FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 04 jul 2019, 23:00

Kako idu danas karte.Jel ko kupovao u prostorijama kluba,ima li gužve.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 04 jul 2019, 23:01

ElCartel11 je napisao/la:Mislim da je realan za dovesti, a bio bi sto volimo reci kapitalac :mrgreen:

https://www.transfermarkt.com/slobodan- ... eler/48164
Strasan igrac, ali po meni nerealan.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Tele33
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 04 jul 2019, 23:01

Stvarno dobri klipovi na ovom kanalu, treba više ovakvih stvari, mada nije ovo lako pokazat sa snimcima kakvi su na raspolaganju iz naše lige.

Jedna ideja za marketing, da nafataju nekog ko će uz gitaru lagano u dresu sarajeva sa plakatom za utakmicu iza leđa, letcima ispred sebe negdje u ferhadiji lagano zasjest i svirat, pjevat nešto, ove naše standardne pjesmice fura me sunčan dan, sarajevo ljubavi... a može nešto i sa strane, svejedno. Fazon je što će privuć pažnju svakog čovjeka koji prođe gradom. A to su hiljade ljudi. Plakat će neko vidjet neko neće, a note će sigurno čuti svako. Po mogućnosti nekog karizmatičnog lika - može i cura :D Dan pred tekmu, a možda i za vikend ne bi bilo loše.
Samo naprijed Saraj'vo!

Avatar
Haver !
Postovi: 1257
Pridružen/a: 14 jul 2011, 13:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haver ! » 04 jul 2019, 23:01

Vec imam najboljeg zadnjeg veznog u ligi, koji je istina povrijeđen, ali eto strpiti se do oktobra/novembra pa po cijenu da ne dovedemo nikog na toj poziciji nije smak svijeta.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54368
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 jul 2019, 23:24

Haver ! je napisao/la:Vec imam najboljeg zadnjeg veznog u ligi, koji je istina povrijeđen, ali eto strpiti se do oktobra/novembra pa po cijenu da ne dovedemo nikog na toj poziciji nije smak svijeta.
Kad se to Krste povrijedio?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 04 jul 2019, 23:32

A šta vi mislite, hoćemol' zadržati i poslije evrope Lazića i Rahmanovića? Imal kakvih insajderskih?

Kad bi oni ostali, uskoro najtrofejniji klub u državi bi bili.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Vanja8
Postovi: 10216
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 04 jul 2019, 23:33

MortemHz je napisao/la:
Haver ! je napisao/la:Vec imam najboljeg zadnjeg veznog u ligi, koji je istina povrijeđen, ali eto strpiti se do oktobra/novembra pa po cijenu da ne dovedemo nikog na toj poziciji nije smak svijeta.
Kad se to Krste povrijedio?
E cuj Morto rasista...Vala odavno nisam cuo vece budalastine... :rol: :rol: :rol:

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 04 jul 2019, 23:34

Pitaristok je napisao/la: Nisi ti pratio krivi sport neg si ti malo poglup
Oprosti preinteligentni i nadasve kulturni prosvjetitelju ove drevne igre. :bow:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 04 jul 2019, 23:43

Mokes je napisao/la: 29.04.2019. sam ovo napisao. Hvala Hadžiji na ovome :kafa:

Evo, momčino, ipak dođe iako si bio skeptičan :)
:thumbup:

Strasno pojačanje fakat, ako nije mnogo izgubio na formi ima da zaključa s Lazićem zadnju liniju :bow:

Hadzija zna znanje nema sta, idemo se sad pobit sa Skotima pa sta bude bude :bih:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GracanicaAA » 05 jul 2019, 00:23

Kakvog ste igraca dobili. :tokralju: :tokralju:

Avatar
Lik
Postovi: 5294
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 05 jul 2019, 00:24

Oplodit škote,
Melji R'ajvo :opaopa: :opaopa: :opaopa:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 05 jul 2019, 00:25

GracanicaAA je napisao/la:Kakvog ste igraca dobili. :tokralju: :tokralju:
Kakvog
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GracanicaAA » 05 jul 2019, 00:28

Pantelija je napisao/la:
GracanicaAA je napisao/la:Kakvog ste igraca dobili. :tokralju: :tokralju:
Kakvog
Besim. :kafa:

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 05 jul 2019, 00:58

Tele33 je napisao/la:Stvarno dobri klipovi na ovom kanalu, treba više ovakvih stvari, mada nije ovo lako pokazat sa snimcima kakvi su na raspolaganju iz naše lige.

Jedna ideja za marketing, da nafataju nekog ko će uz gitaru lagano u dresu sarajeva sa plakatom za utakmicu iza leđa, letcima ispred sebe negdje u ferhadiji lagano zasjest i svirat, pjevat nešto, ove naše standardne pjesmice fura me sunčan dan, sarajevo ljubavi... a može nešto i sa strane, svejedno. Fazon je što će privuć pažnju svakog čovjeka koji prođe gradom. A to su hiljade ljudi. Plakat će neko vidjet neko neće, a note će sigurno čuti svako. Po mogućnosti nekog karizmatičnog lika - može i cura :D Dan pred tekmu, a možda i za vikend ne bi bilo loše.
stavimo mu jos kutiju ispred i romantika

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 05 jul 2019, 01:34

Prošle sezone, u grupnoj fazi Evropske lige, Šerbečić je sjedio na klupi Rosenborga, u dvije utakmice protiv - Celtica :)

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 05 jul 2019, 01:51

Pa tek sad vidim da ovaj Šerbečić nije igrao ni minute ove sezone. Pa bolje onda da se doveo Franić, redovniji je od ovoga. Ne bih da budem pesimist, ali neće ovaj biti ništa bolji od Dupovca, a i Kurdiću se trebala dati šansa. Sigurno nije ništa lošiji od Besima, ali eto vazda nam je bolji neko drugi od naših.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54368
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 jul 2019, 05:44

AlfredNobel je napisao/la:Pa tek sad vidim da ovaj Šerbečić nije igrao ni minute ove sezone. Pa bolje onda da se doveo Franić, redovniji je od ovoga. Ne bih da budem pesimist, ali neće ovaj biti ništa bolji od Dupovca, a i Kurdiću se trebala dati šansa. Sigurno nije ništa lošiji od Besima, ali eto vazda nam je bolji neko drugi od naših.
Iz Radnika je prešao u realno odličan klub, bilo je i za očekivati da će se desiti nešto ovako. Mislim da je Rosenborg uzeo duplu krunu sad k'o i Sarajevo.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 05 jul 2019, 06:21

AlfredNobel je napisao/la:Pa tek sad vidim da ovaj Šerbečić nije igrao ni minute ove sezone. Pa bolje onda da se doveo Franić, redovniji je od ovoga. Ne bih da budem pesimist, ali neće ovaj biti ništa bolji od Dupovca, a i Kurdiću se trebala dati šansa. Sigurno nije ništa lošiji od Besima, ali eto vazda nam je bolji neko drugi od naših.
Nije nama bolji, nego Husrefu. Kurdić će dobiti šansu kad budu povrijeđeni svi stoperi osim njega, ili budu imali kartone. Pri tome i Stanojević mora biti povrijeđen jer će prije i on na stopera nego Kurdić.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54368
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 05 jul 2019, 06:28

Kako smo samo ubili sa ovom anketom, pa znalo je biti i do 100 glasova manje jbt. :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 05 jul 2019, 06:40

Hadzija nije razocarao sa pojacanjima do sad. Jedino bi mu Gavric mogao biti promasaj, ali je ipak rano donositi zakljucke na osnovu pripremnih utakmica, mozda nije ni igrao svoju prirodnu poziciju. A i da bude promasaj nema veze, u moru dobrih transfera desi se i poneki promasaj, kako najvecim klubovima tako i nama.
Samo sto je razlika sad, sto smo u prijasnjim godinama u moru promasenih transfera nekad uboli i sa pravim pojacanjem.

Fali nam taj DM jos i da se ekipa uigra sto prije do pocetka prvenstva i 3 pretkola EL.

Kad bi uzeli primjer ekipu koja je prosle godine izasla na megdan Atalanti i ovoj trenutacnoj koja bi trebala izaci protiv Celtica, ne mogu se oteti dojmu da smo za klasu jaci nego lani, pogotovo defanzivni dio ekipe. Jos uvijek to ne znaci, da cemo proci Celtic, naprotiv ljudi su jos uvijek veliki favoriti, ali me raduje ovaj napredak u igrackom smislu!
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, kosevodom i 31 gost.