FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo Sarajevo

Post Postao/la Esport » 17 jan 2019, 14:49

Možda je ostao jer ima pregovore o eventualnom transferu. To znaju samo on i uprava

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 17 jan 2019, 14:57

Po meni treba imati klasifikaciju igraca kod ovih ugovora. Mladi moraju imati dugorocne ugovore pošto se oni prodaju i zaradjuje se na njima. Starije ne mozes puno vezati i glupo bi bilo Ahmet, Dupovac ili Hareta kaznjavati ako ne zele produziti ugovora. Recimo za koga smo platili obestecenje njeg treba kazniti trbinama ako nece da produzi, ko je došao slobodan igrac glupo ga je kaznjavati sto nece da produzi. Tako da mislim da treba biti fleksibilan po ovom pitanju.

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 17 jan 2019, 14:58

svaka čast za Upravu i Musemića. Nećeš produžiti ugovor okej ima i za to lijeka. Ne kao sam Duljevićem i Sarićem da ti se dešava pa svi živi da ti se smiju
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 17 jan 2019, 14:58

Evander je napisao/la:Svala cast za ovaj potez sa Aduktorom.
Neka svi vide sta ih ceka ubuduce.
Onima sto ugovor istice na ljeto 2020. vec ovo ljeto ce se morati zapitati sta ce i kako ce. Nema vise ono, sad cu ih malo zavlaciti, pa na zimu onda reci kako idem. Odmah na ljeto ili ces potpisati novi, ili ces biti prodan.
Bravo! Samo nek se drze pravila godinu dana prije isteka ponudis ugovor , ako ne zeli da produzi hajd buraz na tribine , bit ce i ovde fula logicno jer ce pojedini igrati ko karinasi a zadnju pola godine ugovora procvjetat, al tu vjerujem da ce struka kako treba procjeniti kome treba na vrijeme ponudit ugovor
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Benkara21
Postovi: 3550
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 17 jan 2019, 14:58

Eno sad ne valja jer je Hadžija pokazao mud*. A na kraju bi rekli što ga nisu na tribine poslali. Ne može vam niko ugoditi. Isto trudne žene majke mi :urnebes:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
Vanja8
Postovi: 10156
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 17 jan 2019, 15:05

Posteno brate...Zasto bi bilo razlike ,Amar može ti ne možes i da bude sve isto...Klub se mora postovati i ako to važi za onog akademca ,mora važiti i za Adukora...
Izvini Aduka,drag si mi igrac,ali Sarajevo živi od transfera i mogao si to ispostovati,na kraju krajeva ovo isto rade svi klubovi u Evropi,jedino se koda nas to prolongiralo...
Osvojicemo mi duplu i bez Adukora,snagu imamo ,a ne sumnjam u Hadžiju da ce dovesti igrace koji ce dostojno zamijeniti bilo koga u rosteru... :salut: :salut: :salut:

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 17 jan 2019, 15:09

kengur je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Po mom misljenju je greska da ovakvog igraca posaljemo na tribine i to bas kad se borimo za TITULU! Adukor je zvijer od igraca, njegovo citanje igre , defanziva i motorika su vrhunski.

Samo da nam se ne odbije od glavu, puno letimo a 5 bd samo, i kakve igrice ce se igrati u 2pol sezoni i kakvi ce se penali s påvirati...

Ako nista barem da dodje dostojna zamjena, al tesko to jer stranaca imamo i previse a domacih dmf slabo da ima kvalitet, realno.
Potez Hadzica i uprave za pohvalu :thumbup: Moralo se jednog dana reci dosta duljevicima i slicnim . Otkako je ona ubleha iz Visokog otisla samo pozitivne stvari u klubu. Svaka cast za upravu na ovom mora se znati ko kosi ako vodu nosi :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 jan 2019, 15:21

bordobijeli je napisao/la:Po meni treba imati klasifikaciju igraca kod ovih ugovora. Mladi moraju imati dugorocne ugovore pošto se oni prodaju i zaradjuje se na njima. Starije ne mozes puno vezati i glupo bi bilo Ahmet, Dupovac ili Hareta kaznjavati ako ne zele produziti ugovora. Recimo za koga smo platili obestecenje njeg treba kazniti trbinama ako nece da produzi, ko je došao slobodan igrac glupo ga je kaznjavati sto nece da produzi. Tako da mislim da treba biti fleksibilan po ovom pitanju.
Pa to se i radi ima par mjeseci.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 jan 2019, 15:23

Benkara21 je napisao/la:Eno sad ne valja jer je Hadžija pokazao mud*. A na kraju bi rekli što ga nisu na tribine poslali. Ne može vam niko ugoditi. Isto trudne žene majke mi :urnebes:
To nije većinsko mišljenje a i svako ima pravo na drugačiji stav. Opet dolazimo do onoga kad jedna ili dvije osobe nešto kažu da se to pretvori u mit kako svi tako misle.. ''vi ono, vi ovo''.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 17 jan 2019, 15:28

Pravi potez. Napokon imamo upravu ! Imaju konce u svojim rukama, kompas je ispravan i sad samo podrska sa nase strane, a ne nakon prvog poraza **** majki i teorije zavjere u cemu smo prepoznatljivi.

bordopoeta je napisao/la:
Laznjak je napisao/la:
koalem je napisao/la:Jedno pitanje. Ko bi bio kriv da mali nije dosao na probu, potpise ga Zrinjski i ispostavi se da se mali zna loptat? Hvala
Pa Husref :D
Nasli bi se pljuvaci opet ovi isti.
Na sokeru formaciju ne znaju napraviti, a nevidjeni skauti i treneri.
Sto kaze moj stari, vrijedjati Musemica je isto kao i vrijedjanje Haseta, Papeta i ostalih dokazanih legendi. To moze neko ko mrzi klub ili neko ko nema grama mozga, pa mu namecu misljenja.
E čuj vrijeđati Husrefa je isto kao vrijeđanja Haseta, Papeta... Šta čovjek provali i osta živ!!!???
Nisam bio tu par dana pa da odgovorim:



Jel ti sad jasno?
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 17 jan 2019, 15:49

Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

badboy
Postovi: 793
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 17 jan 2019, 15:51

kengur je napisao/la:
ledesma je napisao/la:Po mom misljenju je greska da ovakvog igraca posaljemo na tribine i to bas kad se borimo za TITULU! Adukor je zvijer od igraca, njegovo citanje igre , defanziva i motorika su vrhunski.

Samo da nam se ne odbije od glavu, puno letimo a 5 bd samo, i kakve igrice ce se igrati u 2pol sezoni i kakvi ce se penali svirati...

Ako nista barem da dodje dostojna zamjena, al tesko to jer stranaca imamo i previse a domacih dmf slabo da ima kvalitet, realno.
Jako malo ljudi shvata ono o cemu ti pricas

Ostrenje .urca na najboljem igracu (bez adekvatne zamjene) i bez dodatnih pojacanja ...... Ovo bi nam se moglo obiti o glavu i to pravo.
Samo nemojte tada na Husrefa jer on kao ni Cala nemaju nista sa ovim.
Vrijeme ce pokazati.
Ja sam prije par dana napisao isto i da samo budala moze otpisat igraca klase Adukora zbog principa a u situaciji ksd se borimo za oba trofeja. Al hajde svako ima pravo da misli sta hoce. Ja se i dalje nadam da su ovo sto se pise oprecne informacije te da ce Adukor biti na raspolaganju u punom kapacitetu i najboljoj formi.

Avatar
Lecler
Postovi: 2425
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 17 jan 2019, 16:14

Ne bude li osvojena titula (ne daj Bože)ovo sa Adukorom će se smatrati kao velika greška i kao neki ključni momenat. Ali vjerujte da je za dugoročni rad ovo takođe ključni momenat i najispravnija moguća odluka da ubuduće igraju samo oni koji su spremni biti tu i koji imaju motiv da se bore. Odlazili su i bolji igrači od Adukora pa opet klub postoji i funkcioniše. Sarajevo treba da bude iznad svih pojedinaca koji dolaze i odlaze. I ne treba nijedan igrač ma koji to bio da bude prepreka ispravnom radu i planovima za budućnost kojih konačno ima i ako potraje ovakav rad par godina imamo priliku da se dignemo iz blata u kojem je nažalost trenutno bh.fudbal.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 17 jan 2019, 16:17

Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
YarrabiTobe
Postovi: 79
Pridružen/a: 15 jan 2019, 07:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YarrabiTobe » 17 jan 2019, 16:19

Ima ponuda za Adukora, ali ako su ga vec prekrizili onda bi bilo mangupski odbiti ponudu i drzati ga na tribini za primjer ostalima. Da se posalje jasna poruka svima da se vise nikad nece desavati novi buljevici i sarici.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 17 jan 2019, 16:21

SRECA pa se ne pitate.

Zamisli radis u firmi koja je dala ugovor tebi i kolegi i koji istice. Dodje gazda tebi koji si bolji radnik i kaze poboljsst cu ti platu potpisi novi ugovor i ja od tebe i ti od mene zivis ... ti kazes necu. On kaze ok, alo ssdsamo sjedis na poslu i nista ne smijes dirati .... neces imati bonuse ni nista ... i ti skontas, ma ok, dobar je bio prema meni, dao mi posao, produzit cu, malo dog bolju platu i kazes al za godinu dvije ako nadjem bolji posao mogu ici ...on kaze ok

Dodje tvom kolegi , kaze isto ...ovaj kaze necu ni pod kojim uslovoma, onda sef njemu kaze, ma ok, dobar si momak nema veze odradi sto imas i to je to.

I onda ti skontas da si idiot jer zi pristao na te uslove a on pametan ... da li ces biti zadovoljan? Neces ,zato jer isto ciheni tebe klji si mu vijeran i koji ces dopri ositi i dalje firmi,a on kojeg boli k za firmu ima isti status i nece imati sankcije kojima je tebi uslovljen rad.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 17 jan 2019, 16:36

Pantelija je napisao/la:SRECA pa se ne pitate.

Zamisli radis u firmi koja je dala ugovor tebi i kolegi i koji istice. Dodje gazda tebi koji si bolji radnik i kaze poboljsst cu ti platu potpisi novi ugovor i ja od tebe i ti od mene zivis ... ti kazes necu. On kaze ok, alo ssdsamo sjedis na poslu i nista ne smijes dirati .... neces imati bonuse ni nista ... i ti skontas, ma ok, dobar je bio prema meni, dao mi posao, produzit cu, malo dog bolju platu i kazes al za godinu dvije ako nadjem bolji posao mogu ici ...on kaze ok

Dodje tvom kolegi , kaze isto ...ovaj kaze necu ni pod kojim uslovoma, onda sef njemu kaze, ma ok, dobar si momak nema veze odradi sto imas i to je to.

I onda ti skontas da si idiot jer zi pristao na te uslove a on pametan ... da li ces biti zadovoljan? Neces ,zato jer isto ciheni tebe klji si mu vijeran i koji ces dopri ositi i dalje firmi,a on kojeg boli k za firmu ima isti status i nece imati sankcije kojima je tebi uslovljen rad.
Glupo poredjenje, u fudbalu mozes I birati tekme I cuvati noge nije bas uporedivo sa prosjecnim poslom

Ako vec poredis mozes reci da sef pravi ekipu I jedan momak je dao otkaz I ide, onda sef ne pravi tim oko njega nego pokusava ga zamjeniti I naci dobro rijesenje za tim, I samo ljudi u timu mogu dobiti bonus I moze ih neko primjetiti I mogu preci u bolju firmu..
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 17 jan 2019, 16:39

Samozdravlje je napisao/la:
Pitar6785 je napisao/la:Samozdravlje, cim si ti rekao da volis Vahidina ti si mi posto drag i postujem te.

Ti si imo sansu da gledas oboicu kako igraju al nazalost ja nisam al nemoze mi niko otet pravo da i Husrefa smatram legendom klub, al kroz pricu tebe i mog oca koji je nazalost ( zeljivac) Vahidin je bio mnogo bolji igrac ( a i Husref je sam priznao da je Vahidin bio bolji), al Husref je osvoi isto titulu koju ja imam na niku kao igrac osvoi je kao trener abd sad ce isvoit duplu odveo nas u 3 pretkolo, sad ce nas ubac u grupu lp abd, kako da ja sad kao ludak za bordo bojom tog covjeka ne volim nemogu, i nemogu da citam ovde kako pojedini pisu (ne ti) da je uzo polare sam tim ispadne prevario klub. Normalno je da klub volim vise nego bilo kojeg igraca al Husref meni ne izgleda od tog posla. Znaci covjeka ne poznam privatno, al ko god ima oci vidi da husref nebi tako nesto uradio.

Prije 4-5 mjesci covjek zaplaka kad se zaorilo Husref Musemic jedan je od nas.

I volio bi kad bi ti ionaj drugi malo vise prica ovde pisali o Asimu Vahidinu sljivu keliju, posto nema bas puno stvari prica kad su igrali kad su bili na treninzima u gradu. Radi mladze raje.

Amaw je obicni kamiondzija i kerovoda ubleha
-Nisi me ispostovao prijatelju (rekoh necu pisati 10-ak dana).No ko bi odolio razmjeniti misljenje sa takvom navijackom legendom,kao sto si Ti.
- Husref je za bh prilike natprosjecno posten covjek i trener.Pa samo to da je Musemic ,govori puno.Ne vjerujem da ga se moze kupiti parama,ali mozda ga neko uzme na prijateljstvo.No ni to na prijateljstvo nije dozvoljeno.Ja ne smatram nista strasno ovo Jahic,mozda i klub ima interesa kroz popularizaciju kluba.Ali radi sebe treba to izbjegavati.No pametan je on.Vodi i njega srce,ali ne kao Vahidina.
- Vjeruj mi da nije igracka legenda,to ne mogu ni tebi za ljubav reci.No da(ako osvoji titulu)sigurno ce postati trenerska legenda(ako vec i nije),sto je velika stvar.
- Ne mogu ti ja lijepo pisati o proslosti kao sto moze @bordopoeta,ubila mi rakija memoriju :rol:(kad sam bio mlad) .A imas i onaj pdf historija.
- Cudno i meni rahmetli babo navijao za Zelju. Sta ces svak ima pravo na gresku :rol: (mislim na oceve)
- Imas pravo na to da Husrefa smatras legendom,niko ti to ne moze osporiti.Ne grijesis,nisi gledao neke. Isto ces ti ovako za 30 god.pisati nekom mladjem.Zadrzi svoju ljubav prema FKS(u granicama normale) , pisi duhovito kako znas(mnoge nasmijes),ali nemoj previse ruznih rijeci ("ne dobro").
Pozdrav za tebe ,tvog oca i tvoje najmilije. :thumbup:
"Samozdravlje", činiš mi se kao dobrodušan čovjek, pa ću ti odgovoriti, kao i legendi "Pitar 6785". Kao prvo nonsens je porediti Vahidina i Husrefa, to ti je kao da porediš Džeku i Aganspahića i opet veća razlika u korist Vahidina. Pa, bolan, čovjek je bio najbolji centarfor Evrope! Hej!. I meni je Husref drag. Zar može biti mrzak navijaču Sarajeva, koji je u šampionskoj sezoni bio prvi strijelac kluba? Ali, moje je mišljenje da on nije trener za OVO Sarajevo i da s njim nećemo nikada napraviti iskorak. On je trener za timove tipa Mladost, Tuzla city i sl. Dalje da ti, moj Pitaru, kažem nešto o Šljivi, jednom od najboljih fudbalera svih vremena našeg kluba i mirnom i tihom čovjeku. Kao što znate u našem je klubu još od pionira, a njegov stariji brat Mehmed , je bio u Želji, gdje nije ostavio neki trag, možda je odigrao svega par utakmica za njih, a veći trag je ostavio u sarajevskoj Iskri i koliko se sjećam u bugojanskoj Iskri. Upravo zbog te činjenice su ga prvotimci, kojima je svima bio simpatičan, tada kao dječačića zezali da on navija za Želju a ne za Sarajevo, a on bi se rasplakao i govorio kako on samo voli Sarajevo. U toj generaciji juniora najbolji i najveći talenti su bili: jedan moj rođak, Fahrudin Ulak, Anđelko Tešan i Edhem Šljivo. Tom mom rođaku otac nije dozvoljavao da trenira nego je on to činio kradom, htio je prvo da završi školu i fakultet, te on nije dobacio dalje od Iskre, GP Bosne Vrbanjuše i Vratnika i važio je tada kao jedan od najboljih fudbalera tih liga. Fahrudin Ulak, sjajno lijevo krilo, kome su proricali da će naslijediti Dragana Džajića je imao srčanu mahanu i morao je prekinuti bavljenje fudbalom, te je završio kao taksista. Anđelko Tešan, sjajni desni bek, uspješno naslijedio Mirsada Fazlagića i bio važna karika u našem klubu, a odigrao i par mečeva za reprezentaciju (čini mi se debitovao protiv Brazila). A Šljivo? E, naš Etko (kako smo ga zvali) sa nekih 18 godine debitovao za FKS, igrao je desnog halfa, kasnije desnu polutku (kako se to tada zvalo), izvanredan tehničar, sjajan zadnji pas i šut sa poludistance. Imao je izvanredne motoričke sposobnosti,sav podređen kolektivu, veći trkač prije njega je bio, možda, Manojlo-Mane Radinović, igrač sredine terena koji je nama došao iz Rudara-Prijedor, ali je Šljivo bio daleko bolji tehničar. Dogurao je Etko i do reprezentacije, ali relativno u poznijim igračkim godinama, a zaslužio je to mnogo ranije, međutim, skroman i nenametljiv kakav je bio, nije mnogo ni mario za to. Ostvario je i i zavidnuinternacionalnu karijeru
(Standard-Lijež, te Keln koji je tada bio stabilan bundesligaš i sa kojim je osvojio kup Njemačke), ostvario bi i daleko veću da tada nije bilo zabranjeno igračima ići vani prije navršene 27 godine života. Karijeru mu je prekinula stravična automobilska nesreća, gdje je jedva ostao živ, ali je završio u kolicima. Živi u Liježu, gdje drži kafić "Sarajevo". O njegovoj veličini govori to da FS Belgije svake godine organizuje malonogometni turnir naziva "Edhem Šljivo". I da ne zaboravim, najviše je Etko bio poznat po svom čuvenom lažnjaku, kao što neki dan izjavi Piksi da je Pape bio najbolji tehničar na ovim prostorima, ja tvrdim da je on najbolje izvodio lažnjak od svih fudbalera ne samo na ovim prostorima, nego je to radio najbolje na cijelom svijetu. Ne, ne pretjerujem, jer kada bi Etko zamahnuo, ne samo da bi padao u jednu stranu protivnički igrač ili više njih, nego je padala čitava tribina čovječe. Eto, malo o našem Šljivi, nisam valjda bio dosadan. LP. :salut:

Avatar
ledesma
Postovi: 4965
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 17 jan 2019, 16:44

Pantelija je napisao/la:SRECA pa se ne pitate.

Zamisli radis u firmi koja je dala ugovor tebi i kolegi i koji istice. Dodje gazda tebi koji si bolji radnik i kaze poboljsst cu ti platu potpisi novi ugovor i ja od tebe i ti od mene zivis ... ti kazes necu. On kaze ok, alo ssdsamo sjedis na poslu i nista ne smijes dirati .... neces imati bonuse ni nista ... i ti skontas, ma ok, dobar je bio prema meni, dao mi posao, produzit cu, malo dog bolju platu i kazes al za godinu dvije ako nadjem bolji posao mogu ici ...on kaze ok

Dodje tvom kolegi , kaze isto ...ovaj kaze necu ni pod kojim uslovoma, onda sef njemu kaze, ma ok, dobar si momak nema veze odradi sto imas i to je to.

I onda ti skontas da si idiot jer zi pristao na te uslove a on pametan ... da li ces biti zadovoljan? Neces ,zato jer isto ciheni tebe klji si mu vijeran i koji ces dopri ositi i dalje firmi,a on kojeg boli k za firmu ima isti status i nece imati sankcije kojima je tebi uslovljen rad.

Kakvo ti je to majstore poredjenje? Tebi ako se ne svidja na poslu okruzenje, ono sto radis, plata, zelis biti blize porodici. Normalno da ces traziti drugi posao, i ko te tu moze zaustaviti? Odradis svoj ugovor do kraja i cao, tvoj izbor. Ali ako si firmi potreban u ostvarenju profita od 1mil Km ostajes do kraja ugovora njima dobro tebi dovro i cao, glupo poredis al eto. Zivio
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 17 jan 2019, 16:49

@bordopoeta piši knjigu jbt. :bow: :bow: :bow:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalkaB i 10 gostiju.