jul 2018, 23:45

miky_hz je napisao/la:I Zrinjski i Zeljeznicar skoro nista nisu mjenjali u odnosu na Evropu cak sta vise.Mislim da ako smo vec tu odbranu za sutra okrenuli pa i taj vezni red s obzirom da nema Rahmanovica,da bar ovaj ofanzivni dio nebi smio da se dira ova cetvorka gore treba da pocne.Previse je ova liga bare bare da bi olako u bilo sta ulazio.
Nece onaj Husrefov mali da napise sastav za sutra :D
Vjerovatno je ovaj Pavlovic-hodzic-sofranac-dupovac-sabanovic-stanojevic-mustafic-hebibovic-resic-krste-handzic
0-1 aBd, elham
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2352
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DRHAUSE » 21 jul 2018, 23:50

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
DRHAUSE je napisao/la:Atalanta je na samom pocetku priprema, a znaju se Italijani itekako muciti u ovim pretkolima i oni imaju taj juznjacki "samo polahko" mentalitet.

P.S. Moze li mi neko na pp pojasniti situaciju oko hordi!? Hvala.
Ma džabe južnjački mentalitet kad su daleko kvalitetniji.
Dragi Bože daj nam neki okej rezultat, da se možemo 'ko fol' nečemu nadati u revanšu.
Nije to tolika razlika, dobar bunker cuda cini. Svjetsko prvenstvo je pokazalo koliko je tesko igrati protiv organizovanog bunkera.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 21 jul 2018, 23:55

Pobjediše i kone i svinjski, joj ako useremo odma sutra a sve su prilike, odma startaš sa zaostatkom, odmah ide razočarenje, loša atmosfera...ne daj Bože

Yebem ti Atalantu i evropu i rotacije i odmaranje...
Na hajr, aBd do pobjede sutra
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 21 jul 2018, 23:55

Takav organizovan bunker se gradi i pravi mjesecima i onda liči na nešto. Samo bi se isprosipali ako bi probali bunkerisat. Odigrat poluzatvoreno bez srljanja, to znamo.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Orangina85
Postovi: 821
Pridružen/a: 27 dec 2016, 15:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Orangina85 » 21 jul 2018, 23:56

Ja otkad pratim Sarajevo mi ne znamo igrati bunker
BordoSarajevo je napisao/la:Pobjediše i kone i svinjski, joj ako useremo odma sutra a sve su prilike, odma startaš sa zaostatkom, odmah ide razočarenje, loša atmosfera...ne daj Bože

Yebem ti Atalantu i evropu i rotacije i odmaranje...
Na hajr, aBd do pobjede sutra
Inace nam je sad bajna atmosfera :mrgreen:

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 jul 2018, 00:24

ronaldo99 je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Meni nine jasno da on nesto kao odmara, pa sta odmaras covjece sezona tek poceli nisu igraci krepali, hebo ga ja
Nije to stvar toliko utakmica, zamisli višesatni put u Yerevan, utakmica, pa opet povratak, pa utakmica ovdje, pa opet mrcvarenje do Bijeljine, utakmica, mrcvarenje nazad, pa put u Italiju, utakmica, put nazad, utakmica ovdje. Putuju i igraju u razmaku 2-3 dana. Ne možeš to tako površno gledati. Previše je to putovanja, jednostavno te poremeti.
Sta ima poremetiti, eto ove sto sjede na klupi njih ne poremeti, sta ima od toga ako ga postedi da ne igra ,pa njima sad treba ato vise tekmi zajedno, al dobro ko sam ja uostalom da nesto pricam, pisem i sta ja znam vec.....
Druže, na najvećem svjetskom nivou ne možeš svaku utakmicu izvesti uvijek istih prvih 11. Možeš, ali ćeš negdje iskihati, zato niko nikad nije pobijedio sve utakmice. Čemu onda 25-30 igrača u klubovima i 18 u zapisniku...
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 22 jul 2018, 01:02

[quote="]Pobjediše i kone i svinjski, joj ako useremo odma sutra a sve su prilike, odma startaš sa zaostatkom, odmah ide razočarenje, loša atmosfera...ne daj Bože

Yebem ti Atalantu i evropu i rotacije i odmaranje...
Na hajr, aBd do pobjede sutra[/quote]

:rol: :rol: Izvini@BordoSarajevo , ali ako pola foruma pa mozda i ti pozdravljas ovaj iskorak sa Akademijom ,onda nema gledanja konkurenata.Ili imaju ili ne podrsku "Akademci",po tebi imaju ,ali moraju sve pobjediti ,pa jah.Ako budu igrali ovi juniori morate biti spremni na oscilacije igre i rezultata.To je podrska.Jesam pametan :rol: :rol:
Adukor,Mujakic i Rahmanovic bi trebali biti najoptereceniji u Italiji,mozda ih je zato postedio i dao im mozda poseban trening i da budu bas spremni. Naravno nisam siguran u ovo sto pisem za njih trojicu.Mozda neki pokusaj da budemo koliko toliko konkurentni(da ne primimo 6 nego 4).Hebiga to je realnost, a ima i ona"ne lete ni oni",premda mozda i lete iz zablje perspektive.Pitanje svih pitanja:Imaju li Akademci podrsku ? Pozz. :bih: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 jul 2018, 01:16

Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 22 jul 2018, 01:41

Ma nikakve nade mi nemamo ba, budimo realni. Pa da uzmemo 0:2 tamo neki njihov kombinovan sastav, u uzvratu će nam poslat najjaču ekipu i zabit nam 6. Volio bih dobar rezultat radi što veće posjete, al o prolazu ni sanjat ne mogu. Kakvi god mi slučajevi naumpadali, borbe Davida i Golijata, razlika je prevelika, još je dvomeč. Sve eventualne greške u prvoj utakmici mogu ispravit u drugoj, jednostavno nismo kalibar da igramo fudbal s Atalantom. Nek oni odigraju muški, hrabro, čvrsto, nek natope dresove znojem i meni je dosta.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 jul 2018, 02:58

skoroalen je napisao/la:Ma nikakve nade mi nemamo ba, budimo realni. Pa da uzmemo 0:2 tamo neki njihov kombinovan sastav, u uzvratu će nam poslat najjaču ekipu i zabit nam 6. Volio bih dobar rezultat radi što veće posjete, al o prolazu ni sanjat ne mogu. Kakvi god mi slučajevi naumpadali, borbe Davida i Golijata, razlika je prevelika, još je dvomeč. Sve eventualne greške u prvoj utakmici mogu ispravit u drugoj, jednostavno nismo kalibar da igramo fudbal s Atalantom. Nek oni odigraju muški, hrabro, čvrsto, nek natope dresove znojem i meni je dosta.
Upravo tako! Kao što je ona ekipa odigrala protiv Gladbacha. A neki još uvijek nisu svjesni da bi nam taj Gladbach zabio 10 da im je trebalo, kao što to može uraditi bilo koja ekipa iz liga petice koja igra Evropu.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5825
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 22 jul 2018, 06:27

Meni ovaj potez husrefa nije jasan.

Prvo vecinu igraca treniro pripremo na zimskim prepremam pa ih treniro pola sezone, pa ih pripremo preko ljeta evo skoro 2 mjeseca i kako moze to bit problem da odigras 5 utakmica u 25 dana. Jos banane i radnik znaci 3 od 5 utakmica igras protiv polu amatera. Znaci ako je radi umora svjezine poveo drugi tim u bjeljinu to daje odraz njegovos strucnosti (znam da smo izdisali i prije kod drugi trenera al isto misljenje imam i prema njima) danas u evropi ljudi igraju 12 mjeseci svako 4 dana utakmicu pa se niko ne zali.

Drugo, 15 sezona u zadnji 20 krecemo sa porazima losim rezultatima na pocetku sezone i on ponovo rizikuje i to bas bez razloga jer italijani bi nasu repku nakarali a da nece nas, al bez obzira nama bi tri boda mnogo znacila i nek netrazi izgovor ako nedobog izgubi ili remizira sretno momci.

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 22 jul 2018, 07:40

Pa zato sto su igraci bukvalno prosli put do pakla i nazad i ne podnose napore svi isto. Rade se testiranja pa se procijeni u kakvom je stanju svaki igrac pojedinacno.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 22 jul 2018, 09:08

Benkara21 je napisao/la:Elvedin Herić na debiju za Kapfenberg zabio goličinu :rol: :tokralju:
u kupu protiv amatera, pogledajte go, 4 godine da igra u PLBiH ne bi ga dao ovako...
miky_hz je napisao/la:taman su sa ovim odjelima ko Italijani pravi :mrgreen:
jel ovo nisu imali u fanshopu 20 bordo kravata da im daju vako ko da se sa svadbe nečije vraćaju :rol:
joker90 je napisao/la: Okupat ga dobro da šta ne prenese akademcima i mogao bi biti odlično pojačanje.
:D :rol:
slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 jul 2018, 09:09

Igrat ce u najjacem sastavu oni i u Italiji ako je vjerovati jednom njihovom portalu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Devedesetka, Nula80, ristagrad, sebalos, Tatamata1946 i 59 gostiju.