FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz,hilmo,insider,MortemHz

Najbolji ''insajder'' na temi FK Sarajevo je?

GospodinIzSarajeva
48
36%
Vanja8
36
27%
kanarinac
49
37%

Ukupno glasova: 133

belosevic28
x 10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 07 jul 2019, 19:28

@nobel, bit ce puna staza, Bgm.
@skoro, moRe, sok na moj racun, imam dnevnicu sto pisem ovdje.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Vanja8
x 854
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 07 jul 2019, 19:29

AlfredNobel je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ako dođe defanzivni vezni, ide na 33k.

Realno 30k, plus Besimovih 3600, plus mi strimdzije (ako dovedu Babovica), ide to na 35+...

Pa to je to, napuniće se to dole do staze. Ja ću sjediti s vanjom do Husrefa i Hameta, jer smo mi husrefoljupci.

@vanja
Ma povest ih, fini su momci. Kaže lažnjak hoće da uleti nag na teren oko 30 minute kao ona hanuma u finalu LP. Ne znam jel istina..

Boga mi s njim nam robija ne gine,a vala bi ga trebao pustiti na teren ako ovi zabiju 2 gola,kad ga vide pobjeci ce sa stadiona...
Ma ko ti fin,Obiteljski...?
Papcina i ****...I ckopi...I ma ne znam ni kako bih ga vise nazvao "Nema slova na tastaturi,sta bih sve htio napisati..."... :rol:

Historicar
x 285
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 07 jul 2019, 19:33

Jel ima neko informaciju kada će Šerbečić, Dupovac i Letić biti spremni za utakmice, za tačno dvije sedmice igramo protiv Zrinjskog, bilo bi idealno da se do tada vrate u pogon

AlfredNobel
x 913
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 07 jul 2019, 19:37

@vanja
Ma ja, nećemo onda njega. Tek se sad sjetih da je kvazi menadžerčić ala Husarić.

Vidi @skore picoke, lafo bomba raju da je tu i protiv Celtica i protiv Sloge Crnjelevo, a ispija Cappy po Faceu. Ko te ne zna vatreni navijaču..
Samo Relax nema dovodzenja vise indijanci

MortemHz
Interni moderator
x 2416
Kontakt:

Post Postao/la MortemHz » 07 jul 2019, 19:38

Prodaja ulaznica za meč FK Sarajevo - Celtic FC ide odlično, očekuje se puno Koševo

Velika euforija među navijačima Sarajeva

Ostalo je još samo nešto više od 48 sati do jedne od najvećih klupskih utakmica koje je stadion Koševo vidjelo u proteklih nekoliko godina.

Naravno, u pitanju je prvi susret 1. pretkola Lige šampiona u kojem će FK Sarajevo ugostiti slavni škotski Celtic, a ovaj susret je privukao ogromnu pažnju sarajevske publike.

Čini se kako odavno jedan meč nije privukao ovoliku pažnju navijača Sarajeva, a to je svakako i razumljivo obzirom da je Celtic jedna od najslavnijih ekipa koja dolazi na stadion 'Asmir Ferhatović Hase' u ovom vijeku.

Navijači Sarajeva već nekoliko dana 'grabe' karte za ovaj meč, a kako portal SportSport.ba saznaje, već je 80 posto ulaznica predviđenih za istočnu tribinu rasprodato. Prodaja ulaznica ide odlično i očekuje se da će stadion Koševo biti pun.

Domaći navijači će imati i konkurenciju na tribinama obzirom da se već danas na ulicama našeg glavnog grada mogu vidjeti navijači Celtica. Dakle, možemo slobodno konstatovati da su svi uslovi za fudbalski spektakl u našem glavnom gradu stvoreni, a svakako se nadamo da navijači bordo tima sa stadiona neće otići pognutih glava.

Inače, treba reći i to da također neslužbeno saznajemo kako su popularni Divovi prodali već u ovom trenutku više sezonskih ulaznica nego u prošloj sezoni.

Za kraj dodajmo da je utakmica između Sarajeva i Celtica na rasporedu u utorak od 19.45 sati.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Vanja8
x 854
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 07 jul 2019, 19:51

AlfredNobel je napisao/la:@vanja
Ma ja, nećemo onda njega. Tek se sad sjetih da je kvazi menadžerčić ala Husarić.

Vidi @skore picoke, lafo bomba raju da je tu i protiv Celtica i protiv Sloge Crnjelevo, a ispija Cappy po Faceu. Ko te ne zna vatreni navijaču..

Ma vidis da ga nema,garant uvalio nekom one svoje studenta,ko lafo fudbaleri,pa ga SIPA traži...Bolan srozace nam reputaciju...
A nemoj mi rod dirati,Skorleonea ko mi dirne ko da me je u oko do'fatio... :nene:

skoroalen
x 1391
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 07 jul 2019, 19:54

Ko sam ja da se protivim forumskom puku? :lol:
@Vanja jača nam je familija od Corleonea. :opaopa:
Zaklet na bordo-bijele boje...

EDIN DŽEKO

Vanja8
x 854
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 07 jul 2019, 19:56

skoroalen je napisao/la:

Ko sam ja da se protivim forumskom puku? :lol:
@Vanja jača nam je familija od Corleonea. :opaopa:

Pa jesi vidio kako ugasismo onog @Kurdica,cas posla,cuj ti njega Bosanski Sergio Ramos,a ne zna s kim se zakacio ... :evil:

obiteljskicovjek
Kontakt:

Post Postao/la obiteljskicovjek » 07 jul 2019, 19:58

Vanja8 je napisao/la:Ma ko ti fin,Obiteljski...?
Papcina i ****...I ckopi...I ma ne znam ni kako bih ga vise nazvao "Nema slova na tastaturi,sta bih sve htio napisati..."... :rol:

Ako si kojim slučajem kupio sezonsku, to je bio nepromišljen potez - bacanje para.
Vjerovatno će ti ovo biti posljednji sportski događaj u životu, pustiti ću te da uživaš do 45 min.
Sve će se odigrati veoma brzo, zato što sam merhametli prema našim navijačima.
Ja udaram samo dva puta, jednom u tijelo, drugi puta u leš.
Ako ne budeš na tekmi, imam svoje ljude po gradu, naći ču te za sat.
Jel me furaš za Fergusona ili stvarno više nije u Man?

skoroalen
x 1391
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 07 jul 2019, 19:59

Vanja8 je napisao/la:Pa jesi vidio kako ugasismo onog @Kurdica,cas posla,cuj ti njega Bosanski Sergio Ramos,a ne zna s kim se zakacio ... :evil:

Ako zaigra protiv Seltika, razbit ću najveću plazmu u FACEu.
Zaklet na bordo-bijele boje...

EDIN DŽEKO

nele-BHF
Kontakt:

Post Postao/la nele-BHF » 07 jul 2019, 20:02

Kiša nam je, ako Bog da, cijeli utorak, pa tako i za vrijeme utakmice. Očekujem da to odbije barem 7-8k ljudi koji su planirali doći. Tu smo negdje, oko 14-15k bi nas trebalo biti.

Vanja8
x 854
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 07 jul 2019, 20:02

obiteljskicovjek je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:Ma ko ti fin,Obiteljski...?

Ako si kojim slučajem kupio sezonsku, to je bio nepromišljen potez - bacanje para.
Vjerovatno će ti ovo biti posljednji sportski događaj u životu, pustiti ću te da uživaš do 45 min.
Sve će se odigrati veoma brzo, zato što sam merhametli prema našim navijačima.
Ja udaram samo dva puta, jednom u tijelo, drugi puta u leš.
Ako ne budeš na tekmi, imam svoje ljude po gradu, naći ču te za sat.
Jel me furaš za Fergusona ili stvarno više nije u Man?

Ide u Bizzi na tekmu da vecera te tvoje ljude,sutra mu nema hrane...
Eto moj @Nobele pa ti i dalje ne vjeruj da taj veze nema... :kafa:

Vanja8
x 854
Kontakt:

Post Postao/la Vanja8 » 07 jul 2019, 20:03

skoroalen je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:Pa jesi vidio kako ugasismo onog @Kurdica,cas posla,cuj ti njega Bosanski Sergio Ramos,a ne zna s kim se zakacio ... :evil:

Ako zaigra protiv Seltika, razbit ću najveću plazmu u FACEu.

Nista se ne sekiraj rode,slobodno lupaj sta stignes...Senad nam duguje neke pare,pa cemo kompenzirati... :urnebes:

Jadnimi
x 86
Kontakt:

Post Postao/la Jadnimi » 07 jul 2019, 20:09

:bih: z
Orangina85 je napisao/la:
TETRAPAK je napisao/la:Pa nista, iduci put ti zaduzis bunt karata i otkines jednu smjenu jer se mora.

Zasto bih? Zasto klub ne angazuje nekoga za drugu smjenu da radi pa evo i nedjelju. Ima dosta nasih navijaca/studenata kojima bi neki honirarni posao dobro dosao. Sve je moguce organizovati kad postoji dobra volja.

FS nije samo prodaja karata.
Neradna nedelja u FS dva dana prije ovakve utakmice, je ravna zatvaranju prodavnice novogodišnjih rekviizita 30.12.
U normalnom poslovnom okruženju, radili bi produženo

Zip
x 1046
Kontakt:

Post Postao/la Zip » 07 jul 2019, 20:19

Onaj ko proziva ljude u klubu sto ne rade nedelju, neka vam do kraja zivota bude radna nedelja.

Nevjerovatno kako se ovde olako pricaju gluposti.
Kakva "osnovama" kritika forumasa koji i da im das besplatni kartu i uzinu, opet nebi dosli na utakmicu.
Fala Bogu, pa klub vise nije mahala...

Lik
x 170
Kontakt:

Post Postao/la Lik » 07 jul 2019, 20:29

Melji R'ajvo :opaopa: :opaopa: :opaopa:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Samozdravlje
x 579
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 07 jul 2019, 20:33

Seltik je velikan , jos malo ,pa kao FKS . Da se nesto pitam , uz pomoc 3-4-vero mlade raje bih na aerodromu pokupio 10-15 skotskih metuzalema(ono u kontaktu sa nekom turist agen.-70+g.)odveo do kluba na caj , flasiranu vodu i dozvolio da malo snimaju trofeje i onda neofirno spustio do fan shopa .
Bilo bi video-klipova po Glazgovu . Samo treba naci 3-4 mladih ljudi da znaju skotski .

zagorski
x 118
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 07 jul 2019, 20:34

Koga brine kisa neka zna, imaju u peniju one jednokratne kabanice po 0,90 Km po komadu. Ja danas kupio 20 komada, moze mi biti cijelu sezonu :D
Edit:a mogao je i klub vala kakvu akciju napraviti 'kupis kartu dobijes kabanicu', jos ih nastancati u bordo boji pa hem korisno hem krasan dekor na tribinama da bude :D
Zadnja izmjena: zagorski, dana/u 07 jul 2019, 20:36, ukupno mijenjano 2 puta.
Sarajevo ljubavi moja

Samozdravlje
x 579
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 07 jul 2019, 20:35

Zip je napisao/la:Onaj ko proziva ljude u klubu sto ne rade nedelju, neka vam do kraja zivota bude radna nedelja.

Nevjerovatno kako se ovde olako pricaju gluposti.
Kakva "osnovama" kritika forumasa koji i da im das besplatni kartu i uzinu, opet nebi dosli na utakmicu.
Fala Bogu, pa klub vise nije mahala...

Ma odmorit ce se u Glazgovu . Sretno nam .

zeRoberto
x 1

Post Postao/la zeRoberto » 07 jul 2019, 20:39

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: astonHz, Hordanjezla1987 i 12 gostiju.