FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
miky_hz
Postovi: 23102
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 10 nov 2018, 19:50

moj uzor-S.G je napisao/la:Nemanju dobro nagazit kad sljedeći put bude dolazio na Koševo..
Moj brate ne nosim ja njega djaba u potpisu jos od vremena dok je igrao za nas.Namirisao sam ja go.vno odavno.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

mma_hz
Postovi: 10617
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 10 nov 2018, 19:51

Ljudi za STA je dobio Mujakic zuti,pa iza Veselinovica je bio Pidro.Mujakic ni blizu njega.
Kako niko to da spomene.?Jel taj Bjelica uooste gledao STA se dešava.?
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Oerde
Postovi: 508
Pridružen/a: 19 jul 2014, 03:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oerde » 10 nov 2018, 19:51

Na početku sezone sam mislio ono... Ovo je top. Realno, i gdje smo prosuli bodove bili smo na nivou. Stvarali prilican broj prilika, nekad treba i sreće. Nije ovo neka pljačka od ekipe. Ali postoji harmonija, ekipa je puna pitara, svi su jedni za druge, zbili su redove i tu im treba čestitati. Konačno treba i ozbiljnije podržati. Trebamo i mi zbiti redove i stati uz ove momke. Ne kontam sto je raja ovoliko letargicna i skeptična. Sjetimo se šta smo svi pričali na početku. Tako se i ponašati, shvatiti ovo prvo mjesto kao premiju, malo se aktivirati, malo otići na neku utakmicu. Volim te Sarajevo.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10156
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 10 nov 2018, 19:52

Tito_1922 je napisao/la:Svaka cast na pjesmi o Starom mostu :tokralju: !!Hvala vam,puno nam to znaci!Danas sretoh grupu Horda u Mostaru i zazelih im srecu na tekmi.Al nazalost pokradose vas,majorizani 'rvati!Sretno u nastavku i naravno da osvojite ligu od srca vam zele Mostarci :bih:
Ma Red Army je bratska skupina i Velež ce uvijek imati podrsku od Hordasa

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 10 nov 2018, 19:55

belosevic28 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Žao mi je samo što nakon jedne ovakve partije gdje te osakati jedan balvan prodani, moramo pisati o tim stvarima, a ne o odličnoj tekmi koji su naši momci pružili. Svaka im čast, bez pet igrača doći u ono grotlo ustaša i odigrati odlično, a još promašiti dva zicera, dok su ove ustaše bile u punom sastavu.

Konačno imamo pravu ekipu i ostaje žal što nismo bili u punom sastavu, jer bi im napravili djecu uz Rahmanovića, Stanojevića, Crepulju i Tatara. Jedva čekam narednu utakmicu, neće onoj pickici četničkoj i govancetu Kadušiću niko ostati dužan.

Od Uprave očekujem brzu reakciju i da se napravi veliki korak i odmah ide ka UEFA-i. Samo oni to mogu riješiti i neka ovo bude jedan okidač za pravdu, da se napokon riješi kriminalca Begića i ostalih uhljeba, koji su davno trebali truhnuti u zatvoru. Od žalbi savezu nema koristi, jer su tu talovi u igri i dobićemo samo efekat da će ga suspendovati na par utakmica i onda opet po starom.
U sridu od A do Z. Jos samo da kazem necu halaliti nikome ko u gradu sretne Jadvana i bar ga ne pljune u zvaljavu facu.
Do titule momci !
Ne treba ga ni udarati, samo pljunuti iz petnih žila. To mu je još veća sramota. Vidjećemo hoće li se usuditi i doći, ako bude, vjerovatno će se zamaskirati kao nindža.

Kud ga nije izbio iz kopački Velkoski, ali nije Krle takav. Kako bi se volio krvi napiti onom četalju, da mogu zaigrati, izbio bih mu oba koljena.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 10 nov 2018, 19:56

mma_hz je napisao/la:Ljudi za STA je dobio Mujakic zuti,pa iza Veselinovica je bio Pidro.Mujakic ni blizu njega.
Kako niko to da spomene.?Jel taj Bjelica uooste gledao STA se dešava.?
Ma valjda mu je idiot dao za prigovor.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 10 nov 2018, 19:57

**** cetnicko jedva cekao da neko padne u 16, **** li mu vodu kojom su ga krstili i molitvu kojom ga okrstise. Aj kako sam ljut, kljuca sve u meni. Momci ne smiju potonuti, moramo im dati podrsku vecu nego ikad. Uprava mora reagovati.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 10 nov 2018, 20:00

Šteta što je sad pauza i šteta što je uskoro kraj polusezone, da nije, životom garantujem da bi sve samljeli i napravili duplo veću prednost nego sad. Još dvije utakmice, obje kući, obje protiv prosječnih premijerligaških ekipa, ako Bog da ne bi trebalo bit problema, šest bodova i očekivat kiks konkurenata i što rahatniji otići na pauzu.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

mma_hz
Postovi: 10617
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 10 nov 2018, 20:02

AlfredNobel je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Ljudi za STA je dobio Mujakic zuti,pa iza Veselinovica je bio Pidro.Mujakic ni blizu njega.
Kako niko to da spomene.?Jel taj Bjelica uooste gledao STA se dešava.?
Ma valjda mu je idiot dao za prigovor.
Brate,odmah mu je pokazao.
Pidro pravi "faul" sa ledja i sudija pokazuje na penal a Pidri nema kartona. :?
Uvjeren sam da je budala fulila igrace
Zvijezda je trenutna najopasnija ekipa u PL.
Poslije nas.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 10 nov 2018, 20:04

mma_hz je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Ljudi za STA je dobio Mujakic zuti,pa iza Veselinovica je bio Pidro.Mujakic ni blizu njega.
Kako niko to da spomene.?Jel taj Bjelica uooste gledao STA se dešava.?
Ma valjda mu je idiot dao za prigovor.
Brate,odmah mu je pokazao.
Pidro pravi "faul" sa ledja i sudija pokazuje na penal a Pidri nema kartona. :?
Uvjeren sam da je budala fulila igrace
Ma ko će ga znati, ebem mu mater mrtvu.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Static
Postovi: 106
Pridružen/a: 22 jul 2018, 18:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Static » 10 nov 2018, 20:04

Ko je yebo Tamaru bilbijinu od navijaca Sarajeva (zna se da jeste neko) pravo je vrijeme da izadje sa time u javnost.

Anex
Postovi: 2760
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 10 nov 2018, 20:05

Ovo nas baš sada treba mobilisati i da svi zajedno hebemo majku majčinu svima,momcima dati podršku kao nikad a uprava neka radi svoje sa dvije pobjede do kraja mislim da smo 90% posla odradili.VOLIM TE SARAJEVO A SAVEZU I ŠKUTORIMA HEBEM NAJMILIJE ŠTO IMAJU

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 10 nov 2018, 20:10

Svi na istoj strani, svi ko jedan.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 10 nov 2018, 20:14

FK FK SARAJEVO
br. 25 Adukor Joachim (1037394) u 25. Min (Nedozvoljeno oštar start)
br. 7 Hebibović Anel (1034698) u 33. Min (Nesportsko ponašanje, Prigovor na odluku suca)
br. 18 Mujakić Nihad (1016608) u 80. Min (Nesportsko ponašanje, Prigovor na odluku suca)
br. 17 Šišić Aladin (1038082) u 86. Min (Nedozvoljeno oštar start)
br. 11 Velkoski Krste (1032943) u 90.+4. Min (Nesportsko ponašanje, Naguravanje sa protivničkim igračem)
br. 23 Mustafić Alen (1034699) u 90.+4. Min (Nedozvoljeno oštar start)

Avatar
Vanja8
Postovi: 10156
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 10 nov 2018, 20:15

Odlicna igra nasih momaka,ono sto me je pozitivno iznenadilo ,a i ove iz Svinjskog,njih naravno negativno hahahahahaha,jeste nacin na koji je promjenjen protok lopte u drugom poluvremenu,nije to vise bio ono forsiranje kratkih pasova ,vec se odlicno igralo dugim loptama sto je njihovu sredinu moralo vracati pred njihov gol.

Husrefe za ovu taktiku kapa do zemlje,vidjelo se kako su bili nabrijani za presjecanje nase igre pasova,ovo ih je totalno izbacilo i nisu mogli odgovoriti jer su se cijelo vrijeme spremali za nas standardni sistem igranja...

Jos jednom BRAVO MOMCIIII

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 10 nov 2018, 20:23

Bjelica je cesto na Cvili...pije kafu u Varaderu ili X-Tendu.
Od mene ima pice dobrodoslice kad ga vidim drugi put, mada mislim da nece doci al cekat cu ga koliko bude trebalo...zasluzio je nagradu ;)

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 10 nov 2018, 20:30

zagor1987 je napisao/la:Izvini Skoro mislio sam da si ozbiljno napisao ono halali
Ma udure je buraz, živci rade, i ja sam ljut k'o bomba. :thumbup:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

fks74
Postovi: 9211
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 10 nov 2018, 20:38

Sta reci, sto se mene tice od danas je Sarajevo sampion. Bez pola ekipe, igrati protiv zrinjskog i bjelice, nasi momci imaju moju podrsku taman kada bi izgubili sve do kraja. Sto se tice desavanja poslije tekme, sve osim nasih bodova je sramota za savez i drzavu. Nasi ako treba moraju i od uefe traziti da se ocituje povodom ovog dogadjaja.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 10 nov 2018, 20:39

je li istina ovo za Lastu? da je molio da ne gađaju više?

slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 10 nov 2018, 20:41

Jeste Denchi, na koljenima ih molio pa je nešto doletilo i prema njemu
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], holyman, Pitarsam i 18 gostiju.