FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Šta očekujete od FK Sarajevo na kraju sezone?

Dupla kruna
88
66%
Osvajači lige
32
24%
Osvajači kupa
2
1%
Europa
5
4%
Ništa od navedenog
7
5%

Ukupno glasova: 134

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 06 dec 2018, 18:55

KrajisnikBosnjak WroteColondilHa će biti beton za koju godinu, kontam par kg ako nabaci to će biti to.

Pidro kad je u Visoko otišo nisam mislio da će se vratit uopšte tolišni je bio, kad se vratio nakon 1 sezone uduplo se :urnebes: :rol: none ko u Carlosa a bio sav ko grisini :D šta čini jedna sezona igranja za razvoj juniora, dobro ima i do individue sigurno...treba htjeti raditi na sebi...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 06 dec 2018, 19:08

KrajisnikBosnjak WroteColondilHa će biti beton za koju godinu, kontam par kg ako nabaci to će biti to.

lidHa je gramaticki ispravno . Izvini bode mi oci . Inace mi pravopis nije jaca strana , matematikka je ok. Medjutim satrovacki mi je maternji. :urnebes:
Halali prijatelju . Malo sam neprijatno iznenadjen sto su samo dvojica pozvani u U19 (oba 2001 g.).Cini mi se da je prije bilo 4-5 , ali i nije tako bitno(doduse i Njemanja je bio nas).Sto kaze @MortemHz dovoljno 2-3 svake godine,a ako bude vise Mashala. :thumbup: :bih:

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 06 dec 2018, 19:14

Uroš Vitas, 26god, 1m90, extra stoper, imao problema s koljenom na početku sezone i Mechelen doveo 2 stopera i ispao iz lige, pa su raskinuli ugovor s njim...slobodan igrač, kad bi njega doveli bilo bi predobro i za Akademce i Evropu :thumbup:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 06 dec 2018, 19:20

Denchi WroteColon

Pidro kad je u Visoko otišo nisam mislio da će se vratit uopšte tolišni je bio, kad se vratio nakon 1 sezone uduplo se :urnebes: :rol: none ko u Carlosa a bio sav ko grisini :D šta čini jedna sezona igranja za razvoj juniora, dobro ima i do individue sigurno...treba htjeti raditi na sebi...

Jos jedan dokaz da ne treba lako odustajati od Akademaca.Bar ih jednu godinu spremiti klubove ala tad Bosna. Onda poslije te godine mozes reci ili jeste ili nije. Ako se dobro sjecam da je Milak bio "perspektivniji" od Hadzibegica ili tu negdje , a Hadzibegic napravi vrhunsku karijeru.Mnogo je vazno posvecenost i glava od 19 do 21 recimo.Ovi momci iz Akademije se dobro nose sa tim ,mislim da im Handzic i Dupovac daju svesrdnu podrsku. Kad Akademci postanu vecina u rosteru od 30-ak fudbalera bit cemo pravi klub na pravom putu. Borbenost i privrzenost klubu ih bas krasi. :bow: :bih:

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 06 dec 2018, 19:22

Denchi WroteColonUroš Vitas, 26god, 1m90, extra stoper, imao problema s koljenom na početku sezone i Mechelen doveo 2 stopera i ispao iz lige, pa su raskinuli ugovor s njim...slobodan igrač, kad bi njega doveli bilo bi predobro i za Akademce i Evropu :thumbup:

Stranac koji bi pristao da igra za solidnu platicu koju možemo priuštiti, sviđa mi se tvoj izbor.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 06 dec 2018, 19:22

Denchi WroteColonUroš Vitas, 26god, 1m90, extra stoper, imao problema s koljenom na početku sezone i Mechelen doveo 2 stopera i ispao iz lige, pa su raskinuli ugovor s njim...slobodan igrač, kad bi njega doveli bilo bi predobro i za Akademce i Evropu :thumbup:

Koji je od ove dvojice ? :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 06 dec 2018, 19:26

MortemHz WroteColonStranac koji bi pristao da igra za solidnu platicu koju možemo priuštiti, sviđa mi se tvoj izbor.

ti znaš da sam vazda bio skroman :rol: :urnebes: vjerovatno sam najskromniji lik na planeti :rol: :urnebes: :tralala:

pa i Šofranac je došao otamo :D i to iz boljeg kluba :thumbup:

emir79
Kontakt:

PostPostao/la emir79 » 06 dec 2018, 20:00

Mene malo strah sa ovom pricom oko akademaca. Kontam ja da ce to biti pozitiva za klub sto se finansija tice. Ali se nadam da necemo morati svake godine iznova pocinjati i stvarati novi tim, ako se budu prodavali nakon dobre sezone. Bar da ih zadrzavamo 2-3 sezone.

Usput: Bulicu i Husaricu yebem pleme!
Titula Jugoslavije: (2) 1966/1967, 1984/1985
Titula BIH (3) 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup BIH (5) 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Super kup BIH (1) 1996/1997

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 06 dec 2018, 20:04

emir79 WroteColonMene malo strah sa ovom pricom oko akademaca. Kontam ja da ce to biti pozitiva za klub sto se finansija tice. Ali se nadam da necemo morati svake godine iznova pocinjati i stvarati novi tim, ako se budu prodavali nakon dobre sezone. Bar da ih zadrzavamo 2-3 sezone.

Proći će još godina i godina dok ne dođemo u tu mogućnost. Ne možeš ti ovdje nikog toliko zadržati, prije svega zbog uslova novčanih, a onda i kvalieta lige i infrastrukture koja je na nivou Ekvatorijalne Gvineje. Trenutno nema šanse za to.

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 06 dec 2018, 20:06

emir79 WroteColonMene malo strah sa ovom pricom oko akademaca. Kontam ja da ce to biti pozitiva za klub sto se finansija tice. Ali se nadam da necemo morati svake godine iznova pocinjati i stvarati novi tim, ako se budu prodavali nakon dobre sezone. Bar da ih zadrzavamo 2-3 sezone.

pa nećemo, nema još pravog interesa, kad uzmemo titulu ili duplu,ustale se u ekipi, upoznaju ligu, dobiju poziv za repku, bilo bi garant, treba vremena tu... normalno bit će i ovih što trče glavom bez obzira samo da se ispale...odlično je što se vidi sada gdje to vodi... :thumbdown:

a šta je sa tom dvojicom frka sad? šta seru?
Zadnja izmjena: Denchi, dana/u 06 dec 2018, 20:11, ukupno mijenjano 1 put.

emir79
Kontakt:

PostPostao/la emir79 » 06 dec 2018, 20:10

AlfredNobel WroteColon

Proći će još godina i godina dok ne dođemo u tu mogućnost. Ne možeš ti ovdje nikog toliko zadržati, prije svega zbog uslova novčanih, a onda i kvalieta lige i infrastrukture koja je na nivou Ekvatorijalne Gvineje. Trenutno nema šanse za to.
Mene brine to, da li cemo opet potrefiti sa akademcima kao sad. Da li ce se pojaviti i zakucati novi kao Mujakic, Pidro, Kovacevic...
I da li ce se uopste uklopiti sa iskusnim igracima kao ovi sad.
Ako Bog da valjda sve bude super sa novim koji budu nadolazili.
Titula Jugoslavije: (2) 1966/1967, 1984/1985
Titula BIH (3) 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup BIH (5) 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Super kup BIH (1) 1996/1997

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 06 dec 2018, 20:12

emir79 WroteColon
AlfredNobel WroteColon

Mene brine to, da li cemo opet potrefiti sa akademcima kao sad. Da li ce se pojaviti i zakucati novi kao Mujakic, Pidro, Kovacevic...

2-3 godišnje i bit ćemo na konju, ostalo nije realno. Ove sezone nam se baš dobro potrefilo u defanzivnoj liniji s tim da bi pojačao poziciju desnog beka ali sumnjam da će Emir to uraditi, najvjerovatnije će se pružiti šansa Šabanoviću a tu su i Hebibović i Hodžić, jedino da se riješimo nekog igrača ali s obzirom na ove ugovore.. mislim da će to morati pričekati sljedeću sezonu.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

San mi je da Sarajevo osvoji duplu krunu u bh. prvenstvu i da se pritom plasira u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

527.049

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 06 dec 2018, 20:21

emir79 WroteColon
AlfredNobel WroteColon

To je pitanje, zavisi od dosta faktora. Ove sezone je to s njima urađeno perfektno, jer biti prvi, imati brutalnu statistiku, a uz to šest-sedam Akademaca od kojih su trojica standardna.

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 06 dec 2018, 20:46

Handžić je raskinuo ugovor sa Krupom, šta vi mislite o njemu?
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 06 dec 2018, 20:50

MortemHz WroteColonHandžić je raskinuo ugovor sa Krupom, šta vi mislite o njemu?

Nazalost karijera mu nije isla onako kako se ocekivalo,u situaciju kakvoj je sada nas klub definitivno nije na levelu na kojem bi bio od pomoci.Inace jako korektan momak i fin mladic ali fudbalski nam sada nebi pomogao.

I nevjerovatno koliko je na kraju kad se pogleda ta njegova generacija lose prosla u seniorskom fudbalu,a koliko su obecavali u pm :thumbdown:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 06 dec 2018, 20:53

MortemHz WroteColonHandžić je raskinuo ugovor sa Krupom, šta vi mislite o njemu?

Fin.

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 06 dec 2018, 21:10

dragi Morteme haj pročitaj šta si napisao :D

Stroj1946
Kontakt:

PostPostao/la Stroj1946 » 06 dec 2018, 21:12

Morta ba :kafa:
Boja fesa, boja dresa!
Osnovala partija, podržala čaršija!
Sarajevo, Horde, Bog i Čaršija!
Uvijek Vjerna Bordo Armija!

bordopoeta
Kontakt:

PostPostao/la bordopoeta » 06 dec 2018, 21:14

Samozdravlje WroteColon
Denchi WroteColon

Jos jedan dokaz da ne treba lako odustajati od Akademaca.Bar ih jednu godinu spremiti klubove ala tad Bosna. Onda poslije te godine mozes reci ili jeste ili nije. Ako se dobro sjecam da je Milak bio "perspektivniji" od Hadzibegica ili tu negdje , a Hadzibegic napravi vrhunsku karijeru.Mnogo je vazno posvecenost i glava od 19 do 21 recimo.Ovi momci iz Akademije se dobro nose sa tim ,mislim da im Handzic i Dupovac daju svesrdnu podrsku. Kad Akademci postanu vecina u rosteru od 30-ak fudbalera bit cemo pravi klub na pravom putu. Borbenost i privrzenost klubu ih bas krasi. :bow: :bih:

U pravu si! Miki je bio i perspektivniji i bolji igrač od Hadžije, vrlo rano je debitovao za prvi tim, od svih igrača njegove generacije, Zvezda je prvo njega tražila. Njegov daljni napredak su spriječili i upropastili mu karijeru treneri (prije svih Srbo Markušević) koji su od njega tražili da igra grubo, a imao je izvanredne fizičke predispozicije i imao je i zavidnu tehniku (bolji od Hadžibegića). Međutim zbog zahtjeva trenera, pretvorio se u jedno mnogo oštrog (ne mogu da izreknem grubijana, jer je naš) i time upropastio karijeru, iako je mnogo, mnogo obećavao i mnogo perspektivniji i bolji veći talenat od Hadžije. Kako je samo dobro igrao na početku karijere. Wow!!!

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 06 dec 2018, 21:14

Denchi WroteColon

dragi Morteme haj pročitaj šta si napisao :D

Ma možda da bude tu umjesto recimo Lelića i Radovca kad odu, čisto neki zamjenski igrač, naravno nisam mislio da zamijeni Adukora ili nešto slično. Jeftin, zna premijerligaške terene, naše dijete. Treba dovoditi igrače ciljano, pogotovo ako ćeš se rješavati nekih. Isto se prezivaju, možda sam te trzn'o? :lol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★
Cup winners

527.049

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: revolt, skoroalen i 9 gostiju.