FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 19 apr 2019, 12:41

Benkara21 je napisao/la:Ovom Sliškoviću puna usta Sarajeva. Gledaj svoj tim smrade jedan ogavni, alkoholičarski. Sutra čista dvica za miran kraj. Njima pola ekipe nedostaje, ako dobiju zna se kako su. Pič*e !
Pa logicno stavlja pritisak na nas...budala ko to ne radi...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Benkara21
Postovi: 3550
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 19 apr 2019, 12:43

AdkoHz je napisao/la:
Benkara21 je napisao/la:Ovom Sliškoviću puna usta Sarajeva. Gledaj svoj tim smrade jedan ogavni, alkoholičarski. Sutra čista dvica za miran kraj. Njima pola ekipe nedostaje, ako dobiju zna se kako su. Pič*e !
Ko im fali?
Stojkić, Galić, Bekić, Ćirjak, Stanić
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 19 apr 2019, 12:44

Mi moramo dobiti sutra aBd, sve drugo titulu stavlja pod veliki upitnik jer lazni sigurno uzimaju ubice, zaboravite tu pricu rivali, nece pustiti, ovo, ono. Kod njih to visa politika rjesava, to im je nacionalni interes sa lazni uzmu ligu, ovi moraju pustiti.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 19 apr 2019, 12:51

YNWA je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Boga mi vise ovdje Čalinog roda ima kako vidim. :mrgreen:
Al' sto mi je najsmjesnije od svega, da bi popljuvali Husrefa, upravo oni koji su mater yebavali Čali sad ga uzdizu.
Nije tesko se vratiti u proslost ove teme pa vidjeti. Mada se neki bivsi banovani sad kriju iza srugih nickova.

I malo ohladite vise ba sa ovim Cala vs Husref. Obojica su nase legende, koji vam je qrac.
Ma ne vole oni ni Calu, i Cala je popljuvan, samo ga sad zele iskoristiti da popljuju Husrefa, vidis da je Cala imao levate u sredi a Husref ima Xavia i Iniestu, a od tri startera u sredi, dva bolja igraca je imao Cala...
Ima i nekih koji Husrefa prozivaju jer je Heric otisao, nije mu dao priliku, igrali mu Saric i Milos u sredi, a Cala je kralj iako mu je lijevi bek igrao ispred Here u vezi...
Pa Kodri Radovac lijevi vezni, potez genija, od Dine napravio zadnjeg veznog, jedan od glavnih mu igraca, a ovdje Dino ima gori status od Melunovica ali opet je Kodro veliki stručnjak, iako sa najjačom ekipom poslije rata ne bi uzeo titulu, konkurencija mu bio raspali Zeljeznicar, sve se traze neki izgovori, Kordo imao Benku, Velkoskog, Duljevica, Bilbiju, Stojceva, Bekica, Okica, pa i Purica i Alispahica, iako bolje da ih nije imao, pa opet se ovdje prica o nekom bojkotu, znaci imas Krleta i Dulju, a tebi lijevo igra Radovac, i to nije problem :tokralju:

Husref se proziva za mlade igrace, a trener je koji je najviše prilika dao mladim igračima...
Dva igraca koja spominjes da je imao cala su SADA bolji igraci od husrefovih...u onom momentu definitivno ne....

Jel govoris da je husref u karijeri poznat kao neko ko daje prilike mladim, ili ces biti posten pa reci da je to bilo iznimno samo ovu jesen...???

Mnogo volis da izvrces stvari , jednu tekma radovca na krilu iz nuzde kad je usput I dao gol, ne cini ga krilom...

Ali znas ti to, nego malo spinujes malo krivis fakte...

Jeste Drina Zvornik je u stvari ofanzivac, playmaker, nesto poput zidanea :rol: :bow: :tokralju: jedino sto je isto igrao kod 4-5 trenera...al sigurno ni baka a ni ostalo nemaju google da vide da je on u stvari 10ka :facepalm: :damn:

Kakva sljepost pored ociju
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 19 apr 2019, 13:04

ado-hz je napisao/la:Zasto mi igramo u 16:30h a oni u 17h....30min nakon nas.
Slucajno??? Aaaaaaaaa
Zbog TV prenosa na BHT.

Ne znam sto uvijek mora neka zavjera da bude... Imali smo mi svoju sansu da zavrsimo prvenstvo bez glavobolja, pa nismo iskoristili..
Sad gledamo jel neko namjesta ili ne... a imali +11

Gledajmo malo sebe za pocetak....

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 19 apr 2019, 13:06

E teme i qrca, svelo se na licna prepucavanja i Husref vs Cala, nisam idolopoklonik niti jednog trenera vec navijac naseg kluba , kad ide sa rezultatima podrzacu svakog trenera i ako mozda ima nekih gresaka, kad ne ide do neke granice podrzat i razlaz jel, tako je svugdje u svijetu. Niti jedan trener u ovoj ligi niti trener koji je radio u istoj nema neki kvalitet za rad u nekim ozbiljnim ligama, bezveze se vodi polemika o tome. Sutra je jako bitna utakmica naseg kluba, ne bih imao nista protiv nerjesenog ukoliko i hercegovci zavrse isto ili Zrinjski izgubi. Ah da, i Baki se naj.ebem najmilijih cisto onako sto nas spominje :D

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 19 apr 2019, 13:08

Iskusno nam baka stvara jos vise pritiska. Gledat samo sebe do kraja jest da ima dosta da se igra al ne zavisimo ni od kod sve je u nasim rukama.
You are someone else I am still right here

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hlive » 19 apr 2019, 13:09

ado-hz je napisao/la:Zasto mi igramo u 16:30h a oni u 17h....30min nakon nas.
Slucajno??? Aaaaaaaaa
Pa još je 6 kola do kraja, kakve veze ima kad igrate vi kad Široki-Zrinjski? Željo igra u 20:00 sati. Da Široki nije skinuo reflektore i da ne mjenja za nove možda bi se igralo u noćnom terminu pa bi još vremenski dulje bilo iza Sloboda-Sarajevo. Samo zadnja 3 kola je obaveza da se igra u istom terminu.
It's better when it's live

ajdohordas
Postovi: 3823
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 19 apr 2019, 13:15

Pobjedimo svaku do kraja i uopste nam nije bitno kad konkurenti igraju.
Koliko god Baka prica da je na nama pritisak, toliko je i na njima jer je ovo dostizna prednost i oni sad moraju uc pod pritiskom i imperativom pobjede svaku tekmu.

Avatar
AdkoHz
Postovi: 415
Pridružen/a: 14 apr 2019, 13:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AdkoHz » 19 apr 2019, 13:24

4 pobjede,dvije neriješene i to je to
1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019

Avatar
Osttribine
Postovi: 2766
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 19 apr 2019, 13:27

ajdohordas je napisao/la:Pobjedimo svaku do kraja i uopste nam nije bitno kad konkurenti igraju.
Koliko god Baka prica da je na nama pritisak, toliko je i na njima jer je ovo dostizna prednost i oni sad moraju uc pod pritiskom i imperativom pobjede svaku tekmu.
Ma ako cemo iskreno i nemaju oni taj pritisak kao mi i Zeljo, sem toga u poslednjih 5 godina imaju osvojene 4 titule tako da mogu rastereceno igrati, ukoliko im "ponudimo" uzece oni titulu ali da imaju pritisak iste ja smatram da nemaju.

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 19 apr 2019, 13:33

Lijepo vrijeme u subotu,termin utakmice,biće i teren solidan.Imamo sve uslove za 3 boda.

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 19 apr 2019, 14:05

Denchi je napisao/la:
YNWA je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Boga mi vise ovdje Čalinog roda ima kako vidim. :mrgreen:
Al' sto mi je najsmjesnije od svega, da bi popljuvali Husrefa, upravo oni koji su mater yebavali Čali sad ga uzdizu.
Nije tesko se vratiti u proslost ove teme pa vidjeti. Mada se neki bivsi banovani sad kriju iza srugih nickova.

I malo ohladite vise ba sa ovim Cala vs Husref. Obojica su nase legende, koji vam je qrac.
Ma ne vole oni ni Calu, i Cala je popljuvan, samo ga sad zele iskoristiti da popljuju Husrefa, vidis da je Cala imao levate u sredi a Husref ima Xavia i Iniestu, a od tri startera u sredi, dva bolja igraca je imao Cala...
Ima i nekih koji Husrefa prozivaju jer je Heric otisao, nije mu dao priliku, igrali mu Saric i Milos u sredi, a Cala je kralj iako mu je lijevi bek igrao ispred Here u vezi...
Pa Kodri Radovac lijevi vezni, potez genija, od Dine napravio zadnjeg veznog, jedan od glavnih mu igraca, a ovdje Dino ima gori status od Melunovica ali opet je Kodro veliki stručnjak, iako sa najjačom ekipom poslije rata ne bi uzeo titulu, konkurencija mu bio raspali Zeljeznicar, sve se traze neki izgovori, Kordo imao Benku, Velkoskog, Duljevica, Bilbiju, Stojceva, Bekica, Okica, pa i Purica i Alispahica, iako bolje da ih nije imao, pa opet se ovdje prica o nekom bojkotu, znaci imas Krleta i Dulju, a tebi lijevo igra Radovac, i to nije problem :tokralju:

Husref se proziva za mlade igrace, a trener je koji je najviše prilika dao mladim igračima...
Dva igraca koja spominjes da je imao cala su SADA bolji igraci od husrefovih...u onom momentu definitivno ne....

Jel govoris da je husref u karijeri poznat kao neko ko daje prilike mladim, ili ces biti posten pa reci da je to bilo iznimno samo ovu jesen...???

Mnogo volis da izvrces stvari , jednu tekma radovca na krilu iz nuzde kad je usput I dao gol, ne cini ga krilom...

Ali znas ti to, nego malo spinujes malo krivis fakte...

Jeste Drina Zvornik je u stvari ofanzivac, playmaker, nesto poput zidanea :rol: :bow: :tokralju: jedino sto je isto igrao kod 4-5 trenera...al sigurno ni baka a ni ostalo nemaju google da vide da je on u stvari 10ka :facepalm: :damn:

Kakva sljepost pored ociju
Ko je doveo cimirota u Sarajevo? Kovacevica? Huseinbasica? Travancica? Ko je imao u sredinu na najjaci zeljeznicmar u historiji Radovac, kovacevic, cimirot? Ko je dao handzicu sansu, muharemovicu, plakalu, alaimu? Golobradim mladicima?
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

ajdohordas
Postovi: 3823
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 19 apr 2019, 14:19

Evo tuzlaci najavljuju zapinjanje protiv nas... znaci standardno teska tekma :facepalm:

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 19 apr 2019, 14:34

Baka je pravi hinjski trener, prebacuje pritisak na nas jer zna da cemo pod pritiskom jos kiksati. Pa jbt imali smo 9 bodova prednosti, nasi igraci i strucni stab vec tad pricali o nekom pritisku.
Da se nadje i neki kod nas koji ce na psiholoskom planu vratiti Baki i njihovim igracima, ali mi znamo samo sebi stvoriti pritisak, nikako drugima.

Sto se tice zapinjanja Tuzlaka sutra, normalno da ce zapeti, zasto bi skinuli gace? Do nas je hocemo li smoci snage, da pobjedimo sutra ili cemo opet kiksati. Igracki smo jaci, sad kako ce to biti na terenu vidjecemo.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 19 apr 2019, 14:38

Ma jok, trebaju nam pustiti, što bi ljudi igrali..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 19 apr 2019, 14:44

Oni ce zapinjati onoliko koliko im mi dopustimo.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5791
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 19 apr 2019, 15:32

Prvo baka kao i svaki covjek treba da ima pravo govora i da kaze sta got hoce.

Drugi nama nije niko krivo sto nismo pobjedili krupu ili odigrali nerjeseno protiv zrinjskog.

Trece zrinjski se na osvajo titula u zadnjih 5 godina da mogu da nas prozivaju kako god hoce.

Cetvrto nisu bili optereceni kupom (mi jesmo jer slab broj osvojeni titula imamo)

Za 80% smo mi krivi i netrebamo se ljutit, ako osvoimo duplu i za to smo mi krivi.

Ovde se dista pisalo da je kao prije bila jaca liga. Po meni nije mislim da zadnje 4 godine liga je sve jaca i teza za po jedan milimetar a ove godine to otislo za citav centi metar.

Zasto prvo ako se da primjetit u zadnjih 5 godina je mnogo vise para u nogometu, slabo vise ima da igrac raskine ugovor jer mu nije isplacena plata, sudenje je mnogo bolje, tereni su bolji i igraci su ne mnogo al bolji nego prije.

Samo sto je u zadnjih 5 gidina dosta raje otislo vani i pocelo se primjecivat da je manje raje na utakmicama to se posebno osjeti na derbiju, znam da je prije 26-28 bilo na kesevu

Jos 7 kola je do kraja igraci moraju znat da je ovde prekretnica za titulu i sa 3 boda iz tuzle je titula na pragu.

Jer ostaje jos 6 kola posle, vrlo moguce da sa pobjedom nasom i remijem zrinjskog dolazimo na +6 odnosno + 7 radi go razlike

VOLIM TE SARAJEVO

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 19 apr 2019, 15:35

ajdohordas je napisao/la:Evo tuzlaci najavljuju zapinjanje protiv nas... znaci standardno teska tekma :facepalm:
Pa ne znam da je iko ocekivao drugacije?

Uvijek zapnu samo trenutno ne mogu more pogodit s plaze sreca nasa, pritisnut I nafilovat tri komada, da nas mrze I dogodine...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 apr 2019, 15:39

Ekipa FK Sarajevo danas je iz Trening centra Butmir otupotovala za Tuzlu gdje će sutra u okviru 27. kola BH Telecom Premijer lige odigrati susret protiv FK Slobode. Bordo tim će po dolasku u Tuzlu odraditi posljednji trening.

U Tuzlu su otputovali sljedeći igrači:

Kovačević, Dizdarević, Hebibović, Lazić, Mujakić, Šofranac, Dupovac, Crepulja, Stanojević, Šišić, Kapić, Resić, Halilović, Rahmanović, Tatar, Velkoski, Handžić, Ahmetović.

Utakmicu je najavio i šef stručnog štaba Husref Musemić.

HUSREF MUSEMIĆ: „Sigurno da nas čeka jako nezgodan protivnik koji puno trči, koji je agresivan i koji će sigurno biti silno motisivan da napravi dobar rezultat. Naš zadatak je da se pokušamo što bolje organizovati i odigrati dobru utakmicu. Trenutno nismo u tako lagodnoj situaciji kao što smo bili, ali sad treba da pokažemo karakter i kvalitet“.

Utakmice između FK Slobode i FK Sarajevo igra se sutra na stadionu Tušanj sa početkom u 16.30h.

Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.