FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
103
36%
Stadion Otoka
91
31%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
96
33%

Ukupno glasova: 290

Kamuflazn
Kontakt:

PostPostao/la Kamuflazn » 15 jul 2019, 11:16

Mustafic bi mogao na posudbu.

Mogli bi djokanovic i salcin dobiti neku minutazu.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 15 jul 2019, 11:30

marconato WroteColon.

imaš li ikakvu informaciju o Bobanu Laziću bio na probi prošle godine u zvezdi?
krilo igra? zašto nije potpisao?

taj
https://www.facebook.com/boban.lazic.395

slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 15 jul 2019, 11:42

Clanak na Faktoru, bravo za nas. Samo posteno!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 15 jul 2019, 11:52

Kova
Hebib Šerbečić Lazić Hodžić
Velkoski Oremuš
Tatar Rahmanović Milanović
Ahmetović
FK Sarajevo

nokee
Kontakt:

PostPostao/la nokee » 15 jul 2019, 11:55

Sabinho WroteColonClanak na Faktoru, bravo za nas. Samo posteno!

Slomi se ja jaro trazeci clanak po faktoru. Stavis i link ako vec stavljas

marconato
Kontakt:

PostPostao/la marconato » 15 jul 2019, 12:01

Denchi WroteColon
marconato WroteColon.

taj

slika

Iskren da ti budem, nesto ga se slabo sjecam, onako kroz maglu...Cini mi se da je kod nas na probi bio (ako je uopste bio) prije 2 god. ili je samo pominjan u kontekstu pojacanja...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Haver !
Kontakt:

PostPostao/la Haver ! » 15 jul 2019, 12:14

Haugesund 0:1 -----> nadoknadili u revanšu
Atromitos 1:2 ------> nadoknadili u revanšu
Celtic 1:3 ------> :mrgreen: :kafa:

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 15 jul 2019, 12:15

marconato WroteColon
Denchi WroteColon
marconato WroteColon.

taj

slika

Iskren da ti budem, nesto ga se slabo sjecam, onako kroz maglu...Cini mi se da je kod nas na probi bio (ako je uopste bio) prije 2 god. ili je samo pominjan u kontekstu pojacanja...

po njemu prošle godine bio ali nije prošao izgleda, vjerovatno do spremnosti,
a jesu pisali prije o njemu i špekulisali....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

FoSte95
Kontakt:

PostPostao/la FoSte95 » 15 jul 2019, 12:20

Denchi WroteColon
marconato WroteColon.

taj

slika

jel to onaj momak što se pisalo prije par godina o njemu kao hoće ga i BiH i Srbija pa novinari u Srbiji izmislili njegov intervju kako je rekao da hoće samo za Srbiju da igra pa je kasnije uzeo bh papire o.O

msm da je čak i imao jedan nastup za U21 reoku
Zadnja izmjena: FoSte95, dana/u 15 jul 2019, 12:24, ukupno mijenjano 1 put.
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

FoSte95
Kontakt:

PostPostao/la FoSte95 » 15 jul 2019, 12:21

Inijesta WroteColonJel neko upratio Skendija- Kalju kako odigrase, na kog idemo kad prodjemo Celtic :D

skhendija 1:0 dobila u gostima

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 15 jul 2019, 12:50

FoSte95 WroteColon
Denchi WroteColon
marconato WroteColon.

taj

slika

jel to onaj momak što se pisalo prije par godina o njemu kao hoće ga i BiH i Srbija pa novinari u Srbiji izmislili njegov intervju kako je rekao da hoće samo za Srbiju da igra pa je kasnije uzeo bh papire o.O

msm da je čak i imao jedan nastup za U21 reoku

taj momak upravo, iz ajaxove akademije, rođeni holandez, igrao po holandiji u drugoj ligi, onda se ozlijedio i sad uglavnom ide po probama, prošao u engleskoj kod par klubova u championshipu al sad ga jebu naši papiri(radna dozvola) jer ne može više mjenjat sportsko, evo sad ide ovdje po regiji na probe....mislim da bi ga trebali zaganjat iako dugo nije igrao....

Amca007

PostPostao/la Amca007 » 15 jul 2019, 13:02

Ja mislim da mi mozemo dati go i da se necemo obrukat. Rezultat moze biti isti kao u prvoj, mozda cak i x za kladionicare..

Nakurnjak
Kontakt:

PostPostao/la Nakurnjak » 15 jul 2019, 13:08

Novi sam

FoSte95
Kontakt:

PostPostao/la FoSte95 » 15 jul 2019, 13:09

Denchi WroteColontaj momak upravo, iz ajaxove akademije, rođeni holandez, igrao po holandiji u drugoj ligi, onda se ozlijedio i sad uglavnom ide po probama, prošao u engleskoj kod par klubova u championshipu al sad ga jebu naši papiri(radna dozvola) jer ne može više mjenjat sportsko, evo sad ide ovdje po regiji na probe....mislim da bi ga trebali zaganjat iako dugo nije igrao....

sad ga nađoj na TMu, od 2017 nema tim o.O

ne bih ja njega dovodio :stop: :hmmmmm:

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 15 jul 2019, 13:25

FoSte95 WroteColon
Denchi WroteColontaj momak upravo, iz ajaxove akademije, rođeni holandez, igrao po holandiji u drugoj ligi, onda se ozlijedio i sad uglavnom ide po probama, prošao u engleskoj kod par klubova u championshipu al sad ga jebu naši papiri(radna dozvola) jer ne može više mjenjat sportsko, evo sad ide ovdje po regiji na probe....mislim da bi ga trebali zaganjat iako dugo nije igrao....

sad ga nađoj na TMu, od 2017 nema tim o.O

ne bih ja njega dovodio :stop: :hmmmmm:

pa na probu sam mislio ne odma ugovor :D šta je sve kod nas na probi bilo ovaj bi bio osvježenje :rol:
svakako bi mu trebalo minimum po godine da se dovede u neku formu... :hmmmmm: ali da dostigne staru formu bio bi dobar...

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 15 jul 2019, 13:32

ovaj će nas silovat u mozak, past će krembil pod pritiskom i atmosferom tribina samo tako...valjda onaj iz Andorre ili San Marina zauzet :facepalm: :damn:

Riječ je o arbitru koji je do sada sudio 28 međunarodnih utakmica, a na tim susretima dosudio je 11 penala za domaće i tri jedanaesterca za gostujuće timove. Jedan crveni karton pokazao je domaćima, a sedam gostima. Zanimljivo, gosti su slavili samo u pet navrata.

Luksemburžanin je već sudio meč kvalifikacija Lige prvaka, kada je u sezoni 2016/17 dijlio pravdu na susretu Lincoln – Flora Tallin (2:0).

Osim kvalifikacija za Ligu prvaka, sudio je i meč kvalifikacija za EL prošle sezone Bala – Vaduz (1:2), kao i meč KA Reykjavik – Žalgiris (1:2). U ostalim mečevima dijelio je pravdu uglavnom mlađim kategorijama, kao i jedan meč Lige nacija.

Durieuxu će asistirati Gilles François Becker i Claude Ries, dok je četvrti sudija Laurent Kopriwa, svi iz Luksemburga.

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 15 jul 2019, 13:36

I ti Denchi poceo taliti igrace javno.Cim si cuo da šef trazi 2 igraca odmah si uletio sa ovim ,sad ce i Beli i kompanija svoje poceti tusiti ovdje i eto ti sukoba interesa ,sve fol navijaci samo gledaju na svoj dzep :nedam:

Al imas dobru pricu to skola Ajax ,Zvezda folovi. :kafa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

badboy
Kontakt:

PostPostao/la badboy » 15 jul 2019, 13:41

Denchi WroteColonovaj će nas silovat u mozak, past će krembil pod pritiskom i atmosferom tribina samo tako...valjda onaj iz Andorre ili San Marina zauzet :facepalm: :damn:

Riječ je o arbitru koji je do sada sudio 28 međunarodnih utakmica, a na tim susretima dosudio je 11 penala za domaće i tri jedanaesterca za gostujuće timove. Jedan crveni karton pokazao je domaćima, a sedam gostima. Zanimljivo, gosti su slavili samo u pet navrata.

Luksemburžanin je već sudio meč kvalifikacija Lige prvaka, kada je u sezoni 2016/17 dijlio pravdu na susretu Lincoln – Flora Tallin (2:0).

Osim kvalifikacija za Ligu prvaka, sudio je i meč kvalifikacija za EL prošle sezone Bala – Vaduz (1:2), kao i meč KA Reykjavik – Žalgiris (1:2). U ostalim mečevima dijelio je pravdu uglavnom mlađim kategorijama, kao i jedan meč Lige nacija.

Durieuxu će asistirati Gilles François Becker i Claude Ries, dok je četvrti sudija Laurent Kopriwa, svi iz Luksemburga.

Ma necemo se valjda vadit na sudiju. Realno nikakvog pritiska nema. Celtik je sve dileme ako su uopste postojale rjesio na Kosevu. Kako god okrenes dobijaju nas i u revansu. Jaci za par klasa i to je to. Ekipa ide gore da uziva u jednom prazniku fudbala stadionu i atmosferi za pamcenje kakvu vecina igraca iz nase lige nikad u karijeri ne dozivi. U toj atmosferi treba da odigraju muski i sto bolje znaju da pokazu da nisu levati i da izbjegnu neku bruku - samim ti da ostave dobar dojam. Ako to uspiju, bit ce extra.

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 15 jul 2019, 13:53

“Nije trenirao mjesec i po, tako da i dalje samostalno trčkara. Ne želim biti zao, ali fizički je Marko i dalje daleko od prvog tima i daleko od nivoa takmičenja u Cvajti“, rekao je Meyer.

Ko bi rekao da ce se i Mihojevic poceti zaje.bavati ovako :facepalm: Mogao bi ti paša brzo nazad .
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 15 jul 2019, 14:12

miky_hz WroteColonI ti Denchi poceo taliti igrace javno.Cim si cuo da šef trazi 2 igraca odmah si uletio sa ovim ,sad ce i Beli i kompanija svoje poceti tusiti ovdje i eto ti sukoba interesa ,sve fol navijaci samo gledaju na svoj dzep :nedam:

Al imas dobru pricu to skola Ajax ,Zvezda folovi. :kafa:

ma ne uklapa se ovaj u ono što nama treba, ali je interesantan igrač, jer bi mogao biti dobar kad bi se vratio u ritam neki, a još domaći igrač...
vrijedilo bi ga pogledat bliže po meni...
iznenadilo me da je sad ovamo počeo dolaziti...nije priča...

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.