FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga priželjkujete u žrijebu četvrtfinala kupa BiH?

HŠK Zrinjski
12
15%
NK Široki Brijeg
6
8%
FK Klis
33
42%
NK TOŠK
13
17%
NK Zvijezda Gradačac
4
5%
FK Borac
4
5%
FK Sloga Gornje Crnjelovo
6
8%

Ukupno glasova: 78

Lik
Kontakt:

PostPostao/la Lik » 14 sep 2018, 13:22

Samo melji !!!
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Anonjimus
Kontakt:

PostPostao/la Anonjimus » 14 sep 2018, 13:25

Trebao bi ovo biti lagan zadatak al opet, trebao. Momci moraju ući kao da su im da 3 boda za titulu potrebna
I am coming

bihuzur

PostPostao/la bihuzur » 14 sep 2018, 13:30

BordoSarajevo WroteColon
Suki46 WroteColonZnaci opet Hebib na beku , Krste na krilu i Adukor na stoperu :damn: Bolan Husrefe upari Mujakica i Sofranca , stavi Sabana na beka , Hebiba i Tatara na krilo (ili Sisic umjesto Hebiba) upari Rahmana i Adukora ( 2 destruktivca Adukor i Stanojevic nepotrebno).Utakmica po utakmicu svaka je bitna , sad ste imali 15 dana da se odmorite i da prestanemo vise o ritmu sri-sub.

Adukor je na zadnjem veznom a Dupovac sa Mujakićem na stoperu.
Ja sam se već pomiriobsa činjenicom da ćemo Hebiba mimimalno da kraja polusezone gledati na beku jer nema konkurencije, Husref nije zadovoljan sa Šabanovićem a kamoli sa Hodzicem. Velkoski mora igrati jer je kapiten a nema mjesta iza napadača jer je tu Rahman neprikosnoven, ja bi bio zadovoljan da ga mjenja na vrijeme ako ne ide kao sto nije islo protiv Celika.

in Us we trust :bow: :bow:

damir_82
Kontakt:

PostPostao/la damir_82 » 14 sep 2018, 13:34

SarajevoJeBordo WroteColon
AlfredNobel WroteColonUpravu je Skoro, što jest jest. Treba neki hajc, nešto što će probuditi sve navijače i simpatizere. Stavljam ruku u vatru da ova slaba posjećenost tokom sezone nema 5% veze s cijenom karata. Naravno, uvijek će biti onih koji ne mogu odvojiti toliko da ogledaju svoj klub, ali da se ne lažemo, mali je procenat takvih ljudi. 95% ljudi može odvojiti za svaki meč i stojim iza ovih riječi, jer svakodnevno se susrećem s ljudima koji non stop kukaju kako se sastavlja kraj s krajem, a sjedi svaki dan na kafi u Metropolisu, nosi se iPhone od hiljadu-dvije, vozi se dobro auto, troši se na cigare i izlaske itd. Znači, ima se para, nego kod nas vlada onaj sindrom kuknjave i samo kuknjave, da u tome ima neko takmičenje, bili bi zakucani za vrh.

Da se vratim na početak.. Nešto treba uraditi na terenu što će probuditi bordo naciju. Trofeji se moraju početi uzimati konstantno, mora se uvesti konstanta u igri, pripaziti na neke stvari van terena, mislim na stvari koje su u domeni Uprave. I ljudi počinju shvatati da se sve ovo vrti u krug zadnjih nekoliko sezona, tako i da razumijem tako slabe posjete. Trofeji, konstanta u rezultatima i igri, to je ono osnovno i to je najbitniji faktor u svemu tome. A realno gledajući iz dalje perspektive, nisam optimističan. Ponavljam se stalno, meni se ovdje sve svodi još uvijek na taj instant uspjeh, a tako nema napretka.

Rezultat je jedini marketing koji povećava posjetu. A to što kažeš kuknjava kako se nema, to je jednostavno sistem i poredak prioriteta kod osobe. Da se redaju konstantno dobri rezultati takvi ne bi postavljali storye na društvene mreže iz metropolisa, nargilhana, kafana, nego sa Koševa. Svijest javnosti o posjeti sportskim događajima mogu samo probuditi rezultati!

Ili u prevodu: "Navijam/podržavam/idemnatekme kluba koji ima rezultate"
Nisu to ni rezultati koliko potreba mase da se bude na mjestu koje je "moderno" u datom momentu..
Budemo na kraju realni i kažemo da su pravi i iskreni navijači FK Sarajevo uglavnom bar na domaćim utakmicama svog kluba, da na jedini mogući način (kupovinom ulaznice, samim prisustvom na utakmici) podrže klub koji vole i za koji navijaju, i da je takvih jako malo.. Ostali su simpatizeri, derbi/Euro navijači koji dođu sa rezultatima/masom.. I jednostavnim izgovorom "Nema šta da se vidi".. Nemamo mi kulturu odlaska na sportski događaj...

lile
Kontakt:

PostPostao/la lile » 14 sep 2018, 13:50

miky_hz WroteColonKontam mogao bi ovaj CityTV raditi prenos tekme iz Mostara.

Da javim raji u Sarajevu, nece biti direktnog prenosa Utakmice Velez Sarajevo na City tv, ali ima strem koji Velez u saradnji sa City tv radi virtualnu tribinu, znaci za nasu dijasporu, ima utakmica ali se mora uplatiti 10 eura preko peypala i ostavi se adresa (mora biti gmail). Jeste puno ali ako se skupite recimo 4-5 ljudi fino laptop skopcate na tv i gledate negdje u kafani. Eto nadam se da sam vam pomogao da ko hoce moze da gleda svoj klub iz Mostara protiv Veleza. Pozzz od RAje.

kengur
Kontakt:

PostPostao/la kengur » 14 sep 2018, 13:57

ThrillerHz WroteColonJa skidam ovoj upravi kapu, ne znam sta su ponudili Sovsicu, ali pretpostavljam da su mu nudilu jedno, dok ga uzivo nisu vidjeli i skontali da je novi Alispahic, Ikande, Said... i promijenili prvobitno dogovorene uslove, jer je realno prelosa investicija kao sto mozemo viditi, jos uvijek nije utakmice posteno odigrao :tokralju:

Sto se Veleza tice, iskreno zazelio sam se nasih tekmi i bas sam razmisljao kako bih volio da odigramo bar prijateljsku u Mostaru, jedva cekam znaci :opaopa:

Vjerovatno nisi ni primjetio da si jako kontradiktoran u istoj recenici. Sa jedne strane "skidas kapu upravi" a sa druge ta uprava nudi ugovor igracu kojeg prethodno nisu vidjeli. Tek kada su ga uzivo vidjeli su skontali da je truba. Zasto se nudio ugovor uopste ?
Drugo nisu ga imali gdje vidjeti izmedju ponude i dolaska na potpis, tako da to uzivo nema smisla.
Trece u FKS trebaju cast i data rijec biti svetinje a ne da slijedimo balijske fazone i mutljaze. I onda se cudimo sto ne mozemo nikoga dovesti.

Sto se Tuzla City-a tice treba biti oprezan sa Stokicem.
Belme mi moje

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 14 sep 2018, 14:10

ThrillerHz WroteColonJa skidam ovoj upravi kapu, ne znam sta su ponudili Sovsicu, ali pretpostavljam da su mu nudilu jedno, dok ga uzivo nisu vidjeli i skontali da je novi Alispahic, Ikande, Said... i promijenili prvobitno dogovorene uslove, jer je realno prelosa investicija kao sto mozemo viditi, jos uvijek nije utakmice posteno odigrao :tokralju:

Evo ga opet se povrijedio :shock: Fkt ispade da je staklen i da je dobro sto nas je fulio.

Damir Šovšić jučer je zbog ozljede morao ranije napustiti trening, a današnji pregled je otkrio da je nažalost u pitanju ozbiljnija ozljeda, odnosno parcijalna ruptura mišića lista zbog koje će 28-godišnji veznjak izvan terena sigurno biti tri tjedna", stoji u saopštenju Plemića.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

egzodus1946
Kontakt:

PostPostao/la egzodus1946 » 14 sep 2018, 14:17

Stigao kao veliko pojačanje: Šovšić u novim problemima
Nema sreće, Zrinjski potvrdio odsustvovanje sa terena
Damir Šovšić definitivno nema sreće. Naime, tek nedavno se bivši nogometaš Zrinjskog i Dinama vratio na teren, ali sada će opet biti 'out'.

S. Mlaćo
14.09.18. 13:40
A A A
Na jučerašnjem treningu Šovšić se uhvatio za list desne noge, te napustio teren uz bolnu grimasu. Jasno je odmah bilo da će sigurno propustiti sutrašnji derbi protiv Širokog Brijega od 20 sati, a iz Zrinjskog su sada saopštili da ga sigurno neće biti tri sedmice.

"Damir Šovšić jučer je zbog ozljede morao ranije napustiti trening, a današnji pregled je otkrio da je nažalost u pitanju ozbiljnija ozljeda, odnosno parcijalna ruptura mišića lista zbog koje će 28-godišnji veznjak izvan terena sigurno biti tri tjedna", stoji u saopštenju Plemića.

Nekadašnji mladi reprezentativac Hrvatske u Zrinjski je stigao početkom osmog mjeseca kao slobodan nogometaš, a upisao je 45 minuta protiv Ludogoretsa, te malo više od pola sata u Zenici protiv Čelika.

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.

Isključivo najzanimljivije vijesti iz Premijer lige BiH pratite na našoj Facebook stranici Premijer liga BiH.

PRETHODNA NAREDNA
OSTAVITE KOMENTAR

Sreca pa ga nismo doveli

egzodus1946
Kontakt:

PostPostao/la egzodus1946 » 14 sep 2018, 14:19

Tuzla City na Koševu bez Mahmutovića i Stojčeva, Ubiparip bez prava nastupa
Stokić u vrhu napada
Tuzla City će sutra u okviru 9. kola Premijer lige BiH u goste Sarajevu. Svkako će to biti težak ispit za Tuzlake, s obzirom da Sarajevo igra veoma dobro, te neće propustiti priliku da obraduje svoje navijače.

S. Mlaćo
14.09.18. 11:50
A A A
Svakako će problem za Tuzlake biti neigranjenovog pojačanja Voje Ubiparipa koji još uvijek dobio potrebnu dozvolu da nastupi za svoj novi tim, a od jučer je poznato da će vjerovatno do kraja sezone odsustvovati Aidin Mahmutović koji je operisao križne ligamente. Od ranije nedostaje Stjepanović.

Zanimljivo da u kombinaciji za sutrašnji meč nije ni Miloš Stojčev, nekadašnji ljubimac navijača Sarajeva, koji se do sada i nije puno pokazao u novom premijerligašu.

Mjesto u napadu tako će vjerovatno zauzeti iskusni Joco Stokić.

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.

Isključivo najzanimljivije vijesti iz Premijer lige BiH pratite na našoj Facebook stranici Premijer liga BiH.

PRETHODNA NAREDNA
OSTAVITE KOMENTAR

Joco u spicu kuca na dvicu al u kurcu kec ko kuca

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 14 sep 2018, 14:23

Predpostavljam da on nije rekao da je povriden da ima recimo 10 kg preko itd. Kad je dosao ljudi uvidili da ima hronicnu povredu, i tako da je to promjenilo ponudu odnosno uvjete ponude sto je normalno.

Sto se tice Sisograda tu treba bit oprezan oni igraju kakokoja utakmica sve bolje. Sad Starcevic govori ovaj povrjeden ovaj nece igrat ovaj nije u formi, FK SARAJEVO je najaci tim samo da bi nasi usli sa onom nasom lahko cemo, pa koja je ekipa pobjedila bilo koju ekipu lahko a posebno sisograd. Zrinjski je trebo da izgubi 3-1 minimum od njih.

Bodove smo prosuli od goska celika i radnika iako smo bili bolji igracki al se vidjelo da ova ekipa nemoze meda posle 60 minuta igre posebno kad treba ganjat rezultat.

Kovacevic
Pidro mujakic limeni saban
Benjamin adukor stanojevic sisic
Rahmanovic
Ahmetovic

bihuzur

PostPostao/la bihuzur » 14 sep 2018, 14:30

sa hebibovicem na beku i velkoskim u ekipi, poraz ispod 2 razlike od sisa siti ce biti uspjeh za nas.

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 14 sep 2018, 15:10

bihuzur WroteColonsa hebibovicem na beku i velkoskim u ekipi, poraz ispod 2 razlike od sisa siti ce biti uspjeh za nas.

A tek Adukorom na stoperu. :lol:
Ma jedno 2:0 bismo morali uzet kako god okreneš.
Nakon svega, ti jedini put si do neba, jedina zastava moja, jedini grad što mi treba...

Sarajevo, ti i ja, moramo iz pepela.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 14 sep 2018, 15:32

BordoSarajevo WroteColonStojčev im nije u kombinacijama, Ubiparip još nema pravo nastupa a Mahmutović povrijeđen, mislim da im je i Stjepanović povrijeđen.

POBJEDA!
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★
Bosnian Cup - ★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia

City of Sarajevo - 527.049

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 14 sep 2018, 15:40

kengur WroteColon

Sto se Veleza tice, iskreno zazelio sam se nasih tekmi i bas sam razmisljao kako bih volio da odigramo bar prijateljsku u Mostaru, jedva cekam znaci :opaopa:

Vjerovatno nisi ni primjetio da si jako kontradiktoran u istoj recenici. Sa jedne strane "skidas kapu upravi" a sa druge ta uprava nudi ugovor igracu kojeg prethodno nisu vidjeli. Tek kada su ga uzivo vidjeli su skontali da je truba. Zasto se nudio ugovor uopste ?
Drugo nisu ga imali gdje vidjeti izmedju ponude i dolaska na potpis, tako da to uzivo nema smisla.
Trece u FKS trebaju cast i data rijec biti svetinje a ne da slijedimo balijske fazone i mutljaze. I onda se cudimo sto ne mozemo nikoga dovesti.

Pa valjda s igracem pricas prije nego dodje licno? Kad je dosao i kad su ga uzivo vidjeli vjerovatno nisu htjeli dat iste uslove koji su bili dogovarani jer covjek ocigledno nije fizicki uopste spreman? O kakvoj ti casti i rijeci pricas? Sta igrac ti se predstavi kao zvijer i ti mu kazes dobit ces to i to i on dodje s 20 kila viska, slomljenom nogom i ti mu das vec dogovorene uslove iako nije uopste rijec o igracu kakvom se predstavio, jer kao cast je na prvom mjestu i treba odrzati svoj dio dogovora iako smo popusili milione na razne fejk fudbalere!
1946~

Memara
Kontakt:

PostPostao/la Memara » 14 sep 2018, 15:50

FK Sarajevo ▪ Akademija ▪ Škola fudbala "Asim Ferhatović-Hase" ▪ SFK 2000 Sarajevo ▪ 1946

egzodus1946
Kontakt:

PostPostao/la egzodus1946 » 14 sep 2018, 16:21

miky_hz WroteColon

Evo ga opet se povrijedio :shock: Fkt ispade da je staklen i da je dobro sto nas je fulio.

Damir Šovšić jučer je zbog ozljede morao ranije napustiti trening, a današnji pregled je otkrio da je nažalost u pitanju ozbiljnija ozljeda, odnosno parcijalna ruptura mišića lista zbog koje će 28-godišnji veznjak izvan terena sigurno biti tri tjedna", stoji u saopštenju Plemića.

**** mu ja sestru nas kreno premuntat sreca ovi iz zrnjskog su naivniji od nas

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 14 sep 2018, 16:22

Ko ga yebe, svakako ni ne cijenim te tzv. igrače koji nemaju dvije daske u glavi.
"Ubačeni element"

Benjolos
Kontakt:

PostPostao/la Benjolos » 14 sep 2018, 16:48

Iznenadi nas Husrefe i ostavi Krstu na klupi, mozda bi puno bolje bilo sa dva brza krila Tatar-Šišić..
Bordo bijeli za život cijeli!!

bihuzur

PostPostao/la bihuzur » 14 sep 2018, 16:49

Memara WroteColon

od 4:00 do 4:40 je objasnio zasto je najveci genije koji je ikada rodjen na ovim prostorima.. :lol: :tokralju:

kengur
Kontakt:

PostPostao/la kengur » 14 sep 2018, 16:58

ThrillerHz WroteColon
kengur WroteColon

Pa valjda s igracem pricas prije nego dodje licno? Kad je dosao i kad su ga uzivo vidjeli vjerovatno nisu htjeli dat iste uslove koji su bili dogovarani jer covjek ocigledno nije fizicki uopste spreman? O kakvoj ti casti i rijeci pricas? Sta igrac ti se predstavi kao zvijer i ti mu kazes dobit ces to i to i on dodje s 20 kila viska, slomljenom nogom i ti mu das vec dogovorene uslove iako nije uopste rijec o igracu kakvom se predstavio, jer kao cast je na prvom mjestu i treba odrzati svoj dio dogovora iako smo popusili milione na razne fejk fudbalere!

"Pa valjda s igracem pricas prije nego dodje licno" - naravno da pricas - i samo to - pricas
"igrac ti se predstavi kao zvijer i ti mu kazes dobit ces to i to" - Ne postoji pojam da ti se neko/nesto predstavilo kad kupujes, a pogotovo da ti dajes ponude tek tako. To je papanluk a na zapadu i zabranjeno - u ozbiljnim poslovima. Moras provjeriti da nebi bio prevaren a takodje i da bi mozda nasao razloge da malo spustis cijenu. To mozes samo ako imas informacije o onome sto kupujes. Da ne govorim o zivim ljudima i njihovim mentalnom sklopu, kako ce se uklopiti u tim i sve ostalo. Tako da bi dao ponudu ti provjeris sve - apsolutno sve, jer samo tako mozes znati koliko igrac tacno vrijedi. Kad jednom uradis pretrage (na zapadu se to zove "due diligence") onda se tek daje ponuda. Inace je nemoguce dati ponudu kad ne znas STA NUDIS i ZASTO. To sto nasi nude je kaubojski divlji stil.

A kad jednom das ponudu onda je treba i odrzati, o toj korektnosti (postenju) govorim. Recimo da odes na aukciju i das ponudu - ona je legalno obavezujuca. Time ova tvoja prica o visku kilama i slomljenim nogama je nemoguca jer takvom igracu se NE SMIJE NI DATI PONUDA. Shvatas li sada zasto je ovo sramota za upravu i one koji vrse pregovore. Milione smo popusili jer nasa uprava ne zna da procijeni igraca, ne zna da odradi neophodne pretrage. Kakvi crni fake igraci - nije FKS kompjuterska igrica. Nemoj kriviti igrace i njihove menadzere vec upravu koja je OBAVEZNA da sve dobro provjeri i onda kupi igraca. To je na prvom mjestu i onda naravno moras odrzati datu rijec.

Tako da po tebi je normalno da FKS daje ponude i onda mjenja misljenje kako mu odgovara. Zato i jesmo tu gdje jesmo.
Belme mi moje

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Benjolos, BosnianKingdom, fks74, Kamuflazn, kanarinac, L' Imperator, mma_hz i 45 gostiju.