FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 10 avg 2018, 20:31

Jah, inače su sve dolazili klasni igrači i igrači koji imaju po nekoliko trofeja u svom CV-ju, tipa Kramar, Simeunović i ostala škavdra, pa se sad nešto čudiš.

Nije da će ispasti da ga mrziš, nego ga i mrziš, a to se vidi iz komentara. I psuješ nešto bez razloga, a čovjek nije zakoračio u šesnaesterac. Taj sklop ne mogu da skapiram, ali možda ti ne gode ove vrućine.. Ali, bitno da ti ebeš, a to što pišeš 'neznam' je nebitno. :lol:

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 10 avg 2018, 20:50

Husref Musemic nema nikakav uticaj na dovodjenje igraca. To je prepustio drugima i ne mjesa se. Njemu je jedino stalo sto duze da opstane, da pokupi jos koju platu i to je sve. Radi toga je postao najodanija Sabrinina kujica.
Radit ce i pricati apsulutno sve sta mu se naredi i kaze.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

Pitaristok
Kontakt:

PostPostao/la Pitaristok » 10 avg 2018, 20:52

Benkara21 WroteColonJe*o majku, Crvena Zvezda dovela Cafu-a iz Bordoauxa, a mi ovdje kuburimo sa bekovima i hoćemo neku bitnu ulogu da igramo, čisti prosjek lige smo Boga mi dragog, tuga

700k eura godisnje
znas kad cemo mi dovoditi za tu platu

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 10 avg 2018, 21:00

Pitaristok WroteColon
Benkara21 WroteColonJe*o majku, Crvena Zvezda dovela Cafu-a iz Bordoauxa, a mi ovdje kuburimo sa bekovima i hoćemo neku bitnu ulogu da igramo, čisti prosjek lige smo Boga mi dragog, tuga

700k eura godisnje
znas kad cemo mi dovoditi za tu platu

Mi bi mogli ponuditi 100K eura godišnje i to da se baš napatimo.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 10 avg 2018, 21:14

Evander WroteColonHusref Musemic nema nikakav uticaj na dovodjenje igraca. To je prepustio drugima i ne mjesa se. Njemu je jedino stalo sto duze da opstane, da pokupi jos koju platu i to je sve. Radi toga je postao najodanija Sabrinina kujica.

Reci to ovom inspektoru iznad nas :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

emir79
Kontakt:

PostPostao/la emir79 » 10 avg 2018, 21:15

Evander WroteColonHusref Musemic nema nikakav uticaj na dovodjenje igraca. To je prepustio drugima i ne mjesa se. Njemu je jedino stalo sto duze da opstane, da pokupi jos koju platu i to je sve. Radi toga je postao najodanija Sabrinina kujica.

Koji to trener u BiH ima uticaj na dovođenje igraca? Ko to smije da se suprostavi nadređenom?
Ti svom šefu smijes postavljati uslove?

Onog dana kada smo se prodali Tanu, prodali smo i nase igrace i sve trenere. Svaki koji se suprostavi Tanovoj miljenici, ima da leti iz kluba, pa tako i Husref. Znas to i ti i ne vidim cemu ovakav komentar.

Husref kao trener moze samo da da sugestije, a odluke nit moze on donositi, niti bilokoji buduci trener.
Titula Jugoslavije: (2) 1966/1967, 1984/1985
Titula BIH (3) 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup BIH (5) 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Super kup BIH (1) 1996/1997

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 10 avg 2018, 21:21

emir79 WroteColon

Koji to trener u BiH ima uticaj na dovođenje igraca? Ko to smije da se suprostavi nadređenom?

Onog dana kada smo se prodali Tanu, prodali smo i nase igrace i sve trenere. Svaki koji se suprostavi Tanovoj miljenici, ima da leti iz kluba, pa tako i Husref. Znas to i ti i ne vidim cemu ovakav komentar.

Husref kao trener moze samo da da sugestije, a odluke nit moze on donositi, niti bilokoji buduci trener.

Jedan Conte nije imao odriješene ruke, a kamoli Musemić. Ali, i ne očekuješ nešto od lika koji piše 'neznam'.. :lol:

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 10 avg 2018, 21:25

emir79 WroteColon

1. Ne daje nikakve sugestije niti ga to najmanje zanima.
2. Zasto je prihvatio klupu ako je znao kakva je situacija i ko i kako vodi klub?
3. Je li jedna legenda kluba treba da suruje sa onima koji su klub doveli na najnize grane u istoriji?
4. Sta bi od one vase price "Husref je vojnik kluba, on nece dati ovo i ono"?
5. Zasto ne podnese ostavku?
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

fks74
Kontakt:

PostPostao/la fks74 » 10 avg 2018, 21:29

Za twbe ce biti svi isti, dok ne dodje neko koga ti zelis. Onda taj neko nece valjati nekome drugom i tako u krug. Prihvatite vec jednom da u ovoj drzavi i ligi nece biti bolje. Vidite da je liga sve gora i gora. Mozda je jedino rjesenje da ovoj djeci ne dozvolimo da idu nekoliko godina i da tako nesto napravimo. Ako bi navijaci htjeli da ih istrpe, mada sumnjam.

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 10 avg 2018, 21:35

AlfredNobel WroteColonJah, inače su sve dolazili klasni igrači i igrači koji imaju po nekoliko trofeja u svom CV-ju, tipa Kramar, Simeunović i ostala škavdra, pa se sad nešto čudiš.

Nije da će ispasti da ga mrziš, nego ga i mrziš, a to se vidi iz komentara. I psuješ nešto bez razloga, a čovjek nije zakoračio u šesnaesterac. Taj sklop ne mogu da skapiram, ali možda ti ne gode ove vrućine.. Ali, bitno da ti ebeš, a to što pišeš 'neznam' je nebitno. :lol:

Najopasniji su koji misle da znaju a neznaju . A to si ti i tvoj kucni ljubimac usref

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 10 avg 2018, 21:39

Zna li neko koliku platu ima Ahmet ? Načuo sam da ima veću nego što je Said imao, ali mi nekako teško povjerovati u to.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

2nd#Tripl3t #MSN
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 10 avg 2018, 21:40

Ja za Husrefa od starta nisam bio, često sam to i govorio. Za mene je istrošen trener čije je vrijeme prošlo. Al ludost bi bila sad ga mijenjat. Sad je dobio svoje igrače, ima akademce, ima sve. Il titula il ništa.
I ne treba zaboravit da je on trener s kojim smo izgubili dva derbija i preživjeli najteži poraz u historiji kluba. Već sad u srijedu je i njegov obraz, a i naš, na dobrom ispitu. Tri u nizu zijanit od gradskog rivala bi bilo previše da je Ferguson lično.
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Za ovaj grad nije umrijeti grijeh!

Čuvajte se svi lopovi iz kluba, jednog dana će doći i vaš kraj!

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 10 avg 2018, 21:43

robertkosar WroteColon
AlfredNobel WroteColonJah, inače su sve dolazili klasni igrači i igrači koji imaju po nekoliko trofeja u svom CV-ju, tipa Kramar, Simeunović i ostala škavdra, pa se sad nešto čudiš.

Najopasniji su koji misle da znaju a neznaju . A to si ti i tvoj kucni ljubimac usref

Samo sebe razotkrivaš tim poštapalicama i uvredama prema Husrefu, meni ništa ne znače ove tvoje riječi, samo se ti džaba blamiraš i pokazuješ dva lica. Kažeš da nikog ne mrziš, ali to je rečeno onako radi reda, jer izvire iz tebe mržnja i neukost. Malo mi te i žao, još tako nepismen, neka ti je bog na pomoći..

@Mokes
Ma kakvi, čisto sumnjam da ima kao Said.
Zadnja izmjena: AlfredNobel, dana/u 10 avg 2018, 21:44, ukupno mijenjano 1 put.

Mokes
Kontakt:

PostPostao/la Mokes » 10 avg 2018, 21:43

skoroalen WroteColonJa za Husrefa od starta nisam bio, često sam to i govorio. Za mene je istrošen trener čije je vrijeme prošlo. Al ludost bi bila sad ga mijenjat. Sad je dobio svoje igrače, ima akademce, ima sve. Il titula il ništa.
I ne treba zaboravit da je on trener s kojim smo izgubili dva derbija i preživjeli najteži poraz u historiji kluba. Već sad u srijedu je i njegov obraz, a i naš, na dobrom ispitu. Tri u nizu zijanit od gradskog rivala bi bilo previše da je Ferguson lično.

Remi je došao između 2 poraza, tako da nema brige da će u srijedu biti 3 u nizu :cool:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

2nd#Tripl3t #MSN
London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 10 avg 2018, 21:46

AlfredNobel WroteColon
robertkosar WroteColon

Samo sebe razotkrivaš tim poštapalicama i uvredama, meni ništa ne znače ove tvoje riječi. Kažeš da nikog ne mrziš, ali to je reče onako radi reda, jer izvire mržnja i neukost. Malo mi te i žao, još tako nepismen, neka ti je bog na pomoći..

@Mokes
Ma kakvi, čisto sumnjam da ima kao Said.

Pravopisac fataj se hrvatskosrpskog jezika i ostavi se lopte. Odyebi od mene sa komentarima o pravopisu.

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 10 avg 2018, 21:51

Mokes WroteColon
skoroalen WroteColonJa za Husrefa od starta nisam bio, često sam to i govorio. Za mene je istrošen trener čije je vrijeme prošlo. Al ludost bi bila sad ga mijenjat. Sad je dobio svoje igrače, ima akademce, ima sve. Il titula il ništa.

Remi je došao između 2 poraza, tako da nema brige da će u srijedu biti 3 u nizu :cool:

Jah, dobro si. Onda 3/4, kako god mnogo je.
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Za ovaj grad nije umrijeti grijeh!

Čuvajte se svi lopovi iz kluba, jednog dana će doći i vaš kraj!

Hirurg
Kontakt:

PostPostao/la Hirurg » 10 avg 2018, 21:58

Dno dna.
Kliče se nebulozama
Dno dna.
U inat dijagnozama
Dno dna, i isti krezubi statisti mlate barjakom.
Dno dna.
I što je više štrajkova
Dno dna pazari više lajkova.
Dno dna...
1946

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 10 avg 2018, 22:00

A i šta će nam trener koji "psuje boga i koji NEZNA kako izgleda jedan muslimanski objekat iznutra."
Legendarno.. :lol: :lol:

Evo novog kriterija kod dovođenja budućih trenera.. Prvo vidjeti da li zna fatihu i da li zna kako izgleda unutrašnjost nekoliko džamija u Sarajevu. Uz to, ako ne bogara, eto ga pravi kandidat. Kakvih intelektualnih gromada ima na ovom forumu, vrhunski materijal za komediju.. :mrgreen:

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 10 avg 2018, 22:05

Zadnjih par stranica na ovom forumu ako je ikako moguće najbolje izbrisati, jer ovo je dno dna.
Ova tema svakim danom gora i gora, treba tražiti alternativu na Klixu, ako je moguće.
Simpatizer Sarajeva i fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine. :)

StariGrad071
Kontakt:

PostPostao/la StariGrad071 » 10 avg 2018, 22:51

menadjeri pa ih husref kurcem opalio pa pljuju. Karinasi obicni.

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Zeus01 i 19 gostiju.