FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 30 avg 2018, 18:25

Imali neko info gdje se kupuju karte za nase navijace?
U Sa ili Zenici ?

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 30 avg 2018, 18:26

MortemHz je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Nemojte misliti da je zbog vas euforija, tako je bilo i protiv Viteza a i protiv Zrinjskog,jednostavno rezultati se pokloopili i gledamo to iskoristiti.
Mi smo vama najveći rivali. Kada ste imali bojkot u prosjeku je dolazilo 3.000-4.000 ljudi na naše utakmice dok sa ostalim ekipama nije ni 500. Nije to loša stvar. Na ovoj utakmici će biti više navijača nego na tim koje si spomenuo.
Hajde ba ne dipr prisonbreak, prije par kola vec ste spominjali gostovanje naseg kluba u Zenici, te kakva vam treba situacija da bi ste imali sto puniji stadion, kao sto Mortem rece i za vrijeme bojkota protiv nas je tamo znala biti brojka do 5 milja na stadionu osim na juznoj tribini. Fino to jeste sve sto ce biti pun stadion i meni je to drago, ali pusti suplju nije to do nas, eto protiv npr. Mladosti da vam gostuje vi bi pustili prodaju ulaznica vec u srijedu. Vidimo se u Zenici aBd, neka pobjedi bolji.

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 30 avg 2018, 18:31

Vladan bi trebao poceti definitivno. Valjda Husref nasima objasni da nismo favoriti i da treba odigrati maksimalno jako.
Bod nam nista ne znaci ili 3 ili nista.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 30 avg 2018, 18:33

ko napisa da je ovaj susret derbi dabogda sutra preselio u Zenicu i ne znao naći put nazad...

kakav crni derbi, isto sranje ko kad odemo u Bijeljinu, Krupu, i ostala sela pored nečega, oni se nafuraju nama dan u sedmici, zapnu ko volovi i plaču poslije kad izgube ko da im je rod umro...

derbi je sa Zrinjskim i konama, Širokim zbog zna se već čega.......kakve nebuloze i derbiji....posjećenost nije faktor uopšte...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 30 avg 2018, 18:34

SarajevoJeBordo je napisao/la:Vladana zovu "mršava kokoš" i tripuju se da će Husref dobiti otkaz nakon subote. :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Prije 3 mjeseca bili kanta za nabijanje i administrativno ostali u ligi, kakvi mozgovi bokte.

Da hoće ovi naši zagristi ko protiv lažnih i Vase pa da im pokažu gdje im je mjesto.
Bas tako, onaj jedan pise kako pored malog Vladana treba baciti koji topovski udar da ga prepadnu, kakvi mozgovi, puno su se nalozili na ovu tekmu, nekako me podsjeca na onu tekmu BiH:Danska 2005.e godine kad smo svi u drzavi bili nalozeni mjesec dana prije pa bi hladan tus na Kosevu.
A Vladana sto se tice, iskreno njega me najvise strah, vidjelo se i na derbiju da je podlegao atmosferi, a u Zenici ce mu daleko teze biti jer ce mu navijaci Celika bukvalno na ledjima biti, a opet onaj Dzafic totalna nepoznanica pa ne mozes biti pametan koga staviti na gol.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 30 avg 2018, 18:35

Ne znam, meni, osim protiv kona, jedino malo zaigra u stomaku kad igramo protiv Čelika, ali samo na BP. Ne kažem da je to veća utakmica nego protiv Zrinjskog ili Lištice, samo nemam tog osjećaja.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 30 avg 2018, 18:40

uNbx je napisao/la:Ne znam, meni, osim protiv kona, jedino malo zaigra u stomaku kad igramo protiv Čelika, ali samo na BP. Ne kažem da je to veća utakmica nego protiv Zrinjskog ili Lištice, samo nemam tog osjećaja.
fudbalski jedino protiv Zrinjskog je prava tekma

protiv ovih ostalih nabrojanih je fajt neminovan, ekipe pune igrača što se više vole udarat nego igrat, seljačke fore, nabijanja itd. a sad imaš dvije ekipe sa extra terenom a bez igrača za isti....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 30 avg 2018, 18:46

Osttribine je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:Vladana zovu "mršava kokoš" i tripuju se da će Husref dobiti otkaz nakon subote. :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Prije 3 mjeseca bili kanta za nabijanje i administrativno ostali u ligi, kakvi mozgovi bokte.

Da hoće ovi naši zagristi ko protiv lažnih i Vase pa da im pokažu gdje im je mjesto.
Bas tako, onaj jedan pise kako pored malog Vladana treba baciti koji topovski udar da ga prepadnu, kakvi mozgovi, puno su se nalozili na ovu tekmu, nekako me podsjeca na onu tekmu BiH:Danska 2005.e godine kad smo svi u drzavi bili nalozeni mjesec dana prije pa bi hladan tus na Kosevu.
A Vladana sto se tice, iskreno njega me najvise strah, vidjelo se i na derbiju da je podlegao atmosferi, a u Zenici ce mu daleko teze biti jer ce mu navijaci Celika bukvalno na ledjima biti, a opet onaj Dzafic totalna nepoznanica pa ne mozes biti pametan koga staviti na gol.
Daš im tricu, i u tom slučaju onaj kloc "avenija" može bit' na našem golu.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 30 avg 2018, 18:47

Njima je gol-razlika u Zenici 4 - 0 (tri pobjede). Ako su primali golove, to je bilo na gostovanjima - čak 10 golova i na tim gostovanjima su samo dva gola dali. Tipična domaćinska ekipa, koja na ho-ruk može svašta uraditi. Kako rekoh i nekidan, nadam se samo da naš mladi golman neće napraviti neki kiks i da nas on neće koštati pobjede.

Kako god, ne trebamo se zatvoriti previše.

P. S.

Čudi me da nema neke priče oko ovoga sa Fan Shopom! :mrgreen:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 30 avg 2018, 18:51

SarajevoJeBordo je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:Vladana zovu "mršava kokoš" i tripuju se da će Husref dobiti otkaz nakon subote. :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Prije 3 mjeseca bili kanta za nabijanje i administrativno ostali u ligi, kakvi mozgovi bokte.

Da hoće ovi naši zagristi ko protiv lažnih i Vase pa da im pokažu gdje im je mjesto.
Bas tako, onaj jedan pise kako pored malog Vladana treba baciti koji topovski udar da ga prepadnu, kakvi mozgovi, puno su se nalozili na ovu tekmu, nekako me podsjeca na onu tekmu BiH:Danska 2005.e godine kad smo svi u drzavi bili nalozeni mjesec dana prije pa bi hladan tus na Kosevu.
A Vladana sto se tice, iskreno njega me najvise strah, vidjelo se i na derbiju da je podlegao atmosferi, a u Zenici ce mu daleko teze biti jer ce mu navijaci Celika bukvalno na ledjima biti, a opet onaj Dzafic totalna nepoznanica pa ne mozes biti pametan koga staviti na gol.
Daš im tricu, i u tom slučaju onaj kloc "avenija" može bit' na našem golu.
Sad im citam temu, kazu mi se nalozili na njih, a u bojkotu ih dolazilo 5 milja protiv nas :urnebes:
Pa pola mjeseca bar o nama pisu i kako treba napuniti stadion protiv nas, svasta, puno su kazem ti nalozeni, a to nije dobro nikad za krajnji rezultat.
Btw. imaju i pritisak rezultata protiv nas obzirom da nas nisu pobjedili od Marta 2014.e.

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rishovski » 30 avg 2018, 18:53

DenchiNL je napisao/la:ko napisa da je ovaj susret derbi dabogda sutra preselio u Zenicu i ne znao naći put nazad...

kakav crni derbi, isto sranje ko kad odemo u Bijeljinu, Krupu, i ostala sela pored nečega, oni se nafuraju nama dan u sedmici, zapnu ko volovi i plaču poslije kad izgube ko da im je rod umro...

derbi je sa Zrinjskim i konama, Širokim zbog zna se već čega.......kakve nebuloze i derbiji....posjećenost nije faktor uopšte...
Daj ba sta lupetaš ti... Na sta se ima bilo koji klub iz ove jadne lige nafurat? Na klub koji ima vlasnika milijardera i prima 8 golova na domacem terenu? Tim koji po igri ne odskace niti od jedne ekipe tipa Čelik,Sloboda,Široki,Zrinjski,Željo,to se najbolje vidi kad se izadje u Europu,svi isto prodju,cim se susretnu s ekipama ciji igraci nisu konobari,postari,pekari... Sramota je da se ova liga smatra profesionalnom,jer u ovoj ligi svakakvih igraca ima,ali profesionalaca nema...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 avg 2018, 18:57

scudetto89 je napisao/la:Znali ko koliko nas ide u nicaze u subotu?
I naravno ocekujem pobjedu ! :mrgreen:
Igrajte za Horde Zla !! :cool:
Najavljeno je 600.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 30 avg 2018, 19:03

High je napisao/la:Njima je gol-razlika u Zenici 4 - 0 (tri pobjede). Ako su primali golove, to je bilo na gostovanjima - čak 10 golova i na tim gostovanjima su samo dva gola dali. Tipična domaćinska ekipa, koja na ho-ruk može svašta uraditi. Kako rekoh i nekidan, nadam se samo da naš mladi golman neće napraviti neki kiks i da nas on neće koštati pobjede.

Kako god, ne trebamo se zatvoriti previše.

P. S.

Čudi me da nema neke priče oko ovoga sa Fan Shopom! :mrgreen:
I mene iskreno, a ovo je pravi potez Uprave, jer po nekim pricama klub je vrlo malo imao novcane koristi od fan shopa jer je to islo preko one firme Garmond, a sada ce iskljucivo klub imati koristi, ali nadam se da ce se i cijene artikala korigovati, jer neke stvari su pretjerano skupe za nas standard.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 30 avg 2018, 19:07

Osttribine je napisao/la:
High je napisao/la:Njima je gol-razlika u Zenici 4 - 0 (tri pobjede). Ako su primali golove, to je bilo na gostovanjima - čak 10 golova i na tim gostovanjima su samo dva gola dali. Tipična domaćinska ekipa, koja na ho-ruk može svašta uraditi. Kako rekoh i nekidan, nadam se samo da naš mladi golman neće napraviti neki kiks i da nas on neće koštati pobjede.

Kako god, ne trebamo se zatvoriti previše.

P. S.

Čudi me da nema neke priče oko ovoga sa Fan Shopom! :mrgreen:
I mene iskreno, a ovo je pravi potez Uprave, jer po nekim pricama klub je vrlo malo imao novcane koristi od fan shopa jer je to islo preko one firme Garmond, a sada ce iskljucivo klub imati koristi, ali nadam se da ce se i cijene artikala korigovati, jer neke stvari su pretjerano skupe za nas standard.
Tako bi trebalo biti - artikle sniziti za bar 10 %.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 30 avg 2018, 19:08

Osttribine je napisao/la:Sad im citam temu, kazu mi se nalozili na njih, a u bojkotu ih dolazilo 5 milja protiv nas :urnebes:
Pa pola mjeseca bar o nama pisu i kako treba napuniti stadion protiv nas, svasta, puno su kazem ti nalozeni, a to nije dobro nikad za krajnji rezultat.
Btw. imaju i pritisak rezultata protiv nas obzirom da nas nisu pobjedili od Marta 2014.e.
Pisao sam sinoć, oni su ekipa sastavljena "s brda - s dola". Čine je igrači koji su se povlačili po osrednjim ekipama lige ili regije ili ispod tog nivoa, uz po nekog igrača koji je ko i igrao na nekom nivou, a sad je pri kraju potrošnje poput Jamaka i Okića. S druge strane su ekipa koja garantovano na najbolji mogući način koristi domaći teren i kompenzuje nedostatak kvaliteta borbom. Drago mi je što su Zrinjski i Željo nedavno igrali s njima i što su ih dobili i mislim da analizom tih utakmica možemo izvući puno korisnih stvari. A u tom momentu Željo i Zrinjski su bili u najgorim izdanjima iz kojih se tek sad izvlače, a u odnosu na njih mi smo u mnogo boljoj formi trenutno. Drago mi je što im idemo u momentu kad su, osim zbog standardnog komplexa, naloženi na nas i zbog rezultata, idealna prilika da karma bude qrva. A za nas, pobijediti tradiciju, na pauzu otići s prvog mjesta, pun stadion i njihova mržnja i podcjenjivanje, treba li veći motiv? Ne mogu se oni u Zenici dobiti na ho-ruk, jer oni tako igraju. Agresivno uz tuču na sredini, zatvoriti im najbolje igrače, a istovremeno hladne glave i pametno, sigurno rezultat neće izostati.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 30 avg 2018, 19:15

NK Celik vaffanculo!!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 30 avg 2018, 19:18

Idemoooo!
:opaopa:
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1831
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 30 avg 2018, 19:22

Najbolji igrac na svijetu igrao u Premijer ligi BiH.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rishovski » 30 avg 2018, 19:29

AVNOJ je napisao/la:Najbolji igrac na svijetu igrao u Premijer ligi BiH.
Pa jest igrao kao dijete,onu jednu sezonu i pobjegao glavom bez obzira.. Ne znam jel odigrao i pola utakmica te sezone...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 30 avg 2018, 19:32

kengur je napisao/la:Vladan bi trebao poceti definitivno. Valjda Husref nasima objasni da nismo favoriti i da treba odigrati maksimalno jako.
Bod nam nista ne znaci ili 3 ili nista.
To da bod ništa ne znači je najveća glupost! Titulu kad smo osvojili imali smo 10 ili 11 remija, to je isto toliko BODOVA! Ovdje su ekipe u 5 deka, i svi će kiksati tokom sezone. Skontaj samo da bi sad npr. imali bod više da nismo primili u 90oj protiv Radnika, a nezadovoljstvo bi bilo neopravdano isto! Ako ne možeš pobijediti nemoj izgubiti!

Ps, ovo se tiče gostujućih utakmica, da me ko ne bi priupitao jel to ok remi s GOSKom.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ado-hz, Devedesetka, Lavcina, NisamIsmirMirvic i 55 gostiju.