FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Historicar
Kontakt:

PostPostao/la Historicar » 06 jul 2019, 18:09

ledesma WroteColonMeni samo nije jasno otkud onaj Dzevad kondicioni? Kakvo on ima iskustvo u pripremanju ekipe? Zar on nije kordinator neki za omladinski pogon?

Nemoj da te ništa čudi kada se radi o našim stručnim štabovima. Ibro Hodžić je bio trener golmana, a u "karijeri" je branio na samo jednoj zvaničnoj seniorskoj utakmici, i to u kupu protiv Širokog, kada je bio naš najgori igrač.Mislim da je i nekada davno Edin Prljaca bio trener golmana kod nas, a nikad nije branio ni jednu utakmicu za neki seniorski tim.

extazy
Kontakt:

PostPostao/la extazy » 06 jul 2019, 18:12

Bit cemo nosioci u 3 Predkolu zato sto ce UEFA ubacit velikana europski takmicenja FK Zeljeznicar, al ce oni bit nenosioci hehe
1966/67 ; 1984/85
1998/99 ; 2006/07 ; 2014/15 ; 2018/19
1996/97 ; 1997/98 ; 2001/02 ; 2004/05 ; 2013/14 ; 2018/19

Na fudbalu sam sjebao list, već 10 'dina nisam čist

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 06 jul 2019, 18:12

SarajevoJeBordo WroteColon
AlfredNobel WroteColon@SarajevoJeBordo
Kralju moj, nemoj se praviti veliki intelektualac kad to nisi. Okej sarkazam i treba, šega šala kao što su one situacije oko Mortema i crnaca. Non stop potenciraš neku priču koja je malo reći glupa i bespotrebna, samo eto kako bi postigao nešto. Okej, imaš ti i tvoja tri jarana nešto protiv Musemića, to je skontao svako, ali malo odvadi. Džaba, znam da je muka to što je on produžio, valja ga gledati još i sve to, ali nađite mjeru u toj mržnji. Evo šta si ti sad htio reći ovim gore, to ni ptice ne znaju, klasično paljenje nekakvo i pokušaj nečega.

I nemoj mi svega ti odgovarati onim klišeima i floskulama tipa "razlikujte kritiku i pljuvanje", "mi samo hoćemo najbolje klubu", "nismo istomišljenici i neće ovdje nikad vladati jednoumlje" i te slične izjave, gluposti i spinove, koje su i djeca više naučila. Mlatite jedno te isto svaki put, šatro nekog finjaka i onda kad vam ljudi opsuju, počnete kmečati i žaliti se.
Evo ni sad pojma nemaš šta pričaš, jedna te isti sastav vazda. Kad vidim ovo "ja nisam neistomišljenik", puc'o bih sebi u noge odmah. Nisi istomišljenik, al' si kontraš i spinaš, koji misli da ispada nešto pametan mlateći praznu slamu, zajedno s još par ahbaba. Otvorio vam čovjek fino temu oko Musemića, da mu psujete koliko hoćete, pišete razne izmišljotine, ma sve i svašta i vi opet dođete ovdje i serrete. Normalno da ćete doći ovdje kad ono tamo niko i ne čita, a ovdje se možete fino prepucavati i navlačiti već i ovako naivnu raju.

Uživaj bolan, ostavi mržnju i komplekse po strani, prst u uho i čekaj tekme.
Ovo za pavijane ne bih ni komentarisao, valjda misliš da si nešto postigao. Sjećam se dobro kad si me hvalio i pitao za mišljenja, mojne svega ti, znam svakog u glavu. Uzdravlje.

Pa što se onda pališ?

Wow :salut: :salut: :salut:

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 06 jul 2019, 18:23

AlfredNobel WroteColon@SarajevoJeBordo
Kralju moj, nemoj se praviti veliki intelektualac kad to nisi. Okej sarkazam i treba, šega šala kao što su one situacije oko Mortema i crnaca. Non stop potenciraš neku priču koja je malo reći glupa i bespotrebna, samo eto kako bi postigao nešto. Okej, imaš ti i tvoja tri jarana nešto protiv Musemića, to je skontao svako, ali malo odvadi. Džaba, znam da je muka to što je on produžio, valja ga gledati još i sve to, ali nađite mjeru u toj mržnji. Evo šta si ti sad htio reći ovim gore, to ni ptice ne znaju, klasično paljenje nekakvo i pokušaj nečega.

I nemoj mi svega ti odgovarati onim klišeima i floskulama tipa "razlikujte kritiku i pljuvanje", "mi samo hoćemo najbolje klubu", "nismo istomišljenici i neće ovdje nikad vladati jednoumlje" i te slične izjave, gluposti i spinove, koje su i djeca više naučila. Mlatite jedno te isto svaki put, šatro nekog finjaka i onda kad vam ljudi opsuju, počnete kmečati i žaliti se.
Evo ni sad pojma nemaš šta pričaš, jedna te isti sastav vazda. Kad vidim ovo "ja nisam neistomišljenik", puc'o bih sebi u noge odmah. Nisi istomišljenik, al' si kontraš i spinaš, koji misli da ispada nešto pametan mlateći praznu slamu, zajedno s još par ahbaba. Otvorio vam čovjek fino temu oko Musemića, da mu psujete koliko hoćete, pišete razne izmišljotine, ma sve i svašta i vi opet dođete ovdje i serrete. Normalno da ćete doći ovdje kad ono tamo niko i ne čita, a ovdje se možete fino prepucavati i navlačiti već i ovako naivnu raju.

Uživaj bolan, ostavi mržnju i komplekse po strani, prst u uho i čekaj tekme.
Ovo za pavijane ne bih ni komentarisao, valjda misliš da si nešto postigao. Sjećam se dobro kad si me hvalio i pitao za mišljenja, mojne svega ti, znam svakog u glavu. Uzdravlje.

Nisam ti mislio pridavati pažnju, ali hoću jer si iznio veliki broj laži na moj račun, boldirao sam ono najžešće što si hraknuo, a Mortema molim da post prebaci na odgovarajuću temu.

1. Protiv Husrefa Musemića nemam ništa, ali imam protiv njegovih trenerskih zamisli koje ne smatram kvalitetnim.
2. Nije mi muka što je on produžio, jer u ovoj ligi je od njega bolji samo Slišković kojeg nikad ne bih volio vidjeti na našoj klupi. Muka mi je od intelektualaca kojima je on u rangu kluba.
3. Nisam ni kontraš, ni spinaš, ovdje lažeš debelo! Imao sam ja ozbiljnih postova gdje sam sve svoje kritike na račun Husrefa temeljio dokazima. Što se nisi na to nakačio?
4. Nađi mi post i postavi screenshot ovdje gdje sam ja psovao Husrefu Musemiću!

Ti si se činio kao normalan insan i školovan, ali si ovdje iznio more laži na moj račun koje ja nikad izrekao nisam. Slagao si debelo i šutio si dok sam ozbiljno pisao o Husrefu, a sad si došao s pokušajem da meni spustiš nešto. Ne brini, to tako vide likovi kojima je propeler u glavi i kojima je Husref iznad kluba.

Pitar6785
Kontakt:

PostPostao/la Pitar6785 » 06 jul 2019, 18:34

Steta sto ovaj kondiciozni trener napusti nas. Nemoze bit slucajnost da ekipe koje on trenira budu sampioni.

Za Nama je najbolje da kupi olipic promjeni ime u olimpija uvest ih u prvu ligu i tu kalit akademce.

Mislim olimpic ce uc sledece sezone u ligu.

Dobio bi onu ledinu 5 km od koseva 2 km od butmira i nebi tu trebo skoro nista ulagat

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 06 jul 2019, 18:42

Pitar6785 WroteColonSteta sto ovaj kondiciozni trener napusti nas. Nemoze bit slucajnost da ekipe koje on trenira budu sampioni.

Za Nama je najbolje da kupi olipic promjeni ime u olimpija uvest ih u prvu ligu i tu kalit akademce.

Mislim olimpic ce uc sledece sezone u ligu.

Dobio bi onu ledinu 5 km od koseva 2 km od butmira i nebi tu trebo skoro nista ulagat

osjetice se sigurno njegov odlazak ove sezone.
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 06 jul 2019, 18:55

MortemHz WroteColon
SarajevoJeBordo WroteColonŠkoti predviđaju: Lennon će se "kockati" protiv Sarajeva

slika

Jedina tema ti je Husref Musemić a ne FK Sarajevo i već duže vrijeme nezdravo trolaš temu pa moram brisati postove koji ti repliciraju pa ću te zamoliti da se prebaciš na temu koju sam otvorio za vas.

Može li posebna tema za psovke na moj račun i spominjanje članova moje porodice? Jer to je očigledno dozvoljeno, jedino je podložno samo brisanju?

Nemoj glumit zrtvu ako Boga znas. Neki dan si me izvrijedjao bez ikakvog razloga i usutio se..
Kontas da si namazan sa tim pavijanima i sl. glupostima ?

De se malo skoncentrisi medju svojim si, ako ti se svadja idi na prepucavanja...
Ne volis Husrefa ? Sve je jasno, ajmo nesto drugo ?
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 06 jul 2019, 19:01

simidobar WroteColon
Nemoj glumit zrtvu ako Boga znas. Neki dan si me izvrijedjao bez ikakvog razloga i usutio se..

De se malo skoncentrisi medju svojim si, ako ti se svadja idi na prepucavanja...

Husrefa kao Husrefa gotivim, njegove trenerske sposobnosti ne. Svojim ne smatram nikoga kome je pojedinac u rangu kluba ili iznad.

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 06 jul 2019, 19:09

Zlomislic i zvanicno u Zrinjskom :(
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 06 jul 2019, 19:10

Damir Zlomislić potpisao za HŠK Zrinjski

Bit će krvavo između nas i njih...
FK Sarajevo

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 06 jul 2019, 19:11

Sve sto im je skripilo pojacali su.Jedina mi je nada da ovaj Sovsic nece izdrzati dugo zdrav,u suprotnom bogami j.ebenica ce biti ganjati ih.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 06 jul 2019, 19:12

zagor1987
Kontakt:

PostPostao/la zagor1987 » 06 jul 2019, 19:12

Realno gledajuci jaci su od nas ovako kad imena gledas

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 06 jul 2019, 19:13

Bogami svinjski prvi favorit u ligi, Ticinovic i Zlomislic jbt kralj
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 06 jul 2019, 19:13

miky_hz WroteColonZlomislic i zvanicno u Zrinjskom :(

Cini mi se da su bolje odradili transfere od nas.
Sarajevo ljubavi moja

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 06 jul 2019, 19:15

HDZ prčija radi punom parom i rade odličan posao. Valjda se nakon par kola ne vrati Baka, nego ostane ova budala duži period. Ako se onaj vrati s ovom ekipom...
Bahati, bahati Željkan!
1946

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 06 jul 2019, 19:17

zagorski WroteColon
miky_hz WroteColonZlomislic i zvanicno u Zrinjskom :(

Cini mi se da su bolje odradili transfere od nas.

Pa imali su potrebu vise cinjenica mjenjati od nas,a da su doveli kvalitetne igrace to sigurno jesu(na papiru).Ko da su LP osvojili pa imaju budjet sunce ti ljubim.

.EBI SE NEMANJA !!!

ShofaII
Kontakt:

PostPostao/la ShofaII » 06 jul 2019, 19:17

Bio danas u fan Shopu, kako sam shvatio sto ima karata istoka to je kod njih. Izgleda da kompletan istok nije ni pusten u prodaju, vjerovatno ce oni donji coskovi biti prazni i na taj nacin ce se eliminisati da raja sjedi po stepenicama.
Uglavnom ne znam da li je ostavljeno nesto istoka za dan utakmice ali pretpostavljam da nece biti.

Uglavnom ko planira ponedjeljak ili utorak kupovati karte imace izbor zapad il sjever.
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 06 jul 2019, 19:18

BordoSarajevo WroteColonDamir Zlomislić potpisao za HŠK Zrinjski

Bit će krvavo između nas i njih...

Da im je Baka tu, mislim da bi bili prvi favorit za titulu. Ovako dosta su mijenjali, dosta je nepoznanica, na papiru to izgleda moćno. Neki bolji sud će se moći dati nakon zimskog prelaznog i toga koliko je realno da mi zadržimo Rahmanovića, Tatara, Lazića i možda još neke igrače. Moguće da će nam se desiti scenario na zimu kao njima sa odlaskom Bilbije i Ognjena. Iskreno, ne vjerujem da možemo titulu odbraniti jer je to teže nego je instant osvojiti, ali opet nije ni nerealno jer ne vidim treću ekipu koja bi se umiješala.

Kockoglavi
Kontakt:

PostPostao/la Kockoglavi » 06 jul 2019, 19:20

simidobar WroteColon

Husrefa kao Husrefa gotivim, njegove trenerske sposobnosti ne. Svojim ne smatram nikoga kome je pojedinac u rangu kluba ili iznad.

Budi ti trener kad si takav stručnjak

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: AngelDiMaria, skoJaa i 21 gost.