FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
103
36%
Stadion Otoka
91
31%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
96
33%

Ukupno glasova: 290

ShofaII
Kontakt:

PostPostao/la ShofaII » 30 jul 2019, 10:49

ado-hz WroteColonLJUDI IZ UPRAVE CELIKA SU ISPALI KOREKTNI PREMA NAMA DA VISE NE MOZE.
AJDE DA I MI NAVIJACI SAD POKAZEMO DA SMO GOSPODA I U INAT DUSMANIMA NE URADITI NI JEDNU RUZNU STVAR ILI NE DAJ BOZE OSTETITI STADION A SIGURAN SAM DA NECEMO.
EVO JA CU PRVI KAD ZAVRSI TEKMA POKUPITI PAPIRE...NOVINE KOJE SAM DONIO SA SOBOM I OSTAVITI CISTU STOLICU. TOLIKO BAREM MOGU DA URADIM U SVOJE IME.

Super ideja, nije da to inače ne radim ali bude situacija kada zaboravim pa me bude sram samoga sebe.
Treba ovu ideju promovisati i podrzati i na Koševu.
Što se tiče oštećenja mislim da toga sigurno neće biti.
Da te volim oduvijek sam znao,
Za tebe i život bih ja dao,
Zbog tebe u paklu ću da gorim,
Jer te vise ja od svega volim.

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 30 jul 2019, 11:04

Utorak :hmmmmm:
FK Sarajevo

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 30 jul 2019, 11:15

U zvanicnom saopstenju FKS stoji da je cijena najma grbavice 3 puta veca od BP.
Sta trabunjaju ovi debili iz faktora. To sto se pise po forumima koje su cijene bile ponudjene, ne znaci da je to tacno. I oni to uzimaju kao relevantno.

BP trazio 12000, a seljaci sa grbavice puno vise.
Sta je tu lose FKS obavijestio javnost?

Jug bi bio za gostujuce navijace, kojih ce doci 50 maximalno, sta sa ostalim kapacitetom juga ? :lol:

Kakvi debili...

Giljotina
Kontakt:

PostPostao/la Giljotina » 30 jul 2019, 11:28

Imam neki osjećaj da ćemo ipak igrati protiv BATE-a. :D

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 30 jul 2019, 11:40

Cijene ostale iste, odlično
Za djecu 2KM, sjever 4KM, istok 6KM, zapad 8KM

Bravo

Ja sam na početku bio za Rosenborg ali obzirom da su podjednake ekipe i obzirom da bi bili nosioci kada bi igrali i izbacili BATE, sad sam za njih.
FK Sarajevo

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 30 jul 2019, 11:42

U Norveskoj ce biti puno vise nasih navijaca nego u BL.

Osttribine
Kontakt:

PostPostao/la Osttribine » 30 jul 2019, 11:44

Sta sad ovaj MUP KS pametuje glede gostovanja navijaca Slobode na Kosevu u subotu, samo kao organizovano kombi i autobusi, sad ce i nama MUP TK isto vratiti slijedeci put, jb ih kombi i autobus. Do sad sam u Tuzlu isao automobilom s rajom bez problema svaki put.
Btw. vidim na temi Slobode se najavljuje neka pobjeda na Kosevu, a zaboravili da na ligasku pobjedu na Koševu cekaju pazi sad od 1981.godine kada je bilo 1:4 za Slobodu. :D

Historicar
Kontakt:

PostPostao/la Historicar » 30 jul 2019, 11:55

Zip WroteColonU Norveskoj ce biti puno vise nasih navijaca nego u BL.

I kada smo igrali sa Haugesundom, rekoše mnogi da cemo imati veliku podršku, bodrilo nas 20 ljudi, od toga 15 bili navijači Veleža.

Stroj1946
Kontakt:

PostPostao/la Stroj1946 » 30 jul 2019, 11:58

Historicar WroteColon

I kada smo igrali sa Haugesundom, rekoše mnogi da cemo imati veliku podršku, bodrilo nas 20 ljudi, od toga 15 bili navijači Veleža.

Isti slucaj sa konama, kad su igrali protiv AIK-a, doslo im 10 ljudi.
Uvijek Vjerna Bordo Armija
Boja fesa, boja dresa
Osnovala Partija, podrzala Carsija
ARBiH
FK Sarajevo

Prva Liga Jugoslavije - ★★
Premijer Liga BiH - ★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★
Kup Sampiona: 1/8 finale 67/68
Kup UEFA: 1/8 finale 80/81

Pitar1946
Kontakt:

PostPostao/la Pitar1946 » 30 jul 2019, 12:07

Zna li iko sta je sa onima sto su na probi bili,jel jos treniraju sa nama ????

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 30 jul 2019, 12:20

paulus WroteColon
ThrillerHz WroteColonNece Krstu, a hoce DM koji moze i CB. Ne kontam :hmmmm:

Sta ne kontas , necu Krleta na neprirodnoj poziciji iako je solidno odigrao ove dvije tekme al mislim da je on blize golu efektivniji igrac , Imamo manjak DM ako nisi primjetio koji su povrjedjeni i nece igrat duze vrjeme , ne znam lozis li me il fakat nisi razumio sta govorim tl pisem. Osim toga imamo Dupovca na CB koji je ogromna razlika na dva startna CB u kvaliteti

Ma nista protiv tebe, nego zezancija na racun izmisljanja Krsti pozicija.

A gle fakticki nama treba tu igrac, ali belaj ce bit kad se svi oporave, onda ce bit dosta nagomilanih igraca. Ja bi sad isforsirao Djokanovica, jer je odlicna prilika za to.
Isto i na stoperu gurnut Kurdica, uz Serbecica ili Lazica mislim da ima odlicnog partnera, da odgovori kvalitetno.

Btw pogrijesio sam juce za Stanoju, ja sam razumio da se vraca sljedeci mjesec, medjutim to se odnosilo na novi pregled, pa ce nakon njeg bit jasnije koliko jos ce biti povrijedjen.
1946~

File
Kontakt:

PostPostao/la File » 30 jul 2019, 12:22

Iskreno se nadam da će te u grupnu fazu pa da još zaradimo i vi a i mi poz. iz Zenice

TETRAPAK
Kontakt:

PostPostao/la TETRAPAK » 30 jul 2019, 12:25

Stroj1946 WroteColon
Historicar WroteColon

Isti slucaj sa konama, kad su igrali protiv AIK-a, doslo im 10 ljudi.

A vidi ovdje. :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=UdU8M2Jd-ec

AlfredNobel
Kontakt:

PostPostao/la AlfredNobel » 30 jul 2019, 13:10

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 30 jul 2019, 13:23

Al kako Bekic centrira za izjednacenje Slobode u 94’ protiv Sirokog... :wtf:
1946~

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 30 jul 2019, 13:25

ThrillerHz WroteColonAl kako Bekic centrira za izjednacenje Slobode u 94’ protiv Sirokog... :wtf:

Jest, a prije toga centarsutevi da te Bog sacuva. :urnebes:
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

AngelDiMaria
Kontakt:

PostPostao/la AngelDiMaria » 30 jul 2019, 13:26

Ponovo svaka cast upravi na cijenama

Haver !
Kontakt:

PostPostao/la Haver ! » 30 jul 2019, 13:30

ledesma WroteColon
ThrillerHz WroteColonAl kako Bekic centrira za izjednacenje Slobode u 94’ protiv Sirokog... :wtf:

Jest, a prije toga centarsutevi da te Bog sacuva. :urnebes:

Almir Bekic uvijek odigra na visokom nivou protiv Sirokog, ne znam sta je u pitanju, motiv ili jednostavno mu se posreci, ali i dok je igrao za nas svaku tekmu protiv sirokog je odigrao na visokom nivou, pa cak i onu tekmu na kosevu kad se povrijedio u 20min

amypitar
Kontakt:

PostPostao/la amypitar » 30 jul 2019, 13:32

Osttribine WroteColonSta sad ovaj MUP KS pametuje glede gostovanja navijaca Slobode na Kosevu u subotu, samo kao organizovano kombi i autobusi, sad ce i nama MUP TK isto vratiti slijedeci put, jb ih kombi i autobus. Do sad sam u Tuzlu isao automobilom s rajom bez problema svaki put.
Btw. vidim na temi Slobode se najavljuje neka pobjeda na Kosevu, a zaboravili da na ligasku pobjedu na Koševu cekaju pazi sad od 1981.godine kada je bilo 1:4 za Slobodu. :D

Ma više mi vjerujemo u prolaz u pley off nego oni u pobjedu na Koševu.
Meni su oni sprdnja, od kluba do navijača.

paulus
Kontakt:

PostPostao/la paulus » 30 jul 2019, 13:32

ThrillerHz WroteColon
paulus WroteColon
ThrillerHz WroteColonNece Krstu, a hoce DM koji moze i CB. Ne kontam :hmmmm:

Sta ne kontas , necu Krleta na neprirodnoj poziciji iako je solidno odigrao ove dvije tekme al mislim da je on blize golu efektivniji igrac , Imamo manjak DM ako nisi primjetio koji su povrjedjeni i nece igrat duze vrjeme , ne znam lozis li me il fakat nisi razumio sta govorim tl pisem. Osim toga imamo Dupovca na CB koji je ogromna razlika na dva startna CB u kvaliteti

Ma nista protiv tebe, nego zezancija na racun izmisljanja Krsti pozicija.

A gle fakticki nama treba tu igrac, ali belaj ce bit kad se svi oporave, onda ce bit dosta nagomilanih igraca. Ja bi sad isforsirao Djokanovica, jer je odlicna prilika za to.
Isto i na stoperu gurnut Kurdica, uz Serbecica ili Lazica mislim da ima odlicnog partnera, da odgovori kvalitetno.

Btw pogrijesio sam juce za Stanoju, ja sam razumio da se vraca sljedeci mjesec, medjutim to se odnosilo na novi pregled, pa ce nakon njeg bit jasnije koliko jos ce biti povrijedjen.

Dug je brate period za Oremusa i za Stanoju , ja sam za to da Djokanovic igra definitivno , al ne mozemo ocekivat od 18 godisnjaka da postane nosioc te pozicije preko noci , mislim da ga Hus odlicno dozira i sa tim mu daje samopouzdanje. Mi da smo znali da ce nam se ovo desit Crepulja bi jos bio ovdje i plus ponavljam 2 3 mjeseca Krste na poziciji dm mi nikako ne ide.
Treba nam taj Dm . Sto se tice igraca duga sezona svi ce imat minutazu.
Samo se nadam da ce Hus odustat od tri krila iza napadaca pored Krleta i Gavrica ako Rahima ne bude ok za Slobodu. Prvo pol protiv Zrinskog Tatar iza napadaca, naprjed nepovezano hala , drugo pol Gavric in Tatar na krilo go i dosta stabilnija igra prema naprjed.Celik isto , raznjeli ih drugo pol .
l sad pokusavam nac neku info jel stvarno nasa razmjena bila 150000 od Andjusica za Guzinu ll ima jos neki dogovor , jer ako je to samo bio bi razocaran i nikako ne lici na dosadasnje poteze naseg SD.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.