FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Pantelija
Postovi: 12849
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 28 jul 2018, 17:08

AlfredNobel je napisao/la:Koja fama oko ulaznica, a cijene su sasvim pristojne. I siguran sam da nema čovjeka koji ne može odvojiti toliku sumu za jednu utakmicu, već se samo kuka i kuka, valjda nam je taj kukaviluk u krvi. Tako se jadikuje i u svakodnevnom životu, samo se raja žali, a polovina njih po dva auta, ljetovanje i zimovanje, svaki dan kutija cigara, oblačenje po zadnoj modi, neki i vikendice itd.

Znam more likova kojima je skupa karta, a po dvije kutije cigara sprže i ližu kaficu pola dana. Dajte, svako može odvojiti, naravno ne računajući siromašne, kojima je to utakmica na posljednjem mjestu važnosti u životu.
Koliko imas navijaca ? Imas 1500 stalnih, imas 1500 koji su tu vecinu, imas 2000 onih za jake tekme i imas 2000 zq derbi u evropu. Skontaj da moras da animiras navijace jer su to "konzumenti" tvog proizvoda. Lik koji nije bio od zarije npr hoxe da ide i visi lupam 12 ulaz za istok 5 od 10 takvih nece doci. Tu ide ona, ko ga hebe . Da, to mozea rexi ako imas vaku trkmu 7-10 milja pa te boli briga. Medjutim kada si u drzavi gdje se boris za svakog navijaca, jako je bitno s tog aspekta stavigi normalnu cijenu karte. Ponavljam, h najvecoj euforiji protiv lecha smo fulili 10 000 navijaca zbog cjjene ulaznica. A racunica te izadje ista
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54242
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 jul 2018, 17:19

tareizo je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
benko21 je napisao/la:Ahmed Hasanovic koji je dosao s krmetnjaka dao 2 gola protiv Nitre
:bow: :tokralju:
Mortem drug kao sto reko vakat je da se Skine skalp jednoj ekipu iz liga petice.a to moze samo veliki Klub kao sto je Sarajevo
Sretnoooo
Hvala, hvala puno jos jednom, i dalje su minimalne sanse ali cemo pokusati pa sta bude. Pozdrav.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 28 jul 2018, 17:26

Joj Stojčeva majstora..
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Osttribine
Postovi: 2765
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 28 jul 2018, 17:29

Zip je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
Zip je napisao/la:Svake godine ista prica oko ulaznica..
Godisnja za zapad 90+ 20 clanarina=110KM/12=9,2KM(mjesecno)
Godisnja za istok 70+20 clanarina=90/12=7,5KM(mjesecno)

Kada uzmes da se ove godine sezonske mogu koristiti za Euro tekme, znaci isplati se!!!

Tako da, svi po godisnju :D
Imamo vise od 12 utakmica na domacem terenu, u ispravnoj racunici to je dosta isplatnije.
Ma ja sam na mjesecnom nivou racunao. Al kad shvatis da ces nekad za mjesec imati i 3 domace tekme.. ludnica :D

Uostalom, uvijek se vude oni koji godisnje dodju 2 puta na kosevo, eventualno 3 puta.. i takvim je i 10km tesko dati...

Tesko jeste odmah 110KM izdvojiti, al se isplati. Ne razmisljas koja ce cijena karti biti, siguran si na stadionu(da ces uci :D ), itd...

A ovi pokusaji da sutra dodje sto manje raje zbog kuknjave... Nece proci :)
Doci ce onaj ko zeli da dodje...
Jos na ove cijene sezonskih dodaj da preko firme mozete uzeti vise ulaznica i produzenje clanskih te vas kosta 20% manje na zbirni iznos, konkretno moje drustvo i mene je cijena za Istok plus clanarina kostala 76 KM, sto je stvarno mizerija za cijelu sezonu plus jos evo i evropske tekme.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 28 jul 2018, 17:30

Rule_hz je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:@Nobel dobiju oni nafakaški, to stoji... Al ova liga je specifična. Mi smo Atalanti uvaljali dva na strani, a to nećemo uspjet ni Zrinjskom ni Želji ni Lištici. Fudbal vani i fudbal kod nas su različiti pojmovi. Ovdje ti ne treba dobar fudbal nego krkanluk, bezobrazluk, stvari ispod stola... Pitanje je sad, da li je bolje uzet trofej nazor pa se obrukat u Evropi il gurat fino u Evropi nekim dobrim fudbalom a u ligi kasnit za ostalim. Iskreno, mora ti se potrefit idealan žrijeb u Evropi da napraviš neki iskorak, a to je teško očekivat.


ne treba brate vjeruj , treba ti samo par sezona da budes prvak, pogotovo sa ovim novim formatom takmicenja i da budes nosioc u predkolima. uz to i zn as kako igramo u evropi, mi bi najvise profirirali u ovom eu sistemu jer bi u lp dogurali do play offa, i odmah bi igrali u lay ofuu le i to je ta sustina, i prednost bar naseg kluba gdje ovi u upravi moraju skontat koliko je vazno ove vec godine titulu osvojit, pog ako prodjemo atlantu ako bog da. hem sto bi zaradili 4 5t miliona km od ucesca te milion dva od prodaje igraca te od punog koseva nekoliko stotina hiljada..
Tacno rule
I zbog toga kosu cupam treci-cetvrti prelazni, nece da dovedu strasnog igraca ili 2, da uzmemo titulu pa vratices preko lp sve pare, i kad zaredas tako par godina , titula-kup-titula, zaradices dovoljno love da odlijepis od konkurencije i imaces to sto imaju u regiji velike ekipe, pa ce biti i publike vise sigurno i mozes pokrenut druge projekte tj.zavrsavat i mozes imat neku protekciju u ligi... ali debilima moras crtat a opet na kontaju...niko ne bi Tana ni spominjao vise...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 28 jul 2018, 17:34

Sto se Crnka zapustio :lol:

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 28 jul 2018, 18:09

3 5 7 trebaju da budu cijene. 5 8 12 za aralantu.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 28 jul 2018, 18:14

Pantelija je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Koja fama oko ulaznica, a cijene su sasvim pristojne. I siguran sam da nema čovjeka koji ne može odvojiti toliku sumu za jednu utakmicu, već se samo kuka i kuka, valjda nam je taj kukaviluk u krvi. Tako se jadikuje i u svakodnevnom životu, samo se raja žali, a polovina njih po dva auta, ljetovanje i zimovanje, svaki dan kutija cigara, oblačenje po zadnoj modi, neki i vikendice itd.

Znam more likova kojima je skupa karta, a po dvije kutije cigara sprže i ližu kaficu pola dana. Dajte, svako može odvojiti, naravno ne računajući siromašne, kojima je to utakmica na posljednjem mjestu važnosti u životu.
Koliko imas navijaca ? Imas 1500 stalnih, imas 1500 koji su tu vecinu, imas 2000 onih za jake tekme i imas 2000 zq derbi u evropu. Skontaj da moras da animiras navijace jer su to "konzumenti" tvog proizvoda. Lik koji nije bio od zarije npr hoxe da ide i visi lupam 12 ulaz za istok 5 od 10 takvih nece doci. Tu ide ona, ko ga hebe . Da, to mozea rexi ako imas vaku trkmu 7-10 milja pa te boli briga. Medjutim kada si u drzavi gdje se boris za svakog navijaca, jako je bitno s tog aspekta stavigi normalnu cijenu karte. Ponavljam, h najvecoj euforiji protiv lecha smo fulili 10 000 navijaca zbog cjjene ulaznica. A racunica te izadje ista

Takvim treba 30KM ulaznicu naplatiti !!!

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 28 jul 2018, 18:29

BordoSarajevo je napisao/la:Joj Stojčeva majstora..
Jeebo ja sebe, okrenuo pocetkom drugog poluvremena i gledam ja nesto. Vidim Tusanj, reko plavi su Radnik, bijeli Sloboda. Tipkam telefon i pogledam ponekad, cujem Stojcev ovo ono, ne razmisljam ja. Kontam i dalje Sloboda jer znam da su 5-torica nasih u Tuzli i Slobodi zavrsila... Tek kad procita tvoj komentar skontam ko igra hahahaha
Sabrine mi moje!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 28 jul 2018, 18:31

Mojne onda samo kuknjave kako nas nema dovoljno. Realno, FKS ima 3k navijača i to su oni bolesnici što su stalno tu, ostalo se ne može nazvat navijačima nego simpatizerima, a oni pune stadion. ;)
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 28 jul 2018, 18:53

Sarajlijica1946 je napisao/la:Sto se Crnka zapustio :lol:
Nadam se da je dosta raje gledalo ovo mada sumnjam....toliko o bivsim igracima i fami o stojcevu, izgleda kad ne igras par sezona ipak ostavi traga....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 28 jul 2018, 18:58

I očekivano je da su oni grohnuli.. Došli uzeti para od Husića i odoše oni dalje. Njih niti interesuje lopta, niti bilo kakvi izazovi, kao što su gladni uspjeha naši akademci na primjer. Sve je to istrošeno i "zahrđalo", zato i nisam bio za dolazak Stojčeva. A druga stvar, veliki je boliqurac, tako da što dalje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
KEC
Postovi: 1458
Pridružen/a: 28 okt 2012, 11:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KEC » 28 jul 2018, 19:01

Ljudi imali kakav povoljan smjestaj blizu koseva planiram sa suprugom doci odgledati utakmicu pa prenocit da ne idem kasno kuci iz Srebrenika sam.... Moze u pp da nesmaram ovdje hvala...
Bolje imat jedan nov BMW nego dva polovna Golfa 2

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 28 jul 2018, 19:02

AlfredNobel je napisao/la:I očekivano je da su oni grohnuli.. Došli uzeti para od Husića i odoše oni dalje. Njih niti interesuje lopta, niti bilo kakvi izazovi, kao što su gladni uspjeha naši akademci na primjer. Sve je to istrošeno i "zahrđalo", zato i nisam bio za dolazak Stojčeva. A druga stvar, veliki je boliqurac, tako da što dalje.
Al evo vidis opet ima likova koji drkaju na Stojceva i njemu slicne i prizivaju kojekakve povratnike, jos manje mi je jasno sto prizivaju igrace koji ni u prvom mandatu nisu valjali nit su ostavili trag :thumbdown:
1946~

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54242
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 jul 2018, 19:06

ThrillerHz je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:I očekivano je da su oni grohnuli.. Došli uzeti para od Husića i odoše oni dalje. Njih niti interesuje lopta, niti bilo kakvi izazovi, kao što su gladni uspjeha naši akademci na primjer. Sve je to istrošeno i "zahrđalo", zato i nisam bio za dolazak Stojčeva. A druga stvar, veliki je boliqurac, tako da što dalje.
Al evo vidis opet ima likova koji drkaju na Stojceva i njemu slicne i prizivaju kojekakve povratnike, jos manje mi je jasno sto prizivaju igrace koji ni u prvom mandatu nisu valjali nit su ostavili trag :thumbdown:
Imao je odlicnih poteza ovu utakmicu ali unistava ga upravo to sto je bolikurac. Da se trudi kao akademci sa ovim vjestinama bio bi bas zvijer.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 28 jul 2018, 19:09

U 80toj ja vidjoh samo da je uputio opasnu loptu....

Nevidljiv ostatak tekme...

Spominjale se cifre lude za njegov dolazak...Radovac maestro za njega na terenu....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 28 jul 2018, 19:13

Momci, nemojte poredit cijene na Grbavici s nama. Osnovna razlika je kapacitet stadiona. Njima se pusti 12 hiljada ulaznica, i oni za drugo pretkolo mogu stavit cijenu koju hoće, raja će razjagmit to. Onda oni na 10 hiljada navijača zarade finu cifru. Zamislite da su na Grbavici igrali protiv Standarda onda, 30 maraka bi plaćali istok samo da odu. Sjećam se kad sam raji kupov'o karte za Atletiko, 50 ljudi čeka da se otvori fanshop. Mi nemamo tih problema, uvijek znaš da imaš mjesto na stadionu, i onda ne moraš zarađivat na nama visokim cijenama. Bolje 25 hiljada po jeftinim kartama nego 17 hiljada sa skupim. Sračunajte i vidjet ćete.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 28 jul 2018, 19:14

ThrillerHz je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:I očekivano je da su oni grohnuli.. Došli uzeti para od Husića i odoše oni dalje. Njih niti interesuje lopta, niti bilo kakvi izazovi, kao što su gladni uspjeha naši akademci na primjer. Sve je to istrošeno i "zahrđalo", zato i nisam bio za dolazak Stojčeva. A druga stvar, veliki je boliqurac, tako da što dalje.
Al evo vidis opet ima likova koji drkaju na Stojceva i njemu slicne i prizivaju kojekakve povratnike, jos manje mi je jasno sto prizivaju igrace koji ni u prvom mandatu nisu valjali nit su ostavili trag :thumbdown:
Tako ti je to, kod nas pitara imaš igrače na koje bališ i one koji se uzmu na zub, a Stojčev pripada ovoj prvoj grupi. Meni je on i u prvom mandatu nikakav bio u odnosu na ono šta može. Tako da mi je draže gledati jednog Šišića ili jednog Resića nego njega kako ga drka na terenu.

@MortemHz
To je to.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54242
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 28 jul 2018, 19:17

skoroalen je napisao/la:Momci, nemojte poredit cijene na Grbavici s nama. Osnovna razlika je kapacitet stadiona. Njima se pusti 12 hiljada ulaznica, i oni za drugo pretkolo mogu stavit cijenu koju hoće, raja će razjagmit to. Onda oni na 10 hiljada navijača zarade finu cifru. Zamislite da su na Grbavici igrali protiv Standarda onda, 30 maraka bi plaćali istok samo da odu. Sjećam se kad sam raji kupov'o karte za Atletiko, 50 ljudi čeka da se otvori fanshop. Mi nemamo tih problema, uvijek znaš da imaš mjesto na stadionu, i onda ne moraš zarađivat na nama visokim cijenama. Bolje 25 hiljada po jeftinim kartama nego 17 hiljada sa skupim. Sračunajte i vidjet ćete.
Istok ce puci pred Atalantu ali makar znas da ce zapad uvijek biti tu i da igramo sa Realom :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5272
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 28 jul 2018, 19:18

slika
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AvantiBL, AVNOJ, Osttribine, pjankesarajevo, skoJaa i 46 gostiju.