FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 12 mar 2019, 15:52

ledesma je napisao/la:
edRed je napisao/la: Prve dvije rečenice pročitaš i vidiš da lik ne poznaje azijski fudbal ili uopšteno fudbal...

fakat nas lik opisa ko da nam se za igrače otimaju bundesligaši, premierligaši i ostali iz Liga 5, da ne nabrajam regionalne "sitne klubove" tipa partizan, dinamo etc....

Pa nas ima par milioncica, a vise igra u bundes i drugim ligama, a njih milijardu heej, nek se drze kriketa.
:urnebes: :urnebes:

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 12 mar 2019, 16:05

Po meni sta treba i sta je realno uraditi:
1.-Rijesiti pitanje TITULE aBd i to sto prije . Nikako nije isto 5 kola prije i zadnje kolo . Zasto ?
- Zato sto se prati tabela i menadzeri nasih igraca bi mogli prodati i ove sto nisu u prvom planu,a stigle ih god.(Ahmeta nikako,moze jos 3 god. min.)
- Pokusat utopiti Hebibovica,Halilovica,Sisica,Handzeta(volim ga ko brata),Velkoskog(nemojte me napadati,za njegovo dobro i dobro kluba-moze se dobra lova uzeti -reprezentativac,nek se vrati kao trener-menadzer), Dupovca(gotivim ga) i sl. za to nam treba TITULA sto ranije.Lahko je prodati Stanojevica,Rahmana,Crepulju,Lazica i slicne,prodaj gore nabrojane.
- Sofranec - enigma , znali iko ista o tom igracu ?
2.- Sigurno necemo sve ove udomiti,oni sto ostanu,neka ih.Dovesti tzv. ciljana pojacanja . Ocito nam trebaju 2 stopera(Lazic ?), neko ala Duljevic, mozda nekog veznog za slucaj bezobrazne ponude za sadasnje vezne.Produziti Husrefa,ali da se nikad ne ponovi Atalanta, NIKAD .
3.- Zavrsiti Kamp u punom sjaju .
4.- U naredne 2. godine osvajati PL i popraviti koeficijent(kad je bila ona 0-nula ?) i u trecoj godini najksnije napasti grupe (bolje lige prvaka :rol: ) ebene Evrope.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 mar 2019, 16:06

Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 mar 2019, 16:09

Ima li iko sliku Sv. Merse?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5824
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 12 mar 2019, 16:20

Samo cu reci da prvi izbacaj akademije gdje treniraju 100 posto bosanci, ti je izbacila catkivica suareza mujakica kovacevica pidru i sabana nakon 4 godine.

To sto je u bosni sve korupirano i sve stela rjesava i sto je to nas klub sjebalo kao i ostale stvari drzavu drugi par cipela, al kad je neko dosao sa strane i **** podplacivanje rezultati se vide.

Nezaboravi kod sergijaca je malo bolja bila situacija sto se tice krminala i podplacivanja

Dzeko
Zukanovic
Cocalic
Bajic
Hodzic
Visca

Aziski igraci ako ista vrijede idu u kinu japan south koreju ako su bas super oni idu u 5 ticu nece doc djete kvaliteta pjanica i da igra za SARAJEVO vec ide recimo u udinrz inter totenhem

Da akademije suraduju to je ok odigra se koja frendli neke zajednicje pripreme ok, podjele se iskustva i ako se koji kinez pokaze da vrijedi dovest ga u nas kamp a da on dovodi ko onaj jesic onog brazilca 100 golova dao ovde nivo zlatkovica ili reiz vezni igrac doso ovamo dzemo smjecanin sa60 godina bolje igra od njeg

Avatar
sonpenn
Postovi: 3580
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 12 mar 2019, 16:24

MortemHz je napisao/la:Ima li iko sliku Sv. Merse?
:D
slika
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 12 mar 2019, 16:51

Mene stid čitati ovo..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 12 mar 2019, 16:52

MortemHz je napisao/la:
Ahmetu vec Zrinjski u glavi :urnebes:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 12 mar 2019, 16:59

MortemHz je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:
ShofaII je napisao/la:Najveće prepreke za stadion su novac i lokacija. Da bi se došlo u poziciju da se gradi stadion treba ti parcela za koju je moguće izmijeniti regulacioni plan i na nivou Opštine i na nivou Kantona. Takvih parcela nema mnogo ali ipak najviše u Novom Gradu.
Za samu parcelu trebaju milioni. Teško je očekivati da će ijedan načelnik i opštinsko vijeće pristati na neki vid plaćanja u ratama.
Kad bi se sve poklopilo i da se uklopi u regulacioni plan i da se pristane na plaćanje u ratama tek dada bi bili na livadi i mogli bi pričat o stadionu.

E sad zbog naše priče tipa pisanje po sirotinji i sl svi misle da mi imamo bruku para. Hajd sad ti objasni priučenim vijećnicima poslanicima u KS da to nije tako. Još pri tome svaki od njih hoće da se ugradi u cijenu a da ne govorimo o onima koji su u komisiji za prostor i na opštinama i na kantonu. A onda imaš i opštinske i kantonalne činovnik koji sve to smatraju svojim i na čiji se papir ili potpis čeka.
Tako da ja ne mislim da to zavisi samo od politike koliko do administracije. I da se sve poklopi trebaće nam bar godina dvije da se sve kroz papire završi.
Vogosca ? Ili dole ispod koseva ,iza benzinske ima dosta zelenila , hladno bi se uklopio stadion sa hotelom i trznim centrom ...
Vogošća nije Sarajevo, tamo nam ne treba stadion.
Mogao bi ti momak bez funkcije ostat :kafa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 12 mar 2019, 17:00

Morto hoces da ti @rule_hz tnt baci pred zgradu? :kafa:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Dadox
Postovi: 1128
Pridružen/a: 19 jul 2018, 20:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dadox » 12 mar 2019, 17:02

Ali bode u oci ovo polufinale pa nakon tri dana na Grbavici..pa revans odmah nakon tri dana ..pa opet za tri dana sa sirokim ..paklen raspored :bale:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 mar 2019, 17:21

FrancescoTotti je napisao/la:Morto hoces da ti @rule_hz tnt baci pred zgradu? :kafa:
Bujrum :kafa:

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 12 mar 2019, 17:22

Ma da je sutra proc pa cemo lako dalje, moze nam u u kupu taj nizeligas doc
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 mar 2019, 17:25

Dadox je napisao/la:Ali bode u oci ovo polufinale pa nakon tri dana na Grbavici..pa revans odmah nakon tri dana ..pa opet za tri dana sa sirokim ..paklen raspored :bale:
To je teret duple krune.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 12 mar 2019, 17:29

Dadox je napisao/la:Ali bode u oci ovo polufinale pa nakon tri dana na Grbavici..pa revans odmah nakon tri dana ..pa opet za tri dana sa sirokim ..paklen raspored :bale:
Pa ako dobijes npr Klis ,Sloga,Tosk i nije tako paklen :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 12 mar 2019, 17:35

Vogosca gang!!! Ovdje bi stadion pun bio sto od nasih sto od citavog stanovnistva.. i ja sam sa Kosevskog brda dosao u Vogoscu koja je svega 7 8 minuta od koseva udaljena i ovdje bi ti vlasti dale plac zemlje koliko hoces a imas ga na svakom koraku za razliku od gradskih vlasti koji ti nikad zemlju nece dati uz to imas i ovaj Unisov stadion Hakija Mrso sa svim potrebnim i pratecim prostorima za stadion od 15 20 hiljada mjesta kako god i hotele i sve zivo:)
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 12 mar 2019, 17:41

Rule_hz je napisao/la:Vogosca gang!!! Ovdje bi stadion pun bio sto od nasih sto od citavog stanovnistva.. i ja sam sa Kosevskog brda dosao u Vogoscu koja je svega 7 8 minuta od koseva udaljena i ovdje bi ti vlasti dale plac zemlje koliko hoces a imas ga na svakom koraku za razliku od gradskih vlasti koji ti nikad zemlju nece dati uz to imas i ovaj Unisov stadion Hakija Mrso sa svim potrebnim i pratecim prostorima za stadion od 15 20 hiljada mjesta kako god i hotele i sve zivo:)
Tom istom stanovništvu Koševo je blizu ali znaš i sam već kako je stanje.
Poenta je to što je van grada, iako jeste blizu naravno.
Vogošća je malo naselje, kada pričamo o prigradskim naseljima - Ilidža je tri puta veća naprimjer.
Ja bi najviše volio da je negdje na Marijin Dvoru radi lokacije koja je savršena, Koševo bi kupio radi historije vjerovatno a treba razmatrati i gradnju negdje u Novom Gradu, ono možda.
Tu živi skoro pola Sarajeva još je i Ilidža blizu, to su neke stvari koje treba uzeti u obzir.
Kao što rekoh iznad, ja bi opet najviše volio Marijin Dvor ali nije baš realno plus cijena bi bila paprena. :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 12 mar 2019, 17:45

AlfredNobel je napisao/la:Mene stid čitati ovo..
Pljuvač.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 12 mar 2019, 17:51

Dje je malo brate rastevzivotom trenutno od popisa stanovnistva 2013 te broj se poveco za nekih 20 hiljada dusa vogosca brat bratu ima oko 150k ljudi... a neozes poredit vogoscu kao naselje a ilidju koja se seze do tarcina uz to i dakeko svako naselje uz to i grad prije ce raja u vogoscu doc nego na ilidzu i uz to dostupnija je vogosca i opstina fudbala uvijek bila i ostala i svakim danom je sve veca i veca uz to i potpisan ugovor za kruzni tok transfelzalu sa trolejbusom tako da to i ne pije vode.. uz to i najveca industrijska zona u gradu ili cak u federaciji... i ja bih volio da je negdje u gradu stadion. Kosevo zaboravi slobodno od njega sa ovim uhljupima nikad nece biti nista a o novom gradu i novom sarajevu da ne govorim kao i o memicu... Mada tesko da iko moze nesto ponudit klodzo skaka ajnadzic i efendic pogotovo memic da sad moze izbacio bi nas sa butmira
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 12 mar 2019, 17:53

Da pravimo stadion u Istocnom Sarajevu, tamo je sve jeftinije? :kafa:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antikloc, kogmagie46, Lecler, samocelik, tabba77 i 55 gostiju.