FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Na kojoj lokaciji bi vi voljeli da FK Sarajevo napravi svoj stadion?

Olimpijski stadion Koševo
103
36%
Stadion Otoka
91
31%
Butmir, blizu akademije FK Sarajevo
96
33%

Ukupno glasova: 290

Haver !
Kontakt:

PostPostao/la Haver ! » 31 jul 2019, 21:22

Da nam je kompletna ekipa pofajtali bi se pravo, ovako tesko, ali ne i nemoguce.
Naprijed Saraj'vo.

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 31 jul 2019, 21:23

scudetto89 WroteColonMa nisu liverpool brate dragi poginut na terenu, cuda su moguca u fudbalu, ako ispadnemo uzet cemo opet fine pare, okrenut se PL , pa cemo vidjeti za sljedece kvalifikacije , uz dobra pojacanja mozemo nesto pokazati na evropskoj sceni, suprotno opet ce nam se ponoviti ova godina

Moramo se ugledati na susjede dinamo ljudi fkt, neka nam oni budu primjer kako se to radi ;)

Nemoj , samo bez povreda , molim . Yebiga nije nam sudjeno da odigramo komletni .

BordoSarajevo
Kontakt:

PostPostao/la BordoSarajevo » 31 jul 2019, 21:25

THEC WroteColon
BordoSarajevo WroteColonNazirul se neki potencijalni protivnici u play offu?? Kakve nas ekipe mogu zapasti ako prođemo BATE, zna li se bar nešto sad? :D

Sutjeska-Linfield
Maccabi-Suduva
Ararat-Saburtalo
Piast-HJK
Ludogorets-TNS
Dudelange-Nomme Kalju
Sheriff-AIK/Maribor
Slovan-Dundalk

Top ekipe, kad bi prošli u PO, strašna prilika za grupe, pa kad bi i najjačeg dobili. Sa svima možemo ukrstit rogove.
FK Sarajevo

OsmanhodzicBuco
Kontakt:

PostPostao/la OsmanhodzicBuco » 31 jul 2019, 21:30

Bez veznog reda ne bi pobijedili ni Nome Kaljužu, a kamoli Bate-a. Da je kako Slobodu dobiti, al i to teško. Trenutno imamo najlošiji vezni red u ligi, ustvari nemamo ga nikako :mrgreen:

Bas nemamo sreće sa povredama, ne pamtim da nam se otvorilo da u playoffu imamo ovako slabe ekipe... Dajte him inekcije svjema, i Stanoji ćale od Ulkera. :kafa:

Jadnimi
Kontakt:

PostPostao/la Jadnimi » 31 jul 2019, 21:32

Giljotina WroteColon
midzuka WroteColonMirišem grupu, mada odavno nisam bio euforičan, sad jesam i iskreno me strah.

Grupnu fazu igrat ćemo u Zagrebu. :kafa:

Ima opcija i za Zenicu

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 31 jul 2019, 21:33

Ja sam se nadao bateu od pocetka cine mi se slabiji. Postoje kakve takve sanse da ih izbacimo steta za sve ove povrede u punom sastavu da smo bile bi nam sasvim solidne sanse za PO.
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

ThrillerHz
Kontakt:

PostPostao/la ThrillerHz » 31 jul 2019, 21:36

Kako mislite u grupnu fazu, bez da pobijedite nekog Bate-ovog kvaliteta. Ovo je odlicna prilika za nas, u fudbalu je sve moguce!
1946~

Zip
Kontakt:

PostPostao/la Zip » 31 jul 2019, 21:47

Ma ko kod daje dosao, isti mi qurac.
Ni jedne ni druge ne znam, a ni vecina nas.

Treba igrati bez straha, pa je moguce sve. Sto bi rekli, lopta je okrugla :kafa:

midzuka
Kontakt:

PostPostao/la midzuka » 31 jul 2019, 21:49

5. augusta (ponedjeljak) izvlacenje parova za play off pa cemo znati i tu sta nam je moguci zadatak ako prodjemo bate.

Zna li neko hoce li prije ponedjeljka biti izvlacenje opet onih grupa ko s kim može igrati s obzirom da su poznati parovi treceg pretkola u tom sampionskom putu i u LP i u EL.
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 31 jul 2019, 21:50

skoJaa WroteColon
SarajevoJeBordo WroteColonNe kontam šta imamo pratiti ovo kad ćemo svakako ispasti s kim god budemo igrali jer su obje ekipe mnogo jače od nas.

Pred Celtic si govorio da nam se sprema debakl, protiv Zrinjskog si govorio da gubimo. Nadam se da ce ti i sada prognoze biti tacne kao ove.

Protiv Zrinjskog smo na terenu izgledali upravo onako kako sam napisao, a takve utakmice smo do sad u pravilu gubili. Kasnije sam pohvalio ono što je bilo, jer za promjenu smo u takvoj postavci znali šta hoćemo. Ne razumijem u šta pojedinci gledaju i kako naopako prihvataju realan komentar. Nije bio debakl protiv Celtica, pa ne znam šta su pojedinci analizirali/kritikovali/hvalili to, kad taj Celtic nije mjerilo jer su druga galaksija? Rekao sam da će ih Rosenborg izbaciti, a BATE je jači od nas, ekipa i stil koji nam ne leži, i ispast ćemo, bez debakla.

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 31 jul 2019, 21:53

Da je kako odgoditi ovu protiv Slobode , mogao bi se dobar tim sastaviti . Kovacevic , Serbecic,Lazic (TOP) , lijeva strana Letic , Milanovic (dobra), desno Sabanovic,Hebibovic(solidno) , sredina jeste problematicna , ali ima ih Gavric , Djokanovic , Krste , Tatar , a protiv Laznih su usli Mustafic i Kurdic , solidni bili . Tu ce trebati dusu ispustiti , trcati ,pokrivati ,faulirati i tu bih izvrsio sve 3 izmjene (ako ne bude problema , valjda smo ispucali sve povrede). mozda umjesto klasicnog napadaca u pocetku da igraju Tatar ili Krste .Poslije (oko 60 min. Guzina).Nisu nama stvorili neke velike prilike u ova 4 meca (2x celtic , lazni i Celik) . Iskreno primili 5 golova iz teskih gresaka (naivno) , defanzivno smo ok , samo vezni moraju odigrati muski ,ali kako bez Stanojevica i Rahmanovica ?

Lik
Kontakt:

PostPostao/la Lik » 31 jul 2019, 21:56

J.ebo Bate...

Melji R'ajvo :opaopa: :opaopa: :opaopa:
BIT
ČEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 31 jul 2019, 21:57

Samozdravlje WroteColonDizdarevic
Sabanovic,Kurdic,Ciskusic,Islamovic
Djokanovic ,Mustafic
Saric(Zenica) , Salcin,Krste
Hasancic(Guzina)

Ko kaze da ne moze 10 Akademaca . ovako protiv Bate u Zenici .

Primili bi 16
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 31 jul 2019, 22:01

MortemHz WroteColon
Samozdravlje WroteColonDizdarevic
Sabanovic,Kurdic,Ciskusic,Islamovic
Djokanovic ,Mustafic
Saric(Zenica) , Salcin,Krste
Hasancic(Guzina)

Ko kaze da ne moze 10 Akademaca . ovako protiv Bate u Zenici .

Primili bi 16

Ma kontam ono U21 .

dr.van nostrand
Kontakt:

PostPostao/la dr.van nostrand » 31 jul 2019, 22:02

Sirina klupe i iskustvo su prevaga u pretkolima... s cime mi raspolazemo,svjesni smo da smo u tom segmentu kratki. Nema predaje pa kao protiv Celtica barem na momente odigrati pristojno ali zna se ko je bolji i ko je favorit.
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

bordobijeli
Kontakt:

PostPostao/la bordobijeli » 31 jul 2019, 22:03

13 puta prvaci zaredom Bjelorusije, 5 grupa lige prvaka, 4 europa lige. Vrijeme je da malo padnu .

MortemHz
Interni moderator
Kontakt:

PostPostao/la MortemHz » 31 jul 2019, 22:04

bordobijeli WroteColon13 puta prvaci zaredom Bjelorusije, 5 grupa lige prvaka, 4 europa lige. Vrijeme je da malo padnu .

kuknjava
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★

King Tvrtko I of Bosnia ⚜️

The Bosnians have been a distinct people since at least the tenth century.

City of Sarajevo - 527.049

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 31 jul 2019, 22:04

bgm se Emir zajebaje dobro, mogo se prijavit taj destruktivac za ove Borisove
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 31 jul 2019, 22:05

Zip WroteColonMa ko kod daje dosao, isti mi qurac.
Ni jedne ni druge ne znam, a ni vecina nas.

Treba igrati bez straha, pa je moguce sve. Sto bi rekli, lopta je okrugla :kafa:

Ma Bate je all star tim bjeloruske lige, bukvalno pokupe sve sto valja tamo, uz to sa pojacanjima iz slabijih skandinavskih sampionata- Island i Finska te par Srba. Uglavnom kupili te igrace za cifre izmedju 30 do 200 milja eura. Stara ekipa, problem je sto su uigrani i imaju OGROMNO iskustvo. Da su neki kvalitet, nisu. Treba se samo dobro naloziti i pametno postaviti bez jurcanja i bezglavog trazenja gola.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Samozdravlje
Kontakt:

PostPostao/la Samozdravlje » 31 jul 2019, 22:07

Ako ne primimo gol u Zenici , traziti odgodu u Listici ili otici sa juniorima . Salio sam se Morto brate , pa nije ti valjda tako misljenje o meni , ili mozda jeste :rol: :rol: :rol: :thumbup:

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.