FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

broj6
Kontakt:

PostPostao/la broj6 » 10 jul 2019, 14:39

Samozdravlje WroteColon
broj6 WroteColonSinoć je jedino Šabanović izgubljen bio i ispadao, ali mu se ne može puno zamjeriti. Imam osjećaj da bi puno bolje izgledali sa Hebibom na beku i Tatarom ili Šišićem ispred. Jednostavno boljeg beka od Hebiba nemamo, čovjek zna ispasti u odbrani, ali samo zato što je vrlo opasan u napadu kao bek i to se ne može osporiti. Čak ga je i Lennon na presici prije meča istakao kao opasnog i rekao kako je ofanzivno orijentisan što mogu i oni iskoristiti ako ispadne.

Uzimas li u obzir da je Sabanovicu 19 god. , kako bi nasi iskusniji bekovi se ponasali ? Sabana treba otpisati u Austriju , kao U21 reprezentativca .
Izvini , malo sam ironican , osjetljiv na Akademce . Ti momci igraju srcem i kod njih nikad nece biti qrcobolje . Pozdrav , razlicito vidimo stvari :thumbup:

Baš iz razloga što i ja volim akademce i davanje prilike mladim igračima napisao sam da mu se nema šta zamjeriti. Vrlo rado bih istrpio ovakvih nekoliko utakmica da steknu iskustvo i dobiju na samopouzdanju jer im većinom to fali. A konkretno Šabanović je pokazao u nekim utakmicama da ima kvaliteta, međutim nije dobivao puno minuta. :salut:

broj6
Kontakt:

PostPostao/la broj6 » 10 jul 2019, 14:41

skoroalen WroteColonMi kad se kompletiramo, bićemo SILA! Evo, nek odu Rahman i Tatar, kao što se priča. Ostaju nam na svakoj poziciji dva odlična igrača.
Golmani Vladan i Dizdarević
Štoperi Lazić i Besim, Dupe i Šup.čić (koji tandem :lol: )
Desno Hodža i Šaban
Lijevo Pidro i Letić
DMF Stanojević i Oremuš, Đokanović i Mustafić
AMF Velkoski i Salčin
Lijevo krilo Milanović i Velkoski
Desno krilo Oremuš pa i Šišić
Napad Merso i Guzina

Ova druga ekipa bi se u našoj ligi borila za Evropu 100%.

Nema Hebiba ni na spisku ekipe? :lol:

Nadam se da Rahmanovića i Lazića možemo zadržati, oni su baš kvalitet za našu ligu, Tatar nije nezamjenjiv. A biće transfera sigurno, čak mislim i par kvalitetnih dolazaka

skoroalen
Kontakt:

PostPostao/la skoroalen » 10 jul 2019, 14:46

broj6 WroteColon
skoroalen WroteColonMi kad se kompletiramo, bićemo SILA! Evo, nek odu Rahman i Tatar, kao što se priča. Ostaju nam na svakoj poziciji dva odlična igrača.
Desno Hodža i Šaban
Lijevo Pidro i Letić
AMF Velkoski i Salčin
Napad Merso i Guzina

Nadam se da Rahmanovića i Lazića možemo zadržati, oni su baš kvalitet za našu ligu, Tatar nije nezamjenjiv. A biće transfera sigurno, čak mislim i par kvalitetnih dolazaka

Htio sam ga ubacit na desno krilo poslije Oremuša, ne znam gdje se izgubi. :lol:
I svakako da i dalje može na tog beka mada po meni treba tu probat nekog drugog, Hebib je bolji s krila a prednost mu je i to što se vraća, pa bi svaki drugi bek iza njega imao jaku podršku.
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 10 jul 2019, 14:50

Imam jedno pitanje..evo spominje se kako ekipa jos uvijek nije spremna i slicno...jel' onda moglo krenuti s pripremama 7 dana ranije ako znas da ti je prva tekma vec 9.7.?
Ili postoje pravila koja kazu da se s pripremama ne moze krenuti prije, hlupam 15.6. ili da se nakon zavrsene sezone mora dati odmor igracima 30dana minimum i sl.?
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 10 jul 2019, 15:04

hurem WroteColonImam jedno pitanje..evo spominje se kako ekipa jos uvijek nije spremna i slicno...jel' onda moglo krenuti s pripremama 7 dana ranije ako znas da ti je prva tekma vec 9.7.?
Ili postoje pravila koja kazu da se s pripremama ne moze krenuti prije, hlupam 15.6. ili da se nakon zavrsene sezone mora dati odmor igracima 30dana minimum i sl.?

Tesko prerano je pa onda ekipa nakon zadnjeg kola i pocetka tog dijela priprema nebi imala 7-10 dana odmora izmedju dvije sezone.Sad je prvenstvo zavrseno 25.05 a prozivka je bila 14.06 znaci imali su pauzu 20-tak dana.Kad bi smanjio i taj dio dobio bi mozda i kontraefekat.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 10 jul 2019, 15:07

hurem WroteColonImam jedno pitanje..evo spominje se kako ekipa jos uvijek nije spremna i slicno...jel' onda moglo krenuti s pripremama 7 dana ranije ako znas da ti je prva tekma vec 9.7.?

Misli se vise na nekompletiranje igrača na vrijeme na što, izgleda, nismo mogli uticati da bi se taj proces ubrzao.
FK Sarajevo

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 10 jul 2019, 15:18

benko1946 WroteColonBgm ovog Sabanovica ne mirisem nikako,da je Hebibovic igrao na njegovom nivou kamenjem bi ga gadjali.Sad cete vi reci mlad,nas,akademac,ma neka je,mlad je i serbecic,mlad je i pidro,mlad je i mujakic pa momci igraju/igrali su... vrijeme je da i on nesto pokaze,al trenutno treca opcija na desnom beku iza hebe i krtole

Istina, da je Hebib onakvu loptu poslao kada je Lazić dobio žuti, bilo bi svega.
Hebib je u odbrani katastrofalan dok je u napadu odličan i smatram da je za krila a ne za beka. Da li je defanziva bila bolja sinoć sa Šabanom? NIJE.
Ne zamjerim mu nijednu grešku niti ispadanje, ipak je igrao protiv igrača koje traže Arsenal, Napoli itd..

Da je Šaban za nas - jest. Da mu treba dati šansu - treba. Da je kvalitetnije radio od Hebiba u prošloj sezoni, igrao bi prije njega. Po pričama na forunima ispada da ne igra zbog Hebiba (miljenika trenera) a bolji od njeg za klasu, a nije. Volio bi da bude i hoće nadam se.

I Bekić je bio "miljenik" pa na kraju, doviđenja - prijatno, treba mi bolji. I Halil isto tako pa izjavi neki dan da mu je trener reko da mu više ne treba i pokupio se momak i otišao. Ironične izjave za kapitena, da mora igrat pa makar bio i na golu, kapiten za sinoćnju partiju može samo dobiti riječi hvale od svih osim onih koji ne mogu protiv svog ega.

Hodža bio otpisan, svađa sa trenerom, vrati se, pokaza se na par prijateljakih i vjerovatno na treninzima i dobi priliku sinoć i iskoristi ih na najbolji način.

Igraju oni za koje trener misli da su najbolji, imali oni 17 ili 40 godina, pričali i psovali treneru ili pili kafu s njim. Da ima grešaka - ima, da će ih idalje bit - hoće, kao i sa svakim trenerom.
FK Sarajevo

esprit24
Kontakt:

PostPostao/la esprit24 » 10 jul 2019, 15:23

Sve pohvale za navijace, igrace i sve sto je vezano za FK Sarajevo. Ono sinoc cu pamtiti citav zivot. Valjalo bi kada bi u prvenstvu posjeta bila barem 10k. Pohvale za koreografiju sjevera a o brojnosti necu nista pisati jer je ovdje tabu tema o tome pisati. I jos jedno pitanje mada je odgovor na njega ovdje barem milion put napisan. Jel mi do kraha kvala euro lige pratimo put sampiona odnosno igramo samo sa prvacima koji ce ispasti iz kvala lp
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 10 jul 2019, 15:24

Ali kad ga zabi Oremus hahahahahahaha pa ni prvi put kad sam imao sex nije mi onako bilo. Izljubih nekakve raje, bruku. Zenu sam neciju izljubio, valjda nije zamjerio lik. Nista ne cujem jedno 5 sekundi.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 10 jul 2019, 15:27

broj6 WroteColon
Samozdravlje WroteColon
broj6 WroteColonSinoć je jedino Šabanović izgubljen bio i ispadao, ali mu se ne može puno zamjeriti. Imam osjećaj da bi puno bolje izgledali sa Hebibom na beku i Tatarom ili Šišićem ispred. Jednostavno boljeg beka od Hebiba nemamo, čovjek zna ispasti u odbrani, ali samo zato što je vrlo opasan u napadu kao bek i to se ne može osporiti. Čak ga je i Lennon na presici prije meča istakao kao opasnog i rekao kako je ofanzivno orijentisan što mogu i oni iskoristiti ako ispadne.

Uzimas li u obzir da je Sabanovicu 19 god. , kako bi nasi iskusniji bekovi se ponasali ? Sabana treba otpisati u Austriju , kao U21 reprezentativca .
Izvini , malo sam ironican , osjetljiv na Akademce . Ti momci igraju srcem i kod njih nikad nece biti qrcobolje . Pozdrav , razlicito vidimo stvari :thumbup:

Baš iz razloga što i ja volim akademce i davanje prilike mladim igračima napisao sam da mu se nema šta zamjeriti. Vrlo rado bih istrpio ovakvih nekoliko utakmica da steknu iskustvo i dobiju na samopouzdanju jer im većinom to fali. A konkretno Šabanović je pokazao u nekim utakmicama da ima kvaliteta, međutim nije dobivao puno minuta. :salut:

napišite njegovu zadnju tekmu prije Celtica
:kafa:

najgore što će se neko okoristiti ovom tekmom(protivnik,publika,očekivanja,pritisak) kao mjerodavnom njegove kvalitete....
dok ćemo okice sklopiti na učinak nekog 30godišnjaka na kojeg smo navikli toliko da je **** mrtva da je maskota postao njegov standardni pokušaj u prazno....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 10 jul 2019, 15:27

Laznjak WroteColonAli kad ga zabi Oremus hahahahahahaha pa ni prvi put kad sam imao sex nije mi onako bilo. Izljubih nekakve raje, bruku. Zenu sam neciju izljubio, valjda nije zamjerio lik. Nista ne cujem jedno 5 sekundi.

Pazi da tvoja ne procita :urnebes: gore je to
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 10 jul 2019, 15:31

broj6 WroteColon
Desno Hodža i Šaban
Lijevo Pidro i Letić
AMF Velkoski i Salčin
Napad Merso i Guzina

izgleda utopio Hebiba u plićaku već :rol: :rol: :rol:

i Cruz, Gavrić, Hare mu fale :D
Zadnja izmjena: Denchi, dana/u 10 jul 2019, 15:32, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 10 jul 2019, 15:31

Laznjak WroteColonAli kad ga zabi Oremus hahahahahahaha pa ni prvi put kad sam imao sex nije mi onako bilo. Izljubih nekakve raje, bruku. Zenu sam neciju izljubio, valjda nije zamjerio lik. Nista ne cujem jedno 5 sekundi.

Mene grc u nozi uhvatio, svi skacu od dragosti ja jaucem od muke :rol: :rol:

ElCartel11
Kontakt:

PostPostao/la ElCartel11 » 10 jul 2019, 15:37

Odbrana nam je sinoc super izgledala sa obzirom, da prvi put igraju zajedno, da je Hodzic igrao na neprirodnoj poziciji, da je Serbecic tako reci iz aviona odmah u prvih 11 uletio i posle pola godine neigranja u Norveskoj, Sabanovic takodje kod nas grijao klupu.
Stoperski par prvi put zajedno igra i to protiv Celtica koji svaku tvoju gresku koristi i svaku tvoju neodlucnost pretvore u svoju korist.

Hebibovic je korisniji na krilu, ali brate ne mogu vjerovati da se svaku utakmicu nadje u bar jednoj 100% prilici, a jos manje mogu vjerovati, da sve jednu upropasti. Treba malo poraditi sa njim oko zakljucka akcija i imacemo ubicu za nasu ligu na krilu.

Rahmanovic pravi borac na sredini, fajter, imao je par gresaka, jedna je bila i kobna no sve u svemu dobar je bio.
Oremus je igracina, to se vidjelio odmah protiv Domzala na pripremnoj, znaci dovoditi igrace njegovog kalibra i ekipa ce biti vrh.
Krste je imao zelju, borben je bio i svaka mu cast, ali to nije njegova pozicija, razumijem da je sad krpio to, ali podhitno dovesti jos jednog vezistu na poziciju DM/CM.

Milanovic se pokazuje za sad kao pojacanje, samo neka nastavi ovako, imao je par ljepih poteza.

Sta reci za Ahmetovica, u nekim situacijama je imao 2 igraca Celtica na ledjima i opet mu nisu mogli oduzeti loptu :tokralju:

I na kraju kad znam kuditi Husrefa, sad cu ga i pohvaliti, da je spremio dobru taktiku i da smo izgledali profesionalno protiv jednog Celtica.
Samo da se dohaviza jos malo oko formacije i da svaki igrac igra svoju prirodnu poziciju.
BOSANSKA KRAJINA!

IDEMO BORDO BIJELI, SARAJEVO U SRCU ZA ZIVOT CIJELI!

kengur
Kontakt:

PostPostao/la kengur » 10 jul 2019, 15:42

bordobijeli WroteColon

Ljudi, kakva ste vi prva iskustva imali WOW.
@Laznjak, ne smijem ni da pitam koliko je tacno ljudi ucestvovalo u tvom prvom iskustvu :rol: :rol: :rol:

@bordobijeli, jesi li ti siguran da si radio pravu stvar :urnebes:
ljudi čekaju odluku polovinom ovog mjeseca kolko će nas revnut, pa možda i ima smisla čekanje sa potpisivanjem

zagorski
Kontakt:

PostPostao/la zagorski » 10 jul 2019, 15:47

Desno Hodža i Šaban
Lijevo Pidro i Letić
AMF Velkoski i Salčin
Napad Merso i Guzina

Gdje ti je Hebib? :wtf:
Sarajevo ljubavi moja

Laznjak
Kontakt:

PostPostao/la Laznjak » 10 jul 2019, 15:47

kengur WroteColon
bordobijeli WroteColon

@Laznjak, ne smijem ni da pitam koliko je tacno ljudi ucestvovalo u tvom prvom iskustvu :rol: :rol: :rol:

Brate zena bila top... poslij joj se izvinem diskretno. Kaze ma nema veze. Molio boga jos jedan da uvalimo :urnebes:
Nek halali brat cija je zena. Svaka mu cast
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 10 jul 2019, 16:05

ako iko čita ovo iz marketinga, najavite nove dresove danas, da se dženaziraju osim-ovce :D

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 10 jul 2019, 16:06

benko1946 WroteColonBgm ovog Sabanovica ne mirisem nikako,da je Hebibovic igrao na njegovom nivou kamenjem bi ga gadjali.Sad cete vi reci mlad,nas,akademac,ma neka je,mlad je i serbecic,mlad je i pidro,mlad je i mujakic pa momci igraju/igrali su... vrijeme je da i on nesto pokaze,al trenutno treca opcija na desnom beku iza hebe i krtole

Problem je u tome što Hebibović iste stvari radi i protiv Celtica i protiv Krupe. Šabanoviću igrač makar ne prima loptu u petercu. Celtic nije mjerilo, kao što ni Banants npr nije mjerilo.

edRed
Kontakt:

PostPostao/la edRed » 10 jul 2019, 16:14

Laznjak WroteColon
kengur WroteColon
bordobijeli WroteColon.... Ali kad ga zabi Oremus hahahahahahaha pa ni prvi put kad sam imao sex nije mi onako bilo. Izljubih nekakve raje, bruku. Zenu sam neciju izljubio, valjda nije zamjerio lik. Nista ne cujem jedno 5 sekundi.

Brate zena bila top... poslij joj se izvinem diskretno. Kaze ma nema veze. Molio boga jos jedan da uvalimo :urnebes:
Nek halali brat cija je zena. Svaka mu cast

Cija je ona plavka (fonasi o0000) xD,
vidja se na zapadu, bila i jučer

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Lecler, Wolffire i 6 gostiju.