FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 feb 2019, 16:41

bordobijeli je napisao/la:Hebo vas Runda i šuplja prica. Citave pripreme pljujete Husrefa radi ne znate ni vi cega. Sad odjednom dupla a juce nam trener taldjija bio, lazno voli klub, gubimo titulu radi talova itd. A danas šampioni fujjjj kakvi smo fujjjj
pa ne znam šta ti nije jasno, ljudi se bojali da se ne desi glupost, i ljudi koji vole Husa su se nadali da se neće to desiti zbog ugleda i Husa i kluba

a ima on realnih razloga za zamjerit, taktičkih i manirizama koji baš nisu ok....ali ne treba ga tjerat, pruža mu se šansa, sa njegovim izborom igrača, njegovim pripremama, itd...podrška će biti od sviju, ovo mu je biti il ne biti, ako je sad ne uzme ne znam kad će, sve se poklapa :salut:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 14 feb 2019, 16:42

fks74 je napisao/la:
moj uzor-S.G je napisao/la:Joj hadzije, sta frajer uradi za nas klub u relativno kratkom vremenskom periodu.

Svaka cast majstore, da Bog da se dugo zadrzo kod nas i nastavio i dalje u ovakvom ritmu :kralj:
Treba jos nesto da potvrdi oovo sto si napisao. Dupla kruna ili minimum, titula prvaka.
Ne bih se slozio s tobom, on je svoj posao odradio kako treba. Nasao zamjene, odlicna ekipa je na okupu. Do nekih drugih parametara je da li cemo uzeti titulu/kup.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3239
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 14 feb 2019, 16:43

Bravo Husrefe, bravo Hadzijaa.
Nathan-u puno srece, momak zna lopte :clap:

Tobe na aparatima, sta kae Husref taldzija :plac:

Avatar
midzuka
Postovi: 962
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 14 feb 2019, 16:43

@Zuka de ga dodaj na transfermarkt, nekako mi lakše kad vidim da je tu :lol:
JURIŠ

fks74
Postovi: 9219
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 14 feb 2019, 16:44

Sta ovo navijaci Tuzle, opasno prijete. Kazu, nema bodEva na Tusnju. :kafa:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 14 feb 2019, 16:45

fks74 je napisao/la:Sta ovo navijaci Tuzle, opasno prijete. Kazu, nema bodEva na Tusnju. :kafa:
Teško će nama biti gore, to je bez daljnjeg ali ako to savladamo ubijeđen sam da će biti lakše protiv Krupe na Koševu i onda u Širokom nije ni sramota neriješeno odigrati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 14 feb 2019, 16:47

bordobijeli je napisao/la:Hebo vas Runda i šuplja prica. Citave pripreme pljujete Husrefa radi ne znate ni vi cega. Sad odjednom dupla a juce nam trener taldjija bio, lazno voli klub, gubimo titulu radi talova itd. A danas šampioni fujjjj kakvi smo fujjjj
Oprosti na replici :mrgreen: Covjek je sam sebe doveo u situaciju kakva je bila. Sta se trener ima mjesati ondje gdje mu nije mjesto. Imas covjeka zaduzenog za sportski segment Hadzica. Trener ima da radi svoj posao i da trazi od sportskog profil igraca koji mu nedostaje i vozdra. A ne da se provaljiva sa brundom po americi za pojacanjima kakav je ovaj jahic :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 feb 2019, 16:48

MortemHz je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Sta ovo navijaci Tuzle, opasno prijete. Kazu, nema bodEva na Tusnju. :kafa:
Teško će nama biti gore, to je bez daljnjeg ali ako to savladamo ubijeđen sam da će biti lakše protiv Krupe na Koševu i onda u Širokom nije ni sramota neriješeno odigrati.
nema bodova za Tuzlu sljedeće kolo
oba tima Sarajeva nose puni plijen ;) :D :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 14 feb 2019, 16:50

Denchi je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Hebo vas Runda i šuplja prica. Citave pripreme pljujete Husrefa radi ne znate ni vi cega. Sad odjednom dupla a juce nam trener taldjija bio, lazno voli klub, gubimo titulu radi talova itd. A danas šampioni fujjjj kakvi smo fujjjj
pa ne znam šta ti nije jasno, ljudi se bojali da se ne desi glupost, i ljudi koji vole Husa su se nadali da se neće to desiti zbog ugleda i Husa i kluba

a ima on realnih razloga za zamjerit, taktičkih i manirizama koji baš nisu ok....ali ne treba ga tjerat, pruža mu se šansa, sa njegovim izborom igrača, njegovim pripremama, itd...podrška će biti od sviju, ovo mu je biti il ne biti, ako je sad ne uzme ne znam kad će, sve se poklapa :salut:
Jedno je se bojati a jedno lagati. Svi koji pratimo temu znamo koliko lazi i bljuvotina na Husrefov racun kroz ove pripreme. Sramota :oops:

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 14 feb 2019, 16:52

fks74 je napisao/la:Sta ovo navijaci Tuzle, opasno prijete. Kazu, nema bodEva na Tusnju. :kafa:
Zar ovi sisojevici imaju navijace :wtf: PS : Jedan veliki selam i pozdrav za mog druga i brata på boji Samozdravlje :wave: :wave: :wave: :thumbup:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 14 feb 2019, 16:55

robertkosar je napisao/la:
fks74 je napisao/la:Sta ovo navijaci Tuzle, opasno prijete. Kazu, nema bodEva na Tusnju. :kafa:
Zar ovi sisojevici imaju navijace :wtf: PS : Jedan veliki selam i pozdrav za mog druga i brata på boji Samozdravlje :wave: :wave: :wave: :thumbup:
Mislim da nisu više aktivni ali bi se mogli tivra protiv Sarajeva. :D
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 14 feb 2019, 16:59

Nek si ga dodao Zuka, samo promijeni državljanstvo jer je Brazilac a ne Bosanac. Ugovor mu je do kraja ove sezone i malo si fulio ime, ovo je ispravno:

Nathan Crepaldi da Cruz

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 14 feb 2019, 17:05

Mislis da nije Bosanac? :lol: Znam ja to ali sam samo brzo bilo sta stavio da mu naprave profil dok nisu otisli kuci oni ko to rade. :D

i sada mogu ja raditi u miru sta hocu. koja pozicija tacno on igra? desno krilo?

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 feb 2019, 17:06

MortemHz je napisao/la:Nek si ga dodao Zuka, samo promijeni državljanstvo jer je Brazilac a ne Bosanac. Ugovor mu je do kraja ove sezone i malo si fulio ime, ovo je ispravno:

Nathan Crepaldi da Cruz
ma Nathan "Natko" u raji :D
ta 4 imena samo u pasoš mogu, brazilci izaberu jedno i udri :urnebes:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 feb 2019, 17:07

Zukanovic je napisao/la:Mislis da nije Bosanac? :lol: Znam ja to ali sam samo brzo bilo sta stavio da mu naprave profil dok nisu otisli kuci oni ko to rade. :D

i sada mogu ja raditi u miru sta hocu. koja pozicija tacno on igra? desno krilo?
lijevo, mada možeš staviti sve naprijed
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 14 feb 2019, 17:08

Ma znam nego da nisi fulio slučajno, kontam Brazil, Bosna, tu su negdje slova, BB :lol:
Iz kluba su rekli da je napadač ali je igrao lijevo krilo protiv Olimpika.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
midzuka
Postovi: 962
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 14 feb 2019, 17:10

Zukanovic je napisao/la:Mislis da nije Bosanac? :lol: Znam ja to ali sam samo brzo bilo sta stavio da mu naprave profil dok nisu otisli kuci oni ko to rade. :D

i sada mogu ja raditi u miru sta hocu. koja pozicija tacno on igra? desno krilo?
Nasi su ga na pripremama koristili na lijevom krilu. Na ovom klipu sto ima na yt, vidi se da je najcesce na lijevom krilu i par puta po desnoj strani.
JURIŠ

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 14 feb 2019, 17:12

Hvala vam :opaopa:

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la koalem » 14 feb 2019, 17:13

Ma trebali bi vratit ostrakovica :D
4.10.2009.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 14 feb 2019, 17:14

i stavi mu odma 300K da obavimo i dženazu Tuzli komplet kad već budemo na gostovanju dole :urnebes: :rol: :rol: :rol: :salut:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ajdohordas, guadalupe, tabba77 i 45 gostiju.