FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 02 dec 2018, 17:19

Vratnik10 je napisao/la:Ja bih reko da ne smiju ovi iz Željkana puno sad bezobrazni prema nama bit, puno toga bi im moglo ovisit o nama.
Nema njima šta ovisit o nama, mi sebi nećemo smjet dopustit neke kikseve u ligi da bismo njih sahranili. U kupu posebno, ić do kraja bez obzira na njih. Meni je draži moj trofej nego njihova dva kola u Evropi.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 dec 2018, 17:23

miky_hz je napisao/la:Evo Nuno Gomes izvlaci kuglice za kvalifikacije EP. Trebali su ovi iz saveza Sabrinu kontaktirati da nasteli za repku neku laksu grupu :kafa:



Btw.Kod slavlja nakon gola Pidre ,dodje Kovacevic da proslavi sa njima,nesjecam se kad je golman ovako dosao sa kraja na kraj terena da se raduje :bow:
I ja sam to zapazio , kako ga grle Mujakic i Sabanovic, a Kovacevic posebna prica. Isto kao da su sva cetvorica zabili .Sjajno . Lijepo sto je Husref dao minute Resicu.Mustafic na klupi mjenja Kurdica. Sve 5 . :bow:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Beton
Postovi: 2624
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beton » 02 dec 2018, 17:28

Samozdravlje je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Evo Nuno Gomes izvlaci kuglice za kvalifikacije EP. Trebali su ovi iz saveza Sabrinu kontaktirati da nasteli za repku neku laksu grupu :kafa:



Btw.Kod slavlja nakon gola Pidre ,dodje Kovacevic da proslavi sa njima,nesjecam se kad je golman ovako dosao sa kraja na kraj terena da se raduje :bow:
I ja sam to zapazio , kako ga grle Mujakic i Sabanovic, a Kovacevic posebna prica. Isto kao da su sva cetvorica zabili .Sjajno . Lijepo sto je Husref dao minute Resicu.Mustafic na klupi mjenja Kurdica. Sve 5 . :bow:
Sta znas, mozda je neka zaplatila. :kafa:

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 dec 2018, 17:49

MortemHz je napisao/la:Premiranje uvijek, pogotovo Mladost DK. Emir Hadžić je tamo domaći, to je njegov grad.
Obavezno premirati(legalno), vjerujem da je i Celik premiran juce.Zapnu ,namucete ,zuti(nije ih bilo) i sljedecu ides osakacen . Nije bitno ako ne otkinu 2 ili 3 boda , steta je nanjeta (potrosis se vise).Nisu Lazni dali pare(Celik porazen) , ali Sloboda,Radnik,Gosk su sigurno pogurani , mala stimulacija 10/20 tKM ,to i mi trebamo raditi.Ako ne postignu rezultat , ne dajes pare(nista ne gubis).
U "derbi" utakmicama Lazni 2/15 mogucih bodova 0,13 % , a mi 11/15 73 % , ali smo -4 boda na "malim" utakmicama.
Hvala Bogu ovisimo samo o sebi , ne moramo cekati kiks konkurenta.Lazni to moraju.Tu smo u velikoj prednosti.Medjutim u nastavak prvenstva uci kao da smo poravnati.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 02 dec 2018, 17:53

-15 na Grbavici. Prelijep dan.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 dec 2018, 17:59

MortemHz je napisao/la: Šalu na stranu, fakat treba početi premirati protivnike, možda je u februaru/martu rano jer smo prešli tek nešto više od 50% lige ali makar moramo otići u ove više prijateljske gradove. Ne treba nešto pretjerano raditi po tom pitanju jer treba premirati samo protiv Zrinjskog. Znači za početak Mladost DK i još možda dva kluba, bilo bi dovoljno.
Ma svaku utakmicu , pa i Zelju , Siroki , Gosk , Radnik...o ostalim da ne pricam, sve premirati .Odmah od pocetka proljeca , sve do jedne utakmice.
To Lazni rade od 9 kola . Samo po zakonu. Razlika igrati kvale LP i EL je 0,5 mill.KM (od nagrada), a uz malo srece ko zna mozda i puno vise.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 dec 2018, 18:03

Stroj1946 je napisao/la:Ja bi kupio hladno da se može. Titule se pišu. Ostalo je ne bitno. To se radi i u drugim ligama, al se negdje to vidi negdje ne.
NIKAKO , NIKAD. Povalili bi nas ko bekane. Ne bi me cudilo da nam to podmetnu,sa nekim sudijom ili klubom .Samo zabiti jos 57 golova i na festu. VV .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 02 dec 2018, 18:07

Kaze Klix objavio naslov "ŠOK NA GRBAVICI" , navijaci mislili Željo pobedjio.
Hahahahahhahhahhhaha
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 02 dec 2018, 18:11

Pantelija je napisao/la:Kaze Klix objavio naslov "ŠOK NA GRBAVICI" , navijaci mislili Željo pobedjio.
Hahahahahhahhahhhaha
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 02 dec 2018, 18:15

Gdje su nestale i sta rade one salhivdjije i duhovne vodje, sto su bili najglasnjji sredinom augusta. Koristim priliku da im se naserem po licu.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 02 dec 2018, 18:19

Evanderov zadnji post na temi 12. 11. :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 02 dec 2018, 18:49

Ima li iko molim vas da zna pravit ove video klipove tj zitlovati...mislim da bi se ovo moralo vratitu



ima materijala sasvim dovoljno za punu komediju...

ili na ovaj fazon


hajte braco da se imamo cemu smijati do februara

fks74
Postovi: 9259
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 02 dec 2018, 18:57

Ne tako davno vodio sam borbu sa evanderom i jos nekim, na ovoj temi. Tada sam pisao, da cemo voditi glavnu rijec u ligi ove sezone. Vjerovao sam u Hustefa i ovu ekipu jer ne moze se nista napraviti preko noci. :opaopa: :bow:

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 02 dec 2018, 19:26

Ne bojim se visine ali ufati me neki strah kad zamislim tabelu sa jos 5 bodova koje smo izgubili od goska
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 02 dec 2018, 19:53

Sabinho je napisao/la:Evanderov zadnji post na temi 12. 11. :lol:
Sta ce menadjer.. samo treba da ostane u misijoj rupi gdje je sada...

Mada pojavit ce se on sad u Januaru, njegov mjesec :lol: :lol:

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 02 dec 2018, 20:02

DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 02 dec 2018, 20:08

Sabinho je napisao/la:Evanderov zadnji post na temi 12. 11. :lol:
Cini mi se da sam njegov post vidio na temi nakon poraza od Goska nesto u fazonu "samo ih pobjeda na derbiju moze iskupiti", poslije pobjede na derbiju naravno da nije usao na temu, a da je bilo obratno citali bi njegove referate. Tako Morto da znas sta ti je ciniti slijedeci put kad se doticni i slicni njemu pojave :D postujem kritiku, a i sam sam znao kritikovati, ali brate nakon ovakve polusezone nigdje te da pohvalis ekipu, trenera nego samo se ceka momenat da se neka negativa fura.
Uzivajmo, zasluzili smo ovo :kafa:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 02 dec 2018, 20:10

Osttribine je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Evanderov zadnji post na temi 12. 11. :lol:
Cini mi se da sam njegov post vidio na temi nakon poraza od Goska nesto u fazonu "samo ih pobjeda na derbiju moze iskupiti", poslije pobjede na derbiju naravno da nije usao na temu, a da je bilo obratno citali bi njegove referate. Tako Morto da znas sta ti je ciniti slijedeci put kad se doticni i slicni njemu pojave :D postujem kritiku, a i sam sam znao kritikovati, ali brate nakon ovakve polusezone nigdje te da pohvalis ekipu, trenera nego samo se ceka momenat da se neka negativa fura.
Uzivajmo, zasluzili smo ovo :kafa:
E vala ne znam šta bi ti rekao.. ne mogu i neću da mu zabranim pisanje na ovoj temi jer je navijač Sarajeva ali fakat ono.. da ne dođeš buraz nijednom da proslaviš sa rajom a kad je god neki poraz da si tu, ne znam vala, nisam pametan.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 02 dec 2018, 20:17

MortemHz je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Evanderov zadnji post na temi 12. 11. :lol:
Cini mi se da sam njegov post vidio na temi nakon poraza od Goska nesto u fazonu "samo ih pobjeda na derbiju moze iskupiti", poslije pobjede na derbiju naravno da nije usao na temu, a da je bilo obratno citali bi njegove referate. Tako Morto da znas sta ti je ciniti slijedeci put kad se doticni i slicni njemu pojave :D postujem kritiku, a i sam sam znao kritikovati, ali brate nakon ovakve polusezone nigdje te da pohvalis ekipu, trenera nego samo se ceka momenat da se neka negativa fura.
Uzivajmo, zasluzili smo ovo :kafa:
E vala ne znam šta bi ti rekao.. ne mogu i neću da mu zabranim pisanje na ovoj temi jer je navijač Sarajeva ali fakat ono.. da ne dođeš buraz nijednom da proslaviš sa rajom a kad je god neki poraz da si tu, ne znam vala, nisam pametan.
Pa to ti kazem, nema ko od nas ovde nije nesto napisao ili psovao i po igracima, Husrefu i Upravi kada nije islo, ali tu smo i kad gubimo i pobjedjujemo, a ne samo nemir medju navijace da unosimo. To koliko je navijac Sarajeva ne bih znao reci jer ne poznajem ga licno kao ni vas ostale ovde ali ono mi ne lici na nekog iskrenog navijaca.

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 02 dec 2018, 20:21

[quote="Pitar6785"]

Da sam na tvom mjestu ja bih ovako Pitar678518 , 18 jer je 2018 NULTA god., kad ce FKS krenuti putem uspjeha i trofeja.
Trofeji jesu bitni , ali isto tako je bitno postati prepoznatljiv kao POSTEN i OZBILJAN klub .
POSTEN- ne praviti probleme igracima kojima isticu ugovori a oni ih ne zele produziti.Ne smijemo ih ucjenjivati zabranom igranja i slanja na zapadnu tribinu.To moze kratkorocno donijeti ili ne donijeti 100/200 tE , ali dugorocno pri potpisu novih igraca imat cemo prednost u odnosu na konkurente ako budemo korektni.Naravno to predociti u eventualnim pregovorima sa potencijalnim pojacanjima.
OZBILJAN- takodje predociti eventualnom pojacanju da nece moci potpisati ugovor na 2 god. i odmah potom covjek prestaje biti zainteresovan za ozbiljan fudbal i onda traze "otpremnine" i raskid ugovora.Posebno to se desava kod igraca sa 28+ godina . To je opasno kad potpisujes takve koji nemaju bh pasos.Ako je igrac mladji(24-25 g.) on ce zeljeti igrati i nastaviti napredak u karijeri.Oni koji nas zeznu sa nekom hronicnom povredom bi bas zagorcao zivot.
Radovac(31.12) pa 30.6. Pavlovic,Bekic,Adukor,Rahmanovic,Gljiva,Lelic,Velkoski u zbiru sigurno su ozbiljna cifra . Sto prije rijesiti njihov status. S tim parama na ljeto potpisati 4 igraca u svakoj liniji po jedan. Stoper(rijesiti enigmu Sofranc),zadnji vezni,kreator i spica.Ako bi kojom srecom potpisali Adukor i Rahmanovic onda bi doveo samo spica.Sve ostale pozicije (uglavnom rezerve i druge opcije)popuniti Akademcima.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.