FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Šta očekujete od FK Sarajevo na kraju sezone?

Dupla kruna
117
65%
Osvajači lige
39
22%
Osvajači kupa
2
1%
Europa
10
6%
Ništa od navedenog
13
7%

Ukupno glasova: 181

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 10 avg 2018, 18:27

Možda im je kredita nestalo. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

BosnianKingdom
Kontakt:

PostPostao/la BosnianKingdom » 10 avg 2018, 18:31

Jao kako ova Welbeck izvodi aut, pa nijedan momak iz ekipe ne moze ovako hahahah
Sabrine mi moje!

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 10 avg 2018, 18:34

BosnianKingdom WroteColonJao kako ova Welbeck izvodi aut, pa nijedan momak iz ekipe ne moze ovako hahahah

Ma trebali smo protiv Atalante izvesti cure a ne one muške pishke :mrgreen:

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 10 avg 2018, 18:37

Od novih nogometaša u redove Sarajeva su stigli Amer Dupovac, Aladin Šišić, Benjamin Tatar i Haris Handžić, a novo pojačanje bordo klub je pronašao, kako stvari stoje, pronašao u Sloveniji. U pitanju je Elvis Džafić, golman koji je u karijeri branio za Triglav, Olimpiju i Svobodu, kao i za mladu slovenačku reprezentaciju u kojoj je saigrač bio sa Janom Oblakom.

Da Džafića milimetri dijele od Koševa potvrdio je danas i Husref Musemić, a o kakvom se zapravo golmanu radi pokušao nam je približiti Sanel Konjević, koji je svojevremeno kao sportski direktor Olimpije doveo Džafića iz 4. lige na Stožice.

"Uh, njegovo dovođenje bi za Sarajevo bilo pravi potez. Kao golman definitivno ima potencijal da bude 'broj jedan' u Bosni i Hercegovini, odličan je, ali, eto, karijera mu se nije razvila onako kako se možda očekivalo", priča Konjević za SportSport.ba, pa potom nastavlja:

"U Olimpiju sam ga doveo iz 4. lige i svojim kvalitetom se izborio odmah za minutažu. Debitovao je u Evropskoj ligi protiv Širokog Brijega i kasnije je sve išlo u pravom smjeru. Čini mi se da je kao golman imao, da tako kažem, nesreću što je predugo ostao u Olimpiji, odnosno što nije otišao u inostranstvo na vrijeme."

Konjević vjeruje da će Džafić karijeru oživjeti u našoj zemlji.

"Mi smo inače veliki prijatelji i zato se iskreno nadam da će imati dobru sezonu u Sarajevu i da će uspjeti oživjeti karijeru. Sjajan je, u to nema sumnje. Dovoljno govori i to što je bio kapiten u Olimpiji", podvukao je Konjević na kraju razgovora.

Džafićevi korijeni su iz Bosne i Hercegovine, otac mu je iz Bosanskog Novog, a majka iz Ključa.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★
Bosnian Cup - ★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia

City of Sarajevo - 527.049

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 10 avg 2018, 18:39

MortemHz WroteColonJesu, ja sam dobio iste sekunde.

Produžio sam na dan kad smo s Atalantom igrali, otiću malo do kluba da im se nagovorim :urnebes: :urnebes: :urnebes:

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 10 avg 2018, 18:44

Vala ako Serif Konjevic kaze da je momak dobar golman, onda nema sumnje...
1946~

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 10 avg 2018, 18:47

ThrillerHz WroteColonVala ako Serif Konjevic kaze da je momak dobar golman, onda nema sumnje...

slika

:kafa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

SedrenikHz
Kontakt:

PostPostao/la SedrenikHz » 10 avg 2018, 18:58

Ima li iko info o Acinom ( šofranac) djetetu? Čuo sam da ima problema sa plučima mali, pa jel baš toliko loše ?

PS : Može li mi neko poslat Mujakića da stavim avatar njegov, ne znam ja to ubacit :D :bih:
On voli Saraj'vo, pravi je hordaš, Husref Musemić jedan je od nas !

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 10 avg 2018, 19:12

SedrenikHz WroteColonIma li iko info o Acinom ( šofranac) djetetu? Čuo sam da ima problema sa plučima mali, pa jel baš toliko loše ?

PS : Može li mi neko poslat Mujakića da stavim avatar njegov, ne znam ja to ubacit :D :bih:

De nek neko fakat postavi avatare, red je da i ja metnem :beba:

BosnianKingdom
Kontakt:

PostPostao/la BosnianKingdom » 10 avg 2018, 19:55

Sutra kisa opet na Kosevu?
Sabrine mi moje!

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 10 avg 2018, 19:58

bordopoeta WroteColon
joker90 WroteColonHusref ne bi nikad dozvolio da se radi na stetu kluba! Znas kad bi njemu uvalili Altiparmakovskog nekog ili tako slicnu tarabu? NIKAD! IN HUSREF WE TRUST! :kafa:

A Radulović? Ili kako već bijaše onaj iz CG.

E to je Usrefov igrac on ga je i doveo kad nas. :thumbdown: :evil: :thumbdown:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 10 avg 2018, 20:00

ThrillerHz WroteColonVala ako Serif Konjevic kaze da je momak dobar golman, onda nema sumnje...

Mozda je serif rekao da dobro pjeva cojek :rol:

Vratnik10
Kontakt:

PostPostao/la Vratnik10 » 10 avg 2018, 20:03

Samozdravlje WroteColon
Pantelija WroteColonE nista gore nema nego kad napise neko ili kaze " ti ne bi umocio prste u med"

Ne bi, nisam tako odgojen, ne mogh to raditk, ne bi ocu sutra mogao pogledati u oci koji mw drugacije odgojio
Ne mogu ni zbog toga sto mi je sva raja sa koseva, pa ni zbog njih, niti bi sebe mogao u ogledalo pogledati
A i idem iz ove bijedne zemlje jer su je upravo ti sto pricaju " ti kao ne bi" sjebali i doveli nas ovdje gdje jesmo , u pm

Prica se protiv uprave a kad ih vide na ulicj suoak lizu
Prica se protiv sda a baketa kad vide lizanje
Prica se protiv korupcije a varaju na svakom cosku
Nema licemjerbijeg naroda na svijeru od naseg
Spominjer stepanova i ostale, sto ne pomenes benku ,delqca, sfojceva, bilbiju i ostale koji su donijeli titulu, kup i play off
Izaberes sta tj valja jel
I ko je sta rrkao protiv akademije? Ovdje sam pisak o debilima iz uprave koji sramote klub koji volim DDA SSRANOTE GA I KALJAJU OBRAZ A POSEREM SE SVAKOME U USTA KO JE MARKU UZEO I UKRAO OD KLUBA NECASNO I NEPOSTENO i ko bi to uradio makar u mislima

Tebi,@kenguru,@Vratnik10 i drugim slicnim momcima:
Udje pijan levat u kahvanu i pravo za sto mangupima(citaj pravoj raji),eto to se meni desilo.Da ispao sam levat,ali vjeruj da nisam "hinja".To je levat,a evo sta je hinja(za ove mladje,znate Vi to).Tri mjeseca prije rata dva brata na sav glas vicu "Trebamo svi uzeti puske i tjerat gamad",ne radi njih ja krajem marta i pocetkom aprila 92,oko zgrade sa puskom s pokojnim S.......m(poginuo 95)i zovem ova dva brata"Hajmo"a oni rano je.Osta ja 4 g.u Armiji BiH,2x ranjen(jednom bas tesko),a dva brata u kuci provedose rat.E to su hinje,a to nisam.Pozdravljam se ja i danas s njima.Jednom jedan rece"Da mi hocete dovesti svezanog cetnika,sta bi mu radio".Sta hocu da kazem:
Ne bi bilo posteno s moje strane da lozim raju svi pred upravu da im yebemo majku,a ja na forumu i u kuci navijam za smjenu uprave.Hinja nisam.Zato furam neku pozitivu,Akademiju(dobro je provalio @kengur).Znam ja da cete vi biti na celu ,ako ne daj Boze dodje do toga.Nadam se da ce nekim drugim nacinom se doci do FKS kojim cete se ponositi.Nikad necu omladinu gurat da postavljju glave i bubrege pred specijalce,a da ja pijem kahvu kuci.Ne nisam hinja,a vjerujte da niko od mene ne okrece glavu,al bas niko,nit se pred kim stidim.Dobro desavalo se da se izlevatim.
Rekoh da ne priznam nikom da voli FKS vise od mene,ali moram priznati da kroz sve ove godine ima na 10-tine hiljada zasluzniji sto FKS postoji.Kad sam rekao da svijet nije pravedan mislio sam da se zrtve Palestine i Spanije ne dozivljavaju isto,da nije isto dozivljeno u Avganistanu,Sarajevu i Srebrenici i u Parizu,New Yorku.Nepravda je i u BiH,neki kmece i imaju pticjeg mlijeka,a Jetimi i Pali Borci nista.To sam mislio kad sam rekao neke ljudske spodobe upravljju dunjalukom. Mogao bih se pohvaliti i sa finim djelima,ali kazu:"Ne smije znati ljeva sta je dala desna ruka".To sam ja levat iza nick-a @Samozdravlje.Da ste mi svi zivi i zdravi i da Vas zaobidju nevolje i ratovi.

Dje si ti bio na liniji, daj ime, lokaciju ili kotu, četu ili jedinicu, ko ti je komandir bio, koje vrijeme, pa da provjerim. Možeš meni na PM. Nemoj ljude hinjama prozivat kad ne znaš ništa ni o kom. Ima ovdje dobrih momaka koji su dali za Bosnu isto kolko i ti a možda i više.
Zadnja izmjena: Vratnik10, dana/u 10 avg 2018, 20:24, ukupno mijenjano 2 puta.

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 10 avg 2018, 20:10

A majko moja tek sad procita pa ovj tip golman dzafic dolazi kod nas da ozivi karijeru. Kogod ga dovede sve mu yebem

StariGrad071
Kontakt:

PostPostao/la StariGrad071 » 10 avg 2018, 20:14

Jah, inace smo ranije dovodili igrace u top formi i na vrhuncu snage.

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 10 avg 2018, 20:15

miky_hz WroteColon

slika

:kafa:

Sreća je u malim stvarima i velikom Šerifu Konjeviću. :bih:

Samo da se nadovežem na produženje ugovora Selmiru Pidri! Pozdravljam taj potez i siguran sam da ćemo na ovih par transfera u budućnosti dići nivo lige na neki veći nivo, te da ćemo biti putokaz i ostalim klubovima kako je moguće i iz naše lige prodati igrače za dobre pare. Svaka čast na ovom potezu, a Kovačevića obavezno ostaviti kao prvog golmana, Krajišnik je to! :kralj:
Čovjek koji svim srcem navija za Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu.

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 10 avg 2018, 20:23

Cude me pojedini komentari . Ispast ce da mrzim trenera Musemica ali ni nakraj pameti mi nije to naprotiv. Kao strucnjak on bira sve igrace koji dodju u nas klub. Antiparmakovski je bio na probi i antitrenerovskihusref ga je ostavio kao pojacanje. Nije ga sabrina testirala u trening centru nego trener. Mozda je sabrina testirala momka u krevetu neznam :mrgreen:

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 10 avg 2018, 20:31

Jah, inače su sve dolazili klasni igrači i igrači koji imaju po nekoliko trofeja u svom CV-ju, tipa Kramar, Simeunović i ostala škavdra, pa se sad nešto čudiš.

Nije da će ispasti da ga mrziš, nego ga i mrziš, a to se vidi iz komentara. I psuješ nešto bez razloga, a čovjek nije zakoračio u šesnaesterac. Taj sklop ne mogu da skapiram, ali možda ti ne gode ove vrućine.. Ali, bitno da ti ebeš, a to što pišeš 'neznam' je nebitno. :lol:

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 10 avg 2018, 20:50

Husref Musemic nema nikakav uticaj na dovodjenje igraca. To je prepustio drugima i ne mjesa se. Njemu je jedino stalo sto duze da opstane, da pokupi jos koju platu i to je sve. Radi toga je postao najodanija Sabrinina kujica.
Radit ce i pricati apsulutno sve sta mu se naredi i kaze.
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

Pitaristok
Kontakt:

PostPostao/la Pitaristok » 10 avg 2018, 20:52

Benkara21 WroteColonJe*o majku, Crvena Zvezda dovela Cafu-a iz Bordoauxa, a mi ovdje kuburimo sa bekovima i hoćemo neku bitnu ulogu da igramo, čisti prosjek lige smo Boga mi dragog, tuga

700k eura godisnje
znas kad cemo mi dovoditi za tu platu

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: sekac, Sliver i 17 gostiju.