FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 18 feb 2019, 12:54

Jos nek nam daju Bjelicu ili Paradzika da sudi protiv zrinjskog i sve poklopljeno :mrgreen:
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Lecler
Postovi: 2404
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 18 feb 2019, 12:55

miky_hz je napisao/la:Kakve smo mi srece puna vreca p.icki mi za k.urac ufatili.


I ja sam odmah na to pomislio
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 18 feb 2019, 12:58

Mokes je napisao/la:
Denchi je napisao/la:svakako je bolje sad ih sresti nego kad uđu u formu naravno problem je što ni mi nismo u nekoj formi specijalnoj

kako je dalje? ko ide na koga? pobjednici parova? bilo bi dobro da ove tarabice idu jedni na druge i da tako dobiješ nekog od njih u finalu

navijat za ubice pa pokušat dobit ih dole jbg
joj Mokes :twisted: :thumbdown: :nene:
Cire :think:

Realno dobra stvar. Ili ćemo ispasti, pa će Zrinjski imati još makar 2 dodatne utakmice ili proći i imati bukvalno samo pobjednika duela ŠB-Borac od ozbiljnijih timova. Mislim da ovi niželigaši nemaju šanse u 2 utakmice. Da se igra jedna onda bi itekako imali šanse.

I ne treba pretjerano forsirati. Ne znam sad raspored, ali kombinovati u kupu ako budemo imali neke teške utakmice u ligi.
ti i tvoja šuha i bojac :D

ja. ali ko ide na koga poslije i to je problem, ako mi poslije ovog idemo na Široki, baš ćemo se napatit a ovi nas mogu ganjat u ligi...ne valja da ga hebeš.....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

dagerHZ
Postovi: 132
Pridružen/a: 11 jul 2018, 12:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dagerHZ » 18 feb 2019, 12:59

Zrinjski u naredne 4 tekme moze izgubiti na oba fronta.

Samo naprijed Saraj'vooo!!!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 18 feb 2019, 13:03

Ma ko vam kaze da ce Listica proci, mogo bi Borac do finala , od kupa Radniku nista vlahadiji nije otislo :mrgreen:
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 18 feb 2019, 13:04

dagerHZ je napisao/la:Zrinjski u naredne 4 tekme moze izgubiti na oba fronta.

Samo naprijed Saraj'vooo!!!
InShaAllah :!: :bow:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 18 feb 2019, 13:06

Inijesta je napisao/la:Ma ko vam kaze da ce Listica proci, mogo bi Borac do finala , od kupa Radniku nista vlahadiji nije otislo :mrgreen:
ma puca njima za ligu haveru, imaju dobru ekipu bgm, može nešto zalutat ali onaj debil što vodi bojac je hendikep svega mi
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 18 feb 2019, 13:11

Denchi je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:Ma ko vam kaze da ce Listica proci, mogo bi Borac do finala , od kupa Radniku nista vlahadiji nije otislo :mrgreen:
ma puca njima za ligu haveru, imaju dobru ekipu bgm, može nešto zalutat ali onaj debil što vodi bojac je hendikep svega mi
Ma listica da hoce mogla bi se svake god za titulu boriti, al oni vec godinama zadovoljni evropom, a za sve vrste dogovora su otvoreni tako da po meni moze se vrlo lahko desiti da Borac prodje
A jest onaj Vojvodic retardiran, ja ne znam kako on moze nekom trener biti
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 18 feb 2019, 13:17

Jel prvu utakmicu igramo kod kuće?
Bordo bijeli za život cijeli!!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 18 feb 2019, 13:20

Inijesta je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:Ma ko vam kaze da ce Listica proci, mogo bi Borac do finala , od kupa Radniku nista vlahadiji nije otislo :mrgreen:
ma puca njima za ligu haveru, imaju dobru ekipu bgm, može nešto zalutat ali onaj debil što vodi bojac je hendikep svega mi
Ma listica da hoce mogla bi se svake god za titulu boriti, al oni vec godinama zadovoljni evropom, a za sve vrste dogovora su otvoreni tako da po meni moze se vrlo lahko desiti da Borac prodje
A jest onaj Vojvodic retardiran, ja ne znam kako on moze nekom trener biti
druga ekipa je lištica sad pod ovim, veza im je dosta bolja a zadržali su ono svoje karakterističnu prljavu igru, jedino ih može sjebat forma špiceva(možda i stopera, malo škripe)...koji su i dosad bili sterilni, ovo prvo kolo ja bi poslao dole sve skauta i dronova i kamera što imamo, da ih oboje snime....jer će bit nadmudrivanje, mogo bi Baka neko ludilo pokušat, voli on nekad zveknut iznenađenje...

dabogda se svi ozljedili :pray: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ledesma
Postovi: 4889
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 18 feb 2019, 13:21

Hocel bit kakvih novosti iz kluba u toku dana?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

dagerHZ
Postovi: 132
Pridružen/a: 11 jul 2018, 12:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dagerHZ » 18 feb 2019, 13:22

Benjolos je napisao/la:Jel prvu utakmicu igramo kod kuće?
27.februara je na Kosevu prva tekma, a 13.marta u Mostaru revans.

Avatar
alacious
Postovi: 4306
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 18 feb 2019, 13:25

dagerHZ je napisao/la:
Benjolos je napisao/la:Jel prvu utakmicu igramo kod kuće?
27.februara je na Kosevu prva tekma, a 13.marta u Mostaru revans.

Kakve su sanse da tekma bude u nekom vecernjem terminu :hmmmmm:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54011
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 feb 2019, 13:26

Zip je napisao/la:Mislim da smo u malo laksoj situaciji, igramo u subotu 23. protiv Tuzle a oni u nedeju proti Širokog, a u srijedu nas cekaju oni.
S obzirom da je tek pocetak, mislim da ce vise umora biti u njihovim redovima... tako da, idjet cemo... Svaka pobjeda bez primljenog gola je pemija, cak i 0:0 je dobar rezultat...

Samo, najveci problem je nas pocetak proljetnog dijela, gdje bukvalno Mart mjesec smo uvijek u negativnom omjeru sto se tice pobjeda i poraza...

Al idemo dalje aBd... za 10 dana utakmica na kosevu protiv aktuelnog praka, iskreno moramo Kosevo ispuniti, bar 8k da bude...
Gdje, šta, u srijedu, u ovoj fazi takmičenja? Bit će manje od 3 hiljade.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54011
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 feb 2019, 13:27

alacious je napisao/la:
dagerHZ je napisao/la:
Benjolos je napisao/la:Jel prvu utakmicu igramo kod kuće?
27.februara je na Kosevu prva tekma, a 13.marta u Mostaru revans.

Kakve su sanse da tekma bude u nekom vecernjem terminu :hmmmmm:
Vidjet ću ja da nam sredim to
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

dagerHZ
Postovi: 132
Pridružen/a: 11 jul 2018, 12:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dagerHZ » 18 feb 2019, 13:35

Hadžić je istakao kako Bordo tim neće kalkulisati.

"Idemo jako na oba fronta. Igrat ćemo obje utakmice s najjačim sastavima. Ne znam da li je prednost ili mana što se prva igra u Sarajevu. Jednostavno, u derbi utakmicama nikad se ne zna", proučio je Hadžić.

Napokon neko odlucan da donese duplu krunu. :tokralju:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54011
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 18 feb 2019, 13:36

Uvijek je mana kada igraš prvu kući ali u ovakvim utakmicama se nikad ne zna, to je u pravu a mi ne igramo tako loše dole, trebaš ih ovdje pobijediti bez primljenog gola, 2:0 bi bilo idealno ako bi mogli odraditi. 1:0 je zadovoljavajuće i možda realnije ipak.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12669
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 18 feb 2019, 13:39

imamo dvije ekipee, jedini u ligi, ako se drugi ne boje nas, nemamo ni mi razlog... kod nas s klupe ce ulaziti igraci koji bi kod drugih bili ponajbolji u ekipi, imamo isti tim kao proslu polusezonu dodatno pojacan u svim linijama, drugi su po pola ekipe promjenili!
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 18 feb 2019, 13:48

Nikad nisam volio to srozavanje ambicija. Mi smo FKS i ide se uvijek 120%, nebitno koje je takmičenje, bitno je da je pehar u igri. Nema kalkulacija ovako ćemo, onako ćemo, "pustiti Kup fokusirati se na ligu" i slične gluposti. Ako je pet takmičenja, idemo na pet takmičenja. Evo to je potvrdio i Hadžija i tako treba uvijek biti.

Uostalom, imamo kvalitet i kvantitet. Na svakoj poziciji po dva, pa čak i tri odlična igrača, koji bi u svakoj drugoj ekipi u ligi bili starteri. Da sam na Husrefovom mjestu, napravio bih jedan mehanizam. Recimo, uvijek u odbrani može rotirati kad dođe gušći raspored. Pa tako umjesto Mujakića može Šofranac, umjesto Lazića može Dupovac i sve tako. Ne gubiš mnogo na kvaliteti, samo treba fino sve prostudirati prije mečeva.

Neka je Zrinjski libo me.. Mi ako budemo na nivou kao u prethodnoj polusezoni, ne trebamo ništa strahovati. S Zrinjskim se lako nosimo na Koševu, a i dole nismo loši. Prošli put da nije bilo defekta Bjelice, dobili bismo ih glat, a još smo igrali s drugom postavom faktički. Šta ste se prepali, pa nisu oni Manchester City. Idemo jako i pametno na oba fronta, pa gdje završimo, završimo.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 18 feb 2019, 13:49

MortemHz je napisao/la:Uvijek je mana kada igraš prvu kući ali u ovakvim utakmicama se nikad ne zna, to je u pravu a mi ne igramo tako loše dole, trebaš ih ovdje pobijediti bez primljenog gola, 2:0 bi bilo idealno ako bi mogli odraditi. 1:0 je zadovoljavajuće i možda realnije ipak.
moramo uzet prvu bez primljenog gola, nikakva 0:0 jer to je uvod u sudijsku klaonicu i silovanje dole, završi sudije Hadžija, ovde odmah ih načepit i uradit pola posla... :salut:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ArtemisFowl, spezial i 11 gostiju.