FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 11 jun 2019, 18:00

AlfredNobel je napisao/la:
bistrik87 je napisao/la:ne znam kako neki odma sude Gavricu, ja sam npr odgledao neke utakmice gdje je isti igrao, a ima i na youtube se pogledat o njemu svasta, covjek ima dobar cetarsut, dobro dijeli lopte, i zna iz daleka zakucat u gol, bit ce dobar igrac i borben, niste se tolko bunili kad je onaj iz "bayernove skole" dolazio a covjek igro zapravo 3/4 lige neke tamo drzave, a ovog razapeli odma, pokazat ce covjek na terenu i uvjer sam da ce bit dobar igrac
Ma ne pali se bezveze, to su likovi koji se lože na imena. Da umjesto 'Gavrić' stoji 'Babović', bila bi pišancija. Ovako je neki bezvezni lik koji je došao iz amaterskog kluba, koji je najslabiji u Srbiji i koji će biti samo prinova. Nebitno je to što ga niko nije gledao u životu, gleda se CV. Vrati film kad je došao Tatar, 90% popljuvalo, kad sam govorio da treba sačekati dok nd istrći na teren. Momak razvalio, odavno bolje pojačanje nismo imali.
Intelektualci odmah procijenili da je bezveze lik i da se po ovome vidi da neće biti neka ulaganja i da Nam prodaje maglu. :lol:

Hadžija je tu, ne sekiram se ni sekunde.
Ovaj definitivno ima vise razloga za dokazivanje.

Hadzija je uradio odlican posao do sad, nema razloga da mu ne vjerujemo.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 11 jun 2019, 18:19

Sva pojačanja koja su došla iz regije, a kojima smo po CVu stepenica više u karijeri, su se pokazala kao dobra. Ovi što dođu da se ožive su rijetki profesionalci poput Lazića pa i Rahmanovića.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la paulus » 11 jun 2019, 18:33

SarajevoJeBordo je napisao/la:POJEDINAC NIJE I NIKADA NEĆE BITI =
FK SARAJEVO! SVI ONI KOJE TAJ FILM PUCA NEKA NAVIJAJU ZA LUTVU, TAMO JE KULT LIČNOSTI!
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 11 jun 2019, 18:51

paulus je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:POJEDINAC NIJE I NIKADA NEĆE BITI =
FK SARAJEVO! SVI ONI KOJE TAJ FILM PUCA NEKA NAVIJAJU ZA LUTVU, TAMO JE KULT LIČNOSTI!
Jako glupa prica, znaci sad meni ahmetovic drag i krivo mi sto odlazi onda je to kult licnosti i ahmet je iznad kluba...
U glavnom znaci uprava=fk sarajevo svi drugi ako se gotive to je stvaranje kulta licnosti i treba bjezati od toga... Navijati za sarajevo a ujedno pljuvati sve one koji su dio njega je ono cemu se tezi.
Naravno da nije niko veci od kluba ali sve te legende i ljudi koji su godinama gradili klub i donosili radost navijacima su isto tako dio ovog kluba, rumenog ce svi zaboraviti cim ode a husrefova dupla kruna ce se zauvijek pamtiti.
Izvinite ako sam nekog uvrijedio al ovo oko kulta licnosti mi je stvarno glupost.
Ja da sam na husrefovom mjestu prihvatio bi ovu ponudu iz inata rumenom, ocigledno je da ga se zele rijesiti a on trrba vjerovati u sebe i ako dobije otkaz on u naredna 3 mjeseca moze naci angazman ako su mu pare potrebne.
You are someone else I am still right here

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 11 jun 2019, 18:55

Beton je napisao/la: I sutra da se nadjemo u istoj situaciji necemo vidjeti ni Husrefa ni Papeta ni Hadzibegica u akciji spasavanja kluba kao sto ih nismo vidjeli ni do sada. Spasio nas neki Malezijac pored svih silnih legendi. Evo likova koji pisu ovdje gori od gurbeta.
SUROVA ISTINA . QRAC BI DALI I 1500 KM (simbolicno) . GDJE STE BILI PAPE , PAJA , HADZIBEGICU , HUSREFE ? SVE VAM FKS DAO . NE GOVORIM O 30.000 NEGO O 1.500 KM . VODIO FKS 301 UTAKMICU . DA NIJE DZABA ? TO SE MOZE DOZIVLJAVATI I KAO NAGRADA . OSVOJIO DK :bow: :bow: ,. MNOGI BI JE OSVOJILI SA 4,5 mil. MOZDA NE BI DK , ALI TITULU GOTOVO SIGURNO . POTPISI HUSREFE , NE ZAJEHBAJI . NEMOJ PEGLAT LEGENDO , SAMO ZBOG PARA . MALO LI JE 10-12 MILJA ? PODRSKA SVIMA KOJI BRANE INTERES KLUBA .
DA MI JE HUSREF FAMILIJA NE BIH OVAKO PISAO . I JA BI NAPISAO GRAFIT . :urnebes:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 11 jun 2019, 19:14

fera je ljubav. <3

Evo sad izgleda lagano i duplu uzeti ha ja, mi smo bosanski Dinamo. S ovakvim budžetom ne mora ni biti trenera, igrači izađu sami i to završe. Tako se to radi i u Barci, Realu i Bayernu.

Kako je krenulo, uskoro očekujem priču kako je titula kupljena jer su Sabra i Bukovia dale picke Begiću i kompaniji. Svaka čast legende, prelijepe teme iz dana u dan. Jadovi jadni.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3256
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 11 jun 2019, 19:23

AlfredNobel je napisao/la:fera je ljubav. <3

Evo sad izgleda lagano i duplu uzeti ha ja, mi smo bosanski Dinamo. S ovakvim budžetom ne mora ni biti trenera, igrači izađu sami i to završe. Tako se to radi i u Barci, Realu i Bayernu.

Kako je krenulo, uskoro očekujem priču kako je titula kupljena jer su Sabra i Bukovia dale picke Begiću i kompaniji. Svaka čast legende, prelijepe teme iz dana u dan. Jadovi jadni.
Sramota sta se pise brate, fuj na sta spade ova tema a osvojis duplu krunu prvi put u historiji :wtf:

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 11 jun 2019, 19:30

Ne volim komentarisati ove stvari, al...

Ne mogu da shvatim kako pojedinci guse ovu temu sa nekim polumahalskim pricama. Mislim koliko god i bilo tacno to sto se pise ohanite malo.

Brate ispade da smo zavrsili na 5.mjestu ove sezone, kako imam nekad osjecaj kad citam komentare. Haj malo uzivajte. Pustimo upravu da radi svoj posao. Dokazali su se, sad vec prosle sezone, da znaju sta rade.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 11 jun 2019, 19:38

Sta treba bosnji vise,pa vidjeli ste na djelu sve legende,gledali su kako klub umire i nisu zajedno al zajedno 1000km dali,vec je Dinakio i slicna buranija odvajala od usta i kupila pp neki ulog,i dodje malezijac i pokaze im i spasi nasu svetinju. Za mene su tad sve te legende pale u zaborav,nikad ni jednog nisam spomenuo. Bazdarevic je vise zelju pogurao nego sve nase legende zajedno,toliko o ljibavi istih,tu su kad treba pricat protiv uprave i nista vise

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 11 jun 2019, 19:46

Uhvatili se sektaske politike i kultova raznih, nema se sta drugo rec, je*u ih rezultati.

Potpisi Husrefe i baci im jos jednu duplu u lice nek se jedu..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 11 jun 2019, 19:47

zagor1987 je napisao/la:Sta treba bosnji vise,pa vidjeli ste na djelu sve legende,gledali su kako klub umire i nisu zajedno al zajedno 1000km dali,vec je Dinakio i slicna buranija odvajala od usta i kupila pp neki ulog,i dodje malezijac i pokaze im i spasi nasu svetinju. Za mene su tad sve te legende pale u zaborav,nikad ni jednog nisam spomenuo. Bazdarevic je vise zelju pogurao nego sve nase legende zajedno,toliko o ljibavi istih,tu su kad treba pricat protiv uprave i nista vise
100%

nase "legende" su samo uzimale od kluba...

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 11 jun 2019, 19:57

zagor1987 je napisao/la:Sta treba bosnji vise,pa vidjeli ste na djelu sve legende,gledali su kako klub umire i nisu zajedno al zajedno 1000km dali,vec je Dinakio i slicna buranija odvajala od usta i kupila pp neki ulog,i dodje malezijac i pokaze im i spasi nasu svetinju. Za mene su tad sve te legende pale u zaborav,nikad ni jednog nisam spomenuo. Bazdarevic je vise zelju pogurao nego sve nase legende zajedno,toliko o ljibavi istih,tu su kad treba pricat protiv uprave i nista vise
Ovo sto si napisao je 100% istina druze puna im usta FK Sarajeva a kad je trebalo kanit paru za svetinju posakrivali se u misije rupe:thumbup: :thumbup: :thumbup:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 11 jun 2019, 20:01

revolt je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Sta treba bosnji vise,pa vidjeli ste na djelu sve legende,gledali su kako klub umire i nisu zajedno al zajedno 1000km dali,vec je Dinakio i slicna buranija odvajala od usta i kupila pp neki ulog,i dodje malezijac i pokaze im i spasi nasu svetinju. Za mene su tad sve te legende pale u zaborav,nikad ni jednog nisam spomenuo. Bazdarevic je vise zelju pogurao nego sve nase legende zajedno,toliko o ljibavi istih,tu su kad treba pricat protiv uprave i nista vise
100%

nase "legende" su samo uzimale od kluba...
Meni ste Vi legende , mislim na navijace , koji daju i nista ne uzimaju . Mislim na sve navijace bez razlike sta mislili o Upravi ili Husrefu . :bow:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

bistrik87
Postovi: 145
Pridružen/a: 18 maj 2019, 17:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bistrik87 » 11 jun 2019, 20:17

Hari Vukas trener Zrinjskog ? s konja na magarca, vidim dosta timova kostur je davno zijanilo, a mi smo tu idalje, tajna uspjeha nase lige, samo kostur ostavit, svake godine kad se mjenja kosto je svima skoro navika ne ide onda

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 11 jun 2019, 20:18

fera je napisao/la:
paulus je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:POJEDINAC NIJE I NIKADA NEĆE BITI =
FK SARAJEVO! SVI ONI KOJE TAJ FILM PUCA NEKA NAVIJAJU ZA LUTVU, TAMO JE KULT LIČNOSTI!
Jako glupa prica, znaci sad meni ahmetovic drag i krivo mi sto odlazi onda je to kult licnosti i ahmet je iznad kluba...
U glavnom znaci uprava=fk sarajevo svi drugi ako se gotive to je stvaranje kulta licnosti i treba bjezati od toga... Navijati za sarajevo a ujedno pljuvati sve one koji su dio njega je ono cemu se tezi.
Naravno da nije niko veci od kluba ali sve te legende i ljudi koji su godinama gradili klub i donosili radost navijacima su isto tako dio ovog kluba, rumenog ce svi zaboraviti cim ode a husrefova dupla kruna ce se zauvijek pamtiti.
Izvinite ako sam nekog uvrijedio al ovo oko kulta licnosti mi je stvarno glupost.
Ja da sam na husrefovom mjestu prihvatio bi ovu ponudu iz inata rumenom, ocigledno je da ga se zele rijesiti a on trrba vjerovati u sebe i ako dobije otkaz on u naredna 3 mjeseca moze naci angazman ako su mu pare potrebne.
Sve što si napisao su tvoje konstrukcije. Ljudi su napisali da je Husref Musemić = Sarajevo s čim se ja ne slažem. A pljuvao ga nikad nisam.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

bistrik87
Postovi: 145
Pridružen/a: 18 maj 2019, 17:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bistrik87 » 11 jun 2019, 20:21

mi kad nemamo problema sami ih sebi pravimo i izmisljamo



Evo Gavric ko nije pogledao, pasove dobre dijeli, centarust mu je dobar, kad se sjetim Bekicevih super je, i zna opalit iz daleka i zakucat, bit ce dobar i uvjeren sam da ce se borit za bordo dres

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 11 jun 2019, 20:48

robertkosar je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:Sta treba bosnji vise,pa vidjeli ste na djelu sve legende,gledali su kako klub umire i nisu zajedno al zajedno 1000km dali,vec je Dinakio i slicna buranija odvajala od usta i kupila pp neki ulog,i dodje malezijac i pokaze im i spasi nasu svetinju. Za mene su tad sve te legende pale u zaborav,nikad ni jednog nisam spomenuo. Bazdarevic je vise zelju pogurao nego sve nase legende zajedno,toliko o ljibavi istih,tu su kad treba pricat protiv uprave i nista vise
Ovo sto si napisao je 100% istina druze puna im usta FK Sarajeva a kad je trebalo kanit paru za svetinju posakrivali se u misije rupe:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Jedan od primjera je da je Hadzibegic vodio tim u tom vaktu u Francuskoj,a Bazdarevic isto. Lik dodje i Zelji olati pripreme par puta,povezuje ih sa ljudima tamo,donira lopte,a mi na izdisaju ovaj nas nista,vazno je da je reko da ga u bordo dres ukopaju to je bitno

Avatar
kosevskobrdo
Postovi: 422
Pridružen/a: 29 dec 2016, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kosevskobrdo » 11 jun 2019, 21:10

Oduži se ovo sa Husrefom brate uhh... znači od tri opcije:
•ne želimo Husrefa, pronaćemo boljeg
•Husref je najbolje rješenje daćemo mu ugovor na 3 godine
•ne znamo šta ćemo pa ćemo odugovlačit
Oni biraju ovo treće i samim tim najgore rješenje. Pripreme za par dana počinju... neozbiljno. Mislio sam da smo napokon postali ozbiljan klub.
Asim Ferhatović, Safet Sušić, Franjo Lovrić, Vahidin Musemić, Ibrahim Biogradilić, Svetozar Vujović, Želimir Vidović, Miroslav Brozović, Boško Antić, Edhem Šljivo... i još mnogi DIVOVI...FK SARAJEVO

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 11 jun 2019, 21:26

Jedan pitar koji redovno cita sve portale i forume danas mi rece "Buraz kakvi smo treba nam oduzeti duplu kad ne znamo u istoj uzivati".

Ima mu ta smisla jbg.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

bistrik87
Postovi: 145
Pridružen/a: 18 maj 2019, 17:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bistrik87 » 11 jun 2019, 21:31

belosevic28 je napisao/la:Jedan pitar koji redovno cita sve portale i forume danas mi rece "Buraz kakvi smo treba nam oduzeti duplu kad ne znamo u istoj uzivati".

Ima mu ta smisla jbg.
sto posto, ljudi izmisljaju probleme kad ih nemaju

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.