FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za ostavku Husrefa Musemića?

Da
128
63%
Ne
76
37%

Ukupno glasova: 204

nedimnedo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nedimnedo » 11 jul 2019, 00:20

nek mi se javi onaj momak sto trazi kartu za sjever za kolekciju , nmg sad da ga trazim a ne sjecam se bas ko je :)

Sabinho
Kontakt:

Post Postao/la Sabinho » 11 jul 2019, 00:22

nedimnedo je napisao/la:nek mi se javi onaj momak sto trazi kartu za sjever za kolekciju , nmg sad da ga trazim a ne sjecam se bas ko je :)

Forumas @hodza.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Denchi
Kontakt:

Post Postao/la Denchi » 11 jul 2019, 00:26

broj6 je napisao/la:Sinoć je jedino Šabanović izgubljen bio i ispadao, ali mu se ne može puno zamjeriti. Imam osjećaj da bi puno bolje izgledali sa Hebibom na beku i Tatarom ili Šišićem ispred. Jednostavno boljeg beka od Hebiba nemamo, čovjek zna ispasti u odbrani, ali samo zato što je vrlo opasan u napadu kao bek i to se ne može osporiti. Čak ga je i Lennon na presici prije meča istakao kao opasnog i rekao kako je ofanzivno orijentisan što mogu i oni iskoristiti ako ispadne.

Druze pogledaj tekmu ponovo
Upravo sam gledao I bolingolija(njihovog garu beka) je cuvao odnosno trebao cuvati Hebib a nije...I covjek sam bio...
sabanovic je markirao krilo koji je ulazio u sredinu I to je radio ok, vidi se momak fino prati svog igraca I u liniji sa stoperima bude...

Nase krilo-hebib cuvao njihovog beka, nas bek-sabanovic cuvao njihovo krilo, vrlo logicno...
Sabanovic je imao onu glupu loptu u sredinu kad je Lazic dobio karton
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 11 jul 2019, 00:45

Od ovih svih mladih igrača nekako mi se Šabanović čini kao najslabiji.
Čovjek koji svim srcem navija za Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu.

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 11 jul 2019, 00:52

Ali kako lazic pogrijesi kod onog drugog gola.... gledam mu direktno iza ledja i ne ide mi u glavu i dalje kako onakav pas da posalje. To je prelomilo utakmicu jucer. Steta velika, mogli smo vise. Sad ganjaj 3:0.
Al moguce je **** ga... roma-barca, liverpool-barca
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 11 jul 2019, 00:56

Mujakić
Pidro
Šabanović
Kurdić
Resić
Mustafić

Ovim redom, od najjačeg do najslabijeg.

Lazić je pogriješio s onim pasom, ne igra se ondje onako. Izbaci se odmah što dalje, ali eto.

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 11 jul 2019, 00:56

A ko je to objavio za Cavara?
Ja nigdje ne mogu da nadem tu informaciju.
Sarajevo ljubavi moja

skoroalen
Kontakt:

Post Postao/la skoroalen » 11 jul 2019, 00:58

AlfredNobel je napisao/la:Mujakić
Pidro
Šabanović
Kurdić
Resić
Mustafić

Lazić je pogriješio s onim pasom, ne igra se ondje onako. Izbaci se odmah što dalje, ali eto.

Fali ti golman ebo ga ti. Rame uz rame sa Mujakićem.
Sarajevo, ljubavi moja!

"Što manje, dijete, znaš, to si manje nesretan!"

MaroonBjelave
Kontakt:

Post Postao/la MaroonBjelave » 11 jul 2019, 00:58

zagorski je napisao/la:A ko je to objavio za Cavara?
Ja nigdje ne mogu da nadem tu informaciju.

SLinanov portal
Samo nek' ne puca....

ShofaII
Kontakt:

Post Postao/la ShofaII » 11 jul 2019, 01:00

Kakvo ba trece pretkolo, kakav play off LE
Pa jbt nismo jos ispali iz LP!!!!!!!!!!

Hajd kad ste pametni malo analize Seltika. Ne vidim da se analizira Seltik nego samo Sarajevo, Husref, Hebib, Saban, Hodzic itd.
Hajd malo tu negativu u stranu pa da vidimo slabe tacke Seltika strucnjaci.
Svaki prekid smo im pravili problem, losi su tu pravo a mi imao visoke igrace.
Golman im je najslabija karika, prima golove haman svaku utakmicu. Izgleda je los na centarsute i ubacivanja iz prekida
Moze li Hebib napadaca odigrat da Mersu ostavimo za zavrsnih 20 minuta. A iskoristit Ve jena 3 od 18 prilika i n a ma dovoljno ta prolaz
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

BordoSarajevo
Kontakt:

Post Postao/la BordoSarajevo » 11 jul 2019, 01:00

Gdje je Kova @nobel?

Spor.tske su objavile, lupaju vjerovatno mada volio bi da je istina. Oni su vidjeli da ih niko ne tuži što lupetaju pa onda bombe bacaju svaki dan i plate oglas na tu bombu i grabe preglede, na tim im je zasnovan rad.
FK Sarajevo

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 11 jul 2019, 01:01

skoroalen je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Mujakić
Pidro
Šabanović
Kurdić
Resić
Mustafić

Fali ti golman ebo ga ti. Rame uz rame sa Mujakićem.

Dobro si, Vladana sam zaboravio, vidim fali mi neko. :mrgreen:

I ja mislim da je palamuđenje za Ćavara.

Historicar
Kontakt:

Post Postao/la Historicar » 11 jul 2019, 01:03

Kovačević, Hebibović, Lazić, Šerbečić, Letić, Oremuš, Čavar, Rahmanović, Tatar, Milanović i Ahmetović.Za treće pretkolo Evropske lige :)

FrancescoTotti
Kontakt:

Post Postao/la FrancescoTotti » 11 jul 2019, 01:05

ShofaII je napisao/la:Kakvo ba trece pretkolo, kakav play off LE
Pa jbt nismo jos ispali iz LP!!!!!!!!!!

Hajd kad ste pametni malo analize Seltika. Ne vidim da se analizira Seltik nego samo Sarajevo, Husref, Hebib, Saban, Hodzic itd.
Hajd malo tu negativu u stranu pa da vidimo slabe tacke Seltika strucnjaci.
Svaki prekid smo im pravili problem, losi su tu pravo a mi imao visoke igrace.
Golman im je najslabija karika, prima golove haman svaku utakmicu. Izgleda je los na centarsute i ubacivanja iz prekida
Moze li Hebib napadaca odigrat da Mersu ostavimo za zavrsnih 20 minuta. A iskoristit Ve jena 3 od 18 prilika i n a ma dovoljno ta prolaz

Ma oni su smijesna ekipa. Uzeli su nas jer smo ih mi previse respektovali. Nasi igraci kao da su se prepali i samo molili Boga da ne prime 8 golova.
Oni su svaku akciju na individualnost zavrsavali, i svaku smo im akciju kod golova mogli prekinut.. al sbbkbb.
U skotskoj ih napast i pokazat ona balkanska muda, izvadit im ga pa da grebe po skotskom betonu dok hodaju.
Mozemo ih dobit. Ne mora bit 3:0 i prolaz al dobit ih mozemo!
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

broj6
Kontakt:

Post Postao/la broj6 » 11 jul 2019, 01:12

Denchi je napisao/la:
broj6 je napisao/la:Sinoć je jedino Šabanović izgubljen bio i ispadao, ali mu se ne može puno zamjeriti. Imam osjećaj da bi puno bolje izgledali sa Hebibom na beku i Tatarom ili Šišićem ispred. Jednostavno boljeg beka od Hebiba nemamo, čovjek zna ispasti u odbrani, ali samo zato što je vrlo opasan u napadu kao bek i to se ne može osporiti. Čak ga je i Lennon na presici prije meča istakao kao opasnog i rekao kako je ofanzivno orijentisan što mogu i oni iskoristiti ako ispadne.

Druze pogledaj tekmu ponovo
Upravo sam gledao I bolingolija(njihovog garu beka) je cuvao odnosno trebao cuvati Hebib a nije...I covjek sam bio...
sabanovic je markirao krilo koji je ulazio u sredinu I to je radio ok, vidi se momak fino prati svog igraca I u liniji sa stoperima bude...

Nase krilo-hebib cuvao njihovog beka, nas bek-sabanovic cuvao njihovo krilo, vrlo logicno...
Sabanovic je imao onu glupu loptu u sredinu kad je Lazic dobio karton

Bezveze nam rasprava al eto samo sa još pojasnim svoje mišljenje što se tiče toga. Po meni to praćenje igrača i jest bilo problem na desnoj strani. Postavili smo se zonski u odbrani a ne na čovjeka i vrlo smo dobro držali dvije linije. Pogledaj lijevu stranu kako su u prvom poluvremenu igrali Hodžić i Milanović. Niko nije pratio svog igrača nego čuvao svoj prostor i preuzimao bio to bek/krilo. A kada ti bek isprati igrača naprijed ili u sredinu kao Šaban što je radio ostaje ti velika rupa. To mora stizati ili štoper ili krilo (Hebib) ako bek uleti iza leđa iz drugog plana.

ShofaII
Kontakt:

Post Postao/la ShofaII » 11 jul 2019, 01:14

Toooo toti idemo ih dobit tamo, nema predaje.
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 11 jul 2019, 01:39

Ma nije Celtic bog zna šta, nikakva wow ekipa. Da su jači, jesu, ali sve je to danak našeg lošeg fudbala u Evropi. To će se popraviti ovakvim tekmama, već je ovo bilo neupredivo bolje i organizovanije u odnosu na Atalantu, koja je space shuttle za Škote, a kamoli nas. Vidi se napredak i samo treba ovako nastaviti, iz godine u godinu biti sve bolji, dominitirati u ligi i to će biti dobro. Samo strpljenja, ovo je bila jedna strašna godina i treba opet ovo sve ponoviti u svim segmentima pad godina i vidjećete rezultate. Samo strpljenja.

Također, uzmite u obzir da Celtic nije išao do maksimuma, već lagano. Recimo, Sinclair je ušao s klupe, znači nije ni Lennon bacio odmah sve u vatru, treba i to imati na umu. Tek kasnije ga je ubacio, a išao je dvaput na zagrijavanje.

U Škotskoj odigrati ponoviti još jednu ovakvu tekmu po pitanju zalaganja i agresivnosti, odigrati maksimalno angažovano i pokušati nešto uraditi. Djeluje nerealno da bismo mogli proći, ali nemojte odmah da skidamo gaće. Neka odigraju dobro kao sinoć, analiziraju te greške, borbeno i niko im ništa neće reći. Bez ikakvog pritiska pokušati nešto uraditi, što da ne. Djeluje nerealno, ali fudbal je takav danas da nikad nisi sto posto siguran u ishod i tu trebamo raditi na mentalitetu, koji nas potkopava uvijek. Nema predaje do zadnje sekunde i to mora biti tako.

Evo i ako se ispadne od Celtica, idemo u to treće pretkolo, gdje smo još i nosioci. To će vjerovatno biti tamo negdje krajem avgusta i sasvim dovoljno vremena da se dovede defanzivni vezni, za kojeg sam čuo da bi možda mogao jako brzo biti. Uz njega, trebaće i stoper jer Lazić će vjerovatno ići, a i Rahman također. Znači dva do tri igrača maksimalno.

Ima vremena i uz ovako srčanu i agresivnu igru, spremu i formu koja će se još podići, organizovanost i pripremljenost u vidu taktike koja je bila sinoć, te malo one famozne sreće, vrlo se lako može doći do grupne faze, djelovalo to nekom smiješno ili ne. To je jedinstvena prilika za iznenaditi sve i ući u takvo jedno takmičenje, to niko nikad nije uradio. Pokazali su da se mogu nositi s jednim Celticom, koji je od svih ovih protivnika najjači, znači da se mogu jako dobro nositi i u EL, gdje su još slabije ekipe. Imam neki filing da bi ovo mogla biti jedna posebna priča, jedva čekam da vidim šta će biti.

zagorski
Kontakt:

Post Postao/la zagorski » 11 jul 2019, 01:44

Ja vjerujem da cemo dobiti gore 3:0, imam pravo zar ne.
6 dana maste i nadanja i to je lijepo :)
Sarajevo ljubavi moja

Pitar6785
Kontakt:

Post Postao/la Pitar6785 » 11 jul 2019, 02:36

Kao sto neko rece nema skidanja gaca, izvadi muda i igraj.

AlfredNobel
Kontakt:

Post Postao/la AlfredNobel » 11 jul 2019, 02:41

Joj kad Hebib pitona izvadi :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: bordobijeli, Burberry46, revolt, vest i 18 gostiju.