FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 01 avg 2019, 22:10

Nikad više ne smijemo dopustiti da nam ovakve igrače poput Hadžića uzimaju konkurenti ispred nosa, pa da se zadovoljavamo nekakvim Guzinama.
Sad glava boli kad nema Ahmeta.
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
nokee
Postovi: 2203
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 01 avg 2019, 22:12

Realno je da je Utrecht podcjenio Zrinjski plus velika doza srece pogotovo u prvoj utakmici. Ovi sto misle da su izbacili osrednju ekipu, smijesni. Pa ovaj Utrecht bi bilo 25 bodova u plusu u nasoj nam dragoj ligi.

Ovi sto pocastise Guzinu, standardno-pitarluk. Ne kažem da je top igrac, tu je da pokaze sta zna ali suditi na osnovu jedne utakmice i dvije promasene prilike, ne znam u koju rubriku to svrstati..

johntravolta123
Postovi: 856
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 01 avg 2019, 22:13

paulus je napisao/la:
johntravolta123 je napisao/la:Prvo subotu slobodu da rijesimo.
Moramo uzeti nemamo pravo na neki kiks.
Igramo mi odlicno i pametno a nekima od vas sve smeta i sve vam tudje bolje...
Kome ba smeta , ja gledam ovo skroz Sportski , nista im nije mogla ekipa od 45 miliona , iako su crkli u 70toj. Ja samo zelim ovo od nasih igraca ,muda i borba. Sezonu smo dobro otvorili kad uzmes povrede . Igramo dobro al ove povrede fakat su nas unakazile , zato sto Hus nema puno mogucnosti da odmara igrace a i treba nam Ahmet i Rahima ovu protiv Batea al ocito nis od toga . Nadam se da Hus opet nece pocet sa 3 krila iza spica
Prelistaj par strana unazad...
Ne valja trener ne valja ovaj ne valja onaj.
Neki tracevi rekla kazala se izbacuju a ko zna jel tacno.
Ima plate nema plate. Bojkotuju ne bojkotuju.
Sto neko napisa trebali su nalaze stavit na internet da uvjere pojedine...
To ovi dole hercegovci ne rade i kad im ne ide drze se skupa zajedno.
A mi jedva cekamo nesto pa ko pcele napadamo.
Daj ljudi stanimo uz klub i manite se mahalanja i carsije.
Zadnja izmjena: johntravolta123, dana/u 01 avg 2019, 22:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 01 avg 2019, 22:15

ljudi još na pripremama ovo su im prve tekme sezone

a ove procjene igrača su mi posebno drage

šatro mi hoćemo nešto, grupe neke a plač za čovjekom sa 34 godine koji završava licencu za trenera

šega
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Vaha1946
Postovi: 282
Pridružen/a: 12 nov 2014, 21:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vaha1946 » 01 avg 2019, 22:16

Zrinjski ima vrlo jaku klupu bas onako dobro izbalansirana ekipa koja na svakoj poziciji ima vise rjesenja. Odradili su odlicno ovaj prelazni rok nema sta. Nadao sam se da im je ovaj trener kiks, ali za sada Vukas radi dobar posao.

Ali bez obzira na to sve mi smo bolji sto smo i dokazali u prvom kolu. Treba rascistiti situaciju sa igrackim kadrom, opasno je drzati nezadovoljnog igraca(e) (Rahmanovic) vidjeti ko hoce da igra, ko nece prodaj, dovedi zamjenu, ne smijemo se dovoditi u ovakve situacije da se pise o tome kako nema plata (pocetak priprema), niti neke sumnje kako se povrede laziraju i sl. Potreban je mir ekipi koji smo prosle sezone relativno imali. Valjda se ovi povrijedjeni vrate u nekom normalnom roku, i da sva ova prica oko povreda sto prije stane i idemo u odbranu titule.

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 01 avg 2019, 22:19

nokee je napisao/la:Realno je da je Utrecht podcjenio Zrinjski plus velika doza srece pogotovo u prvoj utakmici. Ovi sto misle da su izbacili osrednju ekipu, smijesni. Pa ovaj Utrecht bi bilo 25 bodova u plusu u nasoj nam dragoj ligi.

Ovi sto pocastise Guzinu, standardno-pitarluk. Ne kažem da je top igrac, tu je da pokaze sta zna ali suditi na osnovu jedne utakmice i dvije promasene prilike, ne znam u koju rubriku to svrstati..
Ja ga ne castim samo znam i smatram da on nije kvalitet za nas tim pa cak ni da bude upgrade Ahmetu. Lik ima 26 godina a najveci klub u karijeri mu je Borac Banja Luka. Za njega je Handza Lewandovski :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 01 avg 2019, 22:21

esprit24 je napisao/la:
nokee je napisao/la:Realno je da je Utrecht podcjenio Zrinjski plus velika doza srece pogotovo u prvoj utakmici. Ovi sto misle da su izbacili osrednju ekipu, smijesni. Pa ovaj Utrecht bi bilo 25 bodova u plusu u nasoj nam dragoj ligi.

Ovi sto pocastise Guzinu, standardno-pitarluk. Ne kažem da je top igrac, tu je da pokaze sta zna ali suditi na osnovu jedne utakmice i dvije promasene prilike, ne znam u koju rubriku to svrstati..
Ja ga ne castim samo znam i smatram da on nije kvalitet za nas tim pa cak ni da bude upgrade Ahmetu. Lik ima 26 godina a najveci klub u karijeri mu je Borac Banja Luka. Za njega je Handza Lewandovski :kafa:
Hoces li pojesti svoje **** ukoliko se pokaze suprotnim, kao mnogi sto su za Gavrica pojeli ?

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 01 avg 2019, 22:22

Polako ljudi. :D Vjerovatno ova pobjeda protiv Utrechta je jedna od najvećih pobjeda za neki bh. klub u nezavisnoj BiH, ali ne mora ništa značiti. Mi smo iste te mostarce tukli prije par dana. Što se tiče Guzine ne znam otkud vam informacije da je plaćen 150.000€ kad nigdje na transfermarktu ne piše da smo dali ni feninga za njega.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 01 avg 2019, 22:24

paulus je napisao/la:Kolko Ahmet mora pauzirat , joj fakat se ne sjecam da smo po tima izgubili odma na startu sezone
Toliko povrijeđenih imamo, a maltane ni za jednog od njih nema informacija kada bi se otprilike mogao vratiti na teren :facepalm:

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 01 avg 2019, 22:25

esprit24 je napisao/la:
nokee je napisao/la:Realno je da je Utrecht podcjenio Zrinjski plus velika doza srece pogotovo u prvoj utakmici. Ovi sto misle da su izbacili osrednju ekipu, smijesni. Pa ovaj Utrecht bi bilo 25 bodova u plusu u nasoj nam dragoj ligi.

Ovi sto pocastise Guzinu, standardno-pitarluk. Ne kažem da je top igrac, tu je da pokaze sta zna ali suditi na osnovu jedne utakmice i dvije promasene prilike, ne znam u koju rubriku to svrstati..
Ja ga ne castim samo znam i smatram da on nije kvalitet za nas tim pa cak ni da bude upgrade Ahmetu. Lik ima 26 godina a najveci klub u karijeri mu je Borac Banja Luka. Za njega je Handza Lewandovski :kafa:
obožavam ove što "znaju"
gdje je Ahmetović igrao prije Sarajeva ???
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
midzuka
Postovi: 963
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 01 avg 2019, 22:26

Sad vidite sta znaci imati trenera sa iskustvom u ovoj ligi, ma kakva ona bila. Vukas nadmudri, doslovno takticki nadmudri trenera utrehta, i napravi korak više u Europi. Ipak njega nadmudri Husref u nasoj ligaskoj utakmici.
Da se razumijemo postoji x razloga ko ce osvojiti ligu, ali mislim da smo u prednosti kad je trener u pitanju, makar ove godine.
JURIŠ

Avatar
nokee
Postovi: 2203
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 01 avg 2019, 22:26

esprit24 je napisao/la:
nokee je napisao/la:Realno je da je Utrecht podcjenio Zrinjski plus velika doza srece pogotovo u prvoj utakmici. Ovi sto misle da su izbacili osrednju ekipu, smijesni. Pa ovaj Utrecht bi bilo 25 bodova u plusu u nasoj nam dragoj ligi.

Ovi sto pocastise Guzinu, standardno-pitarluk. Ne kažem da je top igrac, tu je da pokaze sta zna ali suditi na osnovu jedne utakmice i dvije promasene prilike, ne znam u koju rubriku to svrstati..
Ja ga ne castim samo znam i smatram da on nije kvalitet za nas tim pa cak ni da bude upgrade Ahmetu. Lik ima 26 godina a najveci klub u karijeri mu je Borac Banja Luka. Za njega je Handza Lewandovski :kafa:
Pa samo mi reci na osnovu cega bilo ko moze smatrati da nije igrač za nas? Na osnovu utakmice u Zenici?
Poenta je da nam se taj prijevremeni sud uvijek obije o glavu. Ok, možda fakat bude promašaj totalni al polako.. Pisemo nakon bar 5-6 odigranih utakmica. Pa ovdje se pisalo svasta i kad je Ahmet sa 30 i kusur dolazio pa sta bi..

ajdohordas
Postovi: 3833
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 01 avg 2019, 22:26

Denchi je napisao/la:ljudi još na pripremama ovo su im prve tekme sezone

a ove procjene igrača su mi posebno drage

šatro mi hoćemo nešto, grupe neke a plač za čovjekom sa 34 godine koji završava licencu za trenera

šega
Zasto je tesko ljudima cestitati i priznati da su odigrali extra dvije utakmice ?
Koliko god mi to negirali, i ne htjeli pojedinci priznati,sa njima ce biti borba do zadnjeg kola, a po mom misljenju jaci ce biti nego prosle godine sa Nemanjom i Ognjenom kad se uigraju.

Plačemo za Ahmetom jer nema kvalitetne zamjene za njega. Pitao bih te ja da li bi plakali da je sad umjesto Guzine,Hadžić ovdje pa i Lendrić, Komazec ili takve vrste napadača.
Guzina ne ulijeva povjerenje koliko god vi bili opttimisitcni. Pljuvat momka necu ne pada mi napamet, ali za sad ne obecava, pa dao Bog ds on mene demantuje i da mi se posere u usta sa 25 golova kroz sezonu i kup.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 01 avg 2019, 22:27

Guzina ce vam svima zacepit usta,vi koji samo fudbal.pratite na tv I mislite da je lako se naci u sansi za go varate se,guzina ima veoma dobre kretnje,brz je,dobro e krece izmedju stopera,kada proradi zavrsnica,sve ce da ppolizu sto su pljuvali
Samo Sarajevo

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 01 avg 2019, 22:27

Denchi je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:
nokee je napisao/la:Realno je da je Utrecht podcjenio Zrinjski plus velika doza srece pogotovo u prvoj utakmici. Ovi sto misle da su izbacili osrednju ekipu, smijesni. Pa ovaj Utrecht bi bilo 25 bodova u plusu u nasoj nam dragoj ligi.

Ovi sto pocastise Guzinu, standardno-pitarluk. Ne kažem da je top igrac, tu je da pokaze sta zna ali suditi na osnovu jedne utakmice i dvije promasene prilike, ne znam u koju rubriku to svrstati..
Ja ga ne castim samo znam i smatram da on nije kvalitet za nas tim pa cak ni da bude upgrade Ahmetu. Lik ima 26 godina a najveci klub u karijeri mu je Borac Banja Luka. Za njega je Handza Lewandovski :kafa:
obožavam ove što "znaju"
gdje je Ahmetović igrao prije Sarajeva ???
Rusija !
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 01 avg 2019, 22:28

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Polako ljudi. :D Vjerovatno ova pobjeda protiv Utrechta je jedna od najvećih pobjeda za neki bh. klub u nezavisnoj BiH, ali ne mora ništa značiti. Mi smo iste te mostarce tukli prije par dana. Što se tiče Guzine ne znam otkud vam informacije da je plaćen 150.000€ kad nigdje na transfermarktu ne piše da smo dali ni feninga za njega.
pod ugovorom momak bio, odrekli smo se love za Anđušića koja nas je sljedovala u korist da oni puste Gedeona nama bez obeštećenja
praktično smo ga platili a u biti prebili, i ispostavit će se **** potez jer će kurku naplatiti više od minimuma za Anđušića....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 01 avg 2019, 22:29

kanarinac je napisao/la:Guzina ce vam svima zacepit usta,vi koji samo fudbal.pratite na tv I mislite da je lako se naci u sansi za go varate se,guzina ima veoma dobre kretnje,brz je,dobro e krece izmedju stopera,kada proradi zavrsnica,sve ce da ppolizu sto su pljuvali
Ma ima sve , osim nabitnijeg za napadača, završnice.
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 01 avg 2019, 22:30

Testo je napisao/la: Rusija !
Tuzla!
:wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 01 avg 2019, 22:32

Denchi je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:
nokee je napisao/la:Realno je da je Utrecht podcjenio Zrinjski plus velika doza srece pogotovo u prvoj utakmici. Ovi sto misle da su izbacili osrednju ekipu, smijesni. Pa ovaj Utrecht bi bilo 25 bodova u plusu u nasoj nam dragoj ligi.

Ovi sto pocastise Guzinu, standardno-pitarluk. Ne kažem da je top igrac, tu je da pokaze sta zna ali suditi na osnovu jedne utakmice i dvije promasene prilike, ne znam u koju rubriku to svrstati..
Ja ga ne castim samo znam i smatram da on nije kvalitet za nas tim pa cak ni da bude upgrade Ahmetu. Lik ima 26 godina a najveci klub u karijeri mu je Borac Banja Luka. Za njega je Handza Lewandovski :kafa:
obožavam ove što "znaju"
gdje je Ahmetović igrao prije Sarajeva ???
Covjek ima 85 utakmica u ruskoj ligi.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

ajdohordas
Postovi: 3833
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 01 avg 2019, 22:37

Za Partizan maloprije zabi momak 2002 godiste. :kafa:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.