FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 31 maj 2019, 21:12

Samozdravlje je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:E cuj kupio mu titulu hahaha Sta sve neces procitati ovdje od ,,navijaca,, ...
E, ti k'o fol nisi čuo za to? Pa cijeli grad je o tome pričao!
"Mladicu" :rol: Obuca dao odlucujuci gol na samom kraju utakmice. Tako se ne stima titula .Mozda se moze reci da nismo ispali levati kao mnogo puta sto smo propustali titule . Sve nase titule su kao suza ciste , a pogotovo u odnosu na one koje su osvajali Lazni i Zeljo.
I prije agresije za "85 se pricalo o utakmici s Vardarom 2:2 , a pisao si o zrijebu za kup i 2 kuglice sa "Split" domacinstvom . Puno puta smo mi izvisili i ispali levati . Ko se sjeca penala u Bjeljini , a Lazni sampioni .
Kako je lijepo da nam Listica,Lazni , Zeljo i svi drugi cestitaju na ZASLUZENOJ DK(rijetkost) , a dominacija tek pocinje aBd . Vjerujem da "mezetis" komsije , ako ih uopste i vidjas . Isto tako vjerujem da ti neki Zeljevac kaze sto si napisao , da bi mu znao odgovoriti . LP
Veliki rešpekt za tebe! Mora se neka utakmica i dobiti sopstvenim snagama. Ali, nemojmo više o tome, nije ni meni drago kada kažu da je ta titula kupljena ( a kupio je Mućo). Budi mi zdrav i debeo. :thumbup:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 31 maj 2019, 21:13

Kurdic je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:KKK :kafa:
KovačevićKrsteKurchic
A gdje sam ja???
Evo te na kraju, hinjo.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 31 maj 2019, 21:19

skoroalen je napisao/la:
Kurdic je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:KKK :kafa:
KovačevićKrsteKurchic
A gdje sam ja???
Evo te na kraju, hinjo.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 maj 2019, 21:21

ledesma je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Večeras bi se mogao pogledat ponovo derbi sa grbavice, po treći put :D
Dulijevic, tavlaridis vio ena, čimirot, stojcev bilbija tria ena

Pregled gledo jedno 50× bez imalo laži, najmanje

1:3 atromitos sipu kitos :urnebes:
Hahahah i ja sam to gledao par hiljada puta, dul jevic kad kaze meni trnci :D pa onaj krik Uščuplića hahaha joj kakva je to noć bila
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Kurdic
Postovi: 28
Pridružen/a: 28 apr 2019, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kurdic » 31 maj 2019, 21:22

Nije u redu da to.
Kao tetke se raspravljate oko gluposti. Sutra ćete pričati kako je ova dupla kupljena.

Da ste i trun znoji prolili u bilo kojoj od tih titula ne bi ste tako pričali. Da ste bili onaj navijač koji vjeruje u ekipu i na kraju kad se postigne uspjeh srce vam bude k'o Trebević takođe ne bi tako pričali.

Sramota!!!

Sramota!!!

Sramota!!!
NUMAN KURDIĆ JEDAN JE OD VAS!!!!

belminhordas
Postovi: 76
Pridružen/a: 19 maj 2019, 13:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belminhordas » 31 maj 2019, 21:25

belosevic28 je napisao/la:Djevam je obitelj, yeboti budzet, tako nesto pa jeel...

Ko vas za sto, odo prosvjedovat, i odo se infiltrirat u likCe, dosadno ovdje... Selam.
I dan danas me citirate svašta
UPRAVA NAPOLJE!!!
HUSREF MUSEMIC!!!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 31 maj 2019, 21:25

Kurdic je napisao/la:Nije u redu da to.
Kao tetke se raspravljate oko gluposti. Sutra ćete pričati kako je ova dupla kupljena.

Da ste i trun znoji prolili u bilo kojoj od tih titula ne bi ste tako pričali. Da ste bili onaj navijač koji vjeruje u ekipu i na kraju kad se postigne uspjeh srce vam bude k'o Trebević takođe ne bi tako pričali.

Sramota!!!

Sramota!!!

Sramota!!!
Da si se ti bogdo zapitao da li nekom staješ na put, drugačije bi bilo.
Sramota!!!
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 31 maj 2019, 21:28

belosevic28 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Nije vam lijepo to što se svađate.
Ma oprase, sviju mi. Cuj ono zna da je neko nekome kupio titulu. Popuju ovuda jer su 'gledali Musemica'...i to im je osnovni argument. I kad mu repliciras satro poziva na neki fajt :facepalm:
belosevic28 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Nije vam lijepo to što se svađate.
Ma oprase, sviju mi. Cuj ono zna da je neko nekome kupio titulu. Popuju ovuda jer su 'gledali Musemica'...i to im je osnovni argument. I kad mu repliciras satro poziva na neki fajt :facepalm:
Ovo je vec u domenu ratne propagande, nije rekao da zna da je neko kupio, nego je rekao da se pricalo po carsiji da je Muco kupio titulu.

Nije postovanje sto su gledali Musemica, vec je postovanje za to sto su ucestvovali u ideji "Horde Zla", on ti u neku ruku ko stariji brat dodje.
belosevic28 je napisao/la:Sve go menadzer, cuj 5 miliona i to eura za nekog iz ove vukoyebine...
Za Ordagica je sarkazam.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Kurdic
Postovi: 28
Pridružen/a: 28 apr 2019, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kurdic » 31 maj 2019, 21:30

skoroalen je napisao/la:
Kurdic je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:KKK :kafa:
KovačevićKrsteKurchic
A gdje sam ja???
Evo te na kraju, hinjo.
Znam da si fin momak, jako me žalosti što se ovako izražavaš.
NUMAN KURDIĆ JEDAN JE OD VAS!!!!

belminhordas
Postovi: 76
Pridružen/a: 19 maj 2019, 13:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belminhordas » 31 maj 2019, 21:30

**** obitelj da hoće reći gdje da dođe da se bijemo
UPRAVA NAPOLJE!!!
HUSREF MUSEMIC!!!

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 31 maj 2019, 21:32

[quote="Samozdravlje"

-U nekom opstem zivotu @bordopoeta je u pravu , pogotovo prije agresije .Tada nisi mogao sresti direktora ili nekog bitnog lika u drustvenim strukturama ili nesrazmjerno malo da je "gradski" .Ima onog minderpuze, odnosno biloi. Yebo obrazovanje , ko ce na fakultet , e takav je i nas Dzeno . Covjek trener 6 mjeseci i u dva prvenstva dvije titule .I Calu bi spomenuo, na prvi zvizduk ostavka , obrazli covjek.
- Vise puta sam pisao da su pravi navijaci vise legende od svih fudbalera . Na prste jedne ruke mozes nabrojati one koji su licni interes podredili klubu . Poslije agresije znam za Torlaka i evo Mujakic . Fudbaleri su kao tokari ili konobari . Izabrali to zanimanje , ako si dobar konobar eto te u hotelu , ako nisi eto te u birtusu .
- Navijaci koji su prolazili ove torture sto ih @revolt spomenu to su moje legende . Nema fakulteta za navijaca i da uzima pinku da stiti istinski interese kluba . Naravno ima i "profesionalnih" navijaca , slihtara za petobu ili koju milju . No @revolt ne spominje slihtare .
- Hiljade fudbalera je prodefilovalo kroz FKS , gdje su bili kad su se kupovale dionice ,a mnogima je FKS omogucio lagodan zivot . Rodjen u Sa ili Kaknju .Da ne bi brace iz Azije igrali bi mi rang ispod federalne . I za te Azijate (ahbabe) opet zasluzan navijac.
- Bas bi bilo lijepo znati cijelu istinu , kad smo bili na prekretnici . Bilo je Federalna liga ili kamp na Butmiru , gdje se obrazuju djecaci koji ce itekako biti zahvalni klubu . Beremo plodove zahvaljujuci momcima koji su pozivani u policiju i koji su "rizikovali zdravlje" i tako ugrozavali i svoje porodice . Respect @revolt :bow: , ako si bio ucesnik , a svakako veliki respect svim navijacima koji su najzasluzniji za ovu DK i DK koje ce doci aBd.
Mozete da me ismijete , kao patetika . Ne dodiruje me , ovo mi je stalno na pameti kad je FKS u pitanju . Do sada su samo Hz od svih skupina pomogle da pravim putem krene klub za koji navijaju . Vjerovatno nakon 6-7 godina im se san ostvario . :bow: :bow: :bow:[/quote]

Pravo kažeš "samozdravlje", jer si i sam savremenik tog vremena. Svi direktori sarajevskih preduzeća nisu bili iz Sarajeva, velikom većinom su bili hercegovci (protiv kojih ništa lično), valjda Sarajlije ne znaju rukovoditi. Npr. meni je u sekretarijatu, uvijek bio šef i načelnik neko ko nije iz Sa, štaviše šefovi i načelnici svih odjeljenja i odsjeka nisu bili iz Sa, osim jednog, a tako je bilo i u politici gdje osim par časnih izuzetaka svi su bili sa strane. Ne želim ovim reći da mnogi od njih nisu valjali. Znaš za onu anegdotu kada se u hercegovca rodi muško dijete, svi njegovi govore: evo rodio se još jedan rukovodilac u Sa. Onda ti oni stvore svoj lobi, čvrsto se zbijajući i čuvajući jedan drugog i dovodeći nove i nove svoje zemljake u čemu su im umnogome pomagale i same Sarajlije radi nekih sitnošićardžijskih interesa. Budi mi zdrav i debeo. :rol:

Avatar
Vanja8
Postovi: 10213
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 31 maj 2019, 21:33

belosevic28 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Nije vam lijepo to što se svađate.
Ma oprase, sviju mi. Cuj ono zna da je neko nekome kupio titulu. Popuju ovuda jer su 'gledali Musemica'...i to im je osnovni argument. I kad mu repliciras satro poziva na neki fajt :facepalm:
Iskreno ,ako dodje do neke razlike u misljenju to je ok za raspravu,ali gledajuci sa strane,a i poznavajuci @Belosevica kao čovjeka koji živi za Svetinju i osobu na svom mjestu iz jedne pristojne porodice,normalno je da zasmeta kao sto je i meni zasmetalo pisanje @Bordopoete da je titula kupljena jer cijela ćarsija to priča...
Mahalasenje je mnogo puta kostalo Sarajevo jedne vrste previranja ,a samim tim i srozavanja kluba od njegove stvarne vrijednosti...Razni uhljupi,mesetari,varalice podmetali su nogu klubu i donijeli toliko lošeg da i danas osjecamo njihove posljedice...
Medjutim,ne želim da se ova rasprava siri,alimoram reci svima onima da stopama @Bordopoete ne idu jer je sirenje ovakvih nebuloza direktno okrenuto protiv Fk Sarajevo...
I ako postis,a pricas ortodoksne laži,jer prenosenje stvari za koje nemas dokaza jesu laž,onda samo sebe nepotrebno iscrpljujes postom i zamolicu te da se te teme vise ne dotices...

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8159
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 31 maj 2019, 21:34

Hadžija dovedi ta pojačanja, poklaše se ovdje :rol:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 31 maj 2019, 21:37

@Kurdic nemoj me ti hvalit, Allaha ti. :facepalm:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 31 maj 2019, 21:40

Babuka1946 je napisao/la:Tan je prodao 2100 uloga za 21 mil. Ostalo mu je jos 600.
Ne vjerujem da je neko toliko naivan (da ne kazem glup) da povjeruje da mi imamo neki dug.
Bice uskoro jos mnogo lijepih vijesti za nas.
To babuka!!!

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obiteljskicovjek » 31 maj 2019, 21:52

[quote="bordopoeta"

"Mladicu" :rol: Obuca dao odlucujuci gol na samom kraju utakmice. Tako se ne stima titula .Mozda se moze reci da nismo ispali levati kao mnogo puta sto smo propustali titule . Sve nase titule su kao suza ciste , a pogotovo u odnosu na one koje su osvajali Lazni i Zeljo.
I prije agresije za "85 se pricalo o utakmici s Vardarom 2:2 , a pisao si o zrijebu za kup i 2 kuglice sa "Split" domacinstvom . Puno puta smo mi izvisili i ispali levati . Ko se sjeca penala u Bjeljini , a Lazni sampioni .
Kako je lijepo da nam Listica,Lazni , Zeljo i svi drugi cestitaju na ZASLUZENOJ DK(rijetkost) , a dominacija tek pocinje aBd . Vjerujem da "mezetis" komsije , ako ih uopste i vidjas . Isto tako vjerujem da ti neki Zeljevac kaze sto si napisao , da bi mu znao odgovoriti . LP[/quote]

Veliki rešpekt za tebe! Mora se neka utakmica i dobiti sopstvenim snagama. Ali, nemojmo više o tome, nije ni meni drago kada kažu da je ta titula kupljena ( a kupio je Mućo). Budi mi zdrav i debeo. :thumbup:[/quote]


Lažeš obri moj pjesniče.
Drago ti je.

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 31 maj 2019, 21:57

Vanja8 je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Nije vam lijepo to što se svađate.
Ma oprase, sviju mi. Cuj ono zna da je neko nekome kupio titulu. Popuju ovuda jer su 'gledali Musemica'...i to im je osnovni argument. I kad mu repliciras satro poziva na neki fajt :facepalm:
Iskreno ,ako dodje do neke razlike u misljenju to je ok za raspravu,ali gledajuci sa strane,a i poznavajuci @Belosevica kao čovjeka koji živi za Svetinju i osobu na svom mjestu iz jedne pristojne porodice,normalno je da zasmeta kao sto je i meni zasmetalo pisanje @Bordopoete da je titula kupljena jer cijela ćarsija to priča...
Mahalasenje je mnogo puta kostalo Sarajevo jedne vrste previranja ,a samim tim i srozavanja kluba od njegove stvarne vrijednosti...Razni uhljupi,mesetari,varalice podmetali su nogu klubu i donijeli toliko lošeg da i danas osjecamo njihove posljedice...
Medjutim,ne želim da se ova rasprava siri,alimoram reci svima onima da stopama @Bordopoete ne idu jer je sirenje ovakvih nebuloza direktno okrenuto protiv Fk Sarajevo...
I ako postis,a pricas ortodoksne laži,jer prenosenje stvari za koje nemas dokaza jesu laž,onda samo sebe nepotrebno iscrpljujes postom i zamolicu te da se te teme vise ne dotices...
Hvala Bogu pa smo se kutarisali bijede na vrijeme.

To da je Muco kupio vise zvuci ko ku*cenje za raju, koja ga I nije bas gotivila, a posto je on bio odgovoran za dolaske i kupovinu igraca mozda je tim mislio da nam je on "kupio" titulu.
Uglavnom fino je on stao na noge od nas. Daleko mu kuca
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 31 maj 2019, 22:05

Vukoyebina je drzava i liga i to se potencira na ovom forumu. Ako mislis da bi SEHER nazvao tako onda nemamo o cemu pricati.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 31 maj 2019, 22:32

znači nijedan novinar da se zajebe pa da stavi neku špekulaciju za nas....kako je dosadno
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 31 maj 2019, 22:41

belosevic28 je napisao/la:Vukoyebina je drzava i liga i to se potencira na ovom forumu. Ako mislis da bi SEHER nazvao tako onda nemamo o cemu pricati.
Stvarno ?
Ako ce ti bit lakse rekao bih isto bilo kome. Ne pravim razlike.

Ne mislim ja nista, ti znas najbolje.

Molim te pazi na svoj nivo.

Ako moze svaka pe*ercina dobit neko pravo mogu i ja da imam pravo da volim svoju drzavu, grad, klub do te tacke da me vrijedja to potenciranje.

Postujem tvoj grad, tebe, sve na svijetu dok ne dodje u konflikt sa onim sto volim, jbga nije dobro sto je tako al tako je.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bordobijeli, Lobudaraczapamcenje i 49 gostiju.