FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 28 nov 2018, 22:19

michplatini je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Ja bi vec malog Salcina uveo u prvi tim! Momak je zvjerka
ide u Antaliju s ekipom :thumbup:
i on i Imamović, pa ćemo vidjet... :kafa:
Najveca "zvjerka" juniorske ekipe je Andrej Djokanovic i to ce se vrlo brzo pokazati ;)
imaju li ti momci ugovore , koje pozicije igraju ? Imamovic golman i ima ugovor ? Dvojica za narednu sezonu , dovoljno , ali mozda ima jos ?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 28 nov 2018, 22:23

belosevic28 je napisao/la:Platini i ti si tvrdio da ce Nihad prodati u januaru i da su slinanova pisanja tacna. I jah upratio sam da se javis samo kad Andreja treba pohvaliti. OK i mni je momak zvijer ali ja pisemi o drugim temama, stvarima, igracima...
Hajde majstore koliko Akademaca imamo za prvi tim sljedece sezone , sem ovogodisnjih 7 (velicanstvenih :thumbup: )?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 28 nov 2018, 22:30

Samozdravlje je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Platini i ti si tvrdio da ce Nihad prodati u januaru i da su slinanova pisanja tacna. I jah upratio sam da se javis samo kad Andreja treba pohvaliti. OK i mni je momak zvijer ali ja pisemi o drugim temama, stvarima, igracima...
Hajde majstore koliko Akademaca imamo za prvi tim sljedece sezone , sem ovogodisnjih 7 (velicanstvenih :thumbup: )?
Kralju moj sve zavisi ko nam odlazi/dolazi od iskusnijih igraca. Ali evo ja ti mogu reci na postojeci roster ko konkurira (po meni naravno) i ne mislim da sam ja mjerodavan samo iznosim misljenje:
Belmin Dizdarevic - hladno moze bitti treci golman
Dino Islamovic - negdje na posudbu gdje ce redovno igrati i za sezonu moze biti alternativa Pidri u najmanju ruku
Andrej Djokanovic - trenutno bolji od Kurdica na DMF.
Amar Sabljica - ili nek se kali kod nas ili na posudbu, strasan CMF
Kenan Dervisagic - slican Resicu
Ahmed Hasanovic - za ne daj Boze moze biti treci napadac.

Prije nego me neko popljuje iznosim samo svoje misljenje. I ne pljujem Kurdica jer je momak stper zato se ne snalazi u vezi.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 28 nov 2018, 22:34

Samozdravlje je napisao/la:
michplatini je napisao/la:
DenchiNL je napisao/la: ide u Antaliju s ekipom :thumbup:
i on i Imamović, pa ćemo vidjet... :kafa:
Najveca "zvjerka" juniorske ekipe je Andrej Djokanovic i to ce se vrlo brzo pokazati ;)
imaju li ti momci ugovore , koje pozicije igraju ? Imamovic golman i ima ugovor ? Dvojica za narednu sezonu , dovoljno , ali mozda ima jos ?
do 21-e
slika
Imamović je krilo lijevo
belosevic28 je napisao/la:
Kenan Dervisagic - slican Resicu
Ahmed Hasanovic - za ne daj Boze moze biti treci napadac.
Beli, samo se neću složit za ovu dvojicu,
Dervišagić je preko 1m80 i baš odskače konstitucijom...a tehniku ima i brzinu...može biti strašan moderan špic
Hasanović je malešan nakav i najbolje zna glavom(on je došao od kona) po meni ne može konstitucijom još kao klasični napadač igrati...
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 28 nov 2018, 22:38, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

michplatini
Postovi: 635
Pridružen/a: 21 mar 2018, 09:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la michplatini » 28 nov 2018, 22:36

belosevic28 je napisao/la:Platini i ti si tvrdio da ce Nihad prodati u januaru i da su slinanova pisanja tacna. I jah upratio sam da se javis samo kad Andreja treba pohvaliti. OK i mni je momak zvijer ali ja pisemi o drugim temama, stvarima, igracima...
Ima tu jos drugih igraca,imas malog lijevog spoljnjeg Islamovic Dinu koji je sigurno prospekt za 1 tim a nazalost nemamo tu toliko potencijala koji moze konkurisati za 1 tim u narednom periodu pa potenciram Djokanovica jer mislim da je vec spreman a igra na deficitarnoj poziciji u timu.
Sto se tice Mujakica mogu ti samo reci da sto se tice veceg dijela teksta da je istina.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 28 nov 2018, 22:42

@denchi, Dervisagica svakako forsiraju u nekim tekmama na napadaca. Mislio sam slican Resicu po poziciji, nisam se dobro izrazio haha
Jbg Ahmed po mni ima njuh za gol, nezz

@platini, imamo ja i ti slicno da ne kazem isto misljenje u vezi mladih igraca. Samo mi je zasmetalo sto si pisao a evo i sad pises da je slinan upravu a nije. Ok svi znamo da ide na ljeto, ustv da ce ga bititesko zadrzati. Ali ne ide sad i nikakvo obestecenje nije dogovoreno.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

michplatini
Postovi: 635
Pridružen/a: 21 mar 2018, 09:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la michplatini » 28 nov 2018, 22:49

belosevic28 je napisao/la:@denchi, Dervisagica svakako forsiraju u nekim tekmama na napadaca. Mislio sam slican Resicu po poziciji, nisam se dobro izrazio haha
Jbg Ahmed po mni ima njuh za gol, nezz

@platini, imamo ja i ti slicno da ne kazem isto misljenje u vezi mladih igraca. Samo mi je zasmetalo sto si pisao a evo i sad pises da je slinan upravu a nije. Ok svi znamo da ide na ljeto, ustv da ce ga bititesko zadrzati. Ali ne ide sad i nikakvo obestecenje nije dogovoreno.
Ne govorim za njega i ne zanima me,a da li ide u januaru molim te reci mi da sam slagao u februaru,ok?Rekao sam dio teksta,ne tim i ne obestecenje...

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 28 nov 2018, 22:54

belosevic28 je napisao/la:@denchi, Dervisagica svakako forsiraju u nekim tekmama na napadaca. Mislio sam slican Resicu po poziciji, nisam se dobro izrazio haha
Jbg Ahmed po mni ima njuh za gol, nezz
ima Ahmed njuh za gol ali uglavnom ide glavom a neobično malo jer nije visok baš, Dervišagić za glavu veći :D njih 2 se rotiraju naprijed, zato i štekaju juniori malo , nemamo pravog golgetera, Đani zabio najviše od svih(6) a igramo dobro samo sad nema završnice...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 28 nov 2018, 22:58

Jbg misel ti hoces da vise vjerujem tebi nego saopstenju ljudi iz kluba, sorry al ne ide.
Denchi, znam. Bas nam fali taj neko ko bi bio prvi kiler juniora, a mogao bi uletiti i kao drugi/treci napadac u prvi tim.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 28 nov 2018, 23:04

Dajte bolan ljudi, pa onaj Sarić iz Sarajeva je bio prosječan u ovoj ligi, nije trčao ni blizu kao u reprezentaciji. Čovjek vidio šansu u reprezentaciji i popravio se. Svaka mu čast, al' daleko mu kuća od Koševa bila.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 28 nov 2018, 23:09

DenchiNL je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:@denchi, Dervisagica svakako forsiraju u nekim tekmama na napadaca. Mislio sam slican Resicu po poziciji, nisam se dobro izrazio haha
Jbg Ahmed po mni ima njuh za gol, nezz
ima Ahmed njuh za gol ali uglavnom ide glavom a neobično malo jer nije visok baš, Dervišagić za glavu veći :D njih 2 se rotiraju naprijed, zato i štekaju juniori malo , nemamo pravog golgetera, Đani zabio najviše od svih(6) a igramo dobro samo sad nema završnice...
Imamovic - Dizdarevic izvinjavam se , zamjenio ih . Ma ljepota ziva i ovaj vas optimizam raduje.Hvala vam,ali niko ne rece sta igra Salcin . :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 28 nov 2018, 23:12

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Dajte bolan ljudi, pa onaj Sarić iz Sarajeva je bio prosječan u ovoj ligi, nije trčao ni blizu kao u reprezentaciji. Čovjek vidio šansu u reprezentaciji i popravio se. Svaka mu čast, al' daleko mu kuća od Koševa bila.
Ja ba. Ni kod mene sad ne bi igrao. Doduše ne bi ni onda, posebno ne na krilu, gdje je odigrao par utakmica. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 28 nov 2018, 23:15

https://www.transfermarkt.co.uk/dani-sa ... ler/414942
@samo, nesto slicno kao Rahman, AMF s moze i CMF.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 28 nov 2018, 23:20

Iza ovih naslova stoji dino selimovic.

Avatar
benko21
Postovi: 2536
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 28 nov 2018, 23:22

StariGrad071 je napisao/la:Iza ovih naslova stoji dino selimovic.
rekao sam ja danas u onom mom postu da iza svega stoji Dino Selimovic
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 28 nov 2018, 23:26

Ljiga nmze da se pomiri sto je dobio nogu.
ovo isto kad cura odyebe momka i on sad ono sere po njoj a cura hladno nastavi dalje jos bolje i uspjesnije, a ona placipicka (Dino) pljuje lafo i dalje haha
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 28 nov 2018, 23:27

Yebem li mu mamicu feminiziranu. Dok je ta džukela išla anam onim da se ljubi s njima na premijeru onog filma, vidiš da je prelivoda mrtva. Fuj.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 28 nov 2018, 23:31

Dobro normalno da se interesuju za nase igrace sta je tu cudno? Realnost je da cemo morat prodavat igrace i ako to nekad ne zelimo

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 28 nov 2018, 23:32

belosevic28 je napisao/la:https://www.transfermarkt.co.uk/dani-sa ... ler/414942
@samo, nesto slicno kao Rahman, AMF s moze i CMF.
Necu Vas vise gnjaviti , skontao sam gdje se moze informisati.Samo jos koliko je pouzdano da recimo Hamza Besic ima ugovor do 30.6.2023 ?
Hvala momci , lijepo je kad smo srecni i mozemo uzivati i u neuspjelim provokacijama znanih i neznanih provokatora i dusmana FKS.
Lahka noc Pitari. :bow: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 28 nov 2018, 23:33

Samozdravlje je napisao/la:Po mom misljenju Saric (reprezentativac) ne bi imao mjesta u ovom rosteru igraca. Samo jacati Akademiju i blagovremeno predvidjati gdje bi mogli imati problema za pola ili godinu dana.
Roditeljima i menadzerima djelima pokazati da je Akademija FKS ostvarenje njihovog zivotnog cilja.
Pa vec smo pokazali najvise mladih igraca u timu,roditelji te djece trebaju prestati da lete visoko,jer evo nek pogledaju zadnjih 20 godina par igraca samo je otislo prije vremena i napravilo nekakvu jadnu karijeru

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.