FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 06 avg 2018, 22:40

Sad nekima opet ni Krle ne valja, ne trudi se, ne zna ne moze. Oni bi i njega poslali. A onda bi isti kukali za njim i **** upravi majku sto ga je otjerala. Nesto kao npr Stojcev, Bilbija, Todorovic itd itd...
Krle je nas ponajbilji igrac. Fali mu samo malo vise brzine. Ali da je ima, vjerovatno bi bio u bundes ligi.
Onakav gol malo koji igrac moze dati barem kada je nasa liga u pitanju. A pregledajte Krletove golove u nasem dresu pa cete vidjeti da je imao dosta golova koje pokazuju njegovo majstorstvo.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 06 avg 2018, 22:58

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Kad pogledaš ko je nekad ranije igrao u Sarajevu, a ko igra sad i zapitaš sam sebe da li je ovo sada vrijedno nerviranja...
Ako dozvols ja bih ti ovako odgovorio:
-Prije 3 g. sam odustao,ali puno su doprinijeli porodicni razlozi(smatrao da nije vrijedno),ponekad pogledao snimak i radovao se da obezbjede Evropu.Sada je svima jasno da su nam lesinari(razni jadovi)pokvarili ono sto je moglo biti najljepsa bordo prica.Vrh pljacke su Jesic,ona zvucna imena,ona **** od 2 Brazilca.No niko od njih nije sam pokucao na vrata u Titovoj,jad domaci nas sprijeci da gledamo RajvoSa u grupama EL.
-E sad sam ponovo poceo drhtati i piti Lexilium , radi ove djece.Kako @bordopoeta fino opisa sta je ljubav prema FKS. Naravno bilo je to drugo vrijeme,drugi sistem i to se nece vratiti.I tada je bilo tavorenja oko 10 mjesta.Medjutim ako podrzite ovo po meni bas novo Sarajevo.Kovacevic,Pidro,Mujakic,Resic,Mustafic,Sabanovic i drugi koji dolaze nekako vuku onaj smek 66/67 i 84/85 ,puno je do Vas Pitara i Hz.Svi skupa imate lijepu sansu.Za Husrefa bi ruku u vatru stavio da nece raditi necasno i ugradjivati se u transfere,ne vjerujem da bi jedan Musemic to uradio.Kakav je trener kad ima solidnu ekipu vidjet cemo.Moglo bi na dobro,namjerno necu reci treba nam .....(mrzim to izlizano).Jako vazna pobjedau Tuzli ,ako Kosevo bude neosvojivo ,bit cemo prvaci.ako Bog da.Akademija.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 06 avg 2018, 23:03

robertkosar je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Pitar6785 je napisao/la:Bacaj te braci i ovajve tekstive price milina citat. Gledo sam skoro interviu sa Vahidinom, kaze da je moro karijeru zavrsit u 28 godini cinimi se.

Bio je prije mozda godinu dana neki kraci film o biogradilicu kaze da je covjek imo jaja ko bika e ne ko ovi posle ratni igraci jaja im ko u horoza. Jedino mozda zukic je bio baja i dzemo smjecanin ovo ostalo kite teske. Posebno zeljovac iz visokog koji sjedi nazalost na nasoj klupi bez ikakve potrebe.

Svaka cas svakom HASE JE HASE, vahidin je i u interviu kroz pricu izrazavo velko postovanje prijateljstvo i vidi se da ga je volio ko i husrefa prema njemu.

Ja stvarno nemogu vjerovat da Husref je uklubu cisto radi para bez ljubavi i volje. Ako nista cisto radi Vahidina
Ma svi Musemici su vrh.Vahidin je operisao oba meniskusa , otisao u Nicu(Francuska igrao sa pokojnim Katalinskim),mislim da i danas ima francusku penziju.Da je nastavio bio bi invalid.HASE JE HASE.Ne mogu da pricam o tome od 1968 malo koju utakmicu nisam gledao.Poslije titule 1966/67 sve nekako patnja bila ,prolazile generacije Edhem Sljivo nas u lizi ostavljao,bila braca Simic,braca Bosnjak , Demir,Ante Rajkovic i dr. Nismo se dohafizali do generacije Susica i poslije Paje,Hadzibegica i titule 84/85.Ma samo budala moze reci da Husref ne voli Sarajevo , ali ne moze u istu ravan sa Vahidinom.Husref moze biti trenerska legenda,koliko ga god ja volio igracka legenda NIJE.
Dva Boska u dva coska Spenser u sredini pa se onda za pobjedu Sarajeva ne brini :mrgreen:
TVOJ NICK JE BAJKOVITA PRICA,TRAGEDIJA.ZNAS TO SIGURNO ?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Kenozoik
Postovi: 61
Pridružen/a: 12 apr 2009, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kenozoik » 06 avg 2018, 23:06

Krste Velkoski je najbolji igrač ove ekipe. I po formi, i po kvalitetu, i po statistici, i po uspjesima — po svim kriterijima. Čovjek nam je upravo donio itekako bitnu pobjedu na teškom gostovanju. Prije toga je zabilježio dvije asistencije protiv Jermenaca. Protiv Atalante je možda jedini pokazao da se može tehnički nositi sa protivnikom, mada ne i po brzini i snazi; ni jedan igrač u onom potopu nije dobro igrao, ali sigurno da ni jedan drugi nije izgledao bolje.

Neki su ovdje tako nerealni u svojim procjenama igrača da je to tragikomično. Ljudi nabrajaju milion nekih nedostataka u njegovoj igri, a ne kontaju da on, kad bi imao i pola toga, ne bi uopće ni bio kod nas u ovoj smijuriji od lige nego u nekom ozbiljnom klubu, što mi sigurno nismo, i to nipošto zbog njega lično. Čovjek je uz Bibliju najbolji polušpic ove jadne lige. Tačka. Ali mi smo tog istog Bibliju potjerali kao neznalicu, i da sad igra za nas opet bi mu našli milion mana. Isto smo radili i za Duljevića, pa i Suljića, a oni su nam u određenim momentima bili daleko najbolji igrači.

Shvatite da se ovi igrači trebaju procijeniti u odnosu na ovo realno okruženje, a ne na neko idealno Sarajevo koje je možda postojalo prije 30 i kusur godina, ako i tad, ili koje jedino postoji u našim pustim snovima. Tako je i Hebibović - da, onaj isti Hebibović koji fuli nemoguće, koji nema pojma kako da se postavi u odbrani, koji je bio možda i najgori protiv Atalante - ipak jedno od boljih desnih krila ove lige. Slično vrijedi i za Ahmetovića, pa i za Pavlovića prije nego što je sam sebe prekrižio. Mi smo kao klub imali i još imamo milion nekih problema zbog kojih ne ostvarujemo rezultate kakve bih htijeli, ali da su nam glavni igrači pojedinačno lošiji od nekakvih Todorovića i Ščepanovićeva i Bogičevića i Stanića i ko još sve ne, do toga nije.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 06 avg 2018, 23:07

Kenozoik je napisao/la:Krste Velkoski je najbolji igrač ove ekipe. I po formi, i po kvalitetu, i po statistici, i po uspjesima — po svim kriterijima. Čovjek nam je upravo donio itekako bitnu pobjedu na teškom gostovanju. Prije toga je zabilježio dvije asistencije protiv Jermenaca. Protiv Atalante je možda jedini pokazao da se može tehnički nositi sa protivnikom, mada ne i po brzini i snazi; ni jedan igrač u onom potopu nije dobro igrao, ali sigurno da ni jedan drugi nije izgledao bolje.

Neki su ovdje tako nerealni u svojim procjenama igrača da je to tragikomično. Ljudi nabrajaju milion nekih nedostataka u njegovoj igri, a ne kontaju da on, kad bi imao i pola toga, ne bi uopće ni bio kod nas u ovoj smijuriji od lige nego u nekom ozbiljnom klubu, što mi sigurno nismo, i to nipošto zbog njega lično. Čovjek je uz Bibliju najbolji polušpic ove jadne lige. Tačka. Ali mi smo tog istog Bibliju potjerali kao neznalicu, i da sad igra za nas opet bi mu našli milion mana. Isto smo radili i za Duljevića, pa i Suljića, a oni su nam u određenim momentima bili daleko najbolji igrači.

Shvatite da se ovi igrači trebaju procijeniti u odnosu na ovo realno okruženje, a ne na neko idealno Sarajevo koje je možda postojalo prije 30 i kusur godina, ako i tad, ili koje jedino postoji u našim pustim snovima. Tako je i Hebibović - da, onaj isti Hebibović koji fuli nemoguće, koji nema pojma kako da se postavi u odbrani, koji je bio možda i najgori protiv Atalante - ipak jedno od boljih desnih krila ove lige. Slično vrijedi i za Ahmetovića, pa i za Pavlovića prije nego što je sam sebe prekrižio. Mi smo kao klub imali i još imamo milion nekih problema zbog kojih ne ostvarujemo rezultate kakve bih htijeli, ali da su nam glavni igrači pojedinačno lošiji od nekakvih Todorovića i Ščepanovićeva i Bogičevića i Stanića i ko još sve ne, do toga nije.
:bow:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 06 avg 2018, 23:18

revolt je napisao/la:Sad nekima opet ni Krle ne valja, ne trudi se, ne zna ne moze. Oni bi i njega poslali. A onda bi isti kukali za njim i **** upravi majku sto ga je otjerala. Nesto kao npr Stojcev, Bilbija, Todorovic itd itd...
Krle je nas ponajbilji igrac. Fali mu samo malo vise brzine. Ali da je ima, vjerovatno bi bio u bundes ligi.
Onakav gol malo koji igrac moze dati barem kada je nasa liga u pitanju. A pregledajte Krletove golove u nasem dresu pa cete vidjeti da je imao dosta golova koje pokazuju njegovo majstorstvo.
Mozes li reci da je trenutno Krle nivo Jajala , Benke i Delaca ? Po meni u ovoj sezoni(7 utakmica)vise su pokazali Adukor,Rahmanovic,Handzic,Ahmetovic,Mujakic.Zelim reci da je stranac ,30 god.,a nije danas nivo trojice spomenuti(mozda je bio).Ok je da odigra do kraja sezone,ali nemamo veznog kreativca(10) i necemo ga imati dok je Krle tu.Ako i kojim cudom dodje Krle ce igrati krilo(Handzic,Bekic,Halilovic ili Akademac).Ako se Crepulja vrati ko ce na klupu Rahman,Adukor.Nemoj se ljutiti moje misljenje isto kao sto ti mislis drugacije.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 06 avg 2018, 23:23

Kenozoik je napisao/la:Krste Velkoski je najbolji igrač ove ekipe. I po formi, i po kvalitetu, i po statistici, i po uspjesima — po svim kriterijima. Čovjek nam je upravo donio itekako bitnu pobjedu na teškom gostovanju. Prije toga je zabilježio dvije asistencije protiv Jermenaca. Protiv Atalante je možda jedini pokazao da se može tehnički nositi sa protivnikom, mada ne i po brzini i snazi; ni jedan igrač u onom potopu nije dobro igrao, ali sigurno da ni jedan drugi nije izgledao bolje.

Neki su ovdje tako nerealni u svojim procjenama igrača da je to tragikomično. Ljudi nabrajaju milion nekih nedostataka u njegovoj igri, a ne kontaju da on, kad bi imao i pola toga, ne bi uopće ni bio kod nas u ovoj smijuriji od lige nego u nekom ozbiljnom klubu, što mi sigurno nismo, i to nipošto zbog njega lično. Čovjek je uz Bibliju najbolji polušpic ove jadne lige. Tačka. Ali mi smo tog istog Bibliju potjerali kao neznalicu, i da sad igra za nas opet bi mu našli milion mana. Isto smo radili i za Duljevića, pa i Suljića, a oni su nam u određenim momentima bili daleko najbolji igrači.

Shvatite da se ovi igrači trebaju procijeniti u odnosu na ovo realno okruženje, a ne na neko idealno Sarajevo koje je možda postojalo prije 30 i kusur godina, ako i tad, ili koje jedino postoji u našim pustim snovima. Tako je i Hebibović - da, onaj isti Hebibović koji fuli nemoguće, koji nema pojma kako da se postavi u odbrani, koji je bio možda i najgori protiv Atalante - ipak jedno od boljih desnih krila ove lige. Slično vrijedi i za Ahmetovića, pa i za Pavlovića prije nego što je sam sebe prekrižio. Mi smo kao klub imali i još imamo milion nekih problema zbog kojih ne ostvarujemo rezultate kakve bih htijeli, ali da su nam glavni igrači pojedinačno lošiji od nekakvih Todorovića i Ščepanovićeva i Bogičevića i Stanića i ko još sve ne, do toga nije.
Svaka cast na postu, ali to ti je to, mi smo generalno stalno nezadovoljni, pa pogledaj sinoc postova nakon pobjede nad Slobodom, to neke kritike, nezadovoljstvo, satro Sloboda bila deset puta bolja, a evo i maloprije na pregledu se vidjelo da smo imali podjednak broj sansi ali za razliku od njih mi smo svoju iskoristili i to je to. Mogu misliti da smo kojim slucajem sinoc porazeni bili kakvi bi tek postovi bili i kako bi se taj famozni Nalic u nebesa dizao jer je jedno vrijeme dovodjen u kontekst sa nasim klubom.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 23:29

Hajde sve, ali kad pročitam da nema želju, pa sam sebi bi pucao u glavu od gluposti. Hajde definišite mi šta se podrazumijeva pod "željom" na terenu? Šta se treba bacati glavom na loptu? Ne kontam..

Čovjek je do zadnjeg atoma snage odigrao oba meča protiv Atalante, jedini uz Ahmetovića, te donekle Halilovića, koji je pokušao igrati u četvrtak. A da ne spominjem obje dobro odrađene utakmice protiv Banantsa i odlično odigrane pripremne utakmice. U svakoj utakmici u dosadašnjem dijelu sezone je pokazao htjenje i borbenost i to mu niko ne može osporiti.
Što se tiče igračkih kvaliteta, on je igrač koji napravi nešto kad se najmanje nadaš. Nisam ga nešto previše gotivio prije, ali je napredovao Krste. Bori se svaki meč, dobar je tehničar, traži se uvijek, a zna ga fino i zavući i asistirati. Ono što mi se još sviđa kod njega je što ima neke odlične poteze, a to je pokazao x puta prošle sezone, ne mora to biti nužno gol ili asistencija, ali se može vidjeti da igra mozgom.

Grohnuo je u drugom dijelu prošle sezone, ali ni ne čudi, pošto se utopio u to sivilo ekipe. Statistika nije ni približno toliko važna, jer je imao on i loših tekmi, ali je opet na kraju bio MVP. A plus mu je i to što se ponaša kapitenski. Sve u svemu, gotivan lik i dobar igrač.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 06 avg 2018, 23:32

Hirurg je napisao/la:Možda smo više fokusirani na mlade igrače pa nam je Velkoski u drugom planu ili u sjeni, ali nekako imam utisak da on
igra bolje kada to ne očekujemo od njega. U ovom trenutku jako bitan igrač za Sarajevo.
Istakao bih i par njegovih dobrih poteza protiv Atalante na Koševu, gdje se vidi da on zna lopte, da je dobar tehničar,
koristan igrač, međutim kao da on to svoje znanje i zalaganje ne primjenjuje u 'malim utakmicama', što može biti opravdano nedostatkom motivacije.
Sarajevo ima sjajne individualce, ali nema tim, i to je naš najveći problem. Kako? Šta? Ne znam.
Mala utkmica je protiv Radnika ,da smo dobili ,imali bi 9 bodova.Je li Krle igrao? Na malim utakmicama i utakmicama na Kosevu se titula uzima.Kapiten i nedostatak motiva u malim utakmicama.hajde molim te.Pozz
Zadnja izmjena: Samozdravlje, dana/u 06 avg 2018, 23:36, ukupno mijenjano 1 put.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5822
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 06 avg 2018, 23:39

Treba da se napravi kohezija sa sve 4 strane. Mislio sam da ce mo se uspjet povezat kohezirat kad budemo imali dosta djece oko prvi 18 (cak smo dobili i vise njih u prvi 11) i dobro malci igraju. Ja jos manu nisam vidio ni kod jednog juniora mozda juce onih par sitnica kod kovacevica (ni blizu steasno ko onih golova sa 80 metara pavlovicu ili bande golman metar ipo ili hodze alaima koji opste ne lici na golmana). Malom sabanovicu mozda treba pojacat snagu za 10 posto ko resicu i pidru (oni ce to uspjet kroz igru nakon 10 kola dostic) i ako su oni sad jaci fizicki od 70% igraca na tim pozicijama u pl al igras za FK SARAJEVO jednostavno moras bit najbolji u svemu, posto ni jedna ekipa ne igra protiv nas ispod 95% svoji mogucnosti, i zato je bitno da se ova djeca ojacaju uigraju i da im se da prostor.

Krste je ok igrac neznam kolika ima primanja al definitivno njega kad napuni 31 godinu nevidim kao igraca SARAJEVA posto on to nece moci bit, mozda rezerva.

Mislim da bi trebali dovest dobrog golmana na godinu dana da bude rezerva Kovacevicu u slucaju ako mali upadne kakvu kracu krizu.

Moja zelja, je dupla kruna, da se navijaci igraci strucni stab uprava, uvezu i da svi disemo ko jedno a da na tribinama bude prosjek 10k po utakmici. Uz to da juniori iznesu vecini tereta.

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 06 avg 2018, 23:57

Samozdravlje je napisao/la:
revolt je napisao/la:Sad nekima opet ni Krle ne valja, ne trudi se, ne zna ne moze. Oni bi i njega poslali. A onda bi isti kukali za njim i **** upravi majku sto ga je otjerala. Nesto kao npr Stojcev, Bilbija, Todorovic itd itd...
Krle je nas ponajbilji igrac. Fali mu samo malo vise brzine. Ali da je ima, vjerovatno bi bio u bundes ligi.
Onakav gol malo koji igrac moze dati barem kada je nasa liga u pitanju. A pregledajte Krletove golove u nasem dresu pa cete vidjeti da je imao dosta golova koje pokazuju njegovo majstorstvo.
Mozes li reci da je trenutno Krle nivo Jajala , Benke i Delaca ? Po meni u ovoj sezoni(7 utakmica)vise su pokazali Adukor,Rahmanovic,Handzic,Ahmetovic,Mujakic.Zelim reci da je stranac ,30 god.,a nije danas nivo trojice spomenuti(mozda je bio).Ok je da odigra do kraja sezone,ali nemamo veznog kreativca(10) i necemo ga imati dok je Krle tu.Ako i kojim cudom dodje Krle ce igrati krilo(Handzic,Bekic,Halilovic ili Akademac).Ako se Crepulja vrati ko ce na klupu Rahman,Adukor.Nemoj se ljutiti moje misljenje isto kao sto ti mislis drugacije.
Da je nivo ko gore navedena trojica vjerovatno bi igrao vani. Ja nigdje ne kazem da jeste kao oni. ALi je trenutno jedan od najboljih igraca na svojoj poziciji. Da igra u Zrinjskom ili kod komsija, bio bi kolektivni svrš na njega. Ili nedo Bog da ode kod istih, svi bi pljuvali upravu kako pustaju da ide jedan od najboljih igraca.
Ja nigdje nisam njega poredio s njima, cak mislim da je debelo ispod nivoa CImirota. Zapravo Cimirot je nivo ovih gore. Problem je sto mi samo znamo ili neutemeljeno srati, ili neutemeljeno velicati igrace. Nema sredine. Mi i realnst smo dva svijeta. Mi i kontinuirana podrska smo dva svijeta. Prije pve utakmice s Atalantom, imali smo 11 bogalja, da bi smo onda poslije prve tekme dosli do nivoa sta ce oni, mozemo mi njih pobijediti. Kaze objektivna publika s koseva "napadnite ih, sta ste se usrali...", a ljudi 92 nivoa iznad nas po svemu. Toliko o objektivnosti i toliko o realnosti.
Realnost je da znas da mi trenutno imamo u to sam 100% siguran jednu od top 2 ekipe u ligi. Sta nemamo, nemamo mentalitet da dugotrajno podrzavamo ekipu. Da ih ne dizemo u bogove nakon 3 pobjede niti da ih pljujemo i srzovavamo vise nego sto treba nakon jednog poraza.

Nasa poimanja kvaliteta fudbalera variraju u zavisnosti od pobjeda, pa smo tako svojevremeno tjerali Avdica, zvali ga zvaljo, pa ga mollili da se vrati, pa se obradujemo kad Scepanovic ode u Zrinjski a onda kukamo kako smo pustili jednog od najboljih na svojoj poziciji pa sve gore do pomenutih Bilbije & Co. Sad da pitas raju s foruma ovdje rastjerali bi pola ekipe a za isto to pola bi plakali za mjesec dana.

Pitam se sto li nasi igraci kada odu u Zrinjski igraju bolje hiljadu puta. Zato sto nema pitarskog prokletog pritiska. Nije pritisak od broja gledalaca. GOre je bolan kad igras pred 3 hiljade pa svaka ona psovka odjekuje, nekad se cuje i na zapadu e na smo na terenu. Ne mozes ti nama objasniti da to utice na igrace. Pa da tebi na poslu jebu sve bil ti radio svaki dan sa punom snagom i elanom. Reko bi ma boli me **** kad ste takvi. Vecina bi siguran sam.

Ne znamo mi sta je istinska podrska ni klubu ni igracima. Nije zvizdanje igracu koji je lose odigrao utakmicu podrska. TO je ubistvo za njega. Nije podrska danas pisanje na instagramu igracima zgazite ih, a sutra **** majki.

Pola foruma ovog nema stava ni misljenja. Pardon da se ispravim, imaju ga ali ono je za **** jer je s realnoscu u dodiru koliko i Marija Serifovic s kurcem.

Razocaran sam nama, jer ovo ovdje sto je na forumu to je mali repzrent, ili ti ga "slucajni uzorak" svih nas navijaca Sarajeva. Takav odnos spram nasih igraca, spram trenera. Katastrofa. Mi bolan kad nam ide lose guramo nogama da potonemo jos dublje, samo da bi svoje sitne duse nahranili i rekli da smo upravu. A pola tih kad bi Sarajevo bilo prvak bi preko noci zaboravilo na sve ono sto su srali i pljuvali, i diplali bi u kontru, i govorili da nikad nisu pljuvali igrace.

Vecina ovog nema veze gore s temom oko Krste ali mi je to duze vremena tu na dusi ali nikako da napisem.

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 07 avg 2018, 00:02

Može li neko staviti link pregleda tekme protiv Slobode? Hvala
4.10.2009.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 07 avg 2018, 00:17

revolt je napisao/la:
Ne znamo mi sta je istinska podrska ni klubu ni igracima. Nije zvizdanje igracu koji je lose odigrao utakmicu podrska. TO je ubistvo za njega. Nije podrska danas pisanje na instagramu igracima zgazite ih, a sutra **** majki.

Pola foruma ovog nema stava ni misljenja.

Razocaran sam nama, jer ovo ovdje sto je na forumu to je mali repzrent, ili ti ga "slucajni uzorak" svih nas navijaca Sarajeva. Takav odnos spram nasih igraca, spram trenera. Katastrofa. Mi bolan kad nam ide lose guramo nogama da potonemo jos dublje, samo da bi svoje sitne duse nahranili i rekli da smo upravu. A pola tih kad bi Sarajevo bilo prvak bi preko noci zaboravilo na sve ono sto su srali i pljuvali, i diplali bi u kontru, i govorili da nikad nisu pljuvali igrace.

Vecina ovog nema veze gore s temom oko Krste ali mi je to duze vremena tu na dusi ali nikako da napisem.
Postujem tvoj stav i ti si covjek s kojim se moze razgovarati i ako nemamo isti stav po svim pitanjima.Jako puo istine u ovom gore sto si napisao.mislim da si pravi navijac i rekao bih obrazovan covjek.No ja i dalje mislim da na mjestu kreatora igre FKS treba vrh igraca.Pavlovic+Stanojevic+Velkoski+ neka hiljada=20 hiljda za vrh kreatora.samo imamo drugaciji pogled ,a jednu ljubav.pozz
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 07 avg 2018, 00:28

Samozdravlje je napisao/la:
Postujem tvoj stav i ti si covjek s kojim se moze razgovarati i ako nemamo isti stav po svim pitanjima.Jako puo istine u ovom gore sto si napisao.mislim da si pravi navijac i rekao bih obrazovan covjek.No ja i dalje mislim da na mjestu kreatora igre FKS treba vrh igraca.Pavlovic+Stanojevic+Velkoski+ neka hiljada=20 hiljda za vrh kreatora.samo imamo drugaciji pogled ,a jednu ljubav.pozz
Velkoski nije kreator. On je najbolji "drugi napadac". Dok je to igrao sa Benkom harao je. I sada sa Ahmetom se tu najbolje snalazi i po mom misljenju najvise doprinosi od nasih igraca. I Husref zna da mu fali kreator i sam je to hiljadu puta rekao. ALi hajde ga nadji da je dobar, da ne kosta puste pare i jos da ima nase papire... Nemoguca misija.

Iskreno, ne gledajuci utakmicu protiv Slobode kao neko mjerilo, zbog svega sto je bilo, igra iz ove sezone je meni vise nego OK. Svidja mi se sto Husref pokusava da defanzivno nas ojaca sa Dupovcem i Mujakicem na stoperskim mjestima te Adukorom ispred njih koji se po potrebi vraca i u zadnju liniju. Taj nam kvalitet nazad treba vise nego kreacija prema naprijed, pogotovo kada dodju kise i snijegovi pa kad bude izbij nabij... Jedine stvari s kojom se ne slazem s Husrefom je sto Hebib igra beka, i sto Handze nije dobio vise munitaze u Tuzli.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 07 avg 2018, 00:32

Samozdravlje je napisao/la:
revolt je napisao/la:
Ne znamo mi sta je istinska podrska ni klubu ni igracima. Nije zvizdanje igracu koji je lose odigrao utakmicu podrska. TO je ubistvo za njega. Nije podrska danas pisanje na instagramu igracima zgazite ih, a sutra **** majki.

Pola foruma ovog nema stava ni misljenja.

Razocaran sam nama, jer ovo ovdje sto je na forumu to je mali repzrent, ili ti ga "slucajni uzorak" svih nas navijaca Sarajeva. Takav odnos spram nasih igraca, spram trenera. Katastrofa. Mi bolan kad nam ide lose guramo nogama da potonemo jos dublje, samo da bi svoje sitne duse nahranili i rekli da smo upravu. A pola tih kad bi Sarajevo bilo prvak bi preko noci zaboravilo na sve ono sto su srali i pljuvali, i diplali bi u kontru, i govorili da nikad nisu pljuvali igrace.

Vecina ovog nema veze gore s temom oko Krste ali mi je to duze vremena tu na dusi ali nikako da napisem.
Postujem tvoj stav i ti si covjek s kojim se moze razgovarati i ako nemamo isti stav po svim pitanjima.Jako puo istine u ovom gore sto si napisao.mislim da si pravi navijac i rekao bih obrazovan covjek.No ja i dalje mislim da na mjestu kreatora igre FKS treba vrh igraca.Pavlovic+Stanojevic+Velkoski+ neka hiljada=20 hiljda za vrh kreatora.samo imamo drugaciji pogled ,a jednu ljubav.pozz
Pa zavisi sta mi podrazumijevamo pod tim "vrh kreator", mi bi smo da taj doticni trci kao navijen cijelu tekmu, suta kao Carlos, dijeli lopte kao Inijesta itd., ali takav igrac ne bi sigurno igrao u PLBiH. A za platu kakvu ima Velkoski (a ne znam kolika je) ovo je sasvim ok od njega, nisam sto posto siguran ali mislim da mu je statistika iz prosle sezone 12 golova i 10 asistencija, dakle direktno odgovoran za nasa 22 gola. Istina i ja ga nekad ne mirisem zbog toga sto zna cijelu tekmu biti nevidljiv kao juce recimo, ali sta da mu kazes nakon onakvog gola koji nam je donjeo tri vrlo vazna boda.

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 07 avg 2018, 00:36

SAMO ULTRA BORDO BIJELI, ŽIVIMO TAKO SVAKI DAAAAAAAAN !!!
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 07 avg 2018, 00:37

Nama treba kreator sa osmice, a ne desetke. Krste zna poslat maherski pas, al nije kreator. Cimirot je kreator, Samir je bio na putu da postane još bolji od Cimirota, ali mrka kapa.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 07 avg 2018, 00:55

@revolt ,@Osttribine ,@uNbx sve ok. lijepo je razmjeniti misljenje.Ja vise Velkoskog necu analizirati .Ne da necu pozdravit i kritikovati ono po zasluzi,od utakmice do utakmice.pozz
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
UltraSA
Postovi: 1257
Pridružen/a: 01 okt 2013, 13:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UltraSA » 07 avg 2018, 01:11

Vidi ovog "tenisera", poslije pdf-a bh.tenis uzeo spamati i ovu temu.
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

ajdohordas
Postovi: 3839
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 07 avg 2018, 02:26

Gledam Krleta protiv Atalante, čovjek izginu na 6:0, vršeći presing na njihovu zadnju liniju, i tako većim dijelom utakmice i onda dođeš ovdje i procitas gluposti kao ne trči ne bori se. Da se neko ne uvrijedi ja stvarno postujem svacije misljenje, ali ponekad stvarno valjamo gluposti ovdje do te mjere da mozda bolje stanje od ovog i ne zasluzujemo, obzirom do koje mjere smo kriticni prema nasim igracima. Ja ruku dajem da od čitave lige možda bi 2 napadača pogodila ono što je on pogodio protiv Slobode. Prošle sezone po golovima i asistecijama je u samom vrhu bio, bio je tu i kad smo primali po 7-8 golova i kad smo ravili senzacije i dobijali puno jače protivnike. Ima kup ima titulu, ima "milion" utakmica za Sarajevo u nogama, jednostavno čovjek se ponaša profesionalno kapitenski. Protiv Atalante jedini se vracao po loptu i znao je ponesto odigrat, izbacit nekog njihovog igraca, dok su ostali samo nabijali loptu da nije kod njih. Ne zam sta covjek vise treba da uradi da bi nam se dokazao...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: iliyaa8 i 56 gostiju.