FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 10 jul 2019, 10:45

BordoSarajevo WroteColonOsporavali smo svi poziciju Velkoskom, osporavali smo mu svi brzinu pa i spremu. Sinoć je odlično odradio posao, mislim da je najviše pretrčao i mene je iznenadio što se tiče fizičke spreme. Otvorite utakmicu i zadnjih 10 minuta pogledajte samo njega, kapiten ganja i šprinta kao da je tek utakmica počela dok je većina naših igrača već "pala". Protiv ekipe kao Celtic, ni uigrani Stanojević i Crepulja se bolje ne bi snašli od Krste i Oremuša.

Oremuš je ko zvrka, brz strahotu i trči za trojicu. Od Crepulje će biti bar 5 puta bolji.

Apsolutno se slazem za kapitena,bas smo i komentarisali sinoc na utakmici,da onako u zivotu trcao nije,sto kazes na kraju kad su svi pali on je trcao kao da je tek pocelo.Svaka mu cast za ovo sinoc :clap:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 10 jul 2019, 10:45

BordoSarajevo WroteColonOsporavali smo svi poziciju Velkoskom, osporavali smo mu svi brzinu pa i spremu. Sinoć je odlično odradio posao, mislim da je najviše pretrčao i mene je iznenadio što se tiče fizičke spreme. Otvorite utakmicu i zadnjih 10 minuta pogledajte samo njega, kapiten ganja i šprinta kao da je tek utakmica počela dok je većina naših igrača već "pala". Protiv ekipe kao Celtic, ni uigrani Stanojević i Crepulja se bolje ne bi snašli od Krste i Oremuša.

Oremuš je ko zvrka, brz strahotu i trči za trojicu. Od Crepulje će biti bar 5 puta bolji.

Ja sam prvi iznenadjen sinoc krstom i kolicinom volje i zalaganja i pretrcanih kilometara, ali reci da to stanojevic ne bi bolje je smijesno. Npr. Prvi gol, je cista greska vekoskog, prvo mu se igrac ubacio ispred njega, na 30 m od gola i tu je trebao praviti faul, nakon toga pri sutu umjesto da uklize u blok on je damo ispratio igraca. I ja mu ne zamjeram, jbg, nije naucio to da igra, nije njegova pozicija. Volju, zelju i htijenje sinoc mozda samo mogu rahmanovicu da zamjerim jer mi nije bio na nivou ni blizu.
Trešnjevka!

cookiech
Kontakt:

PostPostao/la cookiech » 10 jul 2019, 10:54

Pljujete po Hebibu, samo zato jer je Hebib. Jeste fulio haman pa zicer, al realno i da je zabio, pitanje je da li bi imali onu priliku kada je Oremus dao gol. Promjenio bi se tok igre, ko zna kako bi zavrsilo. Sta bi bilo kad bi bilo...
Mi moramo raditi na fizickoj spremi, da se moze izdrzat onaj tempo od iz prvih 30min citavih 90, i jel iko primjetio onaj sprint Hebiba u 92 nazad u odbranu? S njihovog dijela do naseg 16erca?

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 10 jul 2019, 10:55

Pantelija WroteColon

Ja sam prvi iznenadjen sinoc krstom i kolicinom volje i zalaganja i pretrcanih kilometara, ali reci da to stanojevic ne bi bolje je smijesno. Npr. Prvi gol, je cista greska vekoskog, prvo mu se igrac ubacio ispred njega, na 30 m od gola i tu je trebao praviti faul, nakon toga pri sutu umjesto da uklize u blok on je damo ispratio igraca. I ja mu ne zamjeram, jbg, nije naucio to da igra, nije njegova pozicija. Volju, zelju i htijenje sinoc mozda samo mogu rahmanovicu da zamjerim jer mi nije bio na nivou ni blizu.

Napisao sam da se ne bi bolje snašli ni uigrani Stanoje i Crepulja od sinoćnih neuigranih Krste i Oremuša protiv onakve ekipe. Napisah to jer smo svi, uključujući i mene, bili nezadovoljni izmišljenoj poziciji kapitenu i svi smo očekivali sve samo ne onakvu igru kapitena. Naravno, sutra da se vrati Stanoje, ja bih ga odmah upario sa Oremušom.
FK Sarajevo

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 10 jul 2019, 10:57

Ja bih oremusa mnogo ofanzivnije koristio jer onagvog igraca gusiti sa DMF je grijeh !!!
Defanzivno u ligi je dovoljan jedan igrac i jedan cmf malo da vise gleda fefanzivu, za vise nema pottrebe.
Trešnjevka!

amypitar
Kontakt:

PostPostao/la amypitar » 10 jul 2019, 10:58

Haj bar imamo ekipu za ovu našu ligu,samo mi je zao tako nam malo treba za Evrope.
Valjda do tog 3 pretkola ispostujemo Musemica i jos se pojačamo da napadnemo taj pley off.

Krste11
Kontakt:

PostPostao/la Krste11 » 10 jul 2019, 11:00

miky_hz WroteColon
MortemHz WroteColon
Krste11 WroteColonSamo da Hadzija dovede nekog dobrog zadnjeg veznog i ovo ce biti top za lige

Ovo je već sasvim pristojno za našu ligu.
Mišljenja sam da ćemo se mi i Zrinjski izdvojiti dodatno.

Apsolutno,istog sam misljenja,bit ce opet trka nas i njih,sto kazes izdvojit cemo se jedni i drugi pa ko prije stigne do cilja.Nisam sad ni misljenja da nam za ligu treba destruktivac jel pitanje sta raditi sa istim kad se Stanojevic vrati a eto prognoziraju mu povratak vec za 2-3 mjeseca ,drugaciji ce svakako odnos snaga u PL biti kada budemo imali puno vise loptu u svom posjedu.

Za sad je i ovo dobro za lige al bi sigurniji bili da se dovede kakav dobar zadnji vezni da ne mora Krle to igrati ,iako je sinoc odigrao borbeno i korektno ipak se u nekpliko situacija vidilo da to nije njegova prirodna pozicija

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 10 jul 2019, 11:02

BordoSarajevo WroteColon
paulus WroteColonJa nemam nista protiv HUsrefa al kad gledas jenog jekicu kako prostifoza štozivmolq i mr samo on o mas RaaHmanovic o jod mrko Rahmanovic kod dtugog goloa ne moue d0trcat da ako nisza uasmeta protivniku 2 metra od njega protivnika

:hmmmmm:

Dont drink and post on forums!
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

dundee
Kontakt:

PostPostao/la dundee » 10 jul 2019, 11:03

cookiech WroteColonPljujete po Hebibu, samo zato jer je Hebib.Jeste fulio haman pa zicer, al realno i da je zabio, pitanje je da li bi imali onu priliku kada je Oremus dao gol. Promjenio bi se tok igre, ko zna kako bi zavrsilo. Sta bi bilo kad bi bilo...
Mi moramo raditi na fizickoj spremi, da se moze izdrzat onaj tempo od iz prvih 30min citavih 90, i jel iko primjetio onaj sprint Hebiba u 92 nazad u odbranu? S njihovog dijela do naseg 16erca?

ovu poslije recenicu stid me i boldirat, a hebib je sinoc bio los i to nema veze sa tim sto je on hebib, nego sa tim sto nema muda, sto je pogubljen, sto su ispadali po toj strani kad god lopta bila na toj strani, ali et on je los, sabanovic i rahman po meni najgori

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 10 jul 2019, 11:05

skoroalen WroteColonDobro, sad već znamo da smo ispali i zvanično (mislim, ko se i nadao...). Možemo se gore osramotit, mada sumnjam, ovaj Seltik se nije pokazao kao neka aman klasa od ekipe, nisu nam se šetali na 20 m od gola kao Atalanta. Zašto Husref ne bi isprobao nešta novo gore? Kad bi dao priliku Đokanoviću cijelu utakmicu, kad bi možda probao s Guzinom od prve minute da vidimo kako se drugi špic snalazi, Milanović i Tatar po krilima, Velkoski AMF, Đokanović i Gavrić iza njih. Hodžić desni bek a Letić lijevi (ako bude spreman a sve su prilike da hoće). Mi ne možemo dobit u Škotskoj 0:3 nikako. Možemo izgubit 2:0, a možemo 6:0. U suštini nam je isto, igrači su se vratili nakon 0:8 i uzeli duplu, nije da ih je toliko pogodilo. Al u jednoj velikoj utakmici možemo vidjet kako će se pokazat neki alternativni sastav. Ako se i ne pokažu, pet dana kasnije imaš ligaški meč, vrati se na staro. Biće ti Ahmo odmoran, ako ništa drugo.

i ja bi bas volio da u revansu mladi dobiju priliku pa eto i ti rezervisti neki al sumnjam da cemo to docekati.
Paulus il se napio il ima debele prste :mrgreen:
Zadnja izmjena: fera, dana/u 10 jul 2019, 11:07, ukupno mijenjano 1 put.
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

Amca007

PostPostao/la Amca007 » 10 jul 2019, 11:06

Mislim da cemo se dobro pofajtat sa svakom ekipom koja nam dodje u trecem pretkolu. Nadam se danas nece nakantat tamo u revansu, nebi valjalo za atmosferu, ali sam siguran da i tamo mozemo dati go. Imamo jako dobru ekipu za nase uslove. Cak sam siguran da mozemo igrati play off a uz neku ludu srecu u zrijebu i do grupne faze. Atmosfera je prava u ekipi, cak i publika se vraca kad vidi ovakve utakmice. Nama fali malo da budemo pravi evropski klub. Stadion je ta prevaga, sve ostalo je na dosta dobrom nivou. Sretno i najvaznija utakmica treba da nam bude protiv Zrinjskog u prvom kolu..

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 10 jul 2019, 11:12

Realan odnos snaga nas i Celtica je kao odnos izmedu nas i npr Sloge sa kojom smo igrali u KUP-u. Tu moras odigrati bas discilinovano i pozrtvovano da ne bi dozivio neku rezultatsku katastrofu, a da ne pricamo o remiju ili pobjedi.
S druge strane ovaj dvomec je idealna prilika za nas da nesto naucimo i da vidimo koje su nam najvece slabosti, a to smo i vidjeli sinoc. Nama zaista fale Stanoje i Crepulja, hajd Oremus moze zamjeniti Crepulju cak mozda bude i bolji, ali taj defanzivni vezni nam defnitivno fali, igrac tipa Stanoje ili Adukora.
Sad imamo dvije opcije, dovesti kvalitetnog dmfa, ali sta onda tu sa Stanojom kad se oporavi?
Ili druga opcija krenuti na dmf sa malim Dokanovicem pa ga ako zaglavi i istrpiti par tekmi, ali ces ako se bar djelomicno pokaze kao igrac kakvim ga mnogi opisuju, dobiti drugog Mujakica pa onda imas i dobrog igraca i nekiga ko ce u buducnosti napuniti klubsku kasu.
Ja sam vise za ovu drugu opciju.
Sarajevo ljubavi moja

AngelDiMaria
Kontakt:

PostPostao/la AngelDiMaria » 10 jul 2019, 11:37

Prvi put izgovaram ovu recenicu: Mi cemo se s ovom ekipom prosetati ligom. I taman kad krize i umor stignu, vracaju se stanoje i pidro :)

moj uzor-S.G
Kontakt:

PostPostao/la moj uzor-S.G » 10 jul 2019, 11:50

Oremus je zvijer, ekstra igrac bice zestoko pojacanje.

Nadam se da ce biti neki snimak kad je skoro pa citav stadion pjevao na na na u 70. minuti. Ono je bila perverzija :)
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 10 jul 2019, 11:54

slika

Dobro ovo i statisticki izgleda protiv ovakvog protivnika.

Samo da nas hoce malo usrat u EL sa protivnikom.Definitivno za bilo kakav iskorak U Evropi mora te sreca na kuglicama ispratiti.Nama je bitno samo kontantnu da nastavimo u ligi i to ce godinama tamo vec da se poklopi kako treba.Ovo nek bude prvi korak na kojem cemo puno nauciti.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 10 jul 2019, 11:59

FIFA nije promjenima informaciju da smo nositelji u trećem pretkolu?
FK Sarajevo

tm01hzne
Kontakt:

PostPostao/la tm01hzne » 10 jul 2019, 12:03

BordoSarajevo WroteColonAl kakva sreća i kakav trenutak nakon pogotka Oremuša, nevjerovatno

Da...to je čar ovih 'velikih' utakmica :) :ljepota:
Jedna ljubav, jedan klub #FKS...18.5.'19. DUPLA KRUNA
New England Patriots - Tom Brady G.O.A.T. :)
Roger Federer #20 GS - G.O.A.T. :)

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 10 jul 2019, 12:04

miky_hz WroteColonslika

Dobro ovo i statisticki izgleda protiv ovakvog protivnika.

Samo da nas hoce malo usrat u EL sa protivnikom.Definitivno za bilo kakav iskorak U Evropi mora te sreca na kuglicama ispratiti.Nama je bitno samo kontantnu da nastavimo u ligi i to ce godinama tamo vec da se poklopi kako treba.Ovo nek bude prvi korak na kojem cemo puno nauciti.

Sa drugim trenerom bi im tricu uvalili.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 10 jul 2019, 12:09

Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

midzuka
Kontakt:

PostPostao/la midzuka » 10 jul 2019, 12:10

Nešto mi se još posložilo nakon prospavane noći.
Na krilima smo opasni i ima prostora za rokade. Bekovi isto. Vezni se moze trasformirati na vise nacina i u defanzivi i u ofanzivi. Štoperi hajde manje-više. Ali u napadu smo predvidivi, malo je reći i uporediti sa bilo cime. Druge ideje u igri osim našeg Ahmeta nemamo. To je sinoc skonto Neil Lennon. Skontat ce i treneri iz lige, pa ga pushimo. Jos Neil Lennon par dana prije tekme govori da je Ahmet najopasniji, sinoc ga njihovi grmalji strpali u dzep i zatvorili, i sto se toga tice, mi smo imali u 85 minuta utakmice igraca manje u špicu. Da se razumijemo nije kritika Ahmetu, nego SŠ. Izmislite nešto novo, pa makar to bio Krste, Rahman, Tatar, Milanović u špicu, ako ne ide sa Ahmetom, mora se naći nacin djelovanja da u spicu probamo nesto napraviti.
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: emir79 i 19 gostiju.