FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 okt 2018, 19:25

miky_hz je napisao/la:Citam danas izjavu Husrefa kaze hoce da vidi da se sprovede anketa medju navijacima koji termin im najvise lezi,hocel petkom,subotom ili nedeljom da se igra i u kolko sati,dotle doslo bas.

Treba vala jos samo po 100 maraka da djele na ulazu necel se 5 ljami skupit na tekmi :facepalm:
Gdje to ba?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 19 okt 2018, 19:28

miky_hz je napisao/la:Citam danas izjavu Husrefa kaze hoce da vidi da se sprovede anketa medju navijacima koji termin im najvise lezi,hocel petkom,subotom ili nedeljom da se igra i u kolko sati,dotle doslo bas.

Treba vala jos samo po 100 maraka da djele na ulazu necel se 5 ljami skupit na tekmi :facepalm:
E jbga vala iskreno raja su postala bezobrazna uzasno. Pa sta hoce jos pticijeg mlijeka da im se donese !?

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 19 okt 2018, 19:29

Sarajevo ne pratim zbog Uprave, trenera ili pojedinih igraca nego zbog ljubavi prema klubu, nema potrebe sada kritikovati bilo koga, na prvom smo mjestu, igramo efikasno i ne znam koji ce ti veci marketing od toga. Rezultati su najveci marketing, a mi ih trenutno hvala Bogu imamo. Nego kad je pametovati tu smo glavni, na neke objave portala po fb bude more komentara od likova koji Kosevo vide od derbija do derbija ili evrope.
Ali j.ebes sve to, doci ce ko je navikao, sretno Husrefu i momcima i nadam se da sutra nastavljamo niz, 1946 !!!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 okt 2018, 19:29

Hoćemo mlijeko na svakom ulazu, litarski je prioritet
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 19 okt 2018, 19:41

MortemHz je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Citam danas izjavu Husrefa kaze hoce da vidi da se sprovede anketa medju navijacima koji termin im najvise lezi,hocel petkom,subotom ili nedeljom da se igra i u kolko sati,dotle doslo bas.

Treba vala jos samo po 100 maraka da djele na ulazu necel se 5 ljami skupit na tekmi :facepalm:
Gdje to ba?
slika
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 okt 2018, 20:26

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 okt 2018, 20:26

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 19 okt 2018, 20:56

Pa jbg , sami su doveli do ove situacije. Prvo jer su se distancirali od navijaca godinu i pol dana, pa su imali uzas rezultate, pa su pravili lose poteze, marketinga nigdje ....

Dsnas je vakat da se moras boriti sa 40x vise "zanimacija" od fudbala ... svaki navijac je zlata vrijedan ... realno, ocekivati od zena da privuku muskarce .....
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 19 okt 2018, 21:55

Pantelija je napisao/la:Pa jbg , sami su doveli do ove situacije. Prvo jer su se distancirali od navijaca godinu i pol dana, pa su imali uzas rezultate, pa su pravili lose poteze, marketinga nigdje ....

Dsnas je vakat da se moras boriti sa 40x vise "zanimacija" od fudbala ... svaki navijac je zlata vrijedan ... realno, ocekivati od zena da privuku muskarce .....
Slazem se da je do njih al bgm je brate sad vec i do nase raje, ako cemo realno nismo ni navikli da igramo extra , osvajamo titule i sl i opet je tu ta standardna brojka i to je to, ja sam ocekivo s obzirom da se ne sjecam da smo ovako dobro igrali i rezultate biljezili da ce biti protiv sirokog vec znacajna brojka a poslije jos vise, al poprilicno sam se razocaro
Evo ima raje i zale se na cijenu karti, mozda jos to da neku akciju naprave npr kad su 2 domace(celik,zvijezda) da stave za obje 6 km pa da pokusaju i na taj nacin privuci milju dvije
A ovi sto su dosli na tu **** Atalantu i koji dodju na ukupno 2-3 tekme u sezoni vise ih pogodilo izgleda nego nas koji ne biramo jel domaca ili gostujuca tekma, nego ides srcem, ides sto volis klub( iako si i ti nezadovoljan sa dosta stvari), ides za onaj osjecaj kad go zabijemo od kojeg nista jace na svijetu nema
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 19 okt 2018, 22:11

Pa redovno se poziva preko drustvenih mreza. Dolazit ce vise raje ako sabrina i co budu bili u medijima svako 3 dana? Nidje veze. Ko god i povrsno prati sport procita u novinama Fk Sarajevo prvo, dali 30+ golova, pobjedjujemo u gostima, kuci itd. Igraju djeca ponikla u klubu 9 igraca iz naseg pogona itd. Ako imas mozga skontas da se radi neka fina prica, ako nemas da uloze milijardu u marketing opet ti isti nece doci.

Avatar
derrim
Postovi: 135
Pridružen/a: 28 maj 2018, 02:05
Lokacija: banovici
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la derrim » 19 okt 2018, 22:26

Sve je to suplja. Samo dobre igre privlace publiku. Nasa igra na Kosevu je OCAJNA i to je jedina istina

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 19 okt 2018, 22:31

Možemo mi palamudit kolko hoćemo, al dok se ne ostvare ozbiljni rezultati u evropi i dalje će pratit ono 3000, 4000 ljudi što dođe na Haseta. Đaba, ne doživljavaju svi klub kao ja, mi, vi.... Neko hoće više, neko je zadovoljan sa ovim. Najveći problem što je loša posjeta je ta tekma sa Atalantom i nema tu puno filozofije, to je otjeralo raju i trebat će dugo vremena da se vrate. Možemo mi igrati ko Barca, ali ovo je činjenica....

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 19 okt 2018, 22:35

Ako ce se cekati evropa nece se to doxekati za 10 godina. Uvijek i vazda svakom klubu je peioritet domace prvenstvo.

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 19 okt 2018, 23:49

Siroka tema i moze se danima voditi rasprava. Mi kao navijaci i nasa psiha su 90% ovog problema. Je*o ti navijaca kad on dolazi samo kad se proslavlja titula ili kup i neki derbi.
Suma sumarum nas plafon ima 4000-5000 onih bas zagrizenih
Kona imas milju manje.
Ostale ne treba ni spominjati, ali u sustini svugdje je isti problem. Nasa psiha.
Neki dan na poslu nesto radimo i pitam ovog havera hocemo na tekmu on se nesto necka, trazi izgovor hu ha u pricu se ukljucuje drugi brat i nafurava mene na sjever i u pricu ubacujemo neki adrenalin i neko ludilo i evo idemo sve trojica. To je ta srz. Drustvo nam je u kur*u i svako ima nekih problema i neku blokadu koja ga drzi dalje od Koseva, o gostivanjima i ne raspravljam. Ne tako davno bili najmasovnija grupa na strani.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la damir_82 » 19 okt 2018, 23:50

Stroj1946 je napisao/la:Možemo mi palamudit kolko hoćemo, al dok se ne ostvare ozbiljni rezultati u evropi i dalje će pratit ono 3000, 4000 ljudi što dođe na Haseta. Đaba, ne doživljavaju svi klub kao ja, mi, vi.... Neko hoće više, neko je zadovoljan sa ovim. Najveći problem što je loša posjeta je ta tekma sa Atalantom i nema tu puno filozofije, to je otjeralo raju i trebat će dugo vremena da se vrate. Možemo mi igrati ko Barca, ali ovo je činjenica....
Dvije godine zaredom da igramo Ligu prvaka, na trećem play off-u bi bile poluprazne tribine..
Da igramo 3-4 godine Ligu prvaka, pete godine bi se psovalo što se ne prođe grupa.. Takvi smo..
Očekivanja su nerealna, nemamo kulturu odlaska na utakmice, i nemamo taj osjećaj pripadnosti klubu, boji..
(Svi sportski kolektivi kod nas).
Ja volim FK Sarajevo.. Nisam dobar fudbaler da igrama na terenu pomognem klubu.. Nisam ni neki menadžer da u organizacionom smislu doprinesem na neki način.. Ne bih se snašao ni kao bilo kakav uposlenik kluba.. Ali mogu u julu produžiti par članarina u porodici, kupiti sezonski kartu za zapadnu tribinu, i najbitnije, biti tu kad igra Saraj'vo! Bili prvi ili zadnji na nekoj tabeli, ma ko bio u upravi, na klupi.. Neke momke je zapala čast da nose bordo dres sa grbom FK Sarajevo, a ja samo mogu da ih podržim..

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 20 okt 2018, 00:35

Svake druge subote se rano budim ja
MojaTV vec me ceka preko laptopa
Stara pita s kim to danas igra Saraj'vo
Ni zbog koga ne bi 2 marke placao :opaopa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 20 okt 2018, 00:59

damir_82 je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Možemo mi palamudit kolko hoćemo, al dok se ne ostvare ozbiljni rezultati u evropi i dalje će pratit ono 3000, 4000 ljudi što dođe na Haseta. Đaba, ne doživljavaju svi klub kao ja, mi, vi.... Neko hoće više, neko je zadovoljan sa ovim. Najveći problem što je loša posjeta je ta tekma sa Atalantom i nema tu puno filozofije, to je otjeralo raju i trebat će dugo vremena da se vrate. Možemo mi igrati ko Barca, ali ovo je činjenica....
Dvije godine zaredom da igramo Ligu prvaka, na trećem play off-u bi bile poluprazne tribine..
Da igramo 3-4 godine Ligu prvaka, pete godine bi se psovalo što se ne prođe grupa.. Takvi smo..
Očekivanja su nerealna, nemamo kulturu odlaska na utakmice, i nemamo taj osjećaj pripadnosti klubu, boji..
(Svi sportski kolektivi kod nas).
Ja volim FK Sarajevo.. Nisam dobar fudbaler da igrama na terenu pomognem klubu.. Nisam ni neki menadžer da u organizacionom smislu doprinesem na neki način.. Ne bih se snašao ni kao bilo kakav uposlenik kluba.. Ali mogu u julu produžiti par članarina u porodici, kupiti sezonski kartu za zapadnu tribinu, i najbitnije, biti tu kad igra Saraj'vo! Bili prvi ili zadnji na nekoj tabeli, ma ko bio u upravi, na klupi.. Neke momke je zapala čast da nose bordo dres sa grbom FK Sarajevo, a ja samo mogu da ih podržim..
Možeš ti, kao ti podržavat tako kako već radiš. Al drugi imaju drugačije viđenje kluba. Društvo je u totalnom Knock Down-u. Nemaju volje ni želje, utakmice nisu više iste kao prije 10 a kamoli 15 godina. Raja su nestabilna postala, malo ih nešto pokoleba, odma gube motivaciju. Nemamo mi tu kulturu odlaska uopšte na bilo kakve priredbe. Nemamo KONTINUITET ni u čemu.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5828
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 20 okt 2018, 01:51

Kao sto gore neko napisa mi se brzo prezadovoljimo i brzo nezadovoljimo nemamo tu sredinu konstatnos. Bosanci jedino na zapadu imaju komstatnos da rade znaci (kuca poso) samo utom posebno ako je fina plata da se sta stavi na stednu knjizicu, boli nas **** za FK SARAJEVO drzavu dres za ahmeta dusana adukora bitna je stedna.

Ne da ce klubovi propast propasce drzava ako se nestane sa ovom praksom.

Drugo velki problem je advertizing, pa **** majku manchester city 600 m € budzet godisnji kupuju djete sa sise i zanjih zna citav svijet al svaki dan bili gosti ili domacini tu sedmicu reklame lete na svim tv kanalima svijeta, ja jos nisam vidio ni jedne reklame bilo na kojem tv kanalu... koliko ovde ljudi dode nezna ni koji dan ni u koliko sati je utakmica mora mora mora se radit 500 x vise na reklami igraca utakmica lozenje i sve i onda bi mogli bacit 8-9 k ljudi po tekmi

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 20 okt 2018, 03:11

Ima li ko objektivan i da ga sjecanje sluzi pa da nam kaze kakva je posjeta na Kosevu inace bila na utakmicama za vrijeme Juge, ne racunajuci utakmice sa velikom cetvorkom?
1946~

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 20 okt 2018, 04:44

MortemHz je napisao/la:Hoćemo mlijeko na svakom ulazu, litarski je prioritet
Zar se i ono pravi od hmelja.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.