FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 20 mar 2019, 07:29

Nisam znaonda se mistrijom glava skida, no covjek uci dok je ziv. Mozda da ugasimo temu jer cemu prica, prvi smo a jednoumlje je dovelo do najveceg progresa covjecanstva, intelektualnog i materijalnog. Edison rekao istosmjerna, bila dobra, pa svi rekli to je to,ne barći nista.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Lecler
Postovi: 2429
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 20 mar 2019, 07:40

Ma ja samo treba mijenjati
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 mar 2019, 08:04

Pantelija je napisao/la:Nisam znaonda se mistrijom glava skida, no covjek uci dok je ziv. Mozda da ugasimo temu jer cemu prica, prvi smo a jednoumlje je dovelo do najveceg progresa covjecanstva, intelektualnog i materijalnog. Edison rekao istosmjerna, bila dobra, pa svi rekli to je to,ne barći nista.
Ma ja ba, gasi temu il je proglasi Sjevernom Korejom. Morto, reaguj.
Imam pravo da na javnom forumu pišem šta hoću sve dok ne kršim pravila foruma. I smatrat ću se navijačem kluba sve dok sam aktivan član kluba, svaku utakmicu na stadionu i pored stvari koje mi se ne sviđaju. Dolazio sam i kad je Ješić bio trener, i kad nas je Olimpik nabio 1:3, i kad se Sarić vukao po terenu i kad je Mahir Karić igrao svaku, i dolazim i sad kad smo na putu da uzmemo duplu. Smatram da imam puno pravo da napišem šta mi se ne sviđa u ovoj situaciji. Razlikujte ba kritiku od pljuvanja više. Ljudi se spremaju za život na Marsu a kod nas se i dalje upućivanje kritike smatra pljuvanjem.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 20 mar 2019, 09:00

skoroalen je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Nisam znaonda se mistrijom glava skida, no covjek uci dok je ziv. Mozda da ugasimo temu jer cemu prica, prvi smo a jednoumlje je dovelo do najveceg progresa covjecanstva, intelektualnog i materijalnog. Edison rekao istosmjerna, bila dobra, pa svi rekli to je to,ne barći nista.
Ma ja ba, gasi temu il je proglasi Sjevernom Korejom. Morto, reaguj.
Imam pravo da na javnom forumu pišem šta hoću sve dok ne kršim pravila foruma. I smatrat ću se navijačem kluba sve dok sam aktivan član kluba, svaku utakmicu na stadionu i pored stvari koje mi se ne sviđaju. Dolazio sam i kad je Ješić bio trener, i kad nas je Olimpik nabio 1:3, i kad se Sarić vukao po terenu i kad je Mahir Karić igrao svaku, i dolazim i sad kad smo na putu da uzmemo duplu. Smatram da imam puno pravo da napišem šta mi se ne sviđa u ovoj situaciji. Razlikujte ba kritiku od pljuvanja više. Ljudi se spremaju za život na Marsu a kod nas se i dalje upućivanje kritike smatra pljuvanjem.
A što je još gore, ovi husrefoljupci kao da navijaju za Husrefa a ne za FKS, ne možeš ti ni jedan njegov potez kritikovati a da te oni ne napadnu, onako čoporativno. Isto k'o da je sekta Husrefa Musemića, pa ako ga dirneš (kritikom) njegovi fanatični sljedbenici te odmah napadaju i skaču u njegovu odbranu. Zapamtite husrefoljupci niko i ni jedan pojedinac iznad FKS!!! :tralala:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 mar 2019, 09:11

bordopoeta je napisao/la: A što je još gore, ovi husrefoljupci kao da navijaju za Husrefa a ne za FKS, ne možeš ti ni jedan njegov potez kritikovati a da te oni ne napadnu, onako čoporativno. Isto k'o da je sekta Husrefa Musemića, pa ako ga dirneš (kritikom) njegovi fanatični sljedbenici te odmah napadaju i skaču u njegovu odbranu. Zapamtite husrefoljupci niko i ni jedan pojedinac iznad FKS!!! :tralala:
Ma ja ba. Mislim realno, niko ovdje nije ekstreman kao Primorac, i ima raje koja i bezveze stvari navodi i to. Al ima i realnih kritika, koje pojedinci ne mogu da prihvate, k'o da kritikuješ direktno njih. Pa juče jedan napisa da je Jović trebao završit trenersku karijeru nakon ispadanja od Zete. Tom logikom, šta je Husref trebao nakon Kukesija ili 0:8 od Atalante? Smiješno, Sarajeva je bilo i prije Husrefa a biće ga i poslije njega. Ja Husrefa volim i cijenim kao trenera, i kao sportski radnik ima odlično urađenih stvari al ima i "grešaka". Jbt ovdje odmah kritika "vidim vi ste stručnjaci, vi biste vodili Juventus bolje". Ako je njegov životni poziv trener, i ako navijač nije zadovoljan s nečim na terenu, valjda može barem na forumu iskazat svoje mišljenje. Ja ako kažem da je neki volkswagenov motor smeće, to znači da ja kao korisnik nisam zadovoljan tim proizvodom, da su inžinjeri napravili propuste i napravili slabiji motor nego što su ostali istog proizvođača. To NE ZNAČI da bih ja napravio bolji motor ni da cijelu firmu treba ugasit. Cijeli svijet ide naprijed zahvaljujući pozitivnim kritikama, samo se kod nas odmah to gleda kao pljuvanje i neku mržnju, hejt, nešta.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 20 mar 2019, 09:18

Ma ok je kritikovati drugo je pljuvati. Konstruktivna kritika svakako, nismo sjeverna koreja, ali uglavnom se pisu gnusne stvari.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Lecler
Postovi: 2429
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 20 mar 2019, 09:21

Meni lično ne smeta što se kritikuje ja volim kritiku, da bi se stvari promjenile ako Bog da na bolje. Samo mi ponekad smeta što se vrti jedna te ista priča. Sve ovo oko Musemića smo čitali i prekjuče a i tokom zime najmanje deset puta. Uživajte i nemojte se sekirati. Lp
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 20 mar 2019, 09:22

skoroalen je napisao/la: To NE ZNAČI da bih ja napravio bolji motor
Koji moj se školuješ onda :kafa: :kafa:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 mar 2019, 09:26

alacious je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: To NE ZNAČI da bih ja napravio bolji motor
Koji moj se školuješ onda :kafa: :kafa:
Ja praksu radim u rudniku a ne u VW. :kafa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 20 mar 2019, 09:35

U kakvoj lopovskoj drzavi zivimo bez veze pricamo o stadionu. Ja a i mnogi drugi sa ovog foruma, necemo dozivjeti, da imamo svoj stadion. Ne zato sto se to ne moze finansiski izvesti, nego zato sto lopovi odmah zele da se ugrade. A ovi nasi investitori to nece dozvoliti.

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 20 mar 2019, 10:16

Da je nama da se skonta zemljiste za stadion. Pa neka se pravi u fazama.
U narednih dvije sezone pa mozda i pet nam ne treba veci stadion od 10k, jer bi svakako evropske utakmice mogli igrati na Kosevu.
Za ligu sto neko napisa das prednost clanovima pri kupovine karte i zavrsena prica.

A vecina klubova je prosirivala stadion, tako da ta prica napravi odmah ne pije vode. A kad se doda i to da mi nemamo para ni za zemljiste kako onda da napravimo stadion za 15-20k. Takav stadion Kosta 30-40 miliona marakaplus zemljiste minimum 10-15 miliona maraka, zmaci minimum 40 miliona maraka a vrlo vjerovatno i preko 50 miliona.

Najrealnije bi bilo neko zemljiste na otplatu deset godina i tribine 8-10k. Ovo bi bilo ostvarivo za nekih godinu dvije dana da se sada otpocne sa radom
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 20 mar 2019, 10:33

skoroalen je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la: A što je još gore, ovi husrefoljupci kao da navijaju za Husrefa a ne za FKS, ne možeš ti ni jedan njegov potez kritikovati a da te oni ne napadnu, onako čoporativno. Isto k'o da je sekta Husrefa Musemića, pa ako ga dirneš (kritikom) njegovi fanatični sljedbenici te odmah napadaju i skaču u njegovu odbranu. Zapamtite husrefoljupci niko i ni jedan pojedinac iznad FKS!!! :tralala:
Ma ja ba. Mislim realno, niko ovdje nije ekstreman kao Primorac, i ima raje koja i bezveze stvari navodi i to. Al ima i realnih kritika, koje pojedinci ne mogu da prihvate, k'o da kritikuješ direktno njih. Pa juče jedan napisa da je Jović trebao završit trenersku karijeru nakon ispadanja od Zete. Tom logikom, šta je Husref trebao nakon Kukesija ili 0:8 od Atalante? Smiješno, Sarajeva je bilo i prije Husrefa a biće ga i poslije njega. Ja Husrefa volim i cijenim kao trenera, i kao sportski radnik ima odlično urađenih stvari al ima i "grešaka". Jbt ovdje odmah kritika "vidim vi ste stručnjaci, vi biste vodili Juventus bolje". Ako je njegov životni poziv trener, i ako navijač nije zadovoljan s nečim na terenu, valjda može barem na forumu iskazat svoje mišljenje. Ja ako kažem da je neki volkswagenov motor smeće, to znači da ja kao korisnik nisam zadovoljan tim proizvodom, da su inžinjeri napravili propuste i napravili slabiji motor nego što su ostali istog proizvođača. To NE ZNAČI da bih ja napravio bolji motor ni da cijelu firmu treba ugasit. Cijeli svijet ide naprijed zahvaljujući pozitivnim kritikama, samo se kod nas odmah to gleda kao pljuvanje i neku mržnju, hejt, nešta.
Da, nije ni meni jasno zašto se kritika ne trpi, pogotovo ako je iole konstruktivna. Jedna mala paralela; Dok sam pratio Formulu 1, pitali su me za koga navijam? Uvijek sam govorio; za McLaren, a nikad za nekog posebnog vozača. Ni Husref, ni Pape, ni Hase... ne bi bili to što jesu da nije bilo i ostalih 10 igrača. Fudbal je timski sport i ne postoji pojedinac u njemu. Ako kritikujem Husrefa, ne znači da ga ne podržavam dok je trener. To, uostalom, dokazujem i odlaskom na utakmice. No. činjenica jest, da je Husref napisao najcrnje stranice istorije FKS. Zbog toga, a i zbog još nekih privatnih stvari, koje neću ovdje iznositi, nije zaslužio da bude trener FKS. Sve se nadam da će nekoga, bilo koga, pobijediti 8:0, pa da bar donekle anulira pređašnja ponižavanja. Ako osvoji duplu krunu, tek je na pola puta.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 mar 2019, 10:35

Sarajevo - dupla kruna
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 20 mar 2019, 10:39

Lecler je napisao/la:Meni lično ne smeta što se kritikuje ja volim kritiku, da bi se stvari promjenile ako Bog da na bolje. Samo mi ponekad smeta što se vrti jedna te ista priča. Sve ovo oko Musemića smo čitali i prekjuče a i tokom zime najmanje deset puta. Uživajte i nemojte se sekirati. Lp
U principu, to je više ukazivanje na određene propuste, nego što je kritika. Svima nam je FKS na srcu i kritika dolazi iz ljubavi, a ne iz mržnje. Otrilike, kad kažeš; yebo te tiito... Ta psovka nije nastala iz mržnje prema Titu, nego iz posebnog odnosa kojeg smo, mi Bosanci, gajili prema istom. Kao kad dijetetu kažeš; yebemliti ćaću isl.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 20 mar 2019, 10:45

Joj Zeke :lol:
Budeći se iz narkoze prvo što je pitao doktora bilo je hoće li ubuduće moći upražnjavati "one stvari." Misleći da je stvarno zabrinut, doktor mu je odgovorio kako ne bi trebalo biti prepreka, a onda mu je Zeka uzvratio: "Hvala vam doktore od srca. Znate, do sada nisam mogao..."

"Doktor se tako počeo smijati da su mu suze krenule na oči. Nije mogao vjerovati, a iskreno, nisam mogao ni ja sam vjerovati otkud mi je taj poznati vic pao na pamet odmah nakon operacije", ispričao je Turković
® GONGASHI POWERHOUSE ®

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 20 mar 2019, 12:44

alacious je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: To NE ZNAČI da bih ja napravio bolji motor
Koji moj se školuješ onda :kafa: :kafa:
Ispiši se ako ne možeš napraviti bolji motor od Golfa trice :kafa:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 20 mar 2019, 13:07

Ko je bio na ovoj utakmici kad se sjetim lijep dan a Husic nas ohladi poslije super zavrsi ..

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 20 mar 2019, 13:28

ShofaII je napisao/la:Da je nama da se skonta zemljiste za stadion. Pa neka se pravi u fazama.
U narednih dvije sezone pa mozda i pet nam ne treba veci stadion od 10k, jer bi svakako evropske utakmice mogli igrati na Kosevu.
Za ligu sto neko napisa das prednost clanovima pri kupovine karte i zavrsena prica.

A vecina klubova je prosirivala stadion, tako da ta prica napravi odmah ne pije vode. A kad se doda i to da mi nemamo para ni za zemljiste kako onda da napravimo stadion za 15-20k. Takav stadion Kosta 30-40 miliona marakaplus zemljiste minimum 10-15 miliona maraka, zmaci minimum 40 miliona maraka a vrlo vjerovatno i preko 50 miliona.

Najrealnije bi bilo neko zemljiste na otplatu deset godina i tribine 8-10k. Ovo bi bilo ostvarivo za nekih godinu dvije dana da se sada otpocne sa radom
A sta cemo kad udjemo u grupnu fazu a Kosevo ne zadovoljava uslove :mrgreen:
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 mar 2019, 13:36

belosevic28 je napisao/la:
alacious je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: To NE ZNAČI da bih ja napravio bolji motor
Koji moj se školuješ onda :kafa: :kafa:
Ispiši se ako ne možeš napraviti bolji motor od Golfa trice :kafa:
To mogu i bez faksa. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 20 mar 2019, 13:44

belosevic28 je napisao/la:
alacious je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: To NE ZNAČI da bih ja napravio bolji motor
Koji moj se školuješ onda :kafa: :kafa:
Ispiši se ako ne možeš napraviti bolji motor od Golfa trice :kafa:
Golf trica nije motor :kafa: :kafa: :kafa:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: kupus army i 51 gost.