FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
104
36%
Stadion Otoka
91
31%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
97
33%

Ukupno glasova: 292

benko21
Kontakt:

PostPostao/la benko21 » 22 jul 2019, 20:50

Elcor WroteColonZna li neko jesu li one led reklame naše ili je to od telecoma?

iznajmljujemo od jedne firme ne znam ime
10.03.2019

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 22 jul 2019, 20:55

MortemHz WroteColon
simidobar WroteColon
MortemHz WroteColonSamo se braćo nemojte nadati previše da ne bi bili previše razočarani.. jače su ekipe od nas i najvjerovatnije ćemo ispasti ali treba muški odigrati do kraja pa šta bude, samo morate znati da su nam jako male šanse i da nisu ni tih 30% koje su neki ljudi spomenuli

Vala se nadam grupama pa taman propo ko zeton...

Ma i ja brate, evo srce sam svoje dao i još mnogo toga ali nije to ni bitno, šta mogu više osim ovih trivijalnih stvari? Samo ne želim da se kolektivno razočaramo po ko zna koji put, samo to.

:thumbup:

Sto nas ne ubije to nas ojaca...
Uopste se necu razocarat :mrgreen: nema potrebe, zadnja nasa linija mi je strasna, sa novim Hodzicem to izgleda uvjerljivo i sigurno, dm moze Djokanovic odigrat da nas sve odusevi, Milanovic, Tatar, Ahmetovic, Krste, Rahmanovic... ma imamo dobrih sansi da ga je*es...
A i ako se razocaram radi rezultata (sto je skoro pa nemoguce) to je jednom-dvaput.. lakse mi nekako da se razocaram nego da kukam unaprijed..
Razocarao bih se u sebe vise da oni prodju a ja nisam vjerovao u to..

Nije da osudjujem, svak vidi na svoj nacin...
Da smo npr. dobili hajduk svi bi kukali kako smo nesretni a njih izbaci nakav Gzere ili kakoli, veze nemaju ni oni sami da postoje al eto oni izbacise hajduk.
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Anex
Kontakt:

PostPostao/la Anex » 22 jul 2019, 21:00

MortemHz WroteColon
muhamedhulk WroteColonOvo su one neatraktivne ekipe gdje ispadnes.. :D
Nadam se da cemo dati sve od sebe i pokusati iznenaditi (mislim) bate.

Napunit ćemo pola stadiona, možda 2 hiljade manje ali i tu će se neke pare uzeti.. samo bi volio da to sve što smo dobili i što ćemo dobiti ode negdje kvalitetno

Treba dati pare za dva dobra igrača i potući se da valja pa nije Bate Barsa,trebamo se prestati bojati ovakvih klubova jer nekad nas košta taj preveliki respekt,jbg ipak to nije Celtic,Atalanta ili BMG

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 22 jul 2019, 21:08

Prebacim na BHT kad Husref priča, kako skonta valjda Hodžić i Letić se odma vraćaju i konkurisat će za Čelik dok Rahman i Oremuš su duže out bar po trenutnoj situaciji
FK Sarajevo

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 22 jul 2019, 21:34

Ovi što imaju najveća očekivanja i što su najnaloženiji, oni će najviše i pljuvati i psovati kad se izgubi.

Haver !
Kontakt:

PostPostao/la Haver ! » 22 jul 2019, 21:40

@cuc_93 > @samucastillejo

#ifyounowwhatimean :kafa:

benko21 WroteColon

New event/in time...

Dadox
Kontakt:

PostPostao/la Dadox » 22 jul 2019, 21:47

Celik solidan

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 22 jul 2019, 21:53

SarajevoJeBordo WroteColonOvi što imaju najveća očekivanja i što su najnaloženiji, oni će najviše i pljuvati i psovati kad se izgubi.

Znaci da kukamo svi da ti nebi zivio u strahu od potencijalnih pljuvaca ?
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

astonHz
Kontakt:

PostPostao/la astonHz » 22 jul 2019, 21:54

Arnelv52 WroteColon
paulus WroteColonOk Uefa je postena , nemaju nikakvu agendu privatnu i nije im npvac u interesu prvom , Izvinjavam se i vama i Uefi sto sam glup , hvala na tome usput nije uopste smug ponasanje , sta cemo mi glupi moramo trpit sa vremena na vrjeme . Jos jednom izvinite

Nije riječ o tome je li u UEFi sjedi mafija ili ne, riječ je o tome da takvo razmišljanje nama ne koristi. Mi imamo problem sa reputacijom kluba u europskim okvirima i na tome treba raditi.

Kod nas narod kaže 'sirotinjo i bogu si teška' i to jeste tako. Da ne objašnjavam naširoko skoro sam čitao jedan članak u uglednim stranim novinama sa ekonomskom tematikom a naslov članka kaže 'Skupo je biti siromašan'.

Ima i druga naša mudrost, a kaže 'burek ne jede onaj ko ima nego onaj ko je navik'o.' Ugled, integritet i dostojanstvo kluba se moraju štiti sa svakim korakom i nikom ne dopustiti da nas ponižava i gazi a posebno sami sebe ne smijemo ponižavati.

Čak i da nam je ovo UEFA namjerno uradila podnesi, prevaziđi i nemoj se žaliti. To je pitanje... Možemo li mi njih proći a ja mislim da možemo. Kad prođe gledaće nas drugačijim očima maltene k'o u filmu kad srednješkolci uhvate gnjavit neko dijete pa im on pokaže zube.

Ovo su najslabiji klubovi u grupnim fazama Europa lige i ako njih ne možemo pobjediti pitanje je zaslužujemo li uopće grupe u Europa ligi.

Upravo ovo govorim, ne treba se zaliti i kad dobijes najjaceg. Jbg kurata sreca i sta ces. Kakve namjestaljke, smijesno je to pricati. Kad udjes u grupe preko ovakvih bice ti sladje i nece ti moci niko nista prisrat, a budite sigurni da bi bilo price "kakve vase grupe preko amatera u njih upali".

Ne kazem da se ne nerviram kad izvucemo Borusiju, Atalantu...al majku mu ove ekipe poput BATE-a i Rosenborga su goli k za evropske okvire, a na nama je da budemo jaci od toga ili makar taj nivo ako mislimo ista ostvariti na tom polju. Bili smo dobar protivnik Celticu, ovi nemaju sta trazit i idemo ih gazit pa kako god zavrsi.
Prva ljubavi, najveća radosti, pobjedu daj nam ti!

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 22 jul 2019, 21:56

BordoSarajevo WroteColonPrebacim na BHT kad Husref priča, kako skonta valjda Hodžić i Letić se odma vraćaju i konkurisat će za Čelik dok Rahman i Oremuš su duže out bar po trenutnoj situaciji

Oporavavili se Letic i Hole dok su igrali sokera protiv ovih Zeljovaca :mrgreen:

Sarajevo u drugom kolu BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine gostuje Čeliku, a dva fudbalera bordo tima su se oporavila od povrede, Dušan Hodžić i Bojan Letić.

Bojan Letić od potpisa za Sarajevo nije bio na raspolaganju treneru Husrefu Musemiću, a Dušan Hodžić je “preskočio” susret protiv Zrinjskog, a sada se vraćaju obojica što je potvrdio strateg tima sa Koševa.

Za Amara Rahmanovića i Mirka Oremuša čeka se ljekarsko mišljenje.

Musemić je otkrio i šta je najveći dobitak od početka sezone.

“Najveći dobitak još od utakmica sa Celticom je da smo postali disciplinovaniji. Igrači ispunjavaju većinu zadataka i onoga što se dogovorimo. To je veoma važno”, rekao je Musemić u izjavi za BHT.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 22 jul 2019, 22:00

simidobar WroteColon
SarajevoJeBordo WroteColonOvi što imaju najveća očekivanja i što su najnaloženiji, oni će najviše i pljuvati i psovati kad se izgubi.

Ne, nego da vam komentari nakon poraza nisu obrnuto proporcionalni komentarima prije utakmice. Ja nikad nisam kukao, samo kažem da imamo 20% šansi protiv bilo koje od ove dvije ekipe.

Sarajlijica1946
Kontakt:

PostPostao/la Sarajlijica1946 » 22 jul 2019, 22:01

lord dolazi na kosevo hahaha

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 22 jul 2019, 22:03

SarajevoJeBordo WroteColon
simidobar WroteColon

Ne, nego da vam komentari nakon poraza nisu obrnuto proporcionalni komentarima prije utakmice. Ja nikad nisam kukao, samo kažem da imamo 20% šansi protiv bilo koje od ove dvije ekipe.

Mislim da vise trebas brinut o svojim rijecima a ne mojim...

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 22 jul 2019, 22:04

Sarajlijica1946 WroteColonlord dolazi na kosevo hahaha

Dabogdo :(

Mnogi su pomislili da bi popularni Lord mogao doći na Koševo ukoliko Rosenborg izgubi od BATE Borisova u drugom pretkolu Lige prvaka, međutim i u tom slučaju Bendtner neće doći na najveći stadion u našoj državi.

Iskusni danaski napadač posljednju utakmicu za Rosenborg odigrao je 28.04.2019. godine protiv Moldea. Ove sezone nije postigao nijedna pogodak, a dugo nije u opcijama trenera norveškog kluba, te će uskoro i zvanično napustiti ovu ekipu.

Trebali smo i njega sa Besimom dovesti na posudbu :bow:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Elcor
Kontakt:

PostPostao/la Elcor » 22 jul 2019, 22:08

Haver ! WroteColon@cuc_93 > @samucastillejo

#ifyounowwhatimean :kafa:

benko21 WroteColon

New event/in time...

Čudi me da to naši ne kupe. New Event nam je sponzor ako se ne varam, tako da je vjerovatno nesto po sponzorskoj liniji

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 22 jul 2019, 22:09

simidobar WroteColonMislim da vise trebas brinut o svojim rijecima a ne mojim...

Citirao si me, pitao, dobio si odgovor na pitanje. Ne kontam šta ti sad ne paše?

Vanja8
Kontakt:

PostPostao/la Vanja8 » 22 jul 2019, 22:09

miky_hz WroteColon
Sarajlijica1946 WroteColonlord dolazi na kosevo hahaha

Dabogdo :(

Mnogi su pomislili da bi popularni Lord mogao doći na Koševo ukoliko Rosenborg izgubi od BATE Borisova u drugom pretkolu Lige prvaka, međutim i u tom slučaju Bendtner neće doći na najveći stadion u našoj državi.

Iskusni danaski napadač posljednju utakmicu za Rosenborg odigrao je 28.04.2019. godine protiv Moldea. Ove sezone nije postigao nijedna pogodak, a dugo nije u opcijama trenera norveškog kluba, te će uskoro i zvanično napustiti ovu ekipu.

Trebali smo i njega sa Besimom dovesti na posudbu :bow:

Odmah bi nam Ahmu istuk'o... :rol: :rol: :rol:

simidobar
Kontakt:

PostPostao/la simidobar » 22 jul 2019, 22:12

SarajevoJeBordo WroteColon
simidobar WroteColonMislim da vise trebas brinut o svojim rijecima a ne mojim...

Citirao si me, pitao, dobio si odgovor na pitanje. Ne kontam šta ti sad ne paše?

Nista, super sve :thumbup:

benko21
Kontakt:

PostPostao/la benko21 » 22 jul 2019, 22:16

Čudi me da to naši ne kupe. New Event nam je sponzor ako se ne varam, tako da je vjerovatno nesto po sponzorskoj liniji[/quote]
YUBACOM d.o.o to je firma od koje uzimamo led-ove
10.03.2019

Lik
Kontakt:

PostPostao/la Lik » 22 jul 2019, 22:17

Jbg sreća nas nije pomazila danas u žrijebu, al treba odigrat muški i proć :rol: .

Melji R'ajvo :opaopa: :opaopa: :opaopa:
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Historicar, skoroalen i 12 gostiju.