FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 03 avg 2019, 23:54

Lakoste je napisao/la:Oko cega se ona balavurdija na zapadu pofajta?
Ma vala nije se imalo STA vidjeti bezveze,ono **** majke ,guranje i onda 5 likova tuce jednog ,udara ali tanko to sve.Kako niko ne zna sakom udariti sve nesta bezveze mlataraju jedan preko drugog ..uzas
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Giljotina » 03 avg 2019, 23:56

Proteklih sezona mašta sam da naš tim uz znanje ima potrebno samopouzdanje i inat i evo ga, napokon! :D

Avatar
siroliver69
Postovi: 572
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 03 avg 2019, 23:56

Prvo, čestitam Husrefu (iznenadio sam i sebe). Odlicno postavio i vodio ekipu
Drugo, čestitam igracima
Trece, prva utakmica u kojoj su dva najbolja stopera lige odigrala malo opuštenije i neozbiljnije, malo
Četvrto, Hebib nije bek niti ce ikad biti
Peto, Gavrić vrlo dobar
Šesto, Bilino ce puno biti i dobit cemo 2:0

Avatar
broj6
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 04 avg 2019, 00:01

pitara je napisao/la:Hadžija dovedi još nekog iz **** materine da ga popljujemo ko ljudi, pa nek bude ko Gavrić.
Perfektan danas bez jedne greške odigrao, ako Rahman ode više nego pristojna zamjena
Da je bez greške nije. Još mora na kondiciji poraditi, slabo se kreće. Dokaz je i onaj glupi žuti karton i par ispadanja na sredini. Ali definitivno odličan pregled igre i možda najbolji pas u ekipi.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 04 avg 2019, 00:02

4.000 posjeta, zvanično.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
broj6
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 04 avg 2019, 00:08

MortemHz je napisao/la:4.000 posjeta, zvanično.
Zakinuti smo. Samo na zapadu je bilo oko 3 hiljade. Te zvanične brojke kad određuju ko da samo gledaju kako je istok popunjen

Avatar
siroliver69
Postovi: 572
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 04 avg 2019, 00:12

MortemHz je napisao/la:4.000 posjeta, zvanično.
Realno stanje. Tanko. Žao mi broja na sjeveru ali im cestitam na ustrajnosti i želim da budu što prije veci i jaci.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 04 avg 2019, 00:14

Jos uvijek bez primljenog gola nije lose za ekipu gdje 10 igraca izmislja povrede da bi otjerali trenera :-)
Cestitke husrefu i ekipi, ne sjecam se da smo ikad imali boljeg golmana i odbranu.
You are someone else I am still right here

Avatar
midzuka
Postovi: 963
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 04 avg 2019, 00:16

Heba, pokazao klasu, ovakvu napetu tekmu, gdje smo bili na iglama dobar dio tekme prelomi sa dva gola.
Letić, nek smo docekali momenat da imamo dva lijeva beka koji znaju uputiti školski dobar centaršut, pogodi Handžu u trepavicu. Na ovakvim utakmicama i asistencijama vidiš šta znaci kad igra Bekić, a sta kad igra Pidro ili Letić.
Gavrić, nemoguce kakve pasove dijeli, na sekund pomislim napamet i ode ovo u pm, ali svaka lopta zavrsi gdje treba, djeluje mi nestvarno.
Tatar, momak koji se 75 minuta kliže po terenu, zabija u protivnicke igrace, napravi više pogrešnih pasova, komplikuje i ne šuta na vrijeme i onda prelomi mec sa dvije asistencije za koje se izbori licnim kvalitetom. Odlično je imati nekog kao on u ekipi definitivno.
Guzina, nadam se da ga nece ubiti pritisak. Ima znanja, ali za sad igra kao u nekom strahu.
Husref poceo konacno da malo popušta u tvrdoglavosti, šta god da je razlog. Izmjene na vrijeme i sve pogođene. Uđe Krste, smiri i ojaca vezni red. Mustafić, isto važi. Halid uđe umjesto Handžića, Heba na krilo, Tatar naprijed. Ni minutu kasnije Tatar i Hebib ušetali u mrežu i dadoše drugi gol.
Bez 5 igraca koji bi sigurno bili u prvih 11, i bez trojice koji bi bili klupa i rotacija u zavisnosti od rezultata, utakmica na finom nivou i pokazuje da nam je roster širok i kvalitetan prije svega da se mozemo snaci i pobjedjivati i toliko oslabljeni.

STANICA SVA JE U BORDO-BIJELOM
JURIŠ

Inspiracija
Postovi: 108
Pridružen/a: 15 feb 2017, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inspiracija » 04 avg 2019, 00:20

Raja sta je bilo na zapadu dosta raje su priveli

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 04 avg 2019, 00:21

Samozdravlje je napisao/la:- Velkoski je mlad ,jos malo pa Akademac
- Velkoski igra u vrhunskoj formi i odlucio je na desetine utakmica u 2019 g.
- Velkoski igra za sicu i FKS ce profitirati na njegovom buducem transveru u Ligu 5
- Velkoski nikad nije imao ispad sa navijacima , voli FKS vise od mene , a ima manje interesa
- Velkoski dobio ponudu od Bate B. , milionsku , ali se Hadzija necka , Husref pristaje , ali Hadzjina starija
- Velkoski moze i Kovacevica zamjeniti
- Velkoski pretrci vise od Kovacevica , zbog pozrtvovnosti i mnogobrojnih duela i grubosti stalno povrijedjen i svaku trecu ne igra zbog zutih i crvenih kartona .
- Dalje ruke od Velkoskog Bate , pustiti cemo vam prolaz , ali ne dirajte kapitena sa zavidnom medjunarodnom karijerom .
Kako se ti kralju provaljuješ, nehumano svega mi. :lol:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 04 avg 2019, 00:29

Javno se izvinjavam husrefu, prosle sezone za svih 40+ utakmica nije vise puta mjenjao formaciju, pravio rokade, pravio izmjene kao ove sezone :D il je nasao dobrog savjetnika, il je skontao da jednom te istom taktikom i postavim ne moze.

Boze, kakav je igrac mali djokanovic ....jel ono realno? I mi kao trazimo destruktivca :D cega bolan hahhah nema ga u ligi! 85 min, mali opali sprint, kao da je 3. Min ...uzeo 10 lopti, vazda zatvara prostor... samo jos rutine i imamo Bingo!

Hebib ne smijee igrati na beku, ono je defanzivno uzas...predje na krilo zabije 2 gola i za malo asist 3. ... dakle,

Al razumijem da je husref time htio napasti slobodu, medjutim rizik je...

Jel realno da u augustu je hladno na kosevu...smrzo se
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 04 avg 2019, 00:30

AlfredNobel je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:- Velkoski je mlad ,jos malo pa Akademac
- Velkoski igra u vrhunskoj formi i odlucio je na desetine utakmica u 2019 g.
- Velkoski igra za sicu i FKS ce profitirati na njegovom buducem transveru u Ligu 5
- Velkoski nikad nije imao ispad sa navijacima , voli FKS vise od mene , a ima manje interesa
- Velkoski dobio ponudu od Bate B. , milionsku , ali se Hadzija necka , Husref pristaje , ali Hadzjina starija
- Velkoski moze i Kovacevica zamjeniti
- Velkoski pretrci vise od Kovacevica , zbog pozrtvovnosti i mnogobrojnih duela i grubosti stalno povrijedjen i svaku trecu ne igra zbog zutih i crvenih kartona .
- Dalje ruke od Velkoskog Bate , pustiti cemo vam prolaz , ali ne dirajte kapitena sa zavidnom medjunarodnom karijerom .
Kako se ti kralju provaljuješ, nehumano svega mi. :lol:
Vidjecemo tebe u tim godinama :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
broj6
Postovi: 533
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la broj6 » 04 avg 2019, 00:31

Eno zvanična u članku stavila da je Ahmet bio u prvoj, znači da ga je dobro Handžić zamijenio :lol:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 04 avg 2019, 00:35

fera je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:- Velkoski je mlad ,jos malo pa Akademac
- Velkoski igra u vrhunskoj formi i odlucio je na desetine utakmica u 2019 g.
- Velkoski igra za sicu i FKS ce profitirati na njegovom buducem transveru u Ligu 5
- Velkoski nikad nije imao ispad sa navijacima , voli FKS vise od mene , a ima manje interesa
- Velkoski dobio ponudu od Bate B. , milionsku , ali se Hadzija necka , Husref pristaje , ali Hadzjina starija
- Velkoski moze i Kovacevica zamjeniti
- Velkoski pretrci vise od Kovacevica , zbog pozrtvovnosti i mnogobrojnih duela i grubosti stalno povrijedjen i svaku trecu ne igra zbog zutih i crvenih kartona .
- Dalje ruke od Velkoskog Bate , pustiti cemo vam prolaz , ali ne dirajte kapitena sa zavidnom medjunarodnom karijerom .
Kako se ti kralju provaljuješ, nehumano svega mi. :lol:
Vidjecemo tebe u tim godinama :mrgreen:
Nije to do godina, ponašanje je to i čista namjera.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
siroliver69
Postovi: 572
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 04 avg 2019, 00:37

AlfredNobel je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:- Velkoski je mlad ,jos malo pa Akademac
- Velkoski igra u vrhunskoj formi i odlucio je na desetine utakmica u 2019 g.
- Velkoski igra za sicu i FKS ce profitirati na njegovom buducem transveru u Ligu 5
- Velkoski nikad nije imao ispad sa navijacima , voli FKS vise od mene , a ima manje interesa
- Velkoski dobio ponudu od Bate B. , milionsku , ali se Hadzija necka , Husref pristaje , ali Hadzjina starija
- Velkoski moze i Kovacevica zamjeniti
- Velkoski pretrci vise od Kovacevica , zbog pozrtvovnosti i mnogobrojnih duela i grubosti stalno povrijedjen i svaku trecu ne igra zbog zutih i crvenih kartona .
- Dalje ruke od Velkoskog Bate , pustiti cemo vam prolaz , ali ne dirajte kapitena sa zavidnom medjunarodnom karijerom .
Kako se ti kralju provaljuješ, nehumano svega mi. :lol:
Na žalost...i bar da stane nakon prve, druge recenice :facepalm:

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 04 avg 2019, 00:40

AlfredNobel je napisao/la:
bistrik87 je napisao/la:ne znam kako neki odma sude Gavricu, ja sam npr odgledao neke utakmice gdje je isti igrao, a ima i na youtube se pogledat o njemu svasta, covjek ima dobar cetarsut, dobro dijeli lopte, i zna iz daleka zakucat u gol, bit ce dobar igrac i borben, niste se tolko bunili kad je onaj iz "bayernove skole" dolazio a covjek igro zapravo 3/4 lige neke tamo drzave, a ovog razapeli odma, pokazat ce covjek na terenu i uvjer sam da ce bit dobar igrac
Ma ne pali se bezveze, to su likovi koji se lože na imena. Da umjesto 'Gavrić' stoji 'Babović', bila bi pišancija. Ovako je neki bezvezni lik koji je došao iz amaterskog kluba, koji je najslabiji u Srbiji i koji će biti samo prinova. Nebitno je to što ga niko nije gledao u životu, gleda se CV. Vrati film kad je došao Tatar, 90% popljuvalo, kad sam govorio da treba sačekati dok nd istrći na teren. Momak razvalio, odavno bolje pojačanje nismo imali.
Intelektualci odmah procijenili da je bezveze lik i da se po ovome vidi da neće biti neka ulaganja i da Nam prodaje maglu. :lol:

Hadžija je tu, ne sekiram se ni sekunde.
Idemo se malo prisjetiti komentara i ocjenjivana Gavrića nakon 40 minuta igre na pripremama. :lol:

Slučaj "Tatar" broj 2.. Valja sad lizati ono napljuvano, tegoba čovječe.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 04 avg 2019, 00:43

AlfredNobel je napisao/la:
fera je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la: Kako se ti kralju provaljuješ, nehumano svega mi. :lol:
Vidjecemo tebe u tim godinama :mrgreen:
Nije to do godina, ponašanje je to i čista namjera.
Ne bi da zezam covjeka, mozda je i do mene ja mu od 5 postova tek jedan skontam sta je htio reci.
Sad se vi svađajte ja odo kokice napraviti :mrgreen:
A za gavrica kazu ne trci dovoljno... Pa da jos trci ko masina malo sutra bi igrao u bosni.
You are someone else I am still right here

Avatar
midzuka
Postovi: 963
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 04 avg 2019, 00:44

Gledao sam dosta igraca koji su pogani na Koševu, ali što mi je mrzak ovaj Bekrić, kakav cigan, prava kerina.
JURIŠ

Anex
Postovi: 2782
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 04 avg 2019, 00:47

Gavricu svaka cast,još mu fizička sprema nije na nivou ali mislim da ce biti sve bolji i bolji i Letic je pravi lijevi bek konačno

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: NeSamSafetee, Pitarsam, unforgiven87 i 28 gostiju.