FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1537
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 21 jul 2019, 01:05

SarajevoJeBordo je napisao/la:
extazy je napisao/la:
Lik je napisao/la:Jarane ne kontam nase navijace koji prognoziraju sutra x ili 2-u. Ima da bude kec makar Real dolazio.
Sutra 1:0 laganini.

Melji R'ajvo :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Ne kontam ni ja, u najgorem mogucem slucaju x, al pobjeda je skoro sigurna
Ne razumijem zašto je to čudno da se na navijačkom forumu napiše realan komentar? Ja mislim da ćemo sutra izaći ziheraški, s previše opreza na granici bezmudosti, i u stilu "da se ne izgubi". Ne vjerujem da će nas napasti niti da će oni srljati, ali ako bude konstalacija na terenu kako sam naveo, bliže smo porazu od 0:1, nego pobjedi. Bez obzira što mi tumačimo natpise o njima i njihove izjave kao da su se digli, oni nisu glupi i sigurno nas respektuju i mislim da spremniji i svježiji ulaze u ovaj meč. Još ako je ovo istina za Rahmanovića i Oremuša, glavnu bitku na sredini terena ćemo izgubiti. Eto, obrazložio sam svoje predviđanje. Ne znam samo zašto kontate da me to čini manjim navijačem od onog koji napiše "sutra hladno 2:0, 3:1, melji 'rajvo, satracemo ih, ubicemo ih"? Jednako sam sretan kad pobijedimo kao i svi drugi navijači.
Pa drug ima li veceg pesimiste na forumu od tebe ?
Kako tako moze pricati navijac Sarajeva..?? Ziv bio :bih:
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 21 jul 2019, 01:16

SarajevoJeBordo je napisao/la:
Ne razumijem zašto je to čudno da se na navijačkom forumu napiše realan komentar? Ja mislim da ćemo sutra izaći ziheraški, s previše opreza na granici bezmudosti, i u stilu "da se ne izgubi". Ne vjerujem da će nas napasti niti da će oni srljati, ali ako bude konstalacija na terenu kako sam naveo, bliže smo porazu od 0:1, nego pobjedi. Bez obzira što mi tumačimo natpise o njima i njihove izjave kao da su se digli, oni nisu glupi i sigurno nas respektuju i mislim da spremniji i svježiji ulaze u ovaj meč. Još ako je ovo istina za Rahmanovića i Oremuša, glavnu bitku na sredini terena ćemo izgubiti. Eto, obrazložio sam svoje predviđanje. Ne znam samo zašto kontate da me to čini manjim navijačem od onog koji napiše "sutra hladno 2:0, 3:1, melji 'rajvo, satracemo ih, ubicemo ih"? Jednako sam sretan kad pobijedimo kao i svi drugi navijači.
Imas pravo na svoje misljenje , no ja ne vidim cemu toliki pesimizam . Zaboravljas da oni igraju u cetvrtak utakmicu EL . Ako odu izranjavani i popuse u Holandiji ono zesce...Tako da ne ocekujem neku njihovu posebno angazovanu igru. Njima poraz na Kosevu nije krah. Zaborvljas da smo mi klub , a svi ostali su timovi . Ovo danas je samo jedna od 33 utakmice . Jeste da smo osakaceni povredama , nadam se da ce za Evropu biti spremni . Necemo mi igrati sa tri igraca manje . Bilo je ovakvih situacija i afirmisase Mujakic,Pidro i Kovacevic , pa i Sabanovic .
O samoj utakmici bi rekao odnosno ponovio , imamo odlicnu igru iz prekida . Ne vjerujem ni ja da ce biti leprsava , ali ce biti puna tempa . Imamo sjajnog golmana i stopere . Imamo i solidne igrace naprijed Milanovic,Ahmetovic i Tatar . Sredina jeste osakacena , ali oni koji ce dobiti priliku ce sigurno dati sve od sebe ,nadam se da ce igrati Djokanovic na svojoj poziciji (mnogi kazu da je dobar) uz jos dvojicu ( Mustafic , Krste, Kurdic) ce ostaviti srce na terenu . Fudbal je to , moguci su svi rezultati , ali ja sam optimista i nadam se pobjedi , a ako bude kako Ti predvidjas nije kraj svijeta.Po tradiciji i nismo nesto navikli na dobar start .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 21 jul 2019, 01:23

Mene zanima jel ovdje nekim ljudima bude krivo kad sarajevo pobijedi. Ljudi uzmu duplu a svaki dan neka pljuvanja i crnjaci na forumu.
Rijetko ko moze srati ko pitari, nakon onakve prosle sezone opet isto pljuvanje, neko juce napisa vratice se na stadion kad ode husref i ono sebe naziva navijacem nekim. Znaci oni bi bili zadovoljniji da se nista nije osvojilo samo da husref nije trener :-)
You are someone else I am still right here

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 21 jul 2019, 01:27

fera je napisao/la:Mene zanima jel ovdje nekim ljudima bude krivo kad sarajevo pobijedi. Ljudi uzmu duplu a svaki dan neka pljuvanja i crnjaci na forumu.
Rijetko ko moze srati ko pitari, nakon onakve prosle sezone opet isto pljuvanje, neko juce napisa vratice se na stadion kad ode husref i ono sebe naziva navijacem nekim. Znaci oni bi bili zadovoljniji da se nista nije osvojilo samo da husref nije trener :-)
Što prije razgraničiš forum i tribinu, biće ti lakše vjeruj. Ovdje može serrendati i Husarić, i Tirić, i Kusturica, i Sabrina, i Hurtić, i Bulić, i rođak od Handžića, i brat od Hadžića, Almir Memić itd.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 21 jul 2019, 01:30

AlfredNobel je napisao/la:
fera je napisao/la:Mene zanima jel ovdje nekim ljudima bude krivo kad sarajevo pobijedi. Ljudi uzmu duplu a svaki dan neka pljuvanja i crnjaci na forumu.
Rijetko ko moze srati ko pitari, nakon onakve prosle sezone opet isto pljuvanje, neko juce napisa vratice se na stadion kad ode husref i ono sebe naziva navijacem nekim. Znaci oni bi bili zadovoljniji da se nista nije osvojilo samo da husref nije trener :-)
Što prije razgraničiš forum i tribinu, biće ti lakše vjeruj. Ovdje može serrendati i Husarić, i Tirić, i Kusturica, i Sabrina, i Hurtić, i Bulić, i rođak od Handžića, Almir Memić itd.
ruzno sam se izrazio nisam mislio na pitare globalno nego na ovom forumu, a siguran sam da ima i ovih koji pisu po nalogu necijem il imaju psihickih problema nema drugog objasnjenja.
You are someone else I am still right here

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 21 jul 2019, 01:45

THEC je napisao/la:prosle sezone ako izuzmemo akademce, Tatar, Handzic i Kapic dosli, s tim da nikakve koristi od Handzica nije bilo na proljece, a i Kapic stigao tek zimus, tako da ta prica da je ovaj prelazni rok siromasan za razliku od prosle godine je budalastina, ali valjda treba kukati stalno, a i o sredini terena da ne pricam, od svih igraca nabrojanih Crepulja ce nam realno faliti najvise, i Stanojevic koji je povrijedjen ali ce se vratiti tako da je mnogo bolje akademca tu gurati po potrebi nego gomilati igrace, i da Oremus je mozda u Hajduku bocnog igrao al je on sad vezni igrac, i doveden je na tu poziciju, a sad to sto ce biti neko povrijedjen ili imati kartone u par utakmica tokom sezone ne znaci da trebamo jos igraca dovesti, pa niko nije budala tako da radi
Korektan post , samo bih rekao da je Handzic odigrao jesenji dio odlicno obzirom na vrijeme koje je proveo na terenu . Dao je neke golove i imao asistencije. Atalanta(rekao bih igrom privukao bar 10 hilj. gledalaca), nezaboravan gol FK Valjanje itd , na proljece se nije vidio . Kapic dosao pred proljece i prvih 10-tak utakmica nista i onda kad je bilo bas bitno odigrao odlicno .Nije da nije ojacana ekipa obzirom na odlaske :Serbecic , Oremus ,Milanovic,Letic i Hodzica mozemo smatrat kao pojacanje (u odnosu na ono sto je igrao).Da li smo jaci ili slabiji tesko je reci .
Pred pocetak prvenstva je ponovljeno da je prvenstveni cilj afirmacija mladih igraca . E sto to nekima ne odgovara , njihov problem ,pa i Musemicu (mozemo zabijati glavu u pijesak,ali je ovako). Mi smo klub koji ima Akademiju i Amidzi i jeste bio to cilj . Oni koji su bili pri parama nisu htjeli , a kokuzi nisu ni ukucanima dragi , a ne da se nesto pitaju.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 jul 2019, 01:51

fera je napisao/la:Mene zanima jel ovdje nekim ljudima bude krivo kad sarajevo pobijedi. Ljudi uzmu duplu a svaki dan neka pljuvanja i crnjaci na forumu.
Rijetko ko moze srati ko pitari, nakon onakve prosle sezone opet isto pljuvanje, neko juce napisa vratice se na stadion kad ode husref i ono sebe naziva navijacem nekim. Znaci oni bi bili zadovoljniji da se nista nije osvojilo samo da husref nije trener :-)
Zadovoljan sam time što se osvojila dupla kruna jer me jedino zanima pehar i titula koji stoje pored imena FK Sarajevo, a ne zanima me ša stoji pored imena Muje Mujića jer to nije isto i nikad neće biti. Kao što trener sam nije kriv za neuspjehe, nikada samo trener ne može biti zaslužan za uspjehe. A i u jednom i drugom slučaju kod nas se naopako radi po tom pitanju. U slučaju neuspjeha od trenera se napravi azrail, u slučaju uspjeha se napravi svetinja koja se po pričama i komentarima diže u rang kluba. Ovdje kad izneseš svoje mišljenje koje nije optimistično ili ukažeš na neke negativnosti, to u glavama pojedinih ljudi znači da mrziš Husrefa Musemića. Ja navijam za FK Sarajevo, klubu želim sve najbolje i želim da od onoga što taj klub ima bude izvučen maksimum.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 21 jul 2019, 01:58

SarajevoJeBordo je napisao/la:
fera je napisao/la:Mene zanima jel ovdje nekim ljudima bude krivo kad sarajevo pobijedi. Ljudi uzmu duplu a svaki dan neka pljuvanja i crnjaci na forumu.
Rijetko ko moze srati ko pitari, nakon onakve prosle sezone opet isto pljuvanje, neko juce napisa vratice se na stadion kad ode husref i ono sebe naziva navijacem nekim. Znaci oni bi bili zadovoljniji da se nista nije osvojilo samo da husref nije trener :-)
Zadovoljan sam time što se osvojila dupla kruna jer me jedino zanima pehar i titula koji stoje pored imena FK Sarajevo, a ne zanima me ša stoji pored imena Muje Mujića jer to nije isto i nikad neće biti. Kao što trener sam nije kriv za neuspjehe, nikada samo trener ne može biti zaslužan za uspjehe. A i u jednom i drugom slučaju kod nas se naopako radi po tom pitanju. U slučaju neuspjeha od trenera se napravi azrail, u slučaju uspjeha se napravi svetinja koja se po pričama i komentarima diže u rang kluba. Ovdje kad izneseš svoje mišljenje koje nije optimistično ili ukažeš na neke negativnosti, to u glavama pojedinih ljudi znači da mrziš Husrefa Musemića. Ja navijam za FK Sarajevo, klubu želim sve najbolje i želim da od onoga što taj klub ima bude izvučen maksimum.
Tebi svaka cast ako je tako. S obzirom koliko igraca fali tesko je biti pretjerano optimistican al postoji lijep i ruzan nacin da se to napise.
Mnogo je forumasa koji su nestali nakon duple krune a nakon prvog kiksa ce se nacrtati ovdje.
You are someone else I am still right here

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 jul 2019, 01:59

Lik je napisao/la: Ne cini te manjim navijacem, al se ovdje neki ponasaju kao da dolazi Barsa, a da nasi igraci zadnji sedam dana kopaju u rudniku pa ce pravo iz trece na teren sutra. Eto oni nisu glupi mi jesmo ? Pa majku mu valjda i nasi nesto znaju, ne ocekuje niko da cemo glat dobit 3:0 al sto ih ne bi dobili. Ja ocekujem pobjedu, a da ce biti lako nece.
Melji R'ajvo pa makar i 1:0. :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Eto vidiš kako tumačiš. To što sam rekao da oni nisu glupi, ne znači da mi jesmo i to što sa oprezom pričam o mogućem ishodu ne znači da su oni Barcelona. Rekao sam šta će biti u slučaju da ziheraški izađemo, inače očekujem jednu od onih utakmica gdje će jedna greška presuditi. Nisu kopali u rudniku, ali povrede mišića o kojima se priča mogu biti prouzrokovane samo umorom. I pri tome je pogrešno što nam se juče cijela pressica svela na temu umora i zvuči kao loš alibij. A najsretniji ću biti ako ta tema umora da dodatnu težinu našoj pobjedi sutra.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 jul 2019, 02:07

fera je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
fera je napisao/la:Mene zanima jel ovdje nekim ljudima bude krivo kad sarajevo pobijedi. Ljudi uzmu duplu a svaki dan neka pljuvanja i crnjaci na forumu.
Rijetko ko moze srati ko pitari, nakon onakve prosle sezone opet isto pljuvanje, neko juce napisa vratice se na stadion kad ode husref i ono sebe naziva navijacem nekim. Znaci oni bi bili zadovoljniji da se nista nije osvojilo samo da husref nije trener :-)
Zadovoljan sam time što se osvojila dupla kruna jer me jedino zanima pehar i titula koji stoje pored imena FK Sarajevo, a ne zanima me ša stoji pored imena Muje Mujića jer to nije isto i nikad neće biti. Kao što trener sam nije kriv za neuspjehe, nikada samo trener ne može biti zaslužan za uspjehe. A i u jednom i drugom slučaju kod nas se naopako radi po tom pitanju. U slučaju neuspjeha od trenera se napravi azrail, u slučaju uspjeha se napravi svetinja koja se po pričama i komentarima diže u rang kluba. Ovdje kad izneseš svoje mišljenje koje nije optimistično ili ukažeš na neke negativnosti, to u glavama pojedinih ljudi znači da mrziš Husrefa Musemića. Ja navijam za FK Sarajevo, klubu želim sve najbolje i želim da od onoga što taj klub ima bude izvučen maksimum.
Tebi svaka cast ako je tako. S obzirom koliko igraca fali tesko je biti pretjerano optimistican al postoji lijep i ruzan nacin da se to napise.
Mnogo je forumasa koji su nestali nakon duple krune a nakon prvog kiksa ce se nacrtati ovdje.
Ovdje pojedinci imaju toliko žita u glavi da ne zaslužuju na lijep način da im se to napiše, već samo da ih se provocira gdje su najtanji. Jer ne žele, odnosno nisu sposobni da to shvate zato što je u njihovoj percepciji kritika i neoptimizam na račun cjelokupne situacije jednaka kritici na račun pojedinca. Upravo zato jer su pojedinca poistovjetili s klubom, zato jer su nezreli da uživaju u radosti i isto tako da podnesu tugu.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 21 jul 2019, 02:09

SarajevoJeBordo je napisao/la:
Lik je napisao/la: Ne cini te manjim navijacem, al se ovdje neki ponasaju kao da dolazi Barsa, a da nasi igraci zadnji sedam dana kopaju u rudniku pa ce pravo iz trece na teren sutra. Eto oni nisu glupi mi jesmo ? Pa majku mu valjda i nasi nesto znaju, ne ocekuje niko da cemo glat dobit 3:0 al sto ih ne bi dobili. Ja ocekujem pobjedu, a da ce biti lako nece.
Melji R'ajvo pa makar i 1:0. :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Eto vidiš kako tumačiš. To što sam rekao da oni nisu glupi, ne znači da mi jesmo i to što sa oprezom pričam o mogućem ishodu ne znači da su oni Barcelona. Rekao sam šta će biti u slučaju da ziheraški izađemo, inače očekujem jednu od onih utakmica gdje će jedna greška presuditi. Nisu kopali u rudniku, ali povrede mišića o kojima se priča mogu biti prouzrokovane samo umorom. I pri tome je pogrešno što nam se juče cijela pressica svela na temu umora i zvuči kao loš alibij. A najsretniji ću biti ako ta tema umora da dodatnu težinu našoj pobjedi sutra.
Brate ja ocekujem 3:0
pogodio sam
FK Vaso Miskin - FK Sarajevo 0:3
FK Ubice - FK Sarajevo 0:3
Celtic - FK Sarajevo da cemo mi prvi povest
Nastavi niz :beba:
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 jul 2019, 02:13

Laznjak je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
Lik je napisao/la: Ne cini te manjim navijacem, al se ovdje neki ponasaju kao da dolazi Barsa, a da nasi igraci zadnji sedam dana kopaju u rudniku pa ce pravo iz trece na teren sutra. Eto oni nisu glupi mi jesmo ? Pa majku mu valjda i nasi nesto znaju, ne ocekuje niko da cemo glat dobit 3:0 al sto ih ne bi dobili. Ja ocekujem pobjedu, a da ce biti lako nece.
Melji R'ajvo pa makar i 1:0. :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Eto vidiš kako tumačiš. To što sam rekao da oni nisu glupi, ne znači da mi jesmo i to što sa oprezom pričam o mogućem ishodu ne znači da su oni Barcelona. Rekao sam šta će biti u slučaju da ziheraški izađemo, inače očekujem jednu od onih utakmica gdje će jedna greška presuditi. Nisu kopali u rudniku, ali povrede mišića o kojima se priča mogu biti prouzrokovane samo umorom. I pri tome je pogrešno što nam se juče cijela pressica svela na temu umora i zvuči kao loš alibij. A najsretniji ću biti ako ta tema umora da dodatnu težinu našoj pobjedi sutra.
Brate ja ocekujem 3:0
pogodio sam
FK Vaso Miskin - FK Sarajevo 0:3
FK Ubice - FK Sarajevo 0:3
Celtic - FK Sarajevo da cemo mi prvi povest
Nastavi niz :beba:
Imaš kakve brojeve za binga?
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 21 jul 2019, 02:19

Probo, prevara, cao.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

ajdohordas
Postovi: 3828
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 21 jul 2019, 02:20

Ne znam sta da ocekujem. Mi smo definitivno oslabljeni i to vrlo bitnim igracima, to je cinjenica i to stvara neku vrstu straha. Pogotovo jer su oni izgledali mocno u ove dvije evropske, ali opet ona Akademija nije nikakvo mjerilo jer su dosta losa ekipa.
Ja bih bio zadovoljan bilo kakvom pobjedom, i zbog samopouzdanja a i ostavili bi ih odmah na -3. Pa nek nas ganjaju.
Ovi sto su uvjereni 100% u pobjedu i sto pisu rezultate 3:0 4:1 4:0 i sl. prvi ce doci pljuvati ovdje ako bi se ne daj Bože desio nas kiks sutra.
Mislim da malo realnosti ne bi nam skodilo.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 21 jul 2019, 02:32

Laznjak je napisao/la:Probo, prevara, cao.
Jesi li Ti pred utakmicu na Kosevu protiv Celtika rekao :"Da nam je povesti 1:0 , pa da plane Kosevo" ?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 21 jul 2019, 03:50

Samozdravlje je napisao/la:
Laznjak je napisao/la:Probo, prevara, cao.
Jesi li Ti pred utakmicu na Kosevu protiv Celtika rekao :"Da nam je povesti 1:0 , pa da plane Kosevo" ?
Aha i poslije sta bude
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 21 jul 2019, 03:54

Ljudi kontaju da, ako smo jednom nabili Zrinjskom 4 komada, da će nam oni redovno gaće skidat. A prošle godine nas u ligi s njima od negativnog omjera spasila odbrana Kovačevića u 90. minuti pri rezultatu 0:1, da smo tu primili gol imali bismo negativan ligaški skor.
Njima je Baka bio realno 40% uspjeha, sad sve ovisi o ovom novom. Ne mogu unaprijed reć da je čovjek truba trener, rezultati protiv Akademije Pandev nisu mjerilo, al jednake su šanse da lik bude odličan trener koji čita protivnika, a i da bude loš trener kao što je bio Miše. Iskreno mislim da će bit negledljiva utakmica, sa maksimalno jednim golom, nadam se u njihovoj mreži. Ako uzmeš u obzir povrede, evropske utakmice i nama i njima, i našu standardnu igru kad se malo više raje skupi... Nekih 0:0 se nameće samo od sebe.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

badboy
Postovi: 793
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 21 jul 2019, 04:55

Naslov koji sutra zelim procitati u medijima je “Sarajevo silovito krenulo u odbranu titule prvaka!”
Rezultat utakmice je nebitan ;)

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 21 jul 2019, 05:04

SarajevoJeBordo je napisao/la:
fera je napisao/la:[quote="SarajevoJeBordo"
fera je napisao/la:Mene zanima jel ovdje nekim ljudima bude krivo kad sarajevo pobijedi. Ljudi uzmu duplu a svaki dan neka pljuvanja i crnjaci na forumu.
Rijetko ko moze srati ko pitari, nakon onakve prosle sezone opet isto pljuvanje, neko juce napisa vratice se na stadion kad ode husref i ono sebe naziva navijacem nekim. Znaci oni bi bili zadovoljniji da se nista nije osvojilo samo da husref nije trener :-)
Zadovoljan sam time što se osvojila dupla kruna jer me jedino zanima pehar i titula koji stoje pored imena FK Sarajevo, a ne zanima me ša stoji pored imena Muje Mujića jer to nije isto i nikad neće biti. Kao što trener sam nije kriv za neuspjehe, nikada samo trener ne može biti zaslužan za uspjehe. A i u jednom i drugom slučaju kod nas se naopako radi po tom pitanju. U slučaju neuspjeha od trenera se napravi azrail, u slučaju uspjeha se napravi svetinja koja se po pričama i komentarima diže u rang kluba. Ovdje kad izneseš svoje mišljenje koje nije optimistično ili ukažeš na neke negativnosti, to u glavama pojedinih ljudi znači da mrziš Husrefa Musemića. Ja navijam za FK Sarajevo, klubu želim sve najbolje i želim da od onoga što taj klub ima bude izvučen maksimum.
Tebi svaka cast ako je tako. S obzirom koliko igraca fali tesko je biti pretjerano optimistican al postoji lijep i ruzan nacin da se to napise.
Mnogo je forumasa koji su nestali nakon duple krune a nakon prvog kiksa ce se nacrtati ovdje.
Ovdje pojedinci imaju toliko žita u glavi da ne zaslužuju na lijep način da im se to napiše, već samo da ih se provocira gdje su najtanji. Jer ne žele, odnosno nisu sposobni da to shvate zato što je u njihovoj percepciji kritika i neoptimizam na račun cjelokupne situacije jednaka kritici na račun pojedinca. Upravo zato jer su pojedinca poistovjetili s klubom, zato jer su nezreli da uživaju u radosti i isto tako da podnesu tugu.[/quote]

Svi su tanki na uvrede... sto je najnizi oblik provokacije..
Ako te neko dovede do tog da moras koristit tu vrstu provokacije znaci da si vec gotov... ubijen cinjenicama i argumentima..

Mislis da je do tog pojedinca ?

Ja mislim da je do tvog vidjenja situacije..
Postavljas se ko sudija a ne kao navijac/podrska..
Mislim takodje da TI nisi sposoban da uzivas u radosti iz samo tebi poznatih razloga... Konstantno si u nekom crnjaku, svadjas se bezveze, fali ti nesto vazda.. a toliko razloga za srecu imas, dupla, 3 pretkolo igramo sigurno, dobre sanse za te grupe el, fine utakmice protiv Celtica, pa pobjeda protiv laznih 4:1... :mrgreen:
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Lakoste
Postovi: 7889
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 21 jul 2019, 08:35

Bez Lazica, Dupovca, Letica, Hodzica, Hebibovica, Oremusa, Rahmanovica.


Ovo nam je zijan, ne mozemo se skupiti.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.