FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 19 avg 2018, 22:55

Bravo Ahmete! :tokralju: Meni se čini prvi hetrik nekoga u derbi utakmicama poslije Raščića (također protiv Zrinjskog). Vratile mu se fule protiv željščara. Tatar strašan igrač, trenutno najbolje stoji sa kontrolom lopte, vidjelo se to i na Grbavici, a i večeras. Dupovac dobro odigrao, moj najomraženiji igrač, samo tako nastavi limenko. :lol:

Halilovića na zapad pod hitno, i Mustafića malo više ubacivat.

Tri bobe protiv Zvijezde, i tri protiv Čelika za potpunu euforiju bordo šizofrenog puka koji jednu utakmicu tjera, a drugu skandira izljeve ljubavi šefu struke. :lol:
hilmo WroteColon .

Vidio sam te kako pjevaš Husrefu iz sveg glasa! :bow:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 19 avg 2018, 22:58

midzuka WroteColonSljedece kolo igramo bez Mujakica, Stanojevica i Velkoskog.

Auf :facepalm:

Dakle.stoperski par Adukor-Dupovac,sredina Mustafic i Crepulja ako se oporavi? Umjesto Krleta Halilovic vjerovatno.Sve istumbano u pm.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Stroj1946
Kontakt:

PostPostao/la Stroj1946 » 19 avg 2018, 22:59

Ahmetović :salut: :salut: :salut:
Krle mnogo, al mnogo glup... Onakve stvari ne smiju se dešavati iskusnom igraču, još kapitenu.... Drago mi je da neće igrati slijedeću, jer je za njega kakav je, klupa realna.... I opet Hebibović na beku vol. 347 :facepalm:
Boja fesa, boja dresa! Osnovala partija, podržala čaršija!

robertkosar
Kontakt:

PostPostao/la robertkosar » 19 avg 2018, 23:00

moj uzor-S.G WroteColonBravo dečki, vrlo vazna pobjeda za samopouzdanje pred ove, uslovno rečeno, slabije utakmice.

Slazem se bravo :thumbup:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 19 avg 2018, 23:03

uNbx WroteColonTri bobe protiv Zvijezde, i tri protiv Čelika za potpunu euforiju bordo šizofrenog puka koji jednu utakmicu tjera, a drugu skandira izljeve ljubavi šefu struke. :lol:
hilmo WroteColon .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a tačno smo najjači navijači na planeti cijeloj :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Jel i Hilmaga pustio suzu? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
UPRAVA NAPOLJE!!

midzuka
Kontakt:

PostPostao/la midzuka » 19 avg 2018, 23:05

miky_hz WroteColon

Dakle.stoperski par Adukor-Dupovac,sredina Mustafic i Crepulja ako se oporavi? Umjesto Krleta Halilovic vjerovatno.Sve istumbano u pm.

Kakva je situacija sa Sofrancem, ima li ikakve sanse da igra protiv Zvijezde?
Sve dođe i prođe, al' ti si zauvijek,
Sarajevo moje, moj jedini je svijet.

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 19 avg 2018, 23:06

Osvrnuo se Musemić i na naredni meč. - Puno kartona dobijamo. Ovi što se bune da ne igraju, oni će igrati naredni meč. Ako su pametni, znaju da će taj trenutak doći i da će dobiti šansu. Kad već toliko pametuju, onda će dobiti šansu i ja im želim sve najbolje. Ko ga sam uveo i koga nisam uveo, to neću da objašnjavam. Resić ima puno potencijala i na njemu je kako će se razvijati, zaključio je Musemić.

Nemoj samo Hodzu ziv bio et pa nek pametuje ko hoce.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

hilmo
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la hilmo » 19 avg 2018, 23:07

uNbx WroteColon
hilmo WroteColon .

A đe neću našem Husrefu, uz sve mane koje ima ipak je on NAŠ.
Pratim vas kad ste ulazili, ali ni ti ni @rule ne gledate, upravili gore prema loži i ni lijevo ni desno... :D

Joj da je više ovakvih utakmica u ligi.

BordoSarajevo WroteColon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a tačno smo najjači navijači na planeti cijeloj :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Jel i Hilmaga pustio suzu? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Da nas nema trebalo bi nas izmisliti, prošlo kolo gađamo Husrefa a večeras mu pjevamo :lol: :lol:
Od sreće sam plakao :plac:
"Dat ću sve za ovaj klub, jer je ovaj klub dao sve za mene", Ševkija Resić
...FK Sarajevo....
23.05.2014.; 30.05.2015.

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 19 avg 2018, 23:08

Dobra tekma, Tatar me pozitivno iznenadio, ima dobar pregled igre i zadnji pas. Merso babuka u napadu. Meni iskreno Dupovac preloš, sporo se vraća nazad a srlja često naprijed. Samo me posjeta razočarala. Ovi momci su zaslužili barem šest milja nakon 2:2 u Italiji i 5-6 milja sad nakon dobrog derbija. Još atraktivan protivnik. Izgleda da se raja "odljubila" od Sarajeva, sad nemamo ni loše rezultate, osim GOŠKa sve ostalo je prema očekivanjima. Lani smo u prve tri domaće imali tri poraza, bili zakucani za dno, a posjeta bila jednaka ili veća nego trenutno.
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Za ovaj grad nije umrijeti grijeh!

Čuvajte se svi lopovi iz kluba, jednog dana će doći i vaš kraj!

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 19 avg 2018, 23:08

miky_hz WroteColon
midzuka WroteColonSljedece kolo igramo bez Mujakica, Stanojevica i Velkoskog.

Ma nije ni loše ovo, nakupilo ih se sa parnim kartonima, neka se očiste pred Čelik, ne bi trebalo biti teško gostovanje u Ugljeviku.
Volio bi da se vrati Šofranac i da igra sa Dupovcem, ne bi Adukora diro sa veznog. Mustafić može zamjeniti Stanojevića, Rahman na ofanzivnog veznog. Krila neka budu Tatar i Šišić ako se oporavi do tada, ako ne, onda Halilović.. Ili probati Handžića na krilu, što da ne.. Uglavnom, nije loše što ih par odmara, bolje da su tu protiv Čelika jer će biti dosta teža utakmica..

Pohvalio bi Tatara da dobrim igrama i doprinosima sa golovima i asistencijama, pljuvo sam ga najviše, ali samo neka me nastavi pišati, nemam ništa protiv. Svaka čast momče, samo tako nastavi, da te poslije svake utakmice spominjem ovako aBd..
UPRAVA NAPOLJE!!

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 19 avg 2018, 23:11

hilmo WroteColon
uNbx WroteColon
hilmo WroteColon .

A đe neću našem Husrefu, uz sve mane koje ima ipak je on NAŠ.
Pratim vas kad ste ulazili, ali ni ti ni @rule ne gledate, upravili gore prema loži i ni lijevo ni desno... :D

Halali, nervoza me nekakva uhvatila, još pješke uzbrdo išao 20 minuta, jedva sebi došo. :lol: Uđem na lijevi ulaz, kad nema vode, safra me uhvatila, onda sam na desni ulaz otišao da se napijem vode. :D

Naš, nego šta! :bih: Pjevo sam mu i poslije Atalante, pjevat ću i kad ga otjeraju pa nas natrpa opet s nekim na Koševu.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 19 avg 2018, 23:12

Nikad se više neće desiti da nam ovako rašire noge! Imamo još tih boljki, da primamo gol dok je protivnik u knock - downu. S druge strane smo treći dali na vrijeme i svaku utakmicu ćemo morati dati 2 ako hoćemo da pobijedimo jer odbrana nam nije kompaktna. Za mlade igrače su ovakve divlje utakmice bitne za iskustvo jer se moraju odigrati pametno i nekad ne srljati, drago mi je što su u dobrom dijelu pokazali da to mogu. Tatar je jako dobar tehničar i inteligentan igrač, definitivno izbor prije Halilovića.

A ovaj sudija može dobiti 5 FIFA znački, ali je i dalje seljačka ameba koja će crveni kompenzirati do kraja utakmice i istu izgubiti iz kontrole zbog toga. Kakav debil braćo draga.

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 19 avg 2018, 23:15

A2 sudija, il ti ga mahač ispred istoka. Šta je ono, ja mislim dva čista ofsajda od po metar (i po) nije digao u drugom poluvremenu. :crazy:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

BelminM23
Kontakt:

PostPostao/la BelminM23 » 19 avg 2018, 23:16

Sejfoooooooo

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 19 avg 2018, 23:18

uNbx WroteColonA2 sudija, il ti ga mahač ispred istoka. Šta je ono, ja mislim dva čista ofsajda od po metar (i po) nije digao u drugom poluvremenu. :crazy:

A i u prvom je svirao diskutabilan ofsajd Rahmanoviću koji je izlazio jedan na jedan.
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 19 avg 2018, 23:19

Pidro nevjerovatno inteligentan, djeluje mi kao da u nogama ima trocifren broj utakmica u seniorskom fudbalu. Smiren, ne paniči i igra na sigurno. Fascinantno. Samo da još poradi na dugim loptama kada idu na njegovu stranu, kada ga prebace nekako mu igrač olako pobjegne ali sve ostalo mu je za čistu desetku!
UPRAVA NAPOLJE!!

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 19 avg 2018, 23:21

Tako se igra **** mu majku!
Hebibović najgori igrač lige, ostalo super
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 19 avg 2018, 23:25

Baka, odlazi!

Vratnik10
Kontakt:

PostPostao/la Vratnik10 » 19 avg 2018, 23:28

Sad mi nekako još više žao onih golova što smo prosuli protiv GOŠKA...

MortemHz
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 19 avg 2018, 23:28

skoroalen WroteColonDobra tekma, Tatar me pozitivno iznenadio, ima dobar pregled igre i zadnji pas. Merso babuka u napadu. Meni iskreno Dupovac preloš, sporo se vraća nazad a srlja često naprijed. Samo me posjeta razočarala. Ovi momci su zaslužili barem šest milja nakon 2:2 u Italiji i 5-6 milja sad nakon dobrog derbija. Još atraktivan protivnik. Izgleda da se raja "odljubila" od Sarajeva, sad nemamo ni loše rezultate, osim GOŠKa sve ostalo je prema očekivanjima. Lani smo u prve tri domaće imali tri poraza, bili zakucani za dno, a posjeta bila jednaka ili veća nego trenutno.

Osjetno više nego protiv GOŠK-a i Mladosti ali može ovo još bolje.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.