FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Lecler
Postovi: 2427
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 20 jul 2019, 11:58

miky_hz je napisao/la:Ako im bude Jakovljevic na stoperu dobit cemo ih,uh sto njemu Ahmet ne lezi nikako to je cudo jedno.Uvijek nam on pomogne dal sa penalom,crvenim itd itd.
Merso is on fire! Ne može niko s Mersom.
ISTINA ZA VEDRANA!

extazy
Postovi: 1395
Pridružen/a: 24 avg 2014, 16:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la extazy » 20 jul 2019, 11:59

Ma moramo ih uzet, X ako bude i to je razocaranje, iako trener lupa gluposti, vjerujem idalje u uvjerljivu pobjedu, 4 1

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 20 jul 2019, 12:03

bordobijeli je napisao/la:
Pantelija je napisao/la::kafa: Hajde ti djokanovicu kupi prnje
Ne moze ima ugovor :kafa:
Jos godinu, a Sampdorija ga ganja ;)
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 20 jul 2019, 12:04

Jel Djokanovic na pripremama mjenjao Hodžića na LB

Pirkehzsa
Postovi: 158
Pridružen/a: 16 maj 2019, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pirkehzsa » 20 jul 2019, 12:07

Red je da sutra dobijemo nakon 4 poraza zaredom (Slovacko,Domzale,Celtic 2x)

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 20 jul 2019, 12:07

Merso je pretplacen za Zrinju :kafa:

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 20 jul 2019, 12:12

Kovacevic
Hebibovic Lazic Serbecic Sabanovic
Velkoski Oremus
Tatar Rahmanovic Milanovic
Ahmetovic

Poyy
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 20 jul 2019, 12:15

extazy je napisao/la:O kakvom umoru Husref prica ? PRVO KOLO KAKAV UMOR, moraju bit prespremni, pa ebo te nisu se pjeske vracali iz Skotske, sto me iznervira covjek, skoro nikad na njega ne pricam al sad me fakat sokiro izjavom

Gledam upravu uz kafu dokumentarac o huliganima u Poljskoj, sta je ovo vako, znao sam da su budale, i vidio sam svojim ocima u Vogosci, al ocekivo sam da su ko mi, srbi, grci, al ovo fakat nije normalno, nema utakmice da se ne pobiju na tribinama, otelo se kontroli bas. Mi se zalimo sto ulazimo u 15 minuti ( a jest mnogo glupo i treba ukinut, jer nema tolkog rizika ), al gledam navijaci Lecha ulaze na gostovanje 2 i po sata ranije, jos im kordon murije doceko voz pa ih smjestili u nake autobuse i ispratili do stadiona, koja represija
Pa evo ovako vidi, zrinjski je igrao gostovanje u makedoniji sto je relativno blizu a revans su igrali kuci i imali priliku da se odmore dok su nasi putovali, mozda tebi godi to al recimo mene put bas slomi gdje god idem tako da ne moze se porediti kad se ti odmaras kuci i kad se vucaras po aerodromima itd.
Vecina vas se prihvati analizirati sve sto izađe iz husrefovih usta ko da je covjek nobelovac a ne fudbalski trener...
You are someone else I am still right here

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 jul 2019, 12:17

fera je napisao/la:
extazy je napisao/la:O kakvom umoru Husref prica ? PRVO KOLO KAKAV UMOR, moraju bit prespremni, pa ebo te nisu se pjeske vracali iz Skotske, sto me iznervira covjek, skoro nikad na njega ne pricam al sad me fakat sokiro izjavom

Gledam upravu uz kafu dokumentarac o huliganima u Poljskoj, sta je ovo vako, znao sam da su budale, i vidio sam svojim ocima u Vogosci, al ocekivo sam da su ko mi, srbi, grci, al ovo fakat nije normalno, nema utakmice da se ne pobiju na tribinama, otelo se kontroli bas. Mi se zalimo sto ulazimo u 15 minuti ( a jest mnogo glupo i treba ukinut, jer nema tolkog rizika ), al gledam navijaci Lecha ulaze na gostovanje 2 i po sata ranije, jos im kordon murije doceko voz pa ih smjestili u nake autobuse i ispratili do stadiona, koja represija
Pa evo ovako vidi, zrinjski je igrao gostovanje u makedoniji sto je relativno blizu a revans su igrali kuci i imali priliku da se odmore dok su nasi putovali, mozda tebi godi to al recimo mene put bas slomi gdje god idem tako da ne moze se porediti kad se ti odmaras kuci i kad se vucaras po aerodromima itd.
Vecina vas se prihvati analizirati sve sto izađe iz husrefovih usta ko da je covjek nobelovac a ne fudbalski trener...
Ma najbolje ne izaći na teren sutra. Umorni smo, registruj 0:3.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 20 jul 2019, 12:22

Husref trazi pojacanja, a njih nigdje. Ovo me podsjeca na ono Calino prizeljkuvanje pojacanja kad su mu obecali, a nigdje nikoga. Obecanje ludom radovanje.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 jul 2019, 12:24

Denchi je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:
collector je napisao/la:Ocekujemo nove sportske torbe, nema smisla vise...

Poslije su na redu kramponi...

Treba to redovno mijenjati...

#PravdaZaOpremu
#SamoNekNePuca
#trebasamokakiti #SamoNekSePostovaNakuca #1773RookieNumbers #ĐešBezHeštega ;)
Pantelija je napisao/la::kafa: Hajde ti djokanovicu kupi prnje
a vjeruje mu coach
ko Vatikan u Međugorje
A mrš ba :rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 20 jul 2019, 12:25

Kako je negativan ovaj forum to je cudo jedno. Ne do Bog kakvog lošeg rezultata sutra su tu Bihuzuri, Testo, tobe, Pantelija,itd da kazu kako su oni znali i bili upravu. Ja odo malo roštilj bacit vidimo se sutra na tekmi. Pozzz. Uzvajte u zivotu volite svoj klub, dolazite na tekme a manje kakite.
Poozzz

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 jul 2019, 12:25

zagorski je napisao/la:Husref trazi pojacanja, a njih nigdje. Ovo me podsjeca na ono Calino prizeljkuvanje pojacanja kad su mu obecali, a nigdje nikoga. Obecanje ludom radovanje.
''A njih nigdje'' - doveli smo 7 novih igrača
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 20 jul 2019, 12:31

Umjesto da kazes, imali smo odlican team bilding, ostali smo duze u Skotskoj, pogledali utakmicu Rangersa, osjetili tu otocku atmosferu, napunili se pozitivom i motivisaniji smo.. Zajednistvo je mnogo vece nego je to bilo, itd itd...
Sve naopako kod njega...

Yebo te tito...

Trazis pojacanja, a protiv Celtica su igrala 4 igraca na svojoj neprirodnoj poziciji... Od toga je jedna bila primorana LB.

Al bitno se opravdati unaprijed....

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 20 jul 2019, 12:34

Husrefe odlazi

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 20 jul 2019, 12:34

@SarajevoJeBordo i @AlfredNobel takav rječnik prebacite na pp a ne na temu Sarajeva, da ne upozoravam više.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3239
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 20 jul 2019, 12:34

MortemHz je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Husref trazi pojacanja, a njih nigdje. Ovo me podsjeca na ono Calino prizeljkuvanje pojacanja kad su mu obecali, a nigdje nikoga. Obecanje ludom radovanje.
''A njih nigdje'' - doveli smo 7 novih igrača
Bitno je da se popljuje samo preventivno, nije niko dosao ne lazi ljude Morteme :kralj: :geek: :lolno:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 20 jul 2019, 12:35

MortemHz je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Husref trazi pojacanja, a njih nigdje. Ovo me podsjeca na ono Calino prizeljkuvanje pojacanja kad su mu obecali, a nigdje nikoga. Obecanje ludom radovanje.
''A njih nigdje'' - doveli smo 7 novih igrača
3 u prvih 11
a "njiha" njemaaaaa :rol: :rol: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

zagorski
Postovi: 7663
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 20 jul 2019, 12:38

MortemHz je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Husref trazi pojacanja, a njih nigdje. Ovo me podsjeca na ono Calino prizeljkuvanje pojacanja kad su mu obecali, a nigdje nikoga. Obecanje ludom radovanje.
''A njih nigdje'' - doveli smo 7 novih igrača
Ma znam, ali evo Husref kaze da su neophodna jos 2-3 pojacanja za njih kazem nigdje ih jer evo prvenstvo vec picinje.
Doveli jesmo 7 novih, ali nas je i napustio dobar broj i ova 2-3 igraca o kojima govori su vjerovatno alternativa trojici igraca koji ce nas uskoro napustiti.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 20 jul 2019, 12:40

zagorski je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Husref trazi pojacanja, a njih nigdje. Ovo me podsjeca na ono Calino prizeljkuvanje pojacanja kad su mu obecali, a nigdje nikoga. Obecanje ludom radovanje.
''A njih nigdje'' - doveli smo 7 novih igrača
Ma znam, ali evo Husref kaze da su neophodna jos 2-3 pojacanja za njih kazem nigdje ih jer evo prvenstvo vec picinje.
Doveli jesmo 7 novih, ali nas je i napustio dobar broj i ova 2-3 igraca o kojima govori su vjerovatno alternativa trojici igraca koji ce nas uskoro napustiti.
Pa trazi jer ne vidi igraca ispod 23 godina, ne obrqca paznju na iste..

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dadox i 56 gostiju.