FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 14 okt 2018, 20:11

Pa Son brt, kad mi krades postove i pises po ovom portalu ili klixu, makar redoslijed rijeci malo promijeni ili me potpisi.. :mrgreen:

slika
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 14 okt 2018, 20:20

joker90 je napisao/la:Pa Son brt, kad mi krades postove i pises po ovom portalu ili klixu, makar redoslijed rijeci malo promijeni ili me potpisi.. :mrgreen:

slika
Već si jednom pisao za njega je l' tako? :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Osttribine
Postovi: 2769
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 14 okt 2018, 20:23

MortemHz je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:Besplatan ulaz za sljedeću utakmicu. Ili simbolična cijena od 1KM.
Dobro, to se nikad neće desiti. :D
Niti ce se desiti, a imam osjecaj da to cak i ne bi nesto drasticno promijenilo, mozda koja stotina navijaca vise, jednostavno raja samo trazi neke izgovore za nedolazak na Kosevo, a u slucaju da budemo aBd uzeli titulu ove sezone onda zadnja tri kola ne Kosevu neces moci zivjeti od ovih sto vole Sarajevo "oduvijek", a ponovo bih ih zamolio da tada ne dolaze. Zalosna posjeta naseg kluba u ovoj sezoni fkt, a ne pamtim kad smo ovako dobro i efikasno igrali i jos tome dodaj da dosta igraca iz naseg pogona cine udarnu postavu.
I da, ponjamke se na ove reprezentativne pauze :D

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 14 okt 2018, 20:33

Osttribine je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
KrajisnikBosnjak je napisao/la:Besplatan ulaz za sljedeću utakmicu. Ili simbolična cijena od 1KM.
Dobro, to se nikad neće desiti. :D
Niti ce se desiti, a imam osjecaj da to cak i ne bi nesto drasticno promijenilo, mozda koja stotina navijaca vise, jednostavno raja samo trazi neke izgovore za nedolazak na Kosevo, a u slucaju da budemo aBd uzeli titulu ove sezone onda zadnja tri kola ne Kosevu neces moci zivjeti od ovih sto vole Sarajevo "oduvijek", a ponovo bih ih zamolio da tada ne dolaze. Zalosna posjeta naseg kluba u ovoj sezoni fkt, a ne pamtim kad smo ovako dobro i efikasno igrali i jos tome dodaj da dosta igraca iz naseg pogona cine udarnu postavu.
I da, ponjamke se na ove reprezentativne pauze :D
Ma ja i ne želim da se to desi, nije humanitarna ustanova. Sasvim je normalno platiti kartu, sezonsku nabaviš i za 3 marke tekme gledaš recimo.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 14 okt 2018, 20:41

Nakon 20-og kola ako budemo na 1. mjestu biće na svakoj utakmici iznad 7.000!
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 14 okt 2018, 20:55

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Nakon 20-og kola ako budemo na 1. mjestu biće na svakoj utakmici iznad 7.000!
Hoće, al pose.rem se ja na tih 4-5 milja padobranaca koji će doć da pucaju selfije i storyje kad nam bude išlo. To su isti oni koji su izašli u 20. minuti protiv Atalante, i opet bi nakon jednog kiksa okrenuli leđa klubu.

@joker nekoliko puta sam na fejsbuku i klixu vidio svoje postove s foruma. Kakve su to ikone, kopiraš nečije mišljenje s anonimnog foruma i objaviš ga kao svoje. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 14 okt 2018, 21:45

Ne brinite se za posjetu, biće malo jača ili ista ( pogotovo sad jer ide hladnije vrijeme ).
Daj da nastavimo pobjeđivati pa bi na proljeće i broj gledalaca porastao. Prvo Slobodanku da uzmemo, tekma po tekma :opaopa:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 14 okt 2018, 21:53

Promjenit će se ova posjeta uskoro i bit ćemo na vrhu i u tom segmentu.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 14 okt 2018, 22:45

Specifican problem sada je sto je dosta raje nezadovoljno sa stanjem u klubu,jer je on prodat 'milijarderu' i takvu raju ne zadovoljava 'mali' uspjeh,tipa da imamo vlastite mlade igrace u prvom timu ili da smo trenutno vodeca ekipa koja igra najefikasniji fudbal u ligi. Ocekuju se titule,dominacija,evropski iskorak...
A kad se jos dodaju tri sezone bez trofeja,pa ona sezona bez Evrope,pa Zarija itd. onda su to jos dodatni razlozi.
I mnogi jos uvijek ne vjeruju ekipi,ne vjeruju Upravi,pesimisticni su kada se spomene titula ove sezone.
Potreban je zaista veliki rezultat da se takvi vrate i da nam posjeta bude kao u onoj sampionskoj sezoni.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 14 okt 2018, 23:38

Ne sudim nikom kad dolazi, nek svako dodje kad misli da treba i kad si moze priustiti, a i ne vidim da iz kluba ista rade da se promijeni na bolje posjeta, misle rezultati kluba ce sami navuci raju, Boga mi grdno se varaju :thumbdown:

10000 puta smo mi ovde pisali prijedloge i upute sta kako i fakat nema potrebe da opet o tome glabamo, jer ovi iz marketinga ne pokazuju nikakav napredak :thumbdown:
1946~

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 14 okt 2018, 23:39

MortemHz je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Pa Son brt, kad mi krades postove i pises po ovom portalu ili klixu, makar redoslijed rijeci malo promijeni ili me potpisi.. :mrgreen:

slika
Već si jednom pisao za njega je l' tako? :D
Na prepucavanjima me optuzise da sam SonPen sa klixa, a to ovaj nas brat sa teme tamo pise pod istim nickom i krsi mi autorska prava. :D
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5811
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 15 okt 2018, 07:35

Nek pobjede sloboda city, velez 2 i vasu miskina bice navijaca.

Jednostavno 20 sezona mi skoro svaku sezonu pobjedujemo vitez gosk radnik krupu rijetko kad sb u listici rijetko kad vase miskina bilo gdje svinjski u gostima, razumijem da se moraju male utakmice uzet al MORAJU se uzimat 3 boda od glavni konkurenata. Narod ce tek pocet dolazit kad budes imao 7-9 bodova bise od drugo plasiranigi to je to. Sto se mene tice jek bude sve do kraja 2000 navijaca al da se uzme dupla jel posteno.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 okt 2018, 08:07

joker90 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Pa Son brt, kad mi krades postove i pises po ovom portalu ili klixu, makar redoslijed rijeci malo promijeni ili me potpisi.. :mrgreen:

slika
Već si jednom pisao za njega je l' tako? :D
Na prepucavanjima me optuzise da sam SonPen sa klixa, a to ovaj nas brat sa teme tamo pise pod istim nickom i krsi mi autorska prava. :D
Aaa to je to.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Lecler
Postovi: 2428
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 15 okt 2018, 10:36

Šta je ovo ljudi moji e jest se odužila ova pauza j..... ih liga nacija. Jedva čekam da se nastavi i da se još malo rasplete situacija u našu korist.

U subotu očekujem da se malo više napuni stadion,jest da će biti malo hladno kad sunce zađe(drugo poluvrijeme) ali vidim da neće biti kiše zato ko god nije ograničen poslom nema izgovora.

Što se tiče utakmice opet je najvažnije da ne primimo gol a sa ovakvom igrom slabo koja ekipa može izdržati da im ga ne dadne o. Očekujem pobjedu od 1-2 gola razlike i nadam se remiju u Mostaru.

Vamos Sarajevo!
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Lecler
Postovi: 2428
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 15 okt 2018, 10:37

Šta je ovo ljudi moji e jest se odužila ova pauza j..... ih liga nacija. Jedva čekam da se nastavi i da se još malo rasplete situacija u našu korist.

U subotu očekujem da se malo više napuni stadion,jest da će biti malo hladno kad sunce zađe(drugo poluvrijeme) ali vidim da neće biti kiše zato ko god nije ograničen poslom nema izgovora.

Što se tiče utakmice opet je najvažnije da ne primimo gol a sa ovakvom igrom slabo koja ekipa može izdržati da im ga ne uvalimo. Očekujem pobjedu od 1-2 gola razlike i nadam se remiju u Mostaru.

Vamos Sarajevo! :clap:
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 15 okt 2018, 13:59

Ma neka vala i pauze malo, sad da repka uzme ove Sjevernoirce, pa da Sarajevo opet nastavi pobjeđivati sve redom, vala ako osvojimo duplu krunu, repka odigra dobro sve do kraja mislim da će ova i sl. godina biti vjerovatno najljepše u zadnjih 10 godina.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 15 okt 2018, 15:11

Da nama Saraj'vo uzme duplu,a repka kako god :D

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 15 okt 2018, 15:40

zagorski je napisao/la:Da nama Saraj'vo uzme duplu,a repka kako god :D
Kako kome, meni je i repka jako bitna. Ako repka ne igra kako treba u ofsajdu sam totalnom. A realno i Sarajevo kad ne igra kako treba u ofsajdu sam također. Tako da, tu je negdje i repka i Sarajevo za mene.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54336
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 15 okt 2018, 16:08

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Da nama Saraj'vo uzme duplu,a repka kako god :D
Kako kome, meni je i repka jako bitna. Ako repka ne igra kako treba u ofsajdu sam totalnom. A realno i Sarajevo kad ne igra kako treba u ofsajdu sam također. Tako da, tu je negdje i repka i Sarajevo za mene.
Ne može nikada biti ''tu negdje'' ;)
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5811
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 15 okt 2018, 16:57

Meni je drago kad repla uzme al SARAJEVO je SARAJEVO

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.